reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Partners ano či ne??? Jaké máte zkušenosti s Partners Financial Services?  (Přečteno 525526 krát)

Zzjim

• Host
Dobrý den, prosím o pomoct máte někdo nějaký zkušenosti s fin. skupinou Partners??? To co nabýzí opravdu funguje a nebo to je jen další skupinka podvodníčků a zlodějíčků co mají sladký keci ale skutek utek a kterých je už na tomhle fin. trhu bezpočet????
Předem děkuji za vaše odpovědi a doufám že mi pomůžete.
« Poslední změna: 05. 02. 2014, 09:08:06 od dalich »

Reklama

• Stálý člen

reklama

KKN

• Host
Re:Partners Ano či Ne??? Kdo máte jaký zkušenosti s Parteners???
« Odpověď #1 kdy: 03. 12. 2011, 23:14:38 »
Tak všeobecně jsou poradci považováni za toho, kdo se snaží prodat produkt s co nejvyšší provizí. Nejlépe IŽP. Spíš jde o to, co potřebujete ... ?

filip

• Host
« Odpověď #2 kdy: 03. 12. 2011, 23:16:05 »
Partners jako jiní nabízí především investiční životní pojištění či fondy životního cyklu. Na druhé straně jejich IŽP patří k těm na trhu lepším (především otázka poplatků a nákladovosti). Takže pokud chcete uzavřít IŽP, pak přes Partners dostanete to lepší neli nejlepší na trhu.

Zzjim

• Host
« Odpověď #3 kdy: 03. 12. 2011, 23:23:17 »
IŽP dobrá tedy ale to momentálně ani nepotřebuju, spíš pojistky atd??? Dostal jsem od nich nabýdku na povinný ručení a cena o 1/2nižší mi přijde až skoro podezřelá....

filip

• Host
« Odpověď #4 kdy: 03. 12. 2011, 23:46:03 »
A proč? Partners je velká skupina, která u pojišťoven je schopna vyjednat zcela jiné podmínky než obyčejný člověk co zajde na přepážku. jestli přes ně uděláš jen povinné ručení, rozhodně na tom neproděláš.

Reklama

• Stálý člen

reklama

kkn

• Host
« Odpověď #5 kdy: 04. 12. 2011, 00:02:47 »
Toho bych se nebál, na povinným ručení není co zkazit. Cenu si s konkurencí porovnat dokážete. Spíš aby vám pak nevnutili něco navíc, nejlépe to ižp apod :))

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. 12. 2011, 06:33:02 »
Spolecnost Partners vznikla "odstepenim" cca 1/3 poradcu od OVB (stejnym zpusobem vznikla v 70. letech v (tehdy Zapadnim) Nemecku spolecnost AWD) a nijak vyrazne se nelisi od ostatnich podobnych spolecnosti.
Pokud si clovek necha doporucit pro nej nevhodny produkt, tak je jedno, pres jakou firmu to bude. Ale tady jde o Povinne ruceni. Pokud jedinym kriteriem je cena, tak neni co resit. Nech si udelat nabidku a pro jitotu to jeste prozen nejakym tim srovnavacem na Internetu.
V POV jsou opravdu velke rozdily a to diky ruznemu zpusobu vypoctu. Napr. pro stareho atmosferickeho naftaka je dobra Wustenrot, ktera nepocita podle objemu, ale vykonu. Jine pojistovny zase pocitaji slevy nebo prirazky dle bydliste a veku (jsi-li 25 letry Prazak, vyplati se ti, kdyz pojistku uzavre tvoje 80 leta babicka z Horni Dolni), atd.

Nanncye

• Host
« Odpověď #7 kdy: 05. 12. 2011, 12:40:50 »
Moje zkusenosti s Partners : Kolegova dcera z prace to dela , rada bych koupila barak dostala sem nabidku , ze Partners za me vyridi pujcku atd ze se nemusim o nic starat ! OK zaplatila sem rezervacni poplatek na nemovitost , slecna semnou sepsala podrobnosti co je potreba na pujcku , kazdy tyden vzdy ve stejny den ke me jezdila, mesic ubehl jako voda a jediny co mi nuti-la IŽP 1500,- mesicne !!! Potom poviny ruceni na auto a pojisteni na deti ! Pozadovala par tel.cisel  na znami atd
Nalehala sem na pujcku odpoved od ni  "je potreba zrusit konto,ale o to vse se vam postaram zalozime nove u jine banky a pak zazadame o pujcku"  :o Uz to sou dva mesice a barak stale nemam !!! Nene uz sem vylecena z nakych poradcu  :-\
Ale to sou pouze moje zkusenosti ..... treba budete mit vetsi stesti  ;)

Zzjim

• Host
« Odpověď #8 kdy: 05. 12. 2011, 21:54:48 »
Děkuju za váš příspěvek, ale taky se za žádnou cenu nemůžu zbavit pocitu pokud žije trochu normálně a věci mu normálně fungují:-) tak mu fin. poradce přidělá víc starostí než pomůže :-[ :-[ Na jedný informativní schůzce jsem u Partners byl a jako pohádka se to poslouchá hezky:-) Ale když se nad tím člověk rozumně zamyslí tak si nadělá tolik starostí a hlavně nevěřím a nikdo mě nepřesvědčil o tom že se nějaký výsledek někdy dostaví a nebo když už tak určitě né takoví jaký oni slibují:-((( Domluvili jsme se tedy že potřebuju povynný ruč. tak ta cena se mě zdá až podezřele nízká ale kde je háček nevím, a už to začíná.... a že se mě podívá na úraz pojistku.... účet... atd... a podle nich mám téměř vše špatně a vše by nejlíp předělali abych "ušetřil" např. na běžným účtě cca 30kč měsíčně ;D ;D, a jako všechno překopávat se mě fakt nechce. A není všechno zlato co se třpytí:-/

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #9 kdy: 05. 12. 2011, 22:30:04 »
Finanční poradci mají výhodu, že mají připravené kontakty, mají kam zavolat atd., aby dostali dobrou nabídku.
A vyberou Vám samozřejmě to, co se hodí jim, ale může být "omylem" výhodná i pro Vás.
Není to nic, co byste nemohl sehnat jinde, ale může to být méně práce.

Takže si pořádně přečtěte nabídku toho povinného ručení, jestli tam třeba není schovaná nějaká spoluúčast nebo nějaká podobná legrace, jestli to třeba není omezené jen na Vaši osobu, jestli jsou limity plnění tak, jak je chcete, atd. Mám pocit, že všechny takovéto pasti už jsem někde viděl.

A se všemi ostatními nabídkami pošlete agenta do kšá.

luke

• Host
« Odpověď #10 kdy: 05. 12. 2011, 23:29:53 »
Podívejte se na statistiku, kolik lidí věří " finančním poradcům ", a odpovězte si sami. V jedné takové firmě jsem bohužel pár měsíců dělal. Kdyby jste absolvovali nějaké jejich školení, tak dojdete k názoru, že utírat si zadek papírem je škodlivé. VŠECHNY tato firmy a jeich pracovníci jsou školeni pouze k prodeji IŽP!!! Ostatní řeči o úsporách jsou jenom kecy!!!! Povinné ručení se zlevnit dá, a používá se k tomu takový trik. Dostanete maximální bonus za bezeškodní průběh, i když na něj nemáte nárok. Podepíšete, ale už si nepřečtete malou větičku nad podpisy. Tam je uvedeno, že jste povinna doložit svůj bezeškodní průběh do 60-ti dnů. Pokud tak neučiníte, může / rozuměj BUDE / pojišťovna požadovat základní sazbu a to od data uzavření pojištění. A teď př. povinné ručení obsah 1.9 ccm základ 10696,-Kč ročně. S maximálním bonusem a slevami 3051,-Kč ročně. Touž je jiná káva, což?? A teď pozor. Za pět let způsobíte nějaký ťukanec. Při couvání vrazíte do jiného auta a uděláte škodu za 3000,-Kč. Auto bude služební, nehoda se musí hlásit PČR. Pojišťovna za Vás zaplatí 3000, a Vám pošle složenku na 38225,-Kč. Nedoložili jste bezeškodní průběh. Takže zpětně doplaťte. Holt úspora něco stojí :)

Ája007

• Host
« Odpověď #11 kdy: 06. 12. 2011, 08:08:19 »
Je úplně jedno, jak se makléř jmenuje. Vždy jde o práci jednotlivce, který by podle svého nejlepšího vědomí a svědomí měl pracovat. Ne všichni klienti pochopí, že finanční poradenství ZADARMO je utopie a zadarmo pracovat nejde. Pokud si bere FP honorář, pak je mu jedno jakou bude mít provizi a klient dostane skutečně nejvýhodnější produkty. Pak by ustalo různé přetahování klientů a opakovaná změna producenta. Jo není finanční poradce jako finanční pozradce.

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #12 kdy: 06. 12. 2011, 09:26:38 »
ad luke:
tak o tomhle triku jsem nevěděl. je řádově nebezpečnější, než ty, které jsem zmiňoval já. takže díky za varování.

Libza

• Host
« Odpověď #13 kdy: 06. 12. 2011, 09:28:36 »
Já za mě můžu Partners jen vynachválit. Nejdříve bych jejich pracovníky nenazývala finančními poradci, či snad pojišťováky. Dle mě jsou to finanční plánovači, kteří vám NAPLÁNUJÍ vaše finance. Takže pokud chcete jeden produkt, samo sebou vám NAPLÁNUJÍ všechno. Nám zařídili hypotéku - pro příklad: Na tu samou hypotéku jsem si zkusila zažádat já sama a pak pracovník Partners. Měsíční úspora činí 3 000,- ! K tomu životní pojištění, pojištění dítěte, pojistka na blbost - úspora dalších 1 500,-. Ať tady nikdo nevykládá, že si dokáže na přepážkách zařídit ty samé podmínky, to je pěkná blbost - Partners spolupráce je dlouholetá a mají lepší podmínky. Navíc mají odevšech bank, pojišťoven atd. stejnou výši provize, proto vám nabídnou to nej pro vás. Stačí si o daném fin. plánovači a firmě jako takové, vše zjistit a neházet všechny do jednoho pytle !!!

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #14 kdy: 06. 12. 2011, 09:40:29 »
Ad Libza:
To si pište, že si klient dokáže vyjednat stejně dobré podmínky sám.
Finanční poradkyně Partners u nás byla 6 hodin v kuse, probrali jsme úplně všechno a odešla s brekem, protože zjistila, že IŽP a podobná svinstva nám neprodá a všechno, co potřebujeme, máme, a stejně dobré nebo lepší, jako je mi schopná nabídnout ona.

Problém je v tom, že to vyžaduje určitou znalost a úsilí.
A hlavně nebát se říct "mám tady lepší nabídku, co mi nabídnete, abych neodešel"? Zkusil jste u té hypotéky zavolat své bance, abyste zjistil, jestli nabídku Partners nepřebije?

Platby GoPay

reklama