Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Goldenbrug group, zkušenosti?  (Přečteno 1584293 krát)

sshad0ws

 • Host
Goldenbrug group, zkušenosti?
« kdy: 01. 07. 2019, 14:09:30 »
Dobrý den,

byl jsem kontaktovaný společností Tradecentrum, s mateřskou společností Goldenburg Group na kypru. Nabídka byla na akcie společnosti Visa, které mi jejich makléř co se o mě staral nakonec téměř zakázal obchodovat. Během třech měsíců jsem přišel o značnou sumu svých peněz, které jsem postupně na naléhání makléře vložil. Obchodoval jsem na doporučení převážně měnové páry a komodity. Celý postup mi přišel při nejmenším zvláštní a začal jsem hledat informace.

Zde na fóru jsem našel podobná témata, byť o jiných společnostech. Jestli tomu teď rozumím správně i u Tradecentrum jsem neobchodoval  na burze, ale pouze spekuloval na rozdíl CFD? Pokud tomu tak je, co jsou ty CFD? Přiznám se, že z toho co jsem našel na internetu nejsem moc moudrý.

Další můj dotaz směřuje na organizaci Komora finančníků, v souvislosti s hledáním informací jsem na ně narazil, ale na jejich stránkách jsem nenašel Tradecentrum. Je tedy tato společnost v pořádku nebo ne? Pokud jsem dobře vyrozuměl komora se snaží pomoci lidem, kteří podobně jako já přišli o peníze, ale dříve než je budu kontaktovat se chci zeptat zde, jestli s nimi má někdo zkušenost. Už teď jsem draze zaplatil a nerad bych v tom pokračoval.

Díky za Váš čas a případné rady.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


host

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #1 kdy: 01. 07. 2019, 20:56:44 »
Dobrý den
Ano myslím , že jste bohužel naletěl na neférové praktiky a prodělal peníze .
Na Slovensku už několik lidí za tuto činnost už  podle jednoho článku  zatkli a obvinily .
Bohužel u nás to vypadá ,že   před tím málo varuje a pánové mají asi dobré právníky.
Takže to bude dlouho trvat než se  s tím něco začne dělat .


Boban

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #2 kdy: 02. 07. 2019, 11:18:52 »
Osobních zkušeností s tímto brokerem mám tolik, že bych mohl napsat ne jeden příspěvek ale celou knihu a je úplně jedno, pod kterou ze svých obchodních značek se představuje (TradeCentrum, TopForex, xPartners, eTrader, FX GLOBAL,…, princip jejich „podnikání“ je stejný. Je tu však takový menší problém. Tento broker se mj. proslavil velmi agresivním chováním ve veřejném prostoru internetu. Důsledně pročesává web a hledá kritické příspěvky a negativní zkušenosti. Ty pak prohlásí za nepravdivé a začne vyvíjet nátlak na provozovatele daných stránek, vyhrožuje soudními tahanicemi, posílá předžalobní výzvy atd. Takže nezávislou a necenzurovanou diskuzi už v podstatě nenajdete. Také se občas stane, že diskuze je smazána a najednou se tam objeví loga brokera, reklamní banery a také jeho články resp. „odborné analýzy“. To se dá obecně nazvat jako sponzoring, nicméně z pohledu člověka hledajícího informace bych to spíše označil za placenou cenzuru. Najdete samozřejmě i stránky pod přímým vlivem brokera, ale tam jsou jen samé chvalozpěvy a bezmezné nadšení. Takový informační zdroj je k ničemu, vnímám ho spíše jako klamavou reklamu.
Takže tak nějak nevím, co si mohu dovolit napsat, abych provozovateli Měšce nezpůsobil problémy. Raději budu držet nervy na uzdě a odpovím obecně.

Že vás „makléř na telefonu“ láká na úžasný byznys s akciemi a zatají, že jde o CFD (Contract for difference), to je jeden z nejběžnějších zlozvyků podvodných či neseriózních brokerů.  CFD jsou finanční deriváty, které umožňují  traderovi spekulovat na pohyby cen akcií, aniž by musel akcie vlastnit. Zároveň však patří k těm nejrizikovějším nástrojům a to zejména díky pákovému efektu. Ačkoli nejsem příznivcem regulací v ekonomice, tak CFD pro neprofesionální obchodníky bych zakázal (např. v USA zakázány jsou), protože tento instrument v rukou nezkušeného člověka je jen obyčejný hazard.

Jinak svůj názor na PKFČR jsem zde vyjádřil v jiném diskusním vlákně, tak se nechci opakovat. Obecně se dá říci, že řádění neseriózních brokerů už dosáhlo tak obludných rozměrů, že sílí snahy ty zástupy podvedených a oškubaných lidí nějak spojit a postupovat společně. Specializují se na ně různé advokátní kanceláře, organizace či instituce. Nedávno jsme mohli sledovat celoevropskou snahu ESMA alespoň zmírnit negativní dopady právě na retailové klienty. Neočekávejte ode mě konkrétní doporučení, akorát by to vyvolalo nenávistné reakce, ve kterých bych byl označen za dealera či placeného agenta od konkurence. Ale nevěšte hlavu, znáte to – kdo hledá, najde…


sshad0ws

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #3 kdy: 02. 07. 2019, 14:18:11 »
Pro začátek, děkuji za reakce.

Pánové z FxGlobal mě začali bombardovat telefony asi tak 14 dní potom co jsem skončil na Tradecentru. Díky Vám teď vím, že jsou o ti samí a pak i dává smysl, že jejich argumentace byla doslova jak ušitá na míru. Všechno co jsem jim říkal o svých zkušenostech označovali za nesmysl a obšírně mi vysvětlovali jak to u nich funguje jinak. Takže fuj velebnosti. Samozřejmě se teď stačilo podívat důkladně na jejich stránky a vidím to sám. Ne, že bych uvažoval poslat jim nějaké peníze, na to jsem přišel o příliš mnoho, ale do budoucna nechci zavrhovat investice jako takové, s kterými mám jinak vesměs pozitivní zkušenosti.

Musím souhlasit, že ve chvíli, kdy jsem hledal recenze o Tradecentrum našel jsem spousty kladných hodnocení a reakcí "spokojených" investorů...ale podle mých zkušeností a vašich informací je mi jasné, že to bylo všechno falešné a já naletěl na jejich vábničku. Stejně jako Boban nechci způsobit provozovateli webu žádné problémy, ale přijde mi, že i kdyby se dočkal masáže, kterou popisujete neměl by se bát. Lidé si zaslouží pravdu a takový druh zastrašování a uplácení by se měl dostat před příslušné orgány.

Dále jsem si dohledal Vámi zmíněnou diskuzi ohledně PKFČR a je vidět, že vyvolávají vlny tam, kde se to někomu nelíbí. Se všemi dostupnými informacemi se na ně rozhodně hodlám v nejbližších dnech obrátit a uvidím jaký výsledek to přinese.

V poslední řadě mi přijde tristní, že když už jinde je tato problematika vyřešená, proč tomu tak není u nás? Nebo lépe, na úrovni EU? Jak je možné, že můžou takto lhát do telefonu? Od čeho pak máme orgány jako ČNB?

No a zcela nakonec se ještě vrátím k reakci "hosta". Když už na Slovensku dokázali obvinit lidi za tuto činnost, pak nechápu v čem je problém u nás? Impotence policie nebo snad politické tlaky za neřešení situace? Nebyla by to nakonec premiéra...


Boban

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #4 kdy: 02. 07. 2019, 16:51:55 »
Tak to mě do sbírky chybí jen ten FX GLOBAL, jinak mi už volali všichni… Řekl jste to přesně – „lhát do telefonu“. Právě když ten zlořád má pouze ústní formu, tak se to špatně prokazuje. Kontaktovalo mě již několik provozovatelů webů, kteří mi říkali, že oni diskuze mazat nechtějí, ale potřebovali by nějaký písemný důkaz, že to, co píšu, je pravda. Asi před dvěma roky se našel člověk, který si rozhovor s „makléřem na telefonu“ nahrál, dal k tomu video s komentářem a celé to zveřejnil na webu. Byl to naprosto exemplární případ, jak se volající snaží manipulovat s člověkem a zneužít jeho neznalost, nezkušenost či neodbornost v dané oblasti. Ale i toto video již bylo dávno odstraněno, nevím proč, možná volaný zapomněl upozornit „makléře“, že hovor je nahráván…

Když už jste zmínil ČNB, myslím, že o praktikách CFD brokerů obecně ví, poskytli k tomu i nějaké vyjádření na svém webu, řada lidí si už u ČNB stěžovala. Ale vyrozuměl jsem z toho, že je rozdíl, když je u centrální banky v dané zemi broker registrován a dohlížen nebo když tam má jen „notifikaci“. Asi není náhoda, že velká část brokerů tohoto typu je registrována a dohlížena na Kypru. Kypr si svou politikou tyto společnosti k sobě nalákal a svým způsobem z nich žije a je tedy otázkou, zda tam bude vůle něco dělat v jejich neprospěch. Myslím si, že je problém v legislativě a úrovni vymahatelnosti práva, odtud musí přijít reforma. Z diskuzí s právníky orientující se v právních řádech v zahraničí vím, že pokud by si toto dovolili v některých jiných zemích, postup ve prospěch klienta by byl velmi jednoznačný. Jinak názorů, že i u nás mají v těchto společnostech „zainvestováno“ vlivní politici, jsem slyšel mnoho, ale to nemohu nijak dokázat, takže je to jen spekulace.

Ale já zůstávám optimistou. Věnuji se tomuto tématu již několik let a myslím si, že neseriózní brokeři už hrají o čas a sami cítí, že to jejich Eldorádo už pomalu končí. Lidé už jsou opatrnější, učí se bránit, archivují si veškerou komunikaci s brokerem a shromažďují další důkazy, spojují se a nenechají se zastrašit. Pronikla do toho řada právníků, kteří úzce spolupracují s lidmi z oboru. Asi to ještě nějakou dobu potrvá, ale věřím, že se dožiju toho, že i u nás tento styl „podnikání“ bude trestný resp. nebude možný.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Offline Patrik Chrz

 • Moderátor
 • Profík
 • *****
 • Příspěvků: 3 181
  • Zobrazit profil
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #5 kdy: 03. 07. 2019, 06:13:14 »
Této metodě se říká "churning". Snahou je "proobchodovat" majetek klienta a přesunout ho tak k brookerovi pomocí poplatků za uzavření obchodu. Proto je klient neustále nucen nakupovat a prodávat


sshad0ws

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #6 kdy: 04. 07. 2019, 13:49:47 »
Pane Bobane věnoval jsem se teď poměrně intenzivně tomuto tématu, kde jsem zděšený tím, kolik obdobných společností tady řádí. A co hůř, jak dlouho!!! Myslím, že i Vy sám, vzhledem k tomu, že problematice se věnujete mnohem déle než já, znáte toto video https://open.tube/videos/watch/d34cc759-5c2b-4126-a041-f143603d597e, tedy troufnu si říct, že zdroje jsou. Sám jsem se až s takovýmto jednáním nesetkal, nicméně arogance a nezájem je očividně společným jmenovatelem všech takových společností. V tuto chvilku jsem již rozhodnutý se bránit, byť zpočátku jsem vlastně vycházel spíš z toho, že jsem udělal chybu já i díky vámi zmiňované nezkušenosti a neznalosti. Nyní vím, že mě díky tomu zmanipulovali do pozice, kde mě chtěli mít a zbytek bylo jen divadélko na okrasu.

K problematice ČNB, respektive Kypr a jejich CySEC tak z mě nyní známých informací mohu potvrdit co říkáte. ČNB sice eviduje tyto společnosti, ale žádným způsobem nekontroluje jejich činnost. Tuto zodpovědnost by měl mít Kyperský regulátor. Jenže... Souhlasím, že problém tkví primárně v legislativě a její vymahatelnosti, nicméně opět mi zůstává rozum stát nad tím, že dílčí členské státy EU (např. země Beneluxu) již tuto problematiku vyřešily, ale samotná evropská legislativa je dle mého názoru stále příliš rozvolněná. Přesto se domnívám, že řešení je právě zde, kde právě evropské orgány přeci mohou dotlačit Kyperské, aby zakročili. Nebo se snad mýlím?

K poslednímu zmíněnému, doufám, že máte pravdu. Za mě osobně se pokusím svou troškou přimět k tomu, aby se o problému vědělo více a třeba došlo k tak potřebným legislativním změnám.

Pane Chrzi, i Vám děkuji za reakci a další informace. Dočetl jsem se však, že konkrétně v těchto systémech jako je Metatrader a jiné platformy jsou ty poplatky pouze naoko a že reálný profit plyne jen a pouze ze ztráty prostředků. Tedy z toho vyplývá zájem o to, aby klient přišel o co nejvíce. Je tomu tak? O Vámi zmíněném "churning" jsem se dočetl již také a v této souvislosti byl uváděn příklad Capital Partners, kteří operovali na skutečné burze s cennými papíry, kde mi je tato kauza známá i z médií (viz. https://zpravy.aktualne.cz/denik-insider/vyhrali-soud-rok-cekaji-na-penize-firma-rika-ze-nic-nema/r~i:insider:article:38229/). V tomto mi přišlo přirovnání společností jako je Goldenburg ke kasínu celkem srozumitelné a snadno představitelné. Nebo jsou tyto informace špatné, či si je já špatně interpretuji?


Offline Patrik Chrz

 • Moderátor
 • Profík
 • *****
 • Příspěvků: 3 181
  • Zobrazit profil
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #7 kdy: 04. 07. 2019, 15:02:43 »
je možné, že metoda odírání klientů byla posunuta o level výše a tenhle příklad bude bližší spíše tzv. binárním opcím, kde je velmi trefné to srovnání s kasinem, jenže navíc s tím rozdílem, že tohle "kasino" má možnost ovlivnit, jestli na ruletě padne červená nebo černá podle toho, na kterou barvu má vsazeno více lidí (klidně může vycházet z reálných burzovních dat, jen manipulací se zpožděním i jen o pár sekund může dosáhnout rozdílu mezi klesne/stoupne a tím pádem vyplatit nebo zamítnout "výhru").

Všechny tyto nabídky mají společného jmenovatele - výhodná nabídka k vám nikdy sama nepřijde, takže když vám někdo volá, že chce vaše dobro, řekněte mu, že ho rozhodně chápete, ale že mu svoje dobro nedáte :)


Boban

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #8 kdy: 05. 07. 2019, 10:22:20 »
Ano, churning je jednou z nekalých praktik, ale nikoliv jedinou a já si myslím, že tato metoda už je za zenitem. Primární aktivitou podvodných a klamavých brokerů v posledních letech je přímá, cílená a systematická manipulace s klientem, který si pozice v platformě otevírá sám. Dává jim to mj. prostor k tvrzení, že likvidace účtu je klientova vina, protože oni přece „jenom“ radili, doporučovali, přesvědčovali…
Zásadní věcí je to, jakým způsobem vaše pokyny broker vypořádá. Pokud si to umí nastavit tak, že vaše ztráta je pro ně ziskem a naopak, pak to může být problém.  Většina méně zkušených lidí se o to vůbec nezajímá nebo si o tom jen něco málo přečtou a pak třeba žijí v naivní představě, že brokeři oficiálně se prezentující jako typ STP, nikdy nemohou obchodovat proti nim. To je omyl.
Podstatou této oškubávací mašinerie není počet otevřených pozic či frekvence ochodů. Začíná to už při prvním telefonátu, kdy prvotním úkolem „makléře“ je z vás vymámit co nejvyšší vklad. Hnacím motorem resp. motivací pro jejich chování nejsou poplatky, ale tučná provize z toho vkladu. Broker jim ji vyplácí v podstatě hned, dobře ví, že naděje na zhodnocení a následný výběr peněz je při jejich aplikované „odborné podpoře“ minimální. Tady se jede na principu „co peklo jednou uchvátí, již nikdy nenavrátí“. Pokud se podaří klienta přesvědčit a on peníze pošle, následuje druhá fáze, kdy „makléř“ klienta navede k otevření vysoce riskantní a mnohdy naprosto nesmyslné pozice a to hlavně v množství, které vůbec neodpovídá velikosti klientova účtu (znovu připomínám – jedná se o CFD pod pákou). Dodnes mi zní v uších ty jejich odborné rady typu: „Mám zaručené informace, dejte tam klidně dva loty, je to tutovka“. Pokud bychom použili obchodnickou terminologii, jedná se o fatální (a zřejmě i vědomou) ignoraci toho, co v učebnici tradingu najdete v kapitole „risk and money management“. Až vám začne účet mizet před očima, dostanete další odbornou radu – musíte rychle poslat další peníze a účet „zachránit“. No a tak pořád dokola, dokud klient z toho zlého snu neprocitne. Při manipulaci se tedy primárně zaměřují na velikost vkladu a velikost otevřené pozice. Člověk, který jim pošle pár tisíc a pak obchoduje v mikrolotech, je nezajímá, efekt je pro ně minimální.

Jinak to video, na které je zde odkaz, je jistě poučné. Nicméně představuje již tu finální fázi „investování“, kdy klient již procitl a uvědomil si, s kým má tu čest.  Ta nahrávka, o které jsem psal já, byla právě o tom prvním telefonátu, který byl mnohem kultivovanější, plný manipulačních technik. A o to nebezpečnější.


sshad0ws

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #9 kdy: 07. 07. 2019, 19:40:26 »
Rozhodně budu již ostražitější po této zkušenosti. Také jsem si nainstaloval aplikaci na zaznamenávání hovorů a věřím, že s nově nabitými informacemi si napříště hovor s nimi a jim podobným vyloženě vychutnám.

Nabyl jsem dojmu, že celá tato situace není jen otázkou desítek nebo stovek případů, ale naopak v řádech minimálně tisíců lidí, kteří podobně jako já nalétli. Není to jenom Goldenburg, ale i celá řada jiných společností, které tu dělají ten samý model obírání lidí. A to mě vrací k otázce: Jak je možné, že se již minimálně několik let ději takové podvody a nikdo nezasáhl? Zdá se, že jejich praktiky jsou všeobecně docela dobře popsány, očividně existuje i mnoho důkazů o jejich činnosti a přesto stále řádí?

Děsí mě jen pomyšlení, kam až sahají jejich dlouhé prsty...

Když se nad tím zamyslím i z ekonomického hlediska, měl by být zájem udržet peníze u nás a ne, aby miliony, možná i miliardy peněz odtékaly bůh ví kam. A navíc už si celá řada lidí mohla udělat kariéru na pochytání lidí zodpovědných za tyto podvody...


Pavel

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #10 kdy: 11. 07. 2019, 15:13:33 »
Dobrý den,

Před necelými třemi roky jsem byl okraden spolecnosti Goldenburg group, nevěděl jsem ani, že se jedná o Kyperského obchodníka, prezentovali se jako česká společnost a jménem Topforex, nejsem nebo jsem nebyl tenkrát seznámen s problematikou jako jste vy pánové a zneužili mé důvěry a totálně mi zničili život,  jsem invalidní důchodce co měl milión a půl kč, - ušetřeno za celý svůj život co jsem mohl dělat rukama, bylo mi slíbeno konzervativní zhodnocení prostředků bez větší námahy, realita pak byla stres,pláč a řev  na telefonu, kdy ten člověk  co mi radil, začal vše otáčet proti mě a jediné řešení bylo posílat další peníze co jsem neměl, bohužel jsem zůstal na mizině a společnost změnila politiku a začala mi vysvětlovat po mailech, že všechno je má chyba... Již tu někdo zmiňoval PKFČR, našel jsem jejich facebookove stránky,  kde je výpis společnosti s kterými přijdete o peníze asi stejně jako já s Topforexem, takže Všem slušným lidem, doporučuji obezřetnost, protože už se neprodávají ani hrnce, ani deky , kampeličky už také neletí, teď jsou to šmejdi jako Topforex... pokud to vidí ňaka vyšší síla, tak tyhle lidi skončí v pekle

https://www.facebook.com/PKFCR/posts/312992462755080?__tn__=K-R


Doporučuju kontrolovat s kým začínáte vztah, nedělejte chybu jako já a to je důvěřovat


Boban

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #11 kdy: 12. 07. 2019, 12:06:18 »
Vím přesně, o čem mluvíte, Pavle. Já jsem také většinu svých negativních zkušeností s brokery získal u TopForexu. Dodnes nechápu, co jsem to tehdy měl za mentálně slabší chvilku, že jsem se nechal ukecat. Ano, jsou to zkušení manipulátoři, nicméně, Váš příběh (a setkal jsem se s mnoha podobnými) mě nutí vyjádřit se ještě k jedné věci. I kdyby společnost nabízející investování byla sebedůvěryhodnější a já bych na 100% věděl, že to nejsou žádní šmejdi, stejně bych jim nikdy nesvěřil všechny své úspory. Na to jsou přece obecně známá pravidla, že je třeba diverzifikovat, rozložit riziko, použít různé produkty podle míry rizika atd. U investic obecně platí, že by člověk neměl investovat více, než o kolik si může dovolit v krajním případě přijít, aniž by ho to dostalo do obtížné životní situace. Tyto elementární principy by se snad měly vyučovat na základní škole…

Ale to, prosím, neberte osobně. Podvodné a klamavé praktiky brokera vůči Vám to vůbec nijak neomlouvá. Ať už zvolíte jakoukoliv cestu k domáhání se spravedlnosti, přeji Vám úspěch.


Pavel

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #12 kdy: 16. 07. 2019, 00:16:21 »
Dobrý večer,

Pánové musím říct, že jsem dnes málem dostal infarkt. Ty šmejdi mi dokonce měli tu drzost volat znova po tolika letech, přímo Topforex, že je tu skvělá investice do uberu a mám možnost primárního úpisu ať je to co je to... ten pacholek mě tak šíleně na.... ,že jsem se rozhodl to řešit, můj nárok nemůže být promlčen, když jsem vyjádřil dříve nesouhlas a byl jsme společnosti Goldenburg group odmítnut nebo ano ?

Navíc jsem jak říká synator gogloval a našel jsem na stránkách PKFČR článek co byl přidán náhodou taky dneska a to je mazec.. Masaryk se musí otáčet v hrobě kam jsme se to dostali...

http://www.pkfcr.cz/2019/07/15/18956/

Zde popsali do detailu jejich praktiky a co víc oni okrádají i maminky na mateřské, tyhle lidi nemůžou mít špetku svědomí, protože kdyby ano, tak dobrovolně se půjdou utopit do orlíka... všem se omlouvám za tu negativu, ale tohle není prostě  ani možné, aby tu takhle šíleně si mohli lidi ubližovat... Já jsem strávil přes  40 let práci na farmě a měl jsem z každé úrody radost a něco jsem tvořil, ale tohle je jen konzumní ničení lidských životů... je mi z toho do pláče


Kamil

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #13 kdy: 16. 07. 2019, 21:00:29 »
Na ty takzvaný PKFČR pozor. Prý veřejnoprávní organizace. Nenechte se mýlit, je to skupina dobře si vydělávajících soukromníků. https://pkfcr.net/


Pavel

 • Host
Re:Goldenbrug group, zkušenosti?
« Odpověď #14 kdy: 17. 07. 2019, 09:26:29 »
Bobane máte pravdu, byl jsem důvěřující hlupák, ale asi bych měl zmínit,  že jsem nezačínal se všema penězma co jsem našetřil, ani omylem !!!

Naopak jsem byl permanentně laman abych poslal víc a víc peněz. Nebudu Vám tady lhát, začal jsem s 400 tisícema i když původně jsem poslal 200 tisic, tak mě bylo slíbeno okamžité zhodnocení ve formě bonusu 10% což  je trojnásobek mého důchodu. Takže jsem těm podvodníkům z Topforex uvěřil... a poslal dalších 200 tisíc.. po prvních 5 obchodech jsem tam měl ještě víc a upřímně jsem v životě neviděl rychleji zhodnotit peníze. Dnes už i díky lidem z PKFČR a od Vás vim, že jsem nic neměl.. jenže to jsem nevěděl, takže jsem po asi 5 hovoru ten den podlehl a poslal dalších 200 tisíc.  Potom přišli měnové páry a komodity, kde mi nevysvětlili objemy a bylo mi tvrzeno, že je zajímavé situace na stříbře a měl bych do něj investovat, přišel jsem že šachů a polovina účtu byla pryč... Dnes už vím, že to bylo protože ten šmejd na Topforex mě učil obchodovat bez stoplossu aby když to šlo proti mě, aby to udělalo velkou ztrátu.. A to začala muka naprosto jsem nechápal co se děje a bylo mi doporučeno,  že pokud nepošlu aspoň dalších 600 tisíc tak přijdu o ty první,  že to byla mimořádná situace a jinak to řešit nejde.... Nechápal jsem, že ty zloději žijí z mých peněz a jeho rady jsou aby mě zničili a okradli, takže jsem je poslal, poradil mi hedž, ten jsem udělal, ale dnes už také chápu, že k ničemu...  A po sleze mi bylo doporučeno obchodovat libru proti dolaru, jenže situace se opakovala, protože ty šmejdi mi nevysvětlili ani jak fungují objemy lotu,  to jsem se dozvěděl až potom co jsem mluvil s panem Mrvíkem z PKFČR... jsem z toho všeho šíleně znechucen, opravdu nechápu,  že se zde najdou lidé jako tady Kamil, který pracují pro ty Zloděje z Goldenburgu a Quaentas a Topforex a bůh ví, kolik toho ještě mají, že jsou kromě okrádání ještě schopní se snažit slušné lidi jako jsem já odrazovat od toho, aby jsem se bránil,  že bych se dopouštěl trestné cinnosti, vždyť je to směšný, já přišel  na počítači za pár měsíců o celý život práce a tady zlodějska ludra, mě bude strašit a odrazovat, jste opravdu chodící odpad společnosti a upřímně doufám,  že zde bude víc lidí co proti Vám bude bojovat!!!! Za tohle jsem totiž rozhodně klíčema necinakl!


 
Platby GoPay