reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Plošně nařízená aktuální karanténa není ochrannou dobou ?  (Přečteno 1632 krát)

Offline Teus

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Bohužel v mém bydlišti byla nařízená plošná karanténa KHS a současně mě běží výpovědní doba z organizačních důvodů, která měla skončit 31. 3., kdy by skončil pracovní poměr. Od 1. 4. jsem měl rozjednanou novou pracovní smlouvu u jiné firmy. Bohužel to vypadá, že nařízená plošná karanténa bude prodloužena a nová firma na mě nemusí počkat s prac. místem. V ZP § 53 není karanténa zmíněna v tzv, ochranné době, do které spadá např. uznání dočasně práce neschopným. Jen připomínám že karanténa není totéž co vystavení tzv. neschopenky, ani neschopenku nemám, jen KHS vydává Potvrzení o nařízené karanténě pro 25 000 občanů uzavřené oblasti. Vygoglil jsem jen protichůdné informace, jednou že je karanténa v OD, ale v ZP nic takového nevidím.
Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 
Platby GoPay

reklama