reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Exekuce po delší době  (Přečteno 758 krát)

Offline VeronikaBastl

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Exekuce po delší době
« kdy: 21. 02. 2020, 00:48:02 »
Dobry den,
Chci se zeptat, jak to funguje s exekucema... Jsem stále zamestnana, ale trvalý pobyt mám už 11 let jinde než bydlím. Stalo se mi, že mi přišla exekuce na účet, kterou jsem hned zaplatila, ale od té doby mám strach... Protože mi navíc volala kamarádka, která měla nezaplaceny dluh z doby před 7 lety a neměla na sebe v psanou žádnou exekuci. Chci se zeptat, jestli i přes to, že jsem zaměstnana, a nedej bože mám někde dluh, může přijít i z tak dávné minulosti? Nebo dnes pracuji exekutoři rychle a nemusím se bát, protože bych už měla exekuci na plate....
Děkuji předem za odpověď

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lada

• Host
Re:Exekuce po delší době
« Odpověď #1 kdy: 21. 02. 2020, 12:33:53 »
Někteří exekutoři dnes sice opravdu pracují rychle, ale... Jednomu mému známému přišla loni do práce exekuce na mzdu po více než 10 letech. Exekutor snad zaspal nebo co, protože se vůbec nejednalo o nový dluh ani o novou exekuci a on v tom samém zaměstnání pracoval už 6 let, takže kdyby exekutor jenom trochu chtěl, mohl exekuci začít vymáhat už před mnoha lety. Takže možné je bohužel opravdu vše.

Platby GoPay

reklama