reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nekalé praktiky - Bart reality  (Přečteno 222132 krát)

Pepa

• Host
Re:Podvodné firmy - Bart reality
« Odpověď #210 kdy: 07. 03. 2015, 19:42:33 »
Bohuzel jsem take jednim z tech co nasli ve schrance letacek s kontaktem na zajemce o koupi RD v nasi obci. Jelikoz dum prodavam, tak jsem na toto cislo zavolal, bohuzel. Ozvala se pani, probehl kratky rozhovor s domluvenou schuzkou k prohlidce domu. Pani mne jeste na muj dotaz ubezpecila, ze nejde o realitku. Na smluvenou schuzku prijela pani a predstavila se jen jmenem Dagmar Hrazdirova.
Prohledla si se mnou dum a mezi tim vypisovala dva papiry. Pak mi rekla, ze potrebuje abych podepsal tyto papiry s tim, ze se jedna jen o souhlas k nafoceni nemovitosti. Nemel jsem sebou bryle na cteni a ten drobny text jsem nebyl schopen precist. Sam nevim, proc jsem ty papiry podepsal :( Clovek toto ale musi prozit, aby pochopil, jaci to jsou manipulatori s ucelem cloveka podvest. 
Kdyz jsem pak doma  toto precetl, tak to malem se mnou seklo. Pani jiz nebere telefony a je mi uz jasne, ze jsem se stal obeti teto firmy. Okamzite jsem podal vypoved a dalsi resim s pravnikem s tim ze se pokusime odstoupit od smlouvy do 14 dnu od jejiho podepsani. Dle COI Brno by to melo jit, protoze smlouva nebyla podepsana v jejich provozovne a to i kdyz tam maji v textu vlozenou vetu, ze jsem si schuzku domluvil a souhlasil s uzavrenim smlouvy na smluvenem miste.
Mam taky nahrany rozhovor v telefonu, kdy mi pani tvrdi, ze neni z RK a ze chce dum pro sebe. Veskere podklady vcetne nahraneho rozhovoru jsem na doporuceni COI Brno poslal na PCR  Brno Cejl oddeleni hospodarske kriminalky, kteri toto jiz s RK resi.
Dle COI Bart-reality uzavreli v Brne pobocku, protoze jiz bylo vse podano na statni zastupitelstvi.
Kontaktoval jsem taky pani Glasarovou z obcanskeho sdruzeni ma ochranu spotrebitelu http://stop-prolux.webnode.cz/ Ta pro zmenu bojuje s podobnou podvodno spolecnosti Prolux
Chtel bych pozadat vsechny takto podvedene, aby se obratili na PCR a vse resili pres pravnika. Taky bych byl rad, kdyby mne lide kontaktovali na rady4@seznam.cz , pripadne pani Glasarovou, ktera by na Bart-reality rada podala hromadnou zalobu.

Nechci tady ani nikoho soudit ani nikoho obhajovat, jen mě tady zaráží, jak zde lidé píší polopravdy a většina asi neumí použít selský rozum. Pro Vaši informaci, není vůbec pravda, že Bart reality uzavřeli v Brně svoji pobočku, pokud se odvoláváte na to, že Vám tuto informaci podali na COI, pak Vám tedy lhali??????!!!!!! Shodou okolností znám paní Hrazdírovou osobně, nevím s jakým časovým odstupen ode dne podpisu smlouvy jste sem dal tento svůj příspěvek ale paní Hrazdírová měla v březnu 2013 tragickou autonehodu při které zemřela její 18ti letá dcera a paní Hrazdírová byla dlouhou dobu v komatu, takže Vaše obviňování, že Vám pak nezvedala telefon, aniž by jste si zjistil, proč se tak děje, jen svádí ostatní čtenáře Vašeho příspěvku k úsudku, že je paní Hrazdírová nesolventní a už se těžko někdo dozví, že to tak není. A poslední věc, nezlobte se na mě ale tvrdíte, že máte nahraný celý hovor s paní Hrazdírovou, kde tvrdí, že je zájemce o dům, a přitom píšete, že si celou dobu prohlídky vypisovala nějaké papíry, které jste nečetl, protože jste neměl brýle ale podepsal jste je. Takže pokud to byla smlouva, tak s největší pravděpodobností v té nahrávce musíte mít také vysvětlení, proč po Vás chce něco podepsat, tudíž jste pak už musel vědět, že je z realitky a když jste neměl brýle, nebylo snad nic jednodužšího, než paní Hrazdírovou požádat ať Vám to přečte a zároveň jste měl možnost se dotazovat na vše, čemu by jste nerozuměl.....nemám pravdu???? Jestli-že jste to postoupil PČR tak už dnes, téměř po dvou letech musíte mít informace o tom, co se paní Hrazdírové stalo ale to sem už nenapíšete....ona se špína píše lépe, že?

Myslim, ze toto mluvi za vse http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/215452801080205

Doporucuji shlednout toto video vsem podvedenym Bart Reality a pripadnym klientum.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Filip

• Host
Re:Nekalé praktiky - Bart reality
« Odpověď #211 kdy: 23. 07. 2015, 09:44:56 »
Podvod !!! nic jiného  !!! Pokud prodáváte přes BART a cokoliv jste jim podepsali tak už jste v tuto chvíli přišli o pěkný balík a to jak ve formě provize z prodeje tak ve formě pokuty za nedodržení smluvních podmínek. Před rokem jsem kupoval nemovitost co měla BART REALITY v nabídce, zjistil jsem že jsou to podvodníci tak jsem je obešel a teď mám dům a BART ode mne neviděl ani korunu. A i když jsou to zloději tak o nějakém seriózním jednání nebo aspoň slušném vystupování nemůže být řeč,a to nemluvím o neustálých telefonátech od nějaké "krávy" z BARTU co nám neustále vyhrožovala soudem a urážela nás, no jo, asi se jim moc nelíbilo že jsem je připravil o tučné provize :) za to mohla jet paní ředitelka na pěknou dovolenou...

Jen pro zajímavost Prodejní Cena 900 000 (provize od bývaleho majitele 150 000), ja měl zaplatit rezervační poplatek 25 000 a pak do 30dní dalších 125 000 (těch dalších 125 000 bylo samozřejmě napsáno miniaturním písmem a když jsem na to upozornil tak mi řekli že to se mě netýká ale podepsat to chtěli :) Hovada ! Tj. dohromady 300 000kč !

Moje rada zní nic jim nepodepisovat a raději si zajít do jiné RK, říct jim situaci a oni Vám za menší poplatek (cca 4 000) nachystají veškeré smlouvy, katastr, kolek atd...

Tak jsem to udělal já a bydlím a od BARTU mam klid :)

V připadě zájmu rád pomůžu. Filip

Veronika

• Host
« Odpověď #212 kdy: 13. 09. 2016, 15:59:34 »
 >:( dobry den od bartreality jsme si koupily dum zaloha a veskere papiry musely byt hned vyrizene poslane na bart vzaly sme si uver ktery jsme dle kupni smlouvy poslaly na ucet realitky kde penize drzi jiz 8mesicu a nechteji je vyplatit prodavajicim baracek uz je na katastru psany na nas elektrina taky a do domu nemuzeme protoze prodavajici nechteji bez penez odejit coz chapu ale chovani ze strany realitky me opravdu zarazi a to zejmena pana Novaka a pani Šuhajove kdyz se dozadujeme reseni tak slysime jen same lzi a vymluvy takze jedine vychodisko vydime trestni oznameni a budeme doufat ze spor vyhrajeme neni mozny aby takhle lidi okradali

Lucie

• Host
« Odpověď #213 kdy: 12. 12. 2016, 17:05:25 »
Dobrý den. Chtěla bych varovat před realitní kanceláří Randori, s.r.o. Místo aby pomohli a ušetřili starosti při prodeji/koupi nemovitosti tím, že se postarají o vše nezbytné co s sebou takový prodej/koupě nese, což by měl být smysl jejich práce (samozřejmě za nemalou provizi), nadělají naopak více problémů než kdybyste si prodej/koupi zařizovali s prodávajícím/kupujícím sami. Mystifikují, nadělají mezi jednajícími stranami zmatek, rozpory, což pak těžko vede k dohodě, do smlouvy nechávají zapracovat něco co jste jim nikdy nepotvrdili, ba naopak řekli jste jim pravý opak. Spolupracují s nemožným advokátem (Martin Brudný), který připravuje smlouvy s gramatickými chybami, chybějícími slovy a každý jiný advokát se při pohledu na takovou smlouvu chytil za hlavu. Banka mi takovou smlouvu dokonce odmítla přijmout, smlouvu jsem musela nechávat opravovat, což znamenalo další schůzku s prodávajícím kvůli ověření podpisů a další zpoždění u banky, která na opravený dokument čekala ...
Seriozního jednání se od Randori prostě rozhodně nedočkáte, naopak očekávejte komunikaci typu "co si o sobě myslíte", mluví s váma jako s kamarádem u piva. Možná je to jen o realitním makléři, kterým byl v mém případě Mirek Krúpa. Absolutně amatérské a neslušné jednání s klienty. Kdybych si bokem mimo tuto realitní kancelář nezajistila advokátní konzultace a sama se nedohodla s prodávajícím, tak dodnes nebydlím.
A už ten název, Randori - až když jsem si jednomu známému stěžovala, že jsem naletěla realitce a řekla mu její název, tak se usmál a řekl, že není divu, že Randori je výraz z juda a znamená volný zápas. Naprosto trefné, byl to s nimi boj s naprosto volnými pravidly.
Kdo má rád adrenalinové sporty, ten ať se do obchodu s nimi pustí, ostatním doporučuji se jim vyhnout obloukem a pokud s nimi jednat musíte, tak s velkou opatrností. Já jsem málem přišla o 50 tisíc.

Milan

• Host
« Odpověď #214 kdy: 27. 04. 2018, 07:34:20 »
Rralitka Ma hovno.  Pouhé sliby že se barák prodá Do maximálně do 1 roku.

Hahaha  prodávám ho přes ně už 7 rokem .

Reklama

• Stálý člen

Mirek

• Host
« Odpověď #215 kdy: 18. 05. 2018, 12:17:15 »
Nejhorší na tom je, že bývalý jednatel Bart Reality Alen Svoboda si vesele , , podniká" dál, je majitelem firmy Pěkné dřevo v Popůvkách u Brna. To je na tom to nejhorší, že se těmto lidem nakonec nic nestane.

Franta

• Host
« Odpověď #216 kdy: 26. 07. 2018, 11:54:39 »
Tak práce pro pí. jménem Renata Jurzová - slíbení práce v realitách, obchod snad se vším, a hlavně zaplatit poplatek 30 000 Kč. Slíbena odměna od 30 000 Kč (dobrým slibem nikoho nezarmoutíš). Nakonec pak nahánět další lidi k zaplacení 30 000 Kč a tak pořád dokola.

Platby GoPay

reklama