Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Safefuture.cz  (Přečteno 121318 krát)

Offline Patrik Chrz

  • Moderátor
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 227
    • Zobrazit profil
Re:Safefuture.cz
« Odpověď #15 kdy: 28. 11. 2020, 06:30:40 »
Díky za snahu, kterou sis s tím dal, bohužel mám obavu, že typ lidí, kteří do těchto "černých děr" "investují" to neocení. A zbytku je jasné, že je to podvod už od začátku

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


bugma

  • Host
Re:Safefuture.cz
« Odpověď #16 kdy: 26. 08. 2021, 05:50:16 »
Zdravím všechny, měl bych dotaz jestli máte někdo zkušenosti z investicí do technologií firmy Safefuture.cz.
 Velmi rád bych do této firmy zainvestoval, ale bohužel jsem na internetu nenašel jediný rozumný článek, nebo diskuzi o této firmě.
Byl bych velmi rád za všechny informace ohledně Safefuture.cz. Nabízejí 13% roční úrok s garancí. Ale není mi jasné jaká ta garance je.
Jaká je pravděpodobnost, že firma zkrachuje a já přijdu o všechny peníze, jak je pravděpodobné, že mi firma přestane vyplácet. A hlavně jestli se třeba nejedná o podvod a svoje peníze už nikdy neuvidím. Byl bych tedy velmi rád za jakékoli vyjádření a informace ohledně této firmy. Velmi všem děkuji za odpovědi.
Dobrý den,
zakoupil jsem si server v únoru 2019 a nájemné chodilo jak mělo a vše bylo zalité sluncem. Na základě této zkušenosti jsem v březnu 2020 zakoupil další server. Nájemné v plné výši přišlo ještě v květnu 2020. Na základě prosby pana Šuby došlo ke snížení nájmu na 1/3 a pak na 1/5 a to v říjnu 2020 přišla poslední 1/5. Na listopad 2020-leden 2021 nechodilo nic s dohodou příslibu úroku za každý měsíc a server. V únoru 2021 začali chodit opět 1/3 nájmy a v květnu-červenci 2021 začali chodit nájmy v plné výši. Poslední email od pana Šuby mám z 5. srpna 2021 kdy avizoval na zdravotní problémy.
A přichází zlom, kdy 23. 8. 2021 nepřišlo nájemné tak jsem 24. 8. 2021 napsal email na xxx.xxx@safefuture.cz kdy přišlo oznámení, že email neexistuje. Z emailu info@safefuture.cz také nikdo neodepisuje a na telefonním čísle xxx xxx xxx, který na pana Šubu mám sice vyzvání, ale nikdo to nebere a nereaguje ani na SMS.
Zjistil jsem, že pan Šuba 19. 8. 2021 přibral společníka rumunské národnosti Arpad Derdeshshi a 23. 8. 2021 v tichosti na něj přepsal firmu. Byl jsem jak na adrese Oblouková 752, což je rodinný dům Ing. Lenky Hruškové RELAX ZONE spol. s r. o. Po panu Šubovi ani slechu. Adresa pobytu v ČR Arpada Derdeshshiho je areál v Hradci Králové s několika společnostmi a sociální ubytovnou.   
Všechno přestalo fungovat od března 2020 a nejspíš se nedozvíme nakolik by to fungovalo dál nebýt covidové pandemie.
Každopádně bilance je následující za první server vyplaceno téměř 180tis. Což byla pořizovací hodnota serveru a za druhý server vyplaceno cca 56tis. Takže cca minus 125tis. Úroky jsem neviděl logicky ani z jednoho.
Jak píšou předchozí varovné diskuse tak jim musím dát za pravdu a nemá cenu se obhajovat, že ze všech stran posloucháte investujte, že jsem fandou takových technologií a že pan Šuba mne zcela přesvědčil svými budoucími vizemi a lidé jsou prostě nepoučitelní a je to marny, je to marny, je to marny. Je docela možné, že jsem poslední a jediný komu něco dluží a kdo investoval.
Pokud máte stejnou zkušenost tak mne prosím kontaktujte na bugma@email.cz nebo na tel. 739 388 067.
Dnes hodlám podat na pana Šubu trestní oznámení.

-Příspěvek částečně anonymizován 21. 10. 2022 z důvodu uplatnění práva na ochranu osobních údajů. Bylo odstraněno jméno a příjmení u e-mailové adresy a mobilní telefonní číslo. Jméno bývalého jednatele společnosti je převzato z veřejného obchodního rejstříku a není důvod jej anonymizovat.-
« Poslední změna: 21. 10. 2022, 21:17:12 od Dalibor Z. Chvátal »


Kuba_Cerny

  • Host
Re:Safefuture.cz PODVOD
« Odpověď #17 kdy: 21. 09. 2021, 16:28:07 »
POZOR! SAFE FUTURE opravdu přepsána na důchodce z Rumunska!

Podejte prosím co nejdříve trestní oznámení, pokud jste poškození.

POZOR! SAFE FUTURE opravdu přepsána na důchodce z Rumunska!
« Poslední změna: 22. 09. 2021, 12:22:02 od Kuba_Cerny »


kriplobijec

  • Host
Re:Safefuture.cz
« Odpověď #18 kdy: 12. 01. 2023, 07:06:47 »
Dobrý den vespolek, kdo se chce přidat k nové akci proti MŠ, ať se mi ozve.

Něco už se děje - viz zde: https://plzensky.denik.cz/zlociny-a-soudy/soud-umoznil-unos-syna-zoufa-si-zena-ktera-je-pod-policejni-ochranou-20230111.html

« Poslední změna: 12. 01. 2023, 07:20:49 od kriplobijec »


Offline Dalibor Z. Chvátal

  • Admin
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 574
    • Zobrazit profil
    • Měšec.cz
Re:Safefuture.cz
« Odpověď #19 kdy: 16. 01. 2023, 08:45:56 »
Tato diskuze o panu Šubovi zraje jako víno  :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


 
Platby GoPay