Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Kde investujete do kryptoměn?  (Přečteno 23850 krát)

Stiebl

  • Host
Kde investujete do kryptoměn?
« kdy: 02. 09. 2022, 13:45:05 »
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kde držíte a investujete do kraptoměn. Narazil jsem na MyCoiner https://mycoiner.cz/cs kteří se tváří být českou krypto směnárnou, mají sídlo v Praze. Založil jsem si tam účet a vše vypadá normálně. Poslal jsem tam 100 Kč na zkoušku a nakoupil ETH, to jsem si pak přeposlal na jinou peněženku a vše bylo až nečekaně rychlé a bez problémů. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost? Kontakt? Něco?
Dejte vědět
Díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jiri Svoboda

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #1 kdy: 08. 09. 2022, 10:37:30 »
Taky jsem o této platformě slyšel. Na kontakt bych asi doporučil podívat se na jejich webovky https://mycoiner.cz/cs/about , kde úplně dole mají kontaktní informace. S platformou máte tedy dobré zkušenosti?


Marián Valášek

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #2 kdy: 16. 09. 2022, 09:24:58 »
Dobrý den, tak o této platformě jsem tedy zatím neslyšel. Kouknul jsem se na jejich webovky a sociální sítě, vypadají celkem solidně. Líbí se mi jejich zabezpečení, a to, jak mají na instagramu vše vysvětlené. To spoustu firem nedělá, přijde mi to takové otevřené. Asi je ale platforma nová? Nebo mají nově soc.sítě?


Marián Valášek

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #3 kdy: 16. 09. 2022, 10:54:57 »
Krásný pátek, musím se přiznat, že o této platformě jsem tedy neslyšel. Asi bude nová? Podle sociálních sítí to vypadá, že bude nová, ale je možné, že předtím jen neměli soc.sítě. Nicméně, platforma se mi líbí a co mi přijde opravdu dobře zpracované, je jejich instagram. Líbí se mi, že vše otevřeně popisují a mají hezky zpracovanou grafiku. Tím se od ostatních podobných firem odlišuje.


MarianVa

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #4 kdy: 20. 09. 2022, 08:51:35 »
Omlouvám se, že jsem komentář napsal 2x. První se mi nějak nepřidal tak jsem napsal další a najednou tu vidím oba. Omlouvám se za spam.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Vojtěch Peroutka

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #5 kdy: 22. 09. 2022, 11:25:28 »
Dobré dopoledne, o MyCoineru jsem sice slyšel, poslední dobou stále víc a víc, začíná se dostávat do povědomí lidí ale osobní zkušenosti zatím nemám. Říkám zatím, protože rád jistě vyzkouším.


Martin

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #6 kdy: 26. 09. 2022, 11:09:31 »
Četl jsem diskuze na internetu a narazil i tady na MyCoiner a koukám, že jsou všichni spokojení. Mohl by mi jen někdo prosím říct jak probíhá registrace? Ověřuje se bankovní účet a občanský průkaz?
Díky


Stiebl

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #7 kdy: 29. 09. 2022, 10:17:02 »
Dobrý den Martine, registrace je hrozně jednoduchá a rychlá, stačí vyplnit kontaktní údaje nebo můžete využít služby bank id. Občanský průkaz je samozřejmě potřeba k verifikaci, stačí ho jen vyfotit z obou stran. A to je všechno. Je to opravdu jednoduché, řekl bych že ve 3 krocích. Já jsem s platformou spokojený, zatím jsem nenarazil na nic, na co bych si stěžoval.


Stiebl

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #8 kdy: 29. 09. 2022, 10:27:39 »
Ještě doplňuji – podívejte se Martine na jejich instagram viz odkaz https://www.instagram.com/mycoiner.cz/ , vše co musíte vědět je tam popsáno a snadno je můžete kontaktovat pokud byste měl otázky.


Pedro

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #9 kdy: 10. 10. 2022, 11:05:04 »
O MyCoineru jsem nikdy neslyšel, já osobně investuji na eToro a Coinbase.


Filip

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #10 kdy: 13. 10. 2022, 14:16:43 »
Dobrý den, jak to jde dál na MyCoineru? Pořád spokojení?


Linsarst

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #11 kdy: 24. 01. 2023, 14:38:46 »
V současné době nemá smysl investovat do kryptoměn. Vzhledem k tomu, že hodnota kryptoměn neustále klesá, pokud hledáte výklenek pro vydělávání peněz, můžete při troše štěstí zkusit kasina.
Téma online kasin je nyní velmi aktuální. Mohu se také podělit o své zkušenosti. Dříve jsem se hraní her velmi bál, abych si nevypěstoval nějakou závislost, jak všichni říkají. Nemohl jsem začít neustále zkoušet hazardní hry. Pak jsem si promluvil se svými přáteli a ukázalo se, že hrají už léta. Nyní uplatňuji své dovednosti v online kasinu, které jsem si vybral na webových stránkách kasina s hodnocením tady. Je to velmi jednoduchá a přímočará platforma. Pro mě jako začátečníka bylo jednoduché a snadné začít hrát.


UbaldoSanchez

  • Host
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #12 kdy: 06. 03. 2023, 20:18:51 »
V současné době nemá smysl investovat do kryptoměn. Vzhledem k tomu, že hodnota kryptoměn neustále klesá, pokud hledáte výklenek pro vydělávání peněz, můžete při troše štěstí zkusit kasina.
Téma online kasin je nyní velmi aktuální. Mohu se také podělit o své zkušenosti. Dříve jsem se hraní her velmi bál, abych si nevypěstoval nějakou závislost, jak všichni říkají. Nemohl jsem začít neustále zkoušet hazardní hry. Pak jsem si promluvil se svými přáteli a ukázalo se, že hrají už léta. Nyní uplatňuji své dovednosti v online kasinu, které jsem si vybral na webových stránkách kasina s hodnocením tady https://b2.cash/cs/exchange/czk-btc/. Je to velmi jednoduchá a přímočará platforma. Pro mě jako začátečníka bylo jednoduché a snadné začít hrát.

Bitcoiny je lepší nakupovat na kryptoměnách. Je to nejbezpečnější a nejspolehlivější možnost.


Offline okurek91

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Odpověď #13 kdy: 26. 07. 2023, 13:36:26 »
Dobrý den, jak to jde dál na MyCoineru? Pořád spokojení?

Těm se raději obloukem vyhni. V sazebníku na webu mají uvedeno, že si za směnu účtují 1,5%, což by v rámci tuzemských směnáren vycházelo na jeden z nejnižších poplatků. Realita je ale úplně odlišná. Kvůli spreadu (rozdíl mezi nákupní/prodejní cenou) je celkový poplatek za směnu kryptoměn přes ně cca 10%, což z nich pravděpodobně činí jednu z nejdražších směnáren u nás. Tohle už hraničí s lichvou imho. Účet u nich nemám, čerpám ale z této recenze, kde je to podrobně rozepsáno: https://investplus.cz/recenze/mycoiner/


 
Platby GoPay