reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Safefuture.cz  (Přečteno 8318 krát)

Offline Hojta

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Safefuture.cz
« kdy: 14. 08. 2019, 19:50:17 »
Zdravím všechny, měl bych dotaz jestli máte někdo zkušenosti z investicí do technologií firmy Safefuture.cz.
 Velmi rád bych do této firmy zainvestoval, ale bohužel jsem na internetu nenašel jediný rozumný článek, nebo diskuzi o této firmě.
Byl bych velmi rád za všechny informace ohledně Safefuture.cz. Nabízejí 13% roční úrok s garancí. Ale není mi jasné jaká ta garance je.
Jaká je pravděpodobnost, že firma zkrachuje a já přijdu o všechny peníze, jak je pravděpodobné, že mi firma přestane vyplácet. A hlavně jestli se třeba nejedná o podvod a svoje peníze už nikdy neuvidím. Byl bych tedy velmi rád za jakékoli vyjádření a informace ohledně této firmy. Velmi všem děkuji za odpovědi.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:Safefuture.cz
« Odpověď #1 kdy: 15. 08. 2019, 05:58:43 »
13 % je velmi podezřelé, za tuhle sazbu už jsou nejlevnější kreditky a kontokorenty, to nedává smysl. Kdyby to byl životaschopný plán, tak jim banka půjčí i za desetinu sazby.

Monika Kolmanová

• Host
« Odpověď #2 kdy: 23. 09. 2019, 12:45:59 »
Zdravím Hojto,
ohledně Safefuture dám svoji recenzi a zkušenost. Nad koupí servru jsme s manželem dlouho přemýšleli. Přišlo nám to podezřelé a kladli jsme si asi stejné otázky jako vy. Ale nakonec jsme do toho šli a v prosinci 2018 si jeden koupili.

V praxi to vypadá tak, že si od firmy Safefuture koupíte server, ona vám ho "postaví" a zároveň jim server na 2 roky pronajmete a Safefuture ho pronajímá 3. stranám dál...  Vám pak vyplácí nájem stanovený ve smlouvě. Garance je napsaná ve smlouvě, že nájem bude vyplacen po dobu 2 let a nejde z nájemní smlouvy odstoupit. (Po dobu 2 let se vám vrátí celá hodnota servru plus úroky, pak ho na náklady Safefuture můžete nechat ekologicky zlikvidovat.) Od té doby co jsme si server koupili nám nájem chodí pravidelně a doporučili jsme to i dalším lidem.

Přesvědčila nás de facto jedna věc, proč do toho jít. A to je osoba, která za tím stojí: Martin Šuba. Zjistili jsme si o něm nějaké informace, projeli jeho FB profil, Linkedin, jeho pracovní zkušenosti, to že spravuje realný hotel na Šumavě (U Anděla Michaela), několikrát jsme si s ním volali a usoudili, že to není fiktivní postava někde na Bahamách, ale reálný člověk s dobrou pověstí. Kterou by si asi nechtěl jen tak nějakým podvodem poškodit.

O finance se s manželem hodně zajímáme z pohledu rodiny a píšu i na toto téma blog (www.monikakolmanova.cz), tak pokud byste měl nějaké otázky, klidně mi napiště na monika@monikakolmanova.cz

Mějte se hezky,
Monika

Tom

• Host
« Odpověď #3 kdy: 08. 11. 2019, 09:14:04 »
-Nevíte jak je to se zdaněním příjmů z takové investice?
Nikde jsem nenašel informaci, jaké jsou v ČR daňové podmínky pro investující FO, jestli z celých těch příjmů z nájmu musí platit  daň z příjmů.

-A také bych rád věděl, jak je to s DPH. Jestli se z toho HW na začátku zaplatí DPH a jestli ten výnos je 13% z ceny s DPH nebo bez.

Michala

• Host
« Odpověď #4 kdy: 28. 11. 2019, 20:27:12 »
Zdravím, zrovna jsem na ně narazila a zaujalo mě to. Podle mě by to mělo fungovat. Jde o výkonné servery, které oni pronajímají za vás dál třetím stranám. Když se podíváte na jejich ceník, kdy oni to pronajímají za 7 479 KČ/ týden a vám vyplácí 9 450 Kč / měsícně, tak jim ještě 20 tis měsíčně zbyde. Že servery pronajímají grafickým studiím zrní rozumně. ... a ano, kdyby to bylo 13% v akciích, tak to je podezřelé, tohle je pronájem konkrétní věci, něco jako "idealni najemce", kdybychom se bavili o realitach.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama