reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nekalé praktiky - Bart reality  (Přečteno 262066 krát)

Petr Stroukal

• Host
Re:Nekalé praktiky - Bart reality
« Odpověď #195 kdy: 23. 04. 2014, 21:05:34 »
Dobrý den , bart reality mě osobně zastupuje již při druhém prodeji mého domu a nemám nic co bych jim mohl vytknout.Jednání super,služby stejně tak a jednají rychleji nežli konkurenční realitky,které jsem zkusil.Já osobně v těchto negacích vidím pouze jejich reálnou sílu a naopak mě to ujištuje , že jsem volil správně.Kdo jiný by se mohl o bart takhle zajímat nežli kupa neštastných rádoby makléřů z konkurenčních firem , kteří nemají ani ponětí jak má tento business vypadat a místo tvrdé práce a péči o klienta sedí zde a píší lži s očekáváním jejich vzestupu ;D Pro mě banda chudáků co se bartu snaží pošpinit jméno a sami nic nedokázali.Pomlouvat umí každý ale bez práce nejsou koláče a závistí se nenajíš...Jenom plno keců a žádný důkaz či odůvodnění...

Reklama

• Stálý člen

reklama

Meda.Beda

• Host
« Odpověď #196 kdy: 23. 04. 2014, 21:28:41 »
Jistě, naprosto seriózní realitku Prolux přece každý také jen pomlouval, že  8).

km

• Host
« Odpověď #197 kdy: 26. 04. 2014, 19:57:35 »
Poté co jsme odmítli rezervační smlouvu a nakonec i koupi RD z důvodu nákladné rekonstrukce ,tak se že zprostředkovatelky vyklubala obchodní ředitelka,která měla ostré lokty jakto že volame na její soukromé číslo,obvinila nás ze lži že toto číslo nikdy jako zprostředkovalka nevyužila...Dokud byl z naší strany trochu zájem tak jednání seriózní.Pak se to otočilo o ,,180 stupňů".Jiná realitka ,jedna z těch větších nevyžadovala rezervaci a když sme pak také odmítli že sou velké náklady na rekonstrukci tak ,popřáli hodně štěstí v dalším hledání a slušně se rozloučili.

Honza

• Host
« Odpověď #198 kdy: 14. 07. 2014, 15:54:56 »
Osobně už s realitkami nechci mít nic společného, sice mi nic strašného neudělali, ale už mě štvou ty nehorázné poplatky a provize. proto všem raději doporučuji shánět pronájem nebo prodej bez realitní kanceláře. Za ušetřené peníze můžete jet třeba na týden na dovolenou.

pavla2014

• Host
« Odpověď #199 kdy: 15. 07. 2014, 10:07:57 »
Osobně už s realitkami nechci mít nic společného, sice mi nic strašného neudělali, ale už mě štvou ty nehorázné poplatky a provize. proto všem raději doporučuji shánět pronájem nebo prodej bez realitní kanceláře. Za ušetřené peníze můžete jet třeba na týden na dovolenou.
Tak tohle není nic jiného než reklama paní advokátky JUDr. Aleny Peškové. Pokud je paní advokátka tak dobrá, proč si neplatí reklamu Google AdWords ? Realitních serverů je celá spousta (některé zdarma) a prodávající a kupující udělají lépe, když si zvolí namísto advokátů raději notáře, který působí vždy nestranně, kupní smlouva je ve formě notářského zápisu, za který ručí stát a notářská úschova kupní ceny je při souběhu se smlouvou se slevou 90 %.

Reklama

• Stálý člen

reklama

zdenek

• Host
« Odpověď #200 kdy: 24. 07. 2014, 17:01:55 »
Také mě nalákal inzerát : koupíme .......respektujeme cenu ...............atd.
Přes telefon jsem se zkontaktovala s jistým Michalem Čeladníkem z Brna . Vystupoval téměř profesionálně, jako stavební poradce, i když jsem z něj měla divný pocit. S naším svolením si udělal fotky a tvrdil, že má v blízkém okolí zájemce, kteří mají zájem a mají peníze, že nás to nebude nic stát, že jeho provizi zaplatí zájemce. Prý otázka 3 týdnů a bude po všem. Aby jim mohl nemovitost ukázat, tak potřebuje podepsat smlouvu o zprostředkování. Nic jsme mu nepodepsali bez ověření této smlouvy u právníka. Nechtěl nám dát ani prázdný tiskopis do ruky. Samozřejmě kopii bychom nedostali. Slíbil, že pošle emailem smlouvu, ale už se neozval.
Dejte si na něj pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic nepodepisujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Až potom jsme zjistili, jaké praktiky má tato realitka Bart Brno. Bych se styděla za takové jednání. Vždyť je to podvod!

http://adresar.hyperreality.sk/makler/347037-michal-celadnik/

Martina

• Host
« Odpověď #201 kdy: 29. 07. 2014, 12:11:34 »
To jsou tedy někteří lidi, že se člověk za ně stydí  :'(

Lenka

• Host
« Odpověď #202 kdy: 25. 08. 2014, 10:15:54 »
Bart Reality - máme moc dobré zkušenosti s touto realitní společností prodávali jsme dům , nejen že bylo solidní jednání makléřky , služby byly ke spokojenosti : nejen že nám dali zdarma reklamu , pak se starali o nás celou dobu , nikdo na nás nevyvíjel nějaký nátlak , také jsme to zvažovali po přečtení těchto žvástů na tomto portále a nakonec jms erádi že jsme u Bart Reality dům prodali- smlouvy zpracované právníky - energetický štítek zdarma , přepsání po prodeji domu až poté co jsme obdrželi peníze - tím nás chránili proti šmejdům , kteří si umí přivlastnit nemovitosti bez placení . Zaplatili za nás i daň z prodeje nemovitosti- tím nám usnadnili lítání po úřadech . Jsme velice spokojeni . a doporučujeme tuto společnost všem !!!   :)
Na rozdíl od jiných máme zkušenosti i ze Stingem - prodávali jsme byt - nejen že nás po smlouvě makléř odkopl jak hadr - energetický štítek jsme platili - provize byla o 30 tisíc dražší , převod jsme také dělalai sami a daň jsme si museli taky jít vyřídit na Finanční úřad sami ...je to na každém koho si vybere , ale pro mě je směrodatné čas a peníze ...takže pokud prodáváte tak se na BART společnost můžete obrátit...protože nelžeme - spokojenost velká!!!! zdravím všechny Lenka - Morava - sever

Nela

• Host
« Odpověď #203 kdy: 17. 09. 2014, 21:30:01 »
Zde je naprosto přesně vidět kdo píše za zmiňovanou firmu Bart reality .....vychvalujete ji tu až do samotného nebe :-D To si myslíte ze to lidem nedojde? Jste podvodníci a tím že si tu budete psát kladné komentáře si nikterak nepomůžete...

zakk12

• Host
« Odpověď #204 kdy: 31. 12. 2014, 11:10:51 »
Kupoval jsem přes tuto realitku chalupu. Bylo to naprosto v pohodě. Asi je to o tom, na kterého makléře narazíte......

Karel R.

• Host
« Odpověď #205 kdy: 01. 01. 2015, 19:42:00 »
Bylo to v pohodě protože jste kupoval, tato RK podvádí především prodávající. Lže, dává podepsat nevýhodné smlouvy a účtuje si provize 5x vyšší než jiné RK.

Karla

• Host
Re:Podvodné firmy - Bart reality
« Odpověď #206 kdy: 09. 01. 2015, 15:43:53 »
Bohuzel jsem take jednim z tech co nasli ve schrance letacek s kontaktem na zajemce o koupi RD v nasi obci. Jelikoz dum prodavam, tak jsem na toto cislo zavolal, bohuzel. Ozvala se pani, probehl kratky rozhovor s domluvenou schuzkou k prohlidce domu. Pani mne jeste na muj dotaz ubezpecila, ze nejde o realitku. Na smluvenou schuzku prijela pani a predstavila se jen jmenem Dagmar Hrazdirova.
Prohledla si se mnou dum a mezi tim vypisovala dva papiry. Pak mi rekla, ze potrebuje abych podepsal tyto papiry s tim, ze se jedna jen o souhlas k nafoceni nemovitosti. Nemel jsem sebou bryle na cteni a ten drobny text jsem nebyl schopen precist. Sam nevim, proc jsem ty papiry podepsal :( Clovek toto ale musi prozit, aby pochopil, jaci to jsou manipulatori s ucelem cloveka podvest. 
Kdyz jsem pak doma  toto precetl, tak to malem se mnou seklo. Pani jiz nebere telefony a je mi uz jasne, ze jsem se stal obeti teto firmy. Okamzite jsem podal vypoved a dalsi resim s pravnikem s tim ze se pokusime odstoupit od smlouvy do 14 dnu od jejiho podepsani. Dle COI Brno by to melo jit, protoze smlouva nebyla podepsana v jejich provozovne a to i kdyz tam maji v textu vlozenou vetu, ze jsem si schuzku domluvil a souhlasil s uzavrenim smlouvy na smluvenem miste.
Mam taky nahrany rozhovor v telefonu, kdy mi pani tvrdi, ze neni z RK a ze chce dum pro sebe. Veskere podklady vcetne nahraneho rozhovoru jsem na doporuceni COI Brno poslal na PCR  Brno Cejl oddeleni hospodarske kriminalky, kteri toto jiz s RK resi.
Dle COI Bart-reality uzavreli v Brne pobocku, protoze jiz bylo vse podano na statni zastupitelstvi.
Kontaktoval jsem taky pani Glasarovou z obcanskeho sdruzeni ma ochranu spotrebitelu http://stop-prolux.webnode.cz/ Ta pro zmenu bojuje s podobnou podvodno spolecnosti Prolux
Chtel bych pozadat vsechny takto podvedene, aby se obratili na PCR a vse resili pres pravnika. Taky bych byl rad, kdyby mne lide kontaktovali na rady4@seznam.cz , pripadne pani Glasarovou, ktera by na Bart-reality rada podala hromadnou zalobu.

Nechci tady ani nikoho soudit ani nikoho obhajovat, jen mě tady zaráží, jak zde lidé píší polopravdy a většina asi neumí použít selský rozum. Pro Vaši informaci, není vůbec pravda, že Bart reality uzavřeli v Brně svoji pobočku, pokud se odvoláváte na to, že Vám tuto informaci podali na COI, pak Vám tedy lhali??????!!!!!! Shodou okolností znám paní Hrazdírovou osobně, nevím s jakým časovým odstupen ode dne podpisu smlouvy jste sem dal tento svůj příspěvek ale paní Hrazdírová měla v březnu 2013 tragickou autonehodu při které zemřela její 18ti letá dcera a paní Hrazdírová byla dlouhou dobu v komatu, takže Vaše obviňování, že Vám pak nezvedala telefon, aniž by jste si zjistil, proč se tak děje, jen svádí ostatní čtenáře Vašeho příspěvku k úsudku, že je paní Hrazdírová nesolventní a už se těžko někdo dozví, že to tak není. A poslední věc, nezlobte se na mě ale tvrdíte, že máte nahraný celý hovor s paní Hrazdírovou, kde tvrdí, že je zájemce o dům, a přitom píšete, že si celou dobu prohlídky vypisovala nějaké papíry, které jste nečetl, protože jste neměl brýle ale podepsal jste je. Takže pokud to byla smlouva, tak s největší pravděpodobností v té nahrávce musíte mít také vysvětlení, proč po Vás chce něco podepsat, tudíž jste pak už musel vědět, že je z realitky a když jste neměl brýle, nebylo snad nic jednodužšího, než paní Hrazdírovou požádat ať Vám to přečte a zároveň jste měl možnost se dotazovat na vše, čemu by jste nerozuměl.....nemám pravdu???? Jestli-že jste to postoupil PČR tak už dnes, téměř po dvou letech musíte mít informace o tom, co se paní Hrazdírové stalo ale to sem už nenapíšete....ona se špína píše lépe, že?

Pepa

• Host
« Odpověď #207 kdy: 05. 03. 2015, 19:46:31 »
Vazeny pane,  Hrazdirovou jsem kontaktoval hned ten den a cely tyden. Co je pravda a neni je mi dnes uz uplne jedno.
Diky za informaci, ktera mne  potesila a te podvodnici Hrazdirove to z celeho srdce preji. Mne jeji podvodne jednani nastesti stalo jen 500,- Kc. Verim ale,  ze lidi ktere podvedla bude daleko vic a ze taky nekteri coz mi potvrdili museli zaplatit i smluvni pokutu v radech statisicu.  Obcas ty bozi mlyny hold zamelou velmi rychle  8)

Pepa

• Host
« Odpověď #208 kdy: 05. 03. 2015, 19:49:21 »
Kupoval jsem přes tuto realitku chalupu. Bylo to naprosto v pohodě. Asi je to o tom, na kterého makléře narazíte......

Noční můra Bart reality!!!
už nikdy nechceme zažít nic podobného jako "obchodování" s BR!! složená záloha na pozemek - vše v pohodě, bezvadná komunikace, připravení a podpis kupní smlouvy od nás - vše OK, všichni milí, vstřícní, a ... tím to zkončilo.. prodejce pozemku smlouvu nikdy nepodepsal, realitka zásadně nezvedá telefony, přes call centrum se nedovoláte ničeho, všechny telefony co na ně máte jsou na nic protože NIKDO nereaguje. mejly nic, doporučené dopisy nic, listiny od právníka nic. NIC NIC NIC.. záloha 100.000 v RK, vyhlídky na pozemek nikde a RK prostě nijak nereaguje... nakonec jsme se po více než čtvrt roce vyloženě detektivní a intenzivní  práce k vrácení zálohy propracovali ale obávám se, že jsme spíš vyjímka :-( Pevně věřím, že tato realitka bude brzy odejita z trhu ale než k tomu dojde vyhněte se ji všichni vééélkým obloukem!

http://www.kurzy.cz/nazory/A-V-T-15806/

Pepa

• Host
« Odpověď #209 kdy: 05. 03. 2015, 19:57:49 »
ne a ne a ne a ne
Zdravím všechny. Pracovala jsem v této firmě a vím, jak se věci mají. Byla tu stížnost, že operátorka call centra slíbila zákazníkovi, že předá jeho vzkaz nadřízené osobě, která se tímto zabývá - nemohou za to ty osoby, kterým se dovoláte, ale ta osoba, která to má na starosti. Pracovala jsem přímo v jejich call centru a ty vzkazy se opravdu předávají formou emailu paní, která sedí asi o 5 stolů dál. Jenže problém je v tom, že tato nejmenovaná paní si přečte veškeré info o nemovitosi a majiteli této nemovitosti, který čeká na zpětné zavolání, a podle informací, které si dočte ve svých poznámkách, usoudí, zda zavolá či ne. Některým zavolá, ale většinou nad tím mávne rukou a žije si dál. Jinak se taky můžu pochlubit tím, že jsem onemocněla střevními potížemi, dostala jsem neschopenku (jelikož jsem seděla u pc a telefonu a pořád někdo volal, nemohla jsem každé tři minuty odbíhat na wc) a ještě v neschopnosti jsem dostala výpověď s důvodem, že ostatní chodí do práce, i když jsou nemocní. To ale není všechno - také jsem nedostala výplatu, na kterou jsem měla nárok a ještě teď z nich tahám SVOJE peníze za provize. Když zavolám majiteli nebo jeho pravé ruce, která v těchto podvodech šlape úplně nejlépe, jelikož seděla na všech místech této společnosti, telefon mi típnou a odešlou automatickou smsku, že nemohou zrovna mluvit a zavolají později. A co myslíte...?? Samozřejmě, že s mrtvým bych si pokecala víc... Jinak jak už tu bylo psáno, kladné reference si píší sami a pokud se tu najde někdo, kdo je opravdu spokojený, je to tím, že prodával či kupoval nemovitos v žádané lokalitě, tudíž se nemovitost prodala tak rychle - taky jsem domluvila nemovitost a za necelý měsíc byla odkoupena - náhoda. Znám spoustu jejich fíglů a podvodů, ale to bych psala asi týden. Jednoduše a zkráceně řečeno TÉTO FIRMĚ SE VYHÝBEJTE OBROVSKÝM OBLOUKEM A RADĚJI SI PRODEJTE ČI KUPTE BEZ RK!

Platby GoPay

reklama