reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Daň z nemovitosti  (Přečteno 3534 krát)

Offline Kubinoru

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Daň z nemovitosti
« kdy: 29. 07. 2019, 09:08:41 »
Dobrý den, koupil jsem nedávno byt, vyplnil jsem modré papíry pro FÚ a odeslal 4 % z kupní ceny na jejich účet podle kupní smlouvy. Netuší někdo, za jak dlouho budu vědět, že FÚ s částkou odpovídající 4 % z kupní ceny souhlasí, tzn. že nebude chtít něco doplatit, pokud by se mu to zdálo málo? Moc díky, Jakub R.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Tomáš

• Host
Re:Daň z nemovitosti
« Odpověď #1 kdy: 29. 07. 2019, 13:08:01 »
Ze zákona na to mají tuším 30 dní. U mě se ozvali s tím že něco potřebují po 8 měsících (minulý rok). Takže radši počítat s touto variantou

Offline Kubinoru

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. 07. 2019, 14:46:57 »
ajajaj, 8 měsíců říkáte, tak to potěš! Zjistil jsem právě, že někdo koupil byt pode mnou cca o 0,5 milionu dráž, než já, takže bych nerad, aby se mi ozvali, že jsem měl hradit 4 % z vyšší částky, než z mé kupní ceny. Rozdíl v čase obou obchodů cca 14 dní. Dost mě to vyděsilo a docela se bojím, aby se neozvali. A nepotěšil jste mě teda, že se vám s doplněním ozvali až za takovou dobu....

Offline Kubinoru

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. 08. 2019, 10:23:40 »
jako ale teda čekal jsem bouřlivější reakce :D Nemáte nikdo jinou další zkušenost??

Platby GoPay

reklama