reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nekalé praktiky - Bart reality  (Přečteno 261155 krát)

BN

• Host
Re:Podvodné firmy - Bart reality
« Odpověď #75 kdy: 01. 03. 2013, 17:15:30 »
Tak s Bart reality máme velice děsivou zkušenost, kromě smlouvy ze které jde doslova hrůza, samozřejmě její součástí je rozhodčí doložka, se společnost jeví jako podvodná tím, že jistě víme, že prodávající se rozhodli nabízenou nemovitost neprodávat, nicméně společnost tvrdí, že nic takového nenastalo. Samozřejmě mají složenou zálohu, která jim v případě, že nebude do termínu podepsaná kupní smlouva, propadne. Jenže ono není kupní smlouvu jaksi s kým podepsat!!! Bohužel se velice obtížně prokazuje, že kupní smlouva nebyla podepsaná ne naší vinou. Takže dle mého názoru se jedná o ryzí a čistý podvod za účelem ponechat si složené peníze a eventuálně ještě prostřednictvím rozhodce přijít i k pokutě od prodávajících. Bohužel, v realitách pracuji, takže moc dobře vím, co lze očekávat pod takovýmto jednáním. Tedy nezbývá než písemně vyzvat společnost k podpisu kupní smlouvy. pakliže k tomu nedojde, žádat o vrácení složených peněz. No a na finále to vše završíme trestním oznámením na společnost Bart reality aještě je trošku zviditelníme v médiích, která po takové věci skočí jako divá. Jedná se konkrétně o pobočku ve Frýdku-Místku, obchod obstarávala paní Ivana Raganová. Jak jsem zde četla, paní Raganová trpí zvykem, že v případě nepříjemností pro jistotu nezvedá telefon a dělá mrtvého brouka. Přesně tak se chová i nyní. Mimochodem o morálních kvalitách zmiňované paní Ivany Raganové svědčí i fakt, že z důvodu nepřebírání úředních zásilek ji byl stanoven opatrovník ve věci odebrání jejího řidičského průkazu!!! Prostě zase hrála mrtvého brouka, ale na úřady to jaksi neplatí. 
Na závěr bych ještě snad zmínila to, že v návrhu kupní smlouvy nebyla zmínka o žádné kvalifikované úschově finančních prostředků. Uskutečnit úschovu peněz ve společnosti Bart reality by dle mne bylo jako kdyby dotyčný peníze vyhodil z okna!

Reklama

• Stálý člen

reklama

jj

• Host
« Odpověď #76 kdy: 01. 03. 2013, 18:43:05 »
Bohužel, v realitách pracuji,
Tak potom nechápu..... :-\

• Host
« Odpověď #77 kdy: 01. 03. 2013, 19:07:56 »
Tak  čerstvá zkušenost z Bart reality z druhé strany . Včera jsem byl na "pracovním pohovoru " ,, Z původní  nabídky pěkného zaměstnáni se vyklubal  kontakt z totální partou grázlů.
Nabídli mi smlouvu ,kde  je smluvní pokuta 300 tis celkem  za cokoliv , vše je na  živnosťák , pak další pokuty  včetně poplatku když od nich odejdu ,
splatnost  samozřejmě okamžitě ,  k tomu rozhodčí doložka,kdy si rozhodce jmenují sami  a  perla na konec , při nástupu bych podepsal  bianco směnku s okamžitou vymahatelnosti !!!!!  tvl ,,
 To sem jim omlátil o hlavu  a šel jsem pryč . No  jen drobnost ? máte 30 tis ? proč ? no to zezačátku budete potřebovat na benzín .. který si platíte ,, tvl takový šmejd jsem ještě neviděl  :-* :-[ :-[ :-[

Pobavil jsi, zaměstnanecký type. Víš, takhle to v podnikání, na které ty zkrátka nemáš, chodí - nejprve se musí peníze utratit, aby se jich víc vydělalo. To jen abys věděl, až budeš zas nadávat na toho kapitalistu, co tě živí.

Nicméně je fakt, že tyhle nabídky podnikatelských spoluprací by se neměly tvářit, jako že je řeč o zaměstnání. O čas i peníze tak zbytečně přicházejí obě strany.

• Host
« Odpověď #78 kdy: 01. 03. 2013, 19:16:52 »
Tak s Bart reality máme velice děsivou zkušenost, kromě smlouvy ze které jde doslova hrůza, samozřejmě její součástí je rozhodčí doložka, se společnost jeví jako podvodná tím, že jistě víme, že prodávající se rozhodli nabízenou nemovitost neprodávat, nicméně společnost tvrdí, že nic takového nenastalo. Samozřejmě mají složenou zálohu, která jim v případě, že nebude do termínu podepsaná kupní smlouva, propadne. Jenže ono není kupní smlouvu jaksi s kým podepsat!!! Bohužel se velice obtížně prokazuje, že kupní smlouva nebyla podepsaná ne naší vinou. Takže dle mého názoru se jedná o ryzí a čistý podvod za účelem ponechat si složené peníze a eventuálně ještě prostřednictvím rozhodce přijít i k pokutě od prodávajících. Bohužel, v realitách pracuji, takže moc dobře vím, co lze očekávat pod takovýmto jednáním. Tedy nezbývá než písemně vyzvat společnost k podpisu kupní smlouvy. pakliže k tomu nedojde, žádat o vrácení složených peněz. No a na finále to vše završíme trestním oznámením na společnost Bart reality aještě je trošku zviditelníme v médiích, která po takové věci skočí jako divá. Jedná se konkrétně o pobočku ve Frýdku-Místku, obchod obstarávala paní Ivana Raganová. Jak jsem zde četla, paní Raganová trpí zvykem, že v případě nepříjemností pro jistotu nezvedá telefon a dělá mrtvého brouka. Přesně tak se chová i nyní. Mimochodem o morálních kvalitách zmiňované paní Ivany Raganové svědčí i fakt, že z důvodu nepřebírání úředních zásilek ji byl stanoven opatrovník ve věci odebrání jejího řidičského průkazu!!! Prostě zase hrála mrtvého brouka, ale na úřady to jaksi neplatí. 
Na závěr bych ještě snad zmínila to, že v návrhu kupní smlouvy nebyla zmínka o žádné kvalifikované úschově finančních prostředků. Uskutečnit úschovu peněz ve společnosti Bart reality by dle mne bylo jako kdyby dotyčný peníze vyhodil z okna!

To, co tvrdíš, moc smysl nedává, že. Tedy ta část kolem smlouvy.

Jinak Bart reality nejsou vůbec žádná výjimka na trhu nemovitostí, s nešvary menší či většími se lze setkat u všech zprostředkovatelů.

Oni klienti realitek jsou taky kolikrát kapitola sama pro sebe.

BN

• Host
« Odpověď #79 kdy: 01. 03. 2013, 23:08:24 »
Co je na tom prosím k nepochopení?

Reklama

• Stálý člen

reklama

BN

• Host
« Odpověď #80 kdy: 01. 03. 2013, 23:13:49 »

To, co tvrdíš, moc smysl nedává, že. Tedy ta část kolem smlouvy.

Jinak Bart reality nejsou vůbec žádná výjimka na trhu nemovitostí, s nešvary menší či většími se lze setkat u všech zprostředkovatelů.

Oni klienti realitek jsou taky kolikrát kapitola sama pro sebe.
Ano, klienti jsou různí, ale není to nic výjimečného co by člověk nemohl čekat. Nevím, co by zde nedávalo smysl, pochopitelně se nebudu rozepisovat do detailů, jelikož by to bylo počtení na dlouhý večer. Ovšem pokud není něco pochopitelné, ráda to dovysvětlím. Bude to ku pomoci mnoha zdejích čtenářů.

jj

• Host
« Odpověď #81 kdy: 02. 03. 2013, 12:40:02 »
Pokud v realitách pracuji, vím tedy co a jak, ohlídám si, co je potřeba a navíc asi nesvěřím realitní obchod společnosti, o které je asi víc negativních než pozitvních záznamů... Proto. ;)

BN

• Host
« Odpověď #82 kdy: 02. 03. 2013, 13:13:07 »

[/quote]
[/quote]
[/quote]
Pokud v realitách pracuji, vím tedy co a jak, ohlídám si, co je potřeba a navíc asi nesvěřím realitní obchod společnosti, o které je asi víc negativních než pozitvních záznamů... Proto. ;)
[/quote]
Aha, tak to je zcela pochopitelné, jenže tento šílený omyl provedla moje kamarádka, kterou jsem jaksi předem několikrát varovala...hold nedala si říct a byla moc chytrá. A z průšvihu ji teď budu tahat já:-( protože mi není fuk jak ona skončí a navíc mně takovíto podvodníčci v realitách dost pijou krev.

molin

• Host
« Odpověď #83 kdy: 14. 03. 2013, 12:00:44 »
V Bart Reality to funguje takto. Jistý pan Alen Svoboda což je jejich ,,ředitel", nabere nové makléře a ty nutí, aby lhali klientům, že jsou přímo kupci. No a v průběhu schůzky jim předloží smlouvu Bart Reality k podpisu. Ten podrazák Svoboda je v pohodě, protože on vlastně za nic nemůže. Konkrétně na tohoto člověka si dávejte velký pozor!!!!!!!!

• Host
« Odpověď #84 kdy: 14. 03. 2013, 12:33:01 »
Takhle to funguje v každé realitce. Realiťáků je (podobně jako tzv. finančních poradců) prostě příliš mnoho. V tak vysoce konkurenčním prostředí a při zohlednění přístupu lidí, kteří nemovitosti prodávají, se nedá jednat zcela eticky.

Evík

• Host
« Odpověď #85 kdy: 14. 03. 2013, 15:20:34 »
a paní o po  vás chtěl tak strašného? Nebylo to naopak, že jste chtěla po něm něco vy a on nechtěl?-)))) Policie přijela? já si snad dám ještě pivo. Stará fuchtle si chce vrznout a dyž jí to neklapne tak si ještě zavolá na pomoc kliftony.....doba jefakt naruby-))))

Ty si idiot vid? Doufám, že Ti tvoje postižený děti prodají barák právě přes tuto realitku. Budeš se divit a nakonec budeš platit realitce za to, že nic neudělá. Znám člověka, který tam šel pracovat. Behem tydne přislo vystrizliveni - telefon si musel platit sam, benzin si platil sam. Na prohlidku baraku chodi a dělá jakože není z realitky. Pak dá podepsat smlouvu a lidem zbydou akorát oči pro pláč, protože na tom prodělají a ještě budou platit.
Občas je třeba zvednout prdel od pc a neládovat do hlavy jenom to pivo. Pak se může člověk divit, že na ulici potká takový hovada jako jste vy.
Hezky :D Mílo máš nejpřínosnější informace a díky za ně. Jako tady není co řešit - hosté s podivnými nicky jako bruce vyliž apod. jsou jen trapní zaměstnanci této firmy, a to dost ubozí, když si myslí, že to tady nikdo neprokoukne, a navíc jsou tak sprostí a totálně tupí. Fakt trapárna, výborně taky vystihnuto komentářem Milana o tom, že tady těžko budou sedět movití jedinci oplývající několika nemovitostmi, které všechny prodávají právě přes Bart a patlat se v komentářích a slepě hájit barvy Bartu, aniž by byli jeho součástí..Tady jde vidět, jaké exempláře tato pochybná realitka zaměstnává, naprosto bez soudnosti a studu.

Ludek

• Host
« Odpověď #86 kdy: 15. 03. 2013, 20:13:13 »
Bohuzel jsem take jednim z tech co nasli ve schrance letacek s kontaktem na zajemce o koupi RD v nasi obci. Jelikoz dum prodavam, tak jsem na toto cislo zavolal, bohuzel. Ozvala se pani, probehl kratky rozhovor s domluvenou schuzkou k prohlidce domu. Pani mne jeste na muj dotaz ubezpecila, ze nejde o realitku. Na smluvenou schuzku prijela pani a predstavila se jen jmenem Dagmar Hrazdirova.
Prohledla si se mnou dum a mezi tim vypisovala dva papiry. Pak mi rekla, ze potrebuje abych podepsal tyto papiry s tim, ze se jedna jen o souhlas k nafoceni nemovitosti. Nemel jsem sebou bryle na cteni a ten drobny text jsem nebyl schopen precist. Sam nevim, proc jsem ty papiry podepsal :( Clovek toto ale musi prozit, aby pochopil, jaci to jsou manipulatori s ucelem cloveka podvest. 
Kdyz jsem pak doma  toto precetl, tak to malem se mnou seklo. Pani jiz nebere telefony a je mi uz jasne, ze jsem se stal obeti teto firmy. Okamzite jsem podal vypoved a dalsi resim s pravnikem s tim ze se pokusime odstoupit od smlouvy do 14 dnu od jejiho podepsani. Dle COI Brno by to melo jit, protoze smlouva nebyla podepsana v jejich provozovne a to i kdyz tam maji v textu vlozenou vetu, ze jsem si schuzku domluvil a souhlasil s uzavrenim smlouvy na smluvenem miste.
Mam taky nahrany rozhovor v telefonu, kdy mi pani tvrdi, ze neni z RK a ze chce dum pro sebe. Veskere podklady vcetne nahraneho rozhovoru jsem na doporuceni COI Brno poslal na PCR  Brno Cejl oddeleni hospodarske kriminalky, kteri toto jiz s RK resi.
Dle COI Bart-reality uzavreli v Brne pobocku, protoze jiz bylo vse podano na statni zastupitelstvi.
Kontaktoval jsem taky pani Glasarovou z obcanskeho sdruzeni ma ochranu spotrebitelu http://stop-prolux.webnode.cz/ Ta pro zmenu bojuje s podobnou podvodno spolecnosti Prolux
Chtel bych pozadat vsechny takto podvedene, aby se obratili na PCR a vse resili pres pravnika. Taky bych byl rad, kdyby mne lide kontaktovali na rady4@seznam.cz , pripadne pani Glasarovou, ktera by na Bart-reality rada podala hromadnou zalobu.

intarzista

• Host
« Odpověď #87 kdy: 15. 03. 2013, 23:23:40 »
Hezky :D Mílo máš nejpřínosnější informace a díky za ně. Jako tady není co řešit - hosté s podivnými nicky jako bruce vyliž apod. jsou jen trapní zaměstnanci této firmy, a to dost ubozí, když si myslí, že to tady nikdo neprokoukne, a navíc jsou tak sprostí a totálně tupí. Fakt trapárna, výborně taky vystihnuto komentářem Milana o tom, že tady těžko budou sedět movití jedinci oplývající několika nemovitostmi, které všechny prodávají právě přes Bart a patlat se v komentářích a slepě hájit barvy Bartu, aniž by byli jeho součástí..Tady jde vidět, jaké exempláře tato pochybná realitka zaměstnává, naprosto bez soudnosti a studu.
Na tuhle práci se ani jiný profil lidí nehodí. Taky mě ale nejde do hlavy, proč měšec podporuje vkládání postů bez nutnosti registrace.

Jiří Pavlíček

• Host
« Odpověď #88 kdy: 15. 03. 2013, 23:37:20 »
Kdo platí provizi sprostředkovateli,klient nebo kupující.

Ludek

• Host
« Odpověď #89 kdy: 17. 03. 2013, 07:23:54 »
Oba, protoze k samotne koupi nedojde. Presto prodavajici musi zaplatit provizi a kupujici v podobne vysi slozit zalohu pro blokaci, kterou mu uz nikdo nevrati.

Platby GoPay

reklama