reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Krácení nebo odebrání osobního ohodnocení  (Přečteno 659 krát)

Offline Pavlax

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Krácení nebo odebrání osobního ohodnocení
« kdy: 30. 07. 2019, 13:36:16 »
Dobrý den,
obracím se na vás z dotazem, zdali může zaměstnavatel krátit či odebrat zaměstnanci osobní ohodnocení při takto sepsaném mzdovém výměru?

Krácení bylo zjištěno až koncem tohoto měsíce při obdržení výplatní pásky za měsíc červen tohoto roku. Zaměstnavatel nijak o krácení či odejmutí této pohyblivé složky dopředu neinformoval.

Nebylo doručena ani žádná stížnost na neplnění náplně práce či jakékoliv jiného problému s pracovním výkonem zaměstnance.

Na můj dnešní dotaz proč došlo ke krácení mi bylo řečeno, že jsem vy výpovědní lhůtě (ta končí tímto měsícem), že mám být ráda, že dostanu odstupné. Dalším důvodem prý je, že firma nemá peníze a že obchodní oddělení (pod které najednou prý spadáme) neplní plán, při čemž ale náplň mé práce nijak neovlivňuje výsledek plnění.

Myslím si tedy, že za určitých podmínek by mi mělo být osobní ohodnocení uznáno.

Předem děkuji za zpětnou vazbu,
Pavlax

Reklama

• Stálý člen

reklama

jaro

• Host
Re:Krácení nebo odebrání osobního ohodnocení
« Odpověď #1 kdy: 30. 07. 2019, 15:55:23 »
Poskytování ososbního ohodnocení je pouze na zaměstnavateli,který ho múže kdykoliv bez udání dúvodu zrušit.Zato odstupné vám bezpodmínečně přináleží.

Platby GoPay

reklama