Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: levné měsíční předplatné čehokoliv - simulace aktivity účtu  (Přečteno 1391 krát)

Offline planet

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Mám několik bankovních účtů, které jako podmínku bezplatných výhod požadují X plateb kartou v měsící.

Napadlo mě, že kdyby někde existovala služba, která by stála pár korun a umožňovala předplatné na měsíční bázi (recurring), tak bych si ji objednal, aniž bych chtěl tu službu reálně čerpat.

Nemáte někdo tip na takovou službu? Jak sami řešíte "aktivitu účtu" kterou po vás chce banka? Lze také jít nakupovat a na samooblužné pokladně zaplatit pár položek samostatně, ale je potřeba na to každý měsíc myslet. Možná si pořídit vlastní terminál pro akceptaci platebních karet?

Reklama

• Stálý člen

Honza malem kralem

• Host
Dobra otazka, ja takovou sluzbu neznam. Osobne to mam tak, ze jakmile jsou tam nejake podminky, ktere clovek musi hlidat, tak si takovy ucet nezalozim. Vsechny tyto produkty totiz existuji z toho duvodu, ze firmy spolehaji, ze na to cast lidi zapomene. Nevim, co by musel mit ten ucet za benefity, abych byl ochoten to resit kazdy mesic.
Sorry, ze jsem nepomohl, ale otazka me zaujala.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Taky jsem něco takového hledal, ale bez úspěchu. Myslel jsem, že by mohly mít zájem nějaké dobročinné organizace, ale ne. Třeba Dobrý Anděl nabízí strhávání (třeba z platební karty) od 20 korun výš a to proto, že 5 korun platí své bance z každé transakce. Mohli by si domluvit jiné podmínky, ale nechtějí :(

Nevim, co by musel mit ten ucet za benefity, abych byl ochoten to resit kazdy mesic.
Dobré cestovní pojištění zdarma, vstupy do letištních salonků, bonusy za používání platebních karet, lepší úročení na běžném nebo spořícím účtu, karta asociace, kterou moje "bezúdržbová" banka zdarma nedává (abych měl vždy jak Visa tak MasterCard, při cestování se občas hodí), dobré kurzy na platební kartě,...od účet "jen" zdarma je už dnes vlastně dost málo :D

Platby GoPay