reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: neférové jednání společnosti O2 a Cetin  (Přečteno 3579 krát)

Jiří

• Host
neférové jednání společnosti O2 a Cetin
« kdy: 29. 06. 2019, 10:39:21 »
Dobrý den,

rád bych se podělil se zkušeností se společností O2, a Cetin. 8 let jsme v našem rodinném domě měli zavedeny 2 pevné telefonní linky, jednu moje matka a druhou já. Letos v dubnu nám O2 oznámila, že nám je bez náhrady ruší. Ačkoli obě pevné linky potřebujeme, nebyla s nimi řeč. Důvodem bylo rušení sloupů el. vedení společností ČEZ, jež měla O2 v pronájmu. Nebyl problém položit telefonní kabel do země, to však odmítla provést společnost Cetin jako nerentabilní investici. Přitom výkopy již byly ČEZem provedeny. Byl jsem tedy nucen dohodnout se s místním operátorem PAMICO Turnov a za provedení výkopů a přenos telefonních čísel jsem zaplatil částku zhruba 6.200,- Kč. Oběma společnostem jsem zaslal fakturu na tuto částku k proplacení, kterou odmítli proplatit s tím, že si nic neobjednali. Takovéto jednání s dlouholetým zákazníkem považuji za nepřijatelné. Těším se na Vaše názory.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Haneso

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:neférové jednání společnosti O2 a Cetin
« Odpověď #1 kdy: 21. 04. 2020, 14:35:07 »
já nahlasil opravu, opravili, nic nechteli

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. 04. 2020, 06:13:44 »
Těžko nutit společnost do investice, která pro ni není výhodná. Podle mého názoru nemá O2 povinnost zavést telefon kamkoliv, na druhou stranu, když už někde zaveden je, jestli ho může bez náhrady zrušit? Navíc 6200 Kč není zas tak vysoká částka, pokud správně koukám do ceníku, tak měsíční tarif je 299 Kč, to má zpět ani ne za 2 roky, takže se divím spíše obchodnímu rozhodnutí O2.
Kolik teď platíte za jeden telefon paušál? Hádám, že bude nižší než o O2, takže ve výsledku byste měli ušetřit, ne?

To, že odmítla společnost proplatit fakturu vystavenou na někoho jiného je logické, jak by to asi dali do účetnictví :).

Zkoušeli jste podat stížnost na ČTÚ?

Offline Medved99

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. 04. 2020, 13:54:04 »
taky mám s O2 svoje zkušenosti ne úplně kladné, už u nich nejsem

Platby GoPay

reklama