reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nekalé praktiky - Bart reality  (Přečteno 247266 krát)

johyyy

• Host
Re: Nekalé praktiky - Bart reality
« Odpověď #30 kdy: 14. 08. 2012, 15:10:59 »
Mám podobné zkušenosti s touto firmou takže 100% nedoporučuji ! Jednalo se o prodej vesnického domu kde jsem byl dohotnut jak s prodavajcím i s realitkou. Prodávajcí na prodej spěchal ale Bart reality byli k nezastižení, domluvit si snima datum předání zálohy bylo nemožné ( ted jen děkuji bohu). Protože jsem všechno řešil se svým právníkem tak tu nemovitost Bart relity prodali bez oznámení někomu jinému.... Prodávajcí domu do dnes nedostal žádný papír že by nemovitost byla prodána, peníze neviděl ale dovolat se makléřovi je téměř nemožné ! Ruce pryč od nich.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:17:10 od dalich »

Reklama

• Stálý člen

reklama

bruce vyliž

• Host
« Odpověď #31 kdy: 14. 08. 2012, 19:11:53 »
Mám podobné zkušenosti s touto firmou takže 100% nedoporučuji ! Jednalo se o prodej vesnického domu kde jsem byl dohotnut jak s prodavajcím i s realitkou. Prodávajcí na prodej spěchal ale Bart reality byli k nezastižení, domluvit si snima datum předání zálohy bylo nemožné ( ted jen děkuji bohu). Protože jsem všechno řešil se svým právníkem tak tu nemovitost Bart relity prodali bez oznámení někomu jinému.... Prodávajcí domu do dnes nedostal žádný papír že by nemovitost byla prodána, peníze neviděl ale dovolat se makléřovi je téměř nemožné ! Ruce pryč od nich.

Člověče, tohle je blábol, jakej se jen tak nevidí. Podle mě jsi to spíš řešil se svým asistentem pro menťáky (nechceš radši utratit?). Odpovídá tomu vše v textu: schopnost se vyjadřovat, pochopení postupů při prodeji nemovitosti a rolí osob a firem, které se ho účastní, i čeština.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:17:14 od dalich »

Milan

• Host
« Odpověď #32 kdy: 18. 08. 2012, 14:49:41 »
Dobrý den,

to že realitní kanceláře mají nulové náklady je pouze Vaše zcela zcestná úvaha. Chvíli jsem v RK dělal a vím, kolik se platí třeba jen za prezentaci nemovitosti třeba na serveru sreality.cz, za pár měsíců už je to pěkná pálka. Další věc je zpracování smluv od právníka, napřed si zjistěte, za kolik právníci pracují. A v neposlední řadě, RK mají pohonné hmoty zdarma? Asi také ne, že?

Máte pravdu, benzin zadarmo nemají, ten si totiž musí platit zaměstnanci sami. Jo a také platí ze svého veškeré náklady spojené s prodejem (pakliže se jim nejaky dum podaří prodat). Firemní telefon, který nabízí, sice pracující dostane, ale může z nej volat pouze na firemní čísla, takže klientům musí volat ze svého a hradit si faktury za telefon sám.
Je to jedna velká banda idiotů a zlodějů. Nikomu nepřeji nic špatného, ale jim přeji jen to nejhorší. Takovýchto lidí by mělo být na světě pokud možno co nejméně.
NEDOPORUČUJI PRO NĚ ANI PRACOVAT, ANI COKOLIV PRODÁVAT!!!!!!
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:17:18 od dalich »

Milan

• Host
« Odpověď #33 kdy: 18. 08. 2012, 14:56:17 »
a paní o po  vás chtěl tak strašného? Nebylo to naopak, že jste chtěla po něm něco vy a on nechtěl?-)))) Policie přijela? já si snad dám ještě pivo. Stará fuchtle si chce vrznout a dyž jí to neklapne tak si ještě zavolá na pomoc kliftony.....doba jefakt naruby-))))

Ty si idiot vid? Doufám, že Ti tvoje postižený děti prodají barák právě přes tuto realitku. Budeš se divit a nakonec budeš platit realitce za to, že nic neudělá. Znám člověka, který tam šel pracovat. Behem tydne přislo vystrizliveni - telefon si musel platit sam, benzin si platil sam. Na prohlidku baraku chodi a dělá jakože není z realitky. Pak dá podepsat smlouvu a lidem zbydou akorát oči pro pláč, protože na tom prodělají a ještě budou platit.
Občas je třeba zvednout prdel od pc a neládovat do hlavy jenom to pivo. Pak se může člověk divit, že na ulici potká takový hovada jako jste vy.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:17:23 od dalich »

Milan

• Host
« Odpověď #34 kdy: 18. 08. 2012, 15:14:13 »
No rád bych, abyste mi napsal, za co váš známý přišel o takovou sumu peněz :D Buď je to primitivní idiot a nebo lžete. To je jak když jedna paní povídala.
Já přes Bart-Reality momentálně prodávám již druhý barák a neměl jsem s něma jedinou negativní zkušenost. Pokud nejste blbec a to doslova, nemůžete o žádné peníze přijít, jelikož vše hradí kupující a realitka. Samozřejmě pokud podepíšete smlouvu a pak se snažíte svým jednáním obejít jejich firmu a prodáte jim to za zády, natož se zájemcem, kterého vám přivedli oni, je jasné, že po vás budou chtít peníze, jelikož investovali nemalé peníze do smluv, propagace, makléře a všech potřebných materiálů.
Kdybych měl s každým papírem chodit za právníkem, v životě bych nic neprodal, to je jasná věc. Právníci mají za úkol na každým papíru něco najít, tak se nedivte, že se jim nelíbí kde co!!! A kolikrát si jen honí trika, hlavně aby byli zajímaví.
Takže závěrem: Většina lidí, co si tu neustále na něco stěžuje jsou hlupáci, kteří si najivně myslí, že jsou mistři světa a každýho dokážou "ojebat". To se pak nedivte, že jsou lidi, případně i firmy, které si to nenechají líbit a napálí vám ze vaše dementní jednání smluvní pokuty. A to jsou pak debaty na internetu typu oni to a oni tamto, ale nikdy se tady nenapíše pravý důvod celého problému, protože by vyšlo najevo, co jsem psal už výše.
A propo, zkuste si najít články o různých realitkách a třeba i právnících z různých koutů republiky. Nikde nenajdete samou chválu. A pokud někdo najde, dejte sem odkaz, rád se za svoje mylné dojmy omluvím...

Tobě nevěřit ani nos mezi očima ty sadílku debílku  :D
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:17:56 od dalich »

Reklama

• Stálý člen

reklama

To dává smysl

• Host
« Odpověď #35 kdy: 05. 09. 2012, 14:16:34 »
a paní o po  vás chtěl tak strašného? Nebylo to naopak, že jste chtěla po něm něco vy a on nechtěl?-)))) Policie přijela? já si snad dám ještě pivo. Stará fuchtle si chce vrznout a dyž jí to neklapne tak si ještě zavolá na pomoc kliftony.....doba jefakt naruby-))))

Ty si idiot vid? Doufám, že Ti tvoje postižený děti prodají barák právě přes tuto realitku. Budeš se divit a nakonec budeš platit realitce za to, že nic neudělá. Znám člověka, který tam šel pracovat. Behem tydne přislo vystrizliveni - telefon si musel platit sam, benzin si platil sam.

Jojo, v remaxu Vám platí benzín, telefon, přispívaj na oblečení a ubytování a ještě dávají vitamíny. K tomu fixní plat v hodnotě dvojnásobku průměrné mzdy. Pane, proberte se, takto obchodní činost nefunguje, bud su schopnej a dokážu si na benzin a telefon vydělat a nebo na to nemám předpoklady a po pár týdnech skončím.

Citace
Občas je třeba zvednout prdel od pc a neládovat do hlavy jenom to pivo. Pak se může člověk divit, že na ulici potká takový hovada jako jste vy.

Jak vidno, tak takovy hovada sedí hlavně u toho počítače a píšu nesmysly.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:17:32 od dalich »

lucky

• Host
« Odpověď #36 kdy: 19. 09. 2012, 20:04:09 »
Tak já se mohu podělit o zkušenosti z doby nedávno minulé a vskutku se jedná o velice neseriózní firmu. Defacto jsem zaplatil 100tisíc provizi jako kupující a ještě jsem si všechno musel zařizovat sám. Jedinou věc co RK udělala,byla prohlídka nemovitosti,vybrání zálohy a návrh na vklad do katastru. Když došlo na nejhorší, jakože jsem našel závady které podle smlouvy mi prodávající zatajil, tak mne pí makléřka Raganová přestala zvedat telefony. Co je tohle za jednání? K mé smůle již byly peníze poslány z banky a odstoupení od smlouvy by nic neřešilo. Prodávající je tak zadlužen, že bych se mohl postavit do fronty exekutorů a mezitím spát někde pod mostem. Sláva zákonu o ochraně osobních údajů! A propo když se podíváte na diskuzi na jejich ofiko stránkách,tak tam někdo píše o pofiderní realitce a RK se hájí, že žádná pofiderní firma není. Já tvrdím opak, minimálně zaměstnávají pofiderní osoby typu paní Raganová. Od takových lhářů ruce pryč.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:18:00 od dalich »

vychcaná klisna

• Host
« Odpověď #37 kdy: 19. 09. 2012, 22:59:14 »
Předchozí příspěvek ukazuje zásadní věc - lidi málo, pokud vůbec, chápou roli rk. Rk je pouhý prostředník. Vztah prodávající, kupující, rk je úplně stejný jako v autobazaru, který prodává auto v komisi. Prostředník zkrátka nenese odpovědnost za vady a rk nemá důvod, aby dělala něco víc než prohlídku apod. Chápu Raganovou, která se dohadovala s nějakým nedovtipným otravou, že se nakonec rozhodla, že už telefon nezvedne.

Bart jsou rk jako každá jiná. Někdy si sedněte s realiťákama a poslechněte si zde vylíčené příběhy, jak je zažili oni. Máloco totiž bývá černobílé.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:18:06 od dalich »

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #38 kdy: 19. 09. 2012, 23:05:52 »
Předchozí příspěvek ukazuje zásadní věc - lidi málo, pokud vůbec, chápou roli rk. Rk je pouhý prostředník. Vztah prodávající, kupující, rk je úplně stejný jako v autobazaru, který prodává auto v komisi. Prostředník zkrátka nenese odpovědnost za vady a rk nemá důvod, aby dělala něco víc než prohlídku apod. Chápu Raganovou, která se dohadovala s nějakým nedovtipným otravou, že se nakonec rozhodla, že už telefon nezvedne.

Bart jsou rk jako každá jiná. Někdy si sedněte s realiťákama a poslechněte si zde vylíčené příběhy, jak je zažili oni. Máloco totiž bývá černobílé.

Při výši provizí, které si RK účtují, mi to, co popisujete, přijde sakra málo.
Za 3-5% z ceny prodávané nemovitosti bych fakt čekal víc než jen pár prohlídek a obšlehnutý vzor smlouvy.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:18:11 od dalich »

vychcaná klisna

• Host
« Odpověď #39 kdy: 20. 09. 2012, 08:57:41 »
A co přesně byste jako kupující čekal? Co by měla rk ještě udělat?
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:18:16 od dalich »

Jan Holý

• Host
« Odpověď #40 kdy: 23. 09. 2012, 21:42:20 »
S touto firmou jsem si sjednal schůzku na základě inzerce, protože sháněli "makléře" a měl jsem zájem pro ně pracovat. Po hodinovém kecání o ničem z nich vylezlo, že bych musel zaplatit "kauci" 50 tisíc Kč za jejich "know-how", které bych "samozřejmě" potom (?) dostal zpět. Tak jsem je včas poslal kam patří a vidím, že jsem udělal velice, velice dobře...
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:18:20 od dalich »

Radek Pařízek

• Host
« Odpověď #41 kdy: 24. 09. 2012, 16:00:08 »
No tak tys buď utekl někde z ústavu a nebo jsi přišel na pohovor nalitej :D
Co to tady blábolíš za nesmysly? Jakou kauci?
Pokud chceš poškodit jejich jméno, udělej to jinak než takhle okatě.
Burane, zasloužil bys po tlamě, kecáš tu nesmysly z hladu. Běž se nažrat a pokud to nepomůže, vyhledej odbornou pomoc.
Pokud má většina zde diskutujících IQ jako ty, nedivím se, že tu každej píše, co píše. A nebo vlastně holt konkurence je konkurence, že?
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:18:24 od dalich »

xxx-m

• Host
« Odpověď #42 kdy: 27. 09. 2012, 12:25:59 »
nechapu proc se tu dohadujete. pokud si neumite smlouvu precist tak ji staci vzit k pravnikovi a zeptat se ho na pripadna rizika. nic vic.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:18:28 od dalich »

janek pokojrný

• Host
« Odpověď #43 kdy: 30. 09. 2012, 22:33:54 »
Pane Holý, jste opravdu úplně bokem. Taky jsem měl tu zkušenost, ale o žádné kauci řeč nebyla. Určitou reality praxi mám zasebou a vy panáčku vypadáte opravdu na špinitele 007 v běsném konkurenčním boji. U Vás v M#Mkách nebo Proluxu se k lidem chováte zcela loajálně, že? To teda - fóra, plivající do Vašich kornflejků mluví za vše.
« Poslední změna: 12. 07. 2013, 10:18:38 od dalich »

Meda.Beda

• Host
Re:Podvodné firmy - Bart reality
« Odpověď #44 kdy: 30. 09. 2012, 22:38:40 »
Burane, zasloužil bys po tlamě, kecáš tu nesmysly z hladu.
Jestli je tady někdo buran, tak se laskavě koukni nejdřív do zrcadla.

Platby GoPay

reklama