Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: POZOR! Dluhopisy společnosti ČPH ENERGY s.r.o. Miroslav Hašpica a Lukáš Jeřánek  (Přečteno 55341 krát)

jitka.bartova

 • Host
Přináším několik negativních informací o podvodném chování při prodeji a následném nevyplacení jistiny dluhopisů společnosti ČPH ENERGY s.r.o. mého klienta.

Dluhopis společnosti ČPH ENERGY s.r.o. si klient zakoupil na webu ceskedluhopisy.cz u společnosti České dluhopisové tržiště s.r.o. byl nazvaný Energetický dodavatel 7,8,  měla uvedená společnost vyplatit již 29.2.2020.

Uvedená společnost jistinu ani úroky z dluhopisů nevyplatila a jen informativními emaily začala posunovat termíny výplaty jistiny a úroků. Nyní již nekomunikuje vůbec.

Za společností ČPH ENERGY s.r.o. stojí dva jednatelé pan Miroslav Hašpica ročník 1986 z Uherského Hradiště tel. 770134224 a pan Lukáš Jeřábek ročník 1978 z Prahy email:
lukas.jerabek@nazdraviventures.com

Oba pánové Jeřábek i Hašpica mají více než 10 vzájemně provázaných firem SRO, jako Český průmyslový holding a.s., ČPH ENERGY s.r.o., ČPH invest s.r.o., ČPH FINANCE s.r.o., ČPH GRILLMART s.r.o.,  ČPH nemovitosti s.r.o. ve kterých mizí Vaše peníze na základě vydaných dluhopisů.

Systém hospodaření uvedených společností připomíná tzv. LETADLO.

Tímto jen chci upozornit ostatní, aby se uvedeným společnostem vyhýbali velkým obloukem...

Jitka Bártová - finanční poradkyně

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Petr Vychodil

 • Host
Dobrý den, jsem jeden z těch, kteří panu Jeřábkovi a Hašpicovi také naletěli.
Chtěl jsem jen ještě doplnit... při nákupu těchto dluhopisů za tyto osoby jednal pan Tesař David ( tel. 728 724 401). Tento člověk v době, kdy jsem koupi tyto zmíněné dluhopisy vystupoval za portál " České dluhopisy". Dnes tam již údajně nepracuje a pracuje jako finanční poradce " sám na sebe"  www.davidtesar.cz
Tento člověk je stejně "křivý" jako pan Jeřábek a Hašpica. Dejte si pozor, jak se někde objeví jméno Tesař David, mohl by to být velký problém.
Kromě lživých emailů ( naposledy cca před měsícem) kde tito lidé slibují výplatu jak jistin, tak úroků do konkrétního data s nimi není možno navázat jakýkoliv kontakt - ani email, ani tlf...vůbec nereagují.
Mám e-mailové kontakty na dalších cca 10-15 lidí, kteří mají stejnou, tzn.velmi špatnou zkušenost, jak přišli o své životní úspory a výše uvedení pánové se s námi vůbec neztrácí čas - sprostě nás všechny okradli.
Teď již vidím svou chybu v záležitosti této investice - je to pravděpodobně opravdu LETADLO.
Bylo by dobré vymyslet nějakou společnou strategii proti těmto šmejdům.

Petr Vychodil


Jaroslav Forman

 • Host
Dobrý den,
mám známého ze Šumperka, který do téže skupiny, konkrétně Jan Antonín akciová společnost, také zainvestoval formou dluhopisů částku v řádu více statisíců korun. Šlo by se třeba nějak propojit a postupovat společně či koordinovaně, prosím? JF, 603 41 30 55


Josef Nedorost

 • Host
Dobrý den,

patřím také do skupiny, která investovala do společnosti Jan Antonín, úroky mi byly doplaceny a i část jistiny, na zbytku jsme se dohodli a snad bude vyplacena do konce tohoto roku. Co mám info, tak někteří už byli vyplaceni, tak nevím, podle jakého klíče se to řeší. Držím palce.

Pěkný den,

JN


Pazderová

 • Host
Dobrý den,

patřím také do skupiny, která investovala do společnosti Jan Antonín, úroky mi byly doplaceny do konce června 2020, jistina měla být splacena do 15. 9. 2020 a nic.
Ráda se připojím k nějaké skupině podvedených osob k společnému postupu řešení.KP

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Radek Baloun

 • Host
Dobrý den, sháním kontakty na ostatní, kteří nedostali vyplacené dluhopisy Jan Antonín.Pro více info mě prosím kontaktujte na radekbal@seznam.cz díky moc RB.


Radek Baloun

 • Host
Hledám další lidi, kteří zakoupili dluhopisy Jan Antonín.Díky moc Radekbal@seznam.cz


Petr Závodský

 • Host
Dobrý den, jsem jeden z těch který si také koupil dluhopis Jan Antonín. Úroky byly doplaceny, nicméně jistina nikoliv. Řeší se to už na kriminálce, byly podány TO. Pan Hašpica nereaguje na telefony ani na maily. Zjistil jsem, že dělá pro společnost Medicredit a.s., konkrétně pro její odnož Mediskont, která také vydává dluhopisy. Firma má prodejnu v Uherkském Hradišti- Jarošově, tam je pan Hašpica osobně k zastižení. To bude zajímavé povídání.


Radek

 • Host
Dobrý večer, bylo by možné se připojit k trestnímu oznámení mám kontakt na cca 7 lidí, kteří by do toho také šli.Případně podáme další.Radekbal@seznam.cz


KH

 • Host
To ještě není všechno. Dalším z trojice výtečníků je liberecký "finanční mág" Petr Sluka, velký to podvodník, figurující v aktuálně vyšetřované kauze Savings Funds a Salia Group, v níž jsou v republice tisíce poškozených a škoda ve výši miliard korun českých. ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=ngHmrDkiEgI

Této trojici se doporučuje vyhnout hodně velkým obloukem.


SH

 • Host
Re:POZOR! Dluhopisy společnosti ČPH ENERGY s.r.o. Miroslav Hašpica
« Odpověď #10 kdy: 28. 01. 2021, 09:25:45 »
Dobrý den, má někdo nějaké nové informace týkající se dluhopisů Jan Antonín. Byla někomu již vyplacena jistina, nebo uspěl někdo se soudním příkazem. Případně komunikuje s někým pan Starenko nebo pan Jeřábek, Tesař, někdo z ČPH? Předem děkuji za informace.


Roman Mancl

 • Host
Dobrý den,
bohužel také patřím k těm co vložili peníze do dluhopisů ČPH Energy. Naposledy 31.1. 2021 přišel email s vyjádřením ,že by se vše mělo vyřešit do konce dubna ,tedy vyplacení jistiny včetně úroků Moc tomu ovšem nevěřím a atak se rád připojím k případnému trestnímu oznámení.

Roman Mancl


PM

 • Host
Dobrý den,
dle informací, které mám k dispozici se na Český průmyslový holding podalo již desítky trestních oznámení. Ale obávám se, že v této republice si tím moc nepomůžeme. Veškerou komunikaci převzal nějaký pan Starenko, který si myslím je pouze nastrčen aby získaval čas. Ale musím se zde zastat pana Tesaře, díky kterému mám alespoň občas nějaké informace, neboť čph přestali zcela komunikovat, platit a nic se neděje. Je tam více jak 10 dlužných plateb a stále jen sliby. Nevím jakou rolu hrají Starenko a Tesař. Myslím si, že Starenko převzal roli Tesaře a tak si myslím, že tito dva jsou "uklidňovači" a aby natahovali čas. Bohužel pan Starenko tuto roli zastal v pořádku začátkem roku 2020 a po pár týdnech je to opět stejné= totalně minimálni komunikace. Jediný kdo komunikuje a odpovídá na maily je pan Tesař, byť je prý již od 2019 z čph pryč, ale s ním prý komunikují. Údajně by do konce června 2021 mělo být vše vyřešeno.
Snad se někam posuneme.


Portana

 • Host
Zdravím všechny věřitele ČPH Energy. Nevíte náhodou někdo, jestli na tuto společnost byl již podán insolvenční návrh ? Trestní oznámení jsou již šetřena Odborem hospodářské
kriminality Ředitelství PČR hl.m.Prahy. Bylo by potřeba se dát dohromady a podat návrh na insolvenci a úpadek této společnosti.
 


 
Platby GoPay