Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Schůze SVJ  (Přečteno 1578 krát)

Offline Tomáš G.

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Schůze SVJ
« kdy: 04. 11. 2020, 18:28:52 »
Nevíte prosím někdo, jaké to je za současného stavu se schůzemi SVJ?

Jsme malé SVJ o jedenácti bytech a předsedkyně svolala schůzi. Jak vidím, jak to všude okolo "střílí", tak se mi nechce zbytečně postávat v kočárkárně ještě s dalšími deseti lidmi. Co jsem Googlil, tak jsem v zásadě našel, že to nyní nejde, že se lidé mohou sice jako sousedé setkal, ale stejně se na ničem legálně dohodnout nemůžou, protože spolková činnost je výslovně zakázána (Je SVJ spolek?) no a jinde v tom nevidí problém, když je to do třiceti lidí. Teoreticky by to snad mohlo jít řešit elektronicky, nebo se k návrhům vyjádřit ano, ne a hodit do schránky, ale to mi taky nepřipadá moc šťastné.

No pak bych se chtěl zeptat, jak to je s odečty a revizemi. Teoreticky by letos měla ještě proběhnout výměna vodoměrů, měřičů tepla a revize plynu. Opět se mi aktuálně hrubě nelíbí, aby se mi coural po bytě někdo, kdo už předtím jen ten den navštívil desítky dalších bytů. Nemáte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti?

Dík

Reklama

• Stálý člen

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:Schůze SVJ
« Odpověď #1 kdy: 05. 11. 2020, 04:56:24 »
My (SVJ o 24 bytech) jsme ji zrušili a hlasování o důležitých věcech vyřešili "per rollam".

Platby GoPay