reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zhodnocení úspor na rok, dva  (Přečteno 3363 krát)

Offline chudoslubos

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Zhodnocení úspor na rok, dva
« kdy: 18. 07. 2019, 17:30:12 »
Dobrý den, chtěl bych zhodnotit své úspory. U RB avizovali 3 %, pak se ukázalo, že jen pro nové klienty, ale jednak se tam musí nějaká částka dát, jednak se musí pravidelně přispívat. A na simulaci 300 tisíc vložit a 5 tisíc měsíčně posílat byl čistej zisk asi 2,5 tisíc, což mi přijde málo. Kde jinde bez rizika zhodnotit na pár měsíců/rok/2 roky úspory?

Reklama

• Stálý člen

reklama

ivo

• Host
Re:Zhodnocení úspor na rok, dva
« Odpověď #1 kdy: 18. 07. 2019, 19:12:04 »
Podle dnešního  článku je na tom asi nejlíp spořící účet od 2 %  od Moneta Bank a Creditas   .
Nejlepší spořicí účty už začínají dvojkou. Projděte si nový přehled -
« Poslední změna: 19. 07. 2019, 05:31:20 od Patrik Chrz »

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. 07. 2019, 05:32:15 »
Jak píše kolega.

Moneta (2 % do 1 milionu) nebo Creditas (2 % do 1,5 milionu). Obojí spořící účty bez dalších podmínek, Creditas půjde založit až od pondělka.

A.Holek

• Host
« Odpověď #3 kdy: 22. 07. 2019, 13:42:02 »
Za 1 rok nevyděláš, podstatou úspěšné investice je investovat dlouho (ideálně víc jak 10 let), pravidelně (klidně po menších částkách) a do vícero věcí (diverzifikovat riziko), ke konci zkonzervativňovat a hlavně vydržet a předčasně nevybírat, páč v prvních letech požírají výnosy zpravidla poplatky. Do zlata bych už asi neinvestovala…zkus třeba Conseq, Atlantik nebo Pioneer, tam jdou i jednorázy…ale pokud ti někdo bude za rok slibovat nějaký výnos, tak je to kec příp. něco rizikového.

Offline chudoslubos

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. 07. 2019, 16:12:46 »
Když já jsem stará bojácná konzerva :) Jen jsem zkrátka nechtěl, aby mi to leželo jen tak pod polštářem. Do rizika jít nechci, tak to holt nechám, jak to je ;) V každým případě děkuju za reakci.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama