reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Česká pošta  (Přečteno 7142 krát)

Doručovatel

• Host
Česká pošta
« kdy: 13. 06. 2019, 14:25:07 »
Dobrý den,

stal jsem se další obětí české pošty, protože jsem nesouhlasil s podmínkami a dle mého názoru porušování zákoníku i práv člověka, těžké diskriminace atd. neplacení hodin opakovaně, jistý čas mě nevedla v systému, tedy nezaplatila daně a pojištění a zapírá dále i přes inzeráty volná místa na HPP na naší poště kde jsem pracoval jako DPP a DPČ, ale HPP nedají, aby ušetřili. Pak mě vyhodila paní vedoucí ta co neplatí daně a pojištění. Toto mám již potvrzené od inspekce a neplacení hodin s tím, že inspekce práce vynechala hodně důležitých skutečností, což mě ještě více utvrzuje, že tyto skutečnosti jsou stěžejní. Je to sepsaná smlouva až za dva dny po nástupu a druh práce ve smlouvě, který tam nebyl a další a další skutečnosti, které zde nelze uvádět pro obsáhlost. Poškozených je již mnoho a i když patřím k těm co se nedají, tak se nelze domoci spravedlnosti nikde a nijak. Ani policie a úřady nepomůžou a spíše mlčí.
Na drahého právníka doručovatel nemá a poradny zdarma jsou iluze. Jak byste řešili vy Prosím? Nepatřím snad k hloupým a nebojovným a stejně to nejde. Jejich odbory a ombudsmani i Compliance lžou, nebo mlčí a plní naproti opačné funkce než mají. Nechají si zaslat informace a pak nepomžou. Zbývá veřejnost a media. Jakýkoliv názor jak postupovat dál uvítám.NIKDY NECHODTE TAM PRACOVAT JSEM DALŠÍM SVĚDKEM A ZAMĚSTNANCI NELŽOU A POSTIH? NEMAJÍ POSTIH ŽÁDNÝ NĚKDO TO PATRNĚ KRYJE.

Lži že nemají lidi, protože je vyhazují jako mě. Byl jsem dobrý a čestný a to se tam nesmí a proto nemáte dopisy, ale výzvy. PROTO.  Já jsem doma prosím zkušený doručovatel a místo je, tak plat'te daně a chodte si sami pro balíčky za své daně. To je realita. :-(

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama