reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Partners ano či ne??? Jaké máte zkušenosti s Partners Financial Services?  (Přečteno 525535 krát)

Meda.Beda

• Host
Re:Partners Ano či Ne??? Kdo máte jaký zkušenosti s Parteners???
« Odpověď #15 kdy: 06. 12. 2011, 10:33:19 »
Holt úspora něco stojí
Bohužel tohle úsloví ve vztahu k tomu případu moc nesedí. Tam by se spíš hodilo "Za blbost se platí"..

Reklama

• Stálý člen

reklama

Krokouš

• Host
« Odpověď #16 kdy: 22. 01. 2012, 20:46:27 »
Partners Ano či Ne?

U mě určitě néé.!!! Co to může být za Poradenství když ke mě příjde 23 letá koza,která studuje ještě školu,a věnuje se poradenství 3 měsíce,a snaží se mě přesvědčit abych,zrušil všechny smlouvy co mám  ;D a u ní uzavřel Živodko Aegon,spořící ůčet AXA,a další kokotiny.Které se pořád opakují i u jiných klientů,a nabízejí se jako nejlepšíííí  ;D Je hned každému jasné o co těmto lidem ,nebo spíše těm nahoře jde,uzavřít co nejvíce smluv,a pobrat co nejvíce Provizi.!!! Nebudu tady vypisovat úroky které mě rozesmály  ;D prej 8% zhodnocení u generace X,to bych chtěl vidět v dnešní situaci.Další perlička prej když si budu každej měsíc spořit 1000 korun tak za 47 let dostanu  5 000 000 ,má to rozum? Prej když si neuzavřu životní pojištění u Partners,tak semnou nebudou dále spolupracovat  ;D ;D.Nechápu kde na to ti lidi chodí,a kdo je učí.Hlavně že maj reklamy za miliony,a pomáhají lidem  ;D

petr.rozkosny

• Host
« Odpověď #17 kdy: 10. 02. 2012, 17:38:47 »
Podívejte se na statistiku, kolik lidí věří " finančním poradcům ", a odpovězte si sami. V jedné takové firmě jsem bohužel pár měsíců dělal. Kdyby jste absolvovali nějaké jejich školení, tak dojdete k názoru, že utírat si zadek papírem je škodlivé. VŠECHNY tato firmy a jeich pracovníci jsou školeni pouze k prodeji IŽP!!! Ostatní řeči o úsporách jsou jenom kecy!!!! Povinné ručení se zlevnit dá, a používá se k tomu takový trik. Dostanete maximální bonus za bezeškodní průběh, i když na něj nemáte nárok. Podepíšete, ale už si nepřečtete malou větičku nad podpisy. Tam je uvedeno, že jste povinna doložit svůj bezeškodní průběh do 60-ti dnů. Pokud tak neučiníte, může / rozuměj BUDE / pojišťovna požadovat základní sazbu a to od data uzavření pojištění. A teď př. povinné ručení obsah 1.9 ccm základ 10696,-Kč ročně. S maximálním bonusem a slevami 3051,-Kč ročně. Touž je jiná káva, což?? A teď pozor. Za pět let způsobíte nějaký ťukanec. Při couvání vrazíte do jiného auta a uděláte škodu za 3000,-Kč. Auto bude služební, nehoda se musí hlásit PČR. Pojišťovna za Vás zaplatí 3000, a Vám pošle složenku na 38225,-Kč. Nedoložili jste bezeškodní průběh. Takže zpětně doplaťte. Holt úspora něco stojí :)

Způsobů jak srazit cenu povinného ručení je hned několik, s tím co popisujete Vy jsem se nikdy nesetkal, ale nevylučuji to.. Nižší sazby jsou třeba díky tomu, že POV udělá poradce bez nároku na provize, službu klientovi.. Poradce to bere jako konkurenční výhodu.. Optimalizuji Vám rodinné finance, a navíc budete mít super levné POV.. Neříkal bych, že jakákoliv výhodná nabídka je a priori podvod :-)

Zuza

• Host
« Odpověď #18 kdy: 22. 02. 2012, 20:22:38 »
Prosím o radu...

Čtu zde pozitivní i negativní reakce, sama nejsem odborník a proto by mne zajímal názor na nabídku, kterou jsme dostali od Partners.
S přítelem máme hypotéku na 600. 000,- u "rajfky". Jedná se o překlenovací úvěr. Máme ji už třetím rokem, ale prozatím jsme spláceli pouze minimum, takže platíme stále jen úroky. Nyní máme více prostředků a chtěli bychom hypotéku splatit do 10 let.
Poradkyně nám nabídla hypotéku u ČSOB, kde bychom teoreticky měli mít lepší podmínky a měli bychom ušetřit, pouze nám nesedí fixace úroku na 3 roky..
Také nám nabídla prodloužit splácení na 15 let s tím, že bychom část posílali na AXA investice...

Děkuji za odpověď, případně rady.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 22. 02. 2012, 21:01:36 »
Citace
Také nám nabídla prodloužit splácení na 15 let s tím, že bychom část posílali na AXA investice..
Začnu tímto. Bohužel je to čím dál tím častější nešvar všech prodejců. Pro ně extrémně výhodné - provize jak z hypotéky, tak ze zprostředkování investic. Pro klienta jednoznačně nevýhodné.
Není šance, aby bezrizikově získal vyšší zhodnocení, než je úroková sazba hypotéky. Znamená to tak buď prodělat, nebo podstoupit neúnosné riziko. Určitě bych to nedoporučoval.

Trochu mi nesedí "hypotéka" a "překlenovací úvěr". Co to s přítelem vlastně máte? Překlenovák ze stavebního spoření nebo hypotéku, nebo co?
Úrok se může nechat fixovat i na delší dobu, ale tam bude zase vyšší úrok. U krátkodobé fixace hrozí, že banka při jejím ukončení úmyslně "napálí" klientovi vysokou sazbu, vyšší, než novým klientům. Pokud vím, tak se takto nechová pouze mBank, ta má u hypoték do 80 % shodnou sazbu jak pro nové, tak pro "pokračující" klienty.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Renda

• Host
« Odpověď #20 kdy: 26. 02. 2012, 17:51:37 »
Přeji dobrý den, opravdu tu plácáte páte přes deváté, viz POV a sankce za 60 měsíců. Opravdový poradce Vám každý rok zkontroluje stav smluv, takže k tomuto vůbec nemůže dojít. A co se týče Partners? Dobré podmínky, filozofie a bezkonkurenční servis. Dále by jste si měli uvědomit, že pokud nemáte ošéfované finance kompletně a se 100% informací od Vás, tak ani ten nejlepší poradce za nic nemůže 100% ručit. Koukněte se na jejich produkci a zjistíte, že IŽP není jejich největší produkcí. Za mě dávám palec nahoru.

Renda

• Host
« Odpověď #21 kdy: 26. 02. 2012, 18:15:09 »
Pro Patrika Chrze: Velmi mě pobavil poslední příspěvek, hlavně to o provizích. Asi si neuvědomujete, že každý produkt v sobě obsahuje provizi. Buď jí dáte bance nebo pojišťovákovi a nebo jí dáte nezávislému poradci a v případě Partners o dost velkou část menší a proto na zhodnocení budou v závislosti na délce produktů dost značné rozdíly. A na odpověď, že za 47 let budete mít 5000000, to je lehce nadnesené ale jen zhruba o 300 až 500 tisíc. Ještě jedna otázka: Patriku, jistě máte minimálně ekonomické vzdělání, že tyto nesmysly můžete tvrdit? A zajisté máte certifikace na investice, úvěry,pojišťovnictví,hypotéky a hlavně certifikaci u ČNB, kterou každý, kdo by chtěl radit,musí mít? Pokud ne, tak je to stejné jako když řeknete, já jsem si bral před 3 lety hypo u XY tak si ji tam vem taky, jsou nejlepší. To se rovnou můžete zeptat na radu bezdomovců na hlaváku.

Renda

• Host
« Odpověď #22 kdy: 26. 02. 2012, 18:28:06 »
Partners Ano či Ne?

U mě určitě néé.!!! Co to může být za Poradenství když ke mě příjde 23 letá koza,která studuje ještě školu,a věnuje se poradenství 3 měsíce,a snaží se mě přesvědčit abych,zrušil všechny smlouvy co mám  ;D a u ní uzavřel Živodko Aegon,spořící ůčet AXA,a další kokotiny.Které se pořád opakují i u jiných klientů,a nabízejí se jako nejlepšíííí  ;D Je hned každému jasné o co těmto lidem ,nebo spíše těm nahoře jde,uzavřít co nejvíce smluv,a pobrat co nejvíce Provizi.!!! Nebudu tady vypisovat úroky které mě rozesmály  ;D prej 8% zhodnocení u generace X,to bych chtěl vidět v dnešní situaci.Další perlička prej když si budu každej měsíc spořit 1000 korun tak za 47 let dostanu  5 000 000 ,má to rozum? Prej když si neuzavřu životní pojištění u Partners,tak semnou nebudou dále spolupracovat  ;D ;D.Nechápu kde na to ti lidi chodí,a kdo je učí.Hlavně že maj reklamy za miliony,a pomáhají lidem  ;D

Tady patřila má předchozí odpověď. Pokud nemáte potřebné vzdělání, tak bych se moc do možnosti výnosů nehrabal.Pokud si vytáhnete tak dlouhý horizont u investic, tak průměr je něco málo nad 9%.Historicky doloženo.
K 23 leté koze. Ona za 3 měsíce bude mít takové vzdělání, jako vy za rok. Je pravdou, že toto je vše vytaženo z kontextu a že pokud si u nich neuzavřete IŽP tak s Vámi nebudou dále spolupracovat, je nesmysl.
A reklamy? Nejmenší podíl v české republice v závislosti na jejich obratu. Což je taktéž doložitelné.Vám by nejspíš svědčila doba, kdy tu byla Jen jedna banka a jedna pojišťovna, pak by jste tu nemusel nic řešit.

Alci

• Host
« Odpověď #23 kdy: 26. 02. 2012, 20:47:20 »
Velmi mě pobavil poslední příspěvek, hlavně to o provizích
to je dobře, smích léčí

Asi si neuvědomujete, že každý produkt v sobě obsahuje provizi.
a vy si asi neuvědomujete, že ty proukty lidi vůbec nepotřebují a co hůř, ani nechtěji. A když potřebuji jeden, koupí jeden. Ne na doporučení pojišťováků tři až čtyři, které navíc jdou velmi často proti sobě.

A zajisté máte certifikace na investice, úvěry,pojišťovnictví,hypotéky a hlavně certifikaci u ČNB, kterou každý, kdo by chtěl radit,musí mít
úú, teď mám strašně špatný pocit. Dělal jsem si sám daňové přiznání.. a pomohl kolegovi z práce.. i když nejsem certifikovaný daňový poradce. Co jsem to jen provedl! Každej kdo chce dělat daně musí mít licenci a kdo ji nemá.. není v žádném případě kompetentní radit ostatním, protože o tom nemůže bez toho naučenýho testu nic vědět!.. co jsem to jen provedl.. Taky jsem si vyměnil žárovku.. i když nemám vyhlášku 50..

je to stejné jako když řeknete, já jsem si bral před 3 lety hypo u XY tak si ji tam vem taky, jsou nejlepší. To se rovnou můžete zeptat na radu bezdomovců na hlaváku.
..nebo dokonce pojišťováků

A víte co je na tom nejhorší? Viděl jsem práci výborných finančních analytiků. Ne pojišťováků, ale ANALYTIKŮ a viděl jsem s jakou lehkostí se pohybují mezi indikátory, potřebami, znali vztahy vlastních a cizích peněz a dokazali to vysvětlit i technikovi jako jsem já. A třebaže se to týkalo finančního řízení velkých firem, většina z toho se dala bez problémů aplikovat na rodinný a osobní rozpočet. Spoustu z jejich rad používám sám, i k ušetření, i k investicím.

Ale v životě jsem neslyšel pojišťováka, že by byl schopen říct jak vhodně určit poměr vlastních peněz a hypotéky pro investici do nemovitostí. Jak využít pákového efektu vlastních peněz. Nebo jak sestavit rozvahu a výsledovku rodinného rozpočtu. Nebo jak rozložit příjmy v rodině, aby člověk ušetřil na daních. Jak poznat dobrý dluh od špatného nebo jaký je rozdíl mezi útratou, spořením a investicí. A jaká je skrytá cena každého nákupu.

Ti vaši pojišťováci "s licencí od ČNB" neumí nic jiného než prodávat pojistky. Čím víc peněz člověk má, tím dražší pojistku mu podvrhnou na co nejdelší dobu. Samozřejmě zruší veškeré "nevýhodné" dlouhodobé produkty, které jsou starší než 5 let, třebaže byly výhodně uzavřeny na 40. Kurník, vždyť ty pojistky byly tak výhodné už před deseti lety a teď jsou všechny ještě mnohonásobně výhodnější, i když jsou dražší! To už musíme žít v době, kdy lidi nemusí pracovat a navzájem si všichni pomáhají, ne?

Navíc Patrik reagoval na klasický případ "vezměte si delší hypotéku, abyste mohli platit dražší pojištění", proboha! 

Jenže nezávislé finanční analytiky mám rád, víte proč? Protože ti jsou placení procentem z toho, co podniku vydělají navíc. Daňoví poradci jsou taky fajn, víte proč? Protože se pod svojí práci podepíší a když vám zvořou daně, je to JEJICH problém. Ale pojišťovácí? Z provizí ze zisku by se neuživili a pošli by hlady a po podpisu zodpovědnosti by z nich půlka šla sedět a půlka pod most.
« Poslední změna: 26. 02. 2012, 20:51:44 od Alci »

Krokouš

• Host
« Odpověď #24 kdy: 28. 02. 2012, 21:35:22 »
Partners Ano či Ne?

Tady patřila má předchozí odpověď. Pokud nemáte potřebné vzdělání, tak bych se moc do možnosti výnosů nehrabal.Pokud si vytáhnete tak dlouhý horizont u investic, tak průměr je něco málo nad 9%.Historicky doloženo.
K 23 leté koze. Ona za 3 měsíce bude mít takové vzdělání, jako vy za rok. Je pravdou, že toto je vše vytaženo z kontextu a že pokud si u nich neuzavřete IŽP tak s Vámi nebudou dále spolupracovat, je nesmysl.
A reklamy? Nejmenší podíl v české republice v závislosti na jejich obratu. Což je taktéž doložitelné.Vám by nejspíš svědčila doba, kdy tu byla Jen jedna banka a jedna pojišťovna, pak by jste tu nemusel nic řešit.

Váš názor beru,ale určitě nebude mít za 3 měcíse vzdělání jako já za rok.Dělám 6 let u jedné společnosti která se zabýva financemi,a mám se pořád co učit.
A stím IŽP,mi bylo řečeno že pokuď si jej neuzavřu nemám pro ní smysl aby semnou dále něco probírala,a uzavírala.Tímto krokem pro mě skončilo dále se zabývat Partners.Takže žádný nesmysl,ale spíše špatně poučená,naučená,vzdělaná  23 letá Koza která pracuje pro Partners.

Zagy

• Host
« Odpověď #25 kdy: 03. 06. 2012, 10:16:33 »
S Partners pár zkušeností mám. Mám o tom i www stránky.  :)

Katy

• Host
« Odpověď #26 kdy: 03. 06. 2012, 18:12:37 »
Přeji dobrý den, opravdu tu plácáte páte přes deváté, viz POV a sankce za 60 měsíců. Opravdový poradce Vám každý rok zkontroluje stav smluv, takže k tomuto vůbec nemůže dojít. A co se týče Partners? Dobré podmínky, filozofie a bezkonkurenční servis. Dále by jste si měli uvědomit, že pokud nemáte ošéfované finance kompletně a se 100% informací od Vás, tak ani ten nejlepší poradce za nic nemůže 100% ručit. Koukněte se na jejich produkci a zjistíte, že IŽP není jejich největší produkcí. Za mě dávám palec nahoru.

Naprosto souhlasím. Díky partners, máme všechny smlouvy ohledně několika pojištění, přehledné, jasné a finančně shrnuto, od původně sestavených od jiných, také kladně zhodnocené. Upozorňují na to, zda se na trhu dějí novinky, "hlídají" smlouvy, aby byly stále výhodné a komunikace s nimi, na úrovni. Vřele doporučuji.

komisař šulin

• Host
« Odpověď #27 kdy: 03. 06. 2012, 18:43:16 »
Partners jsou jeden z největších odpadů (obzvlášť varuji před Filipem Hansliánem, působí na Bruntálsku) na tzv. poradenském trhu. Ohánějí se jakože nezávislostí (pokud někdo bere provize a ne platbu od klienta, pak nelze mluvit o nezávislosti), jejich agenti věří všem těm píčovinám, který jsou jim nakukány na školeních, 20letí machři mluví o důchodu. Atd., atd.

Jak poukázal Chrz, u Partners je standardem kombinovat hypotéky s investicemi. Na druhou stranu není celá pravda, že by agenti dělali tyhle kombinace jen kvůli obohacení. U většiny kolegů a lidí z konkurence jsem si všiml, že jsou to vylízané palice, které těm sračkám prostě věří. Je jedno, jestli vlezete do Partners, OVB, Fincentra, všude je to stejný. Zkuste vylízancům vytknout ty jejich kombinace hypo a investice, sežerou vás za živa.

Klient, který chválí machra z Partners a ostatních jakože poradenských firem, ve skutečnosti sděluje svůj pocit z agenta jako člověka. Nesděluje nic o produktech. Protože kdyby tušil aspoň něco o financích, tak by žádnýho tzv. poradce nepotřeboval.

Moah

• Host
« Odpověď #28 kdy: 04. 06. 2012, 01:14:26 »
Partners jsou jeden z největších odpadů (obzvlášť varuji před Filipem Hansliánem, působí na Bruntálsku) na tzv. poradenském trhu. Ohánějí se jakože nezávislostí (pokud někdo bere provize a ne platbu od klienta, pak nelze mluvit o nezávislosti), jejich agenti věří všem těm píčovinám, který jsou jim nakukány na školeních, 20letí machři mluví o důchodu. Atd., atd.

Jak poukázal Chrz, u Partners je standardem kombinovat hypotéky s investicemi. Na druhou stranu není celá pravda, že by agenti dělali tyhle kombinace jen kvůli obohacení. U většiny kolegů a lidí z konkurence jsem si všiml, že jsou to vylízané palice, které těm sračkám prostě věří. Je jedno, jestli vlezete do Partners, OVB, Fincentra, všude je to stejný. Zkuste vylízancům vytknout ty jejich kombinace hypo a investice, sežerou vás za živa.

Klient, který chválí machra z Partners a ostatních jakože poradenských firem, ve skutečnosti sděluje svůj pocit z agenta jako člověka. Nesděluje nic o produktech. Protože kdyby tušil aspoň něco o financích, tak by žádnýho tzv. poradce nepotřeboval.

Vcelku podrážděně napsaný příspěvek,

co se týče nezávislosti, jestli jsou poradci placení provizí nebo na ruku nic neříká o nezávislosti, por. může být i placený klientem a stejně je to horší (viz. EaS) nebo úplně špatná možnost. V průměru se při platbě klientem bude vyskytovat méně podvodů, ale není to záruka, nic není černobílé.
K té kombinaci hypo a investice, bylo by možné to nějak rozvést? z příspěvku není možné vyčíst, v čem je to průšvih.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 04. 06. 2012, 07:27:02 »
Kombinace investice a hypoteky spojuje vsechny nevyhody. Jen za predpokladu podstoupeni neumerneho rizika muze (pri opravdu velkem stesti) presahnout zhodnoceni z investice naklady hypoteky.
Klient splaci dele (tedy dele podstupuje riziko) a neustale nad nim visi "damokluv mec" v podobe poklesu trhu - lide, kteri si tento produkt zalozili v 90. letech tak s prichodem krize zjistili, ze jim "vzala" nekolik let splaceni.
Krome lakadla v podobe vyssi provize pro prodejce nevidim zadny duvod proc klientovi takto vysoce rizikovy produkt nabizet.

Platby GoPay

reklama