Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: POZOR! Dluhopisy společnosti ČPH ENERGY s.r.o. Miroslav Hašpica a Lukáš Jeřánek  (Přečteno 7142 krát)

Offline jitka.bartova

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Přináším několik negativních informací o podvodném chování při prodeji a následném nevyplacení jistiny dluhopisů společnosti ČPH ENERGY s.r.o. mého klienta.

Dluhopis společnosti ČPH ENERGY s.r.o. si klient zakoupil na webu ceskedluhopisy.cz u společnosti České dluhopisové tržiště s.r.o. byl nazvaný Energetický dodavatel 7,8,  měla uvedená společnost vyplatit již 29.2.2020.

Uvedená společnost jistinu ani úroky z dluhopisů nevyplatila a jen informativními emaily začala posunovat termíny výplaty jistiny a úroků. Nyní již nekomunikuje vůbec.

Za společností ČPH ENERGY s.r.o. stojí dva jednatelé pan Miroslav Hašpica ročník 1986 z Uherského Hradiště tel. 770134224 a pan Lukáš Jeřábek ročník 1978 z Prahy email:
lukas.jerabek@nazdraviventures.com

Oba pánové Jeřábek i Hašpica mají více než 10 vzájemně provázaných firem SRO, jako Český průmyslový holding a.s., ČPH ENERGY s.r.o., ČPH invest s.r.o., ČPH FINANCE s.r.o., ČPH GRILLMART s.r.o.,  ČPH nemovitosti s.r.o. ve kterých mizí Vaše peníze na základě vydaných dluhopisů.

Systém hospodaření uvedených společností připomíná tzv. LETADLO.

Tímto jen chci upozornit ostatní, aby se uvedeným společnostem vyhýbali velkým obloukem...

Jitka Bártová - finanční poradkyně

Reklama

• Stálý člen

Petr Vychodil

• Host
Dobrý den, jsem jeden z těch, kteří panu Jeřábkovi a Hašpicovi také naletěli.
Chtěl jsem jen ještě doplnit... při nákupu těchto dluhopisů za tyto osoby jednal pan Tesař David ( tel. 728 724 401). Tento člověk v době, kdy jsem koupi tyto zmíněné dluhopisy vystupoval za portál " České dluhopisy". Dnes tam již údajně nepracuje a pracuje jako finanční poradce " sám na sebe"  www.davidtesar.cz
Tento člověk je stejně "křivý" jako pan Jeřábek a Hašpica. Dejte si pozor, jak se někde objeví jméno Tesař David, mohl by to být velký problém.
Kromě lživých emailů ( naposledy cca před měsícem) kde tito lidé slibují výplatu jak jistin, tak úroků do konkrétního data s nimi není možno navázat jakýkoliv kontakt - ani email, ani tlf...vůbec nereagují.
Mám e-mailové kontakty na dalších cca 10-15 lidí, kteří mají stejnou, tzn.velmi špatnou zkušenost, jak přišli o své životní úspory a výše uvedení pánové se s námi vůbec neztrácí čas - sprostě nás všechny okradli.
Teď již vidím svou chybu v záležitosti této investice - je to pravděpodobně opravdu LETADLO.
Bylo by dobré vymyslet nějakou společnou strategii proti těmto šmejdům.

Petr Vychodil

Jaroslav Forman

• Host
Dobrý den,
mám známého ze Šumperka, který do téže skupiny, konkrétně Jan Antonín akciová společnost, také zainvestoval formou dluhopisů částku v řádu více statisíců korun. Šlo by se třeba nějak propojit a postupovat společně či koordinovaně, prosím? JF, 603 41 30 55

Josef Nedorost

• Host
Dobrý den,

patřím také do skupiny, která investovala do společnosti Jan Antonín, úroky mi byly doplaceny a i část jistiny, na zbytku jsme se dohodli a snad bude vyplacena do konce tohoto roku. Co mám info, tak někteří už byli vyplaceni, tak nevím, podle jakého klíče se to řeší. Držím palce.

Pěkný den,

JN

Platby GoPay