reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Partners ano či ne??? Jaké máte zkušenosti s Partners Financial Services?  (Přečteno 387867 krát)

Nikdo

• Host
Ahoj :) Takže moje zkušenosti s firmou Partners ? Nechci se tu moc rozepisovat tak se to pokusím zkrátit. Ve společnosti jsem fungoval asi 5 měsíců. nabídka přišla na VŠ, kde jsem měl spoustu času a žádný peníze. Ze začátku jsem do toho šel na plno a vzdělával jsem se a i mě to bavilo ( k jejich vzdělávacím metodám nemám výtky, vzdělání je super a naučí vás toho opravdu hodně ). Každopádně jsem měl na očích růžové brýle a představoval jsem si jak budu jezdit v Audi, vydělávat těžký prachy atd. Po čase mi ovšem začalo vrtat hlavou jaké jsou vůbec podmínky spolupráce ve firmě. Bylo mi řečeno, že k tomu slouží mandátní smlouva a že k ní se dostanu u Supervize (pro ty co nevědí, tak je to finální zkouška u ČNB) a že se nemám čeho bát, že jí podepsali všichni. Nějak jsem se s tím spokojil a jel jsem dál. Po čase na mně začali tlačit, abych začal zvát kamarády na pohovory, že se je pokusí dostat do byznysu a že já budu jejich vedoucí (jsem rád že jsem to neudělal). Dny pokračovali a můj kamarád se mi ozval, že má známého, který v Partners fungoval a že bych se s ním měl sejít. Samozřejmě jsem se nejdřív zeptal mých manažerů co je zač. Taková smršť pomluv co jsem od nich slyšel nebyla ani hezká. Vtloukli mi do hlavy, že on je ten špatný atd. Nadešel den kdy jsem se sešel s tím bývalým poradcem Partners. Nezávazně jsme se bavili a dostali jsme se k tomu, proč vlastně skončil (dneska dělá u Fincentra). Nechtěl mě ani přetáhnout nebo tak, jenom mi poradil abych si přečetl mandátní smlouvu abych se prý nedostal do stejných "sraček" jako on. Protože se dneska s Partners soudí (ale to je zase jiný příběh). Abych se ale už konečně dostal k tomu co jsem chtěl napsat. HNED NA ZAČÁTKU CHTĚJTE VIDĚT MANDÁTNÍ SMLOUVU, je tam spoustu zajímavých věcí co by jste měli znát ještě před tím než s nima začnete spolupracovat, ať neztratíte půl roku času jako já :-) . A jestli se v tomhle oboru vidíte a pravdu by jste to chtěli dělat, tak si dojděte do více společností (je jich opravdu dost) a zeptejte se jich co vám nabídnou za podmínky, protože (teď budu znít jako sobec) nesmíte koukat jenom na dobro klienta, ale i na svoje dobro, protože když budete vědět, že jste v suchu vy tak vás to nebude tolik nutit plnit limity a nebo se vázat jenom k jedné společnosti. A abych to nějak úplně na závěr shrnul. Firma Partners nejedná ve prospěch klienta a už vůbec ne na prospěch jejích poradců a manažerů. Tím že má v mandátní smlouvě finanční postihy za to že poradce přejde jinam ( a ty postihy nejsou malé částky ) si drží své poradce aby jim neodešli ke konkurenci, ale i své klienty --> protože tím že by poradce šel ke konkurenční společnosti by si s sebou vzal i klienty a to by Partners negenerovalo příjem. Já jsem k jiné společnosti přešel a vím že mám výborné podmínky, nikdo mi nedrží nůž pod krkem a kdykoliv můžu jít k jiné společnosti, protože může nabídnout mně i mým klientům lepší podmínky i produkty.
P.S. Mandátní smlouvu Partners mám a pokud mi napíšete na e-mail tak vám jí rád pošlu, aby jste se mohli sami přesvědčit že nelžu.

Reklama

• Stálý člen

reklama

pavel

• Host
Na jaký e-mail?

Nikdo

• Host
Omlouvám se. Myslel jsem si že se ukáže pod zprávou :) Napište mi na e-mail: svanda36@seznam.cz :)

T

• Host
Dobrý den, Já o Partners moc nevím... ale celkem mě dostalo, když jsme se účastnil jednoho jejich semináře kde tvrdily jak hledají nejlepší
možnosti pro klienta tak aby pro něj šlo to nejlepší. což mě velmi zaujalo. následně po pár týdnech jsem se ptal toho kdo nás školil
jaký spořící účet by mi doporučil od Partners - Doporučil mi od UnicreditBank s , kterou spolupracují.  ročně  0,20% zhodnocení.
Když jsem se ho náležitě otázal proč mi nedoporučil spořící účet od Zuna kde vyplatí po  30 dnech  1,1%  zhodnocení
tak mi bylo sděleno že partners se Zuno nespolupracuje a tak mi vlastně logicky přišlo že se nesnaží nabídnout klientovy to nejlepší.
spíš to jako to nejlepší má vypadat...  8) 

Moje teorie je taková že Partners si sice vybírá banky podle (nejlepších nabídek jak tvrdil na semináři) z mého úhlu to je spíš tak že bere  jen banky co nabídnout víc....

Názor si udělejte samy.... ale  Partners opravdu se Zunem nespolupracuje to se dá dohledat i na internetu.

peeter

• Host
chlapi, opravte si hrubky!!! Zajímavá informace potom ztrácí na hodnotě, když neumíte napsat i/y

Reklama

• Stálý člen

Lucy

• Host
Moc dobře to vím. Dostanou provizi poprvé od starého poradce, za rok tam pošlou nového, ten to zruší a uzavře nové. To dostane opět proplacené a na staré pošle storno poplatek bývalému poradci.
Je zajímavé, že storna nepřijdou na dlouhodobé investice, které prostě zrušit ti pokrytci nemůžou, ale provize, které by z těchto investic stále měli posílat, neposílají.
Jediné řešení na toto je se asi soudit, jelikož výše storna se díky těm provizím, které bývalému poradci neplatí snižuje.

Celé tzv. finančnictví poradenství je jen hloupý obor, který nic nevytváří, nebuduje a jen využívá hlupáku, kteří si ani neumí pořádně přečíst smlouvu.

Zdenek

• Host
Vždyť je to pořád stejná pakáž.. Kliente, dej mi 10 telefonních čísel na Vaše známé a kamarády, já ti za to dám finanční plán postavený na životním pojištění. A ty nakonec budeš ještě rád, že můžeš zaplatit. A pokud mi náhodou nějakou smlouvu samovolně zrušíš, ukončím s tebou spolupráci, protože nás to tak naučili v Partners. A až nebudu mít dostatek telefonních čísel a nesplním minimální produkci, hodí mě přes palubu a tebe, kliente, převezme můj vedoucí. Dostaneš nové smlouvy, aby si vedoucí vydělal, a příjdeš o další peníze - s úsměvem a pocitem, že pro sebe děláš dobrou věc.

Tento model fungoval v nechvalně proslulé OVB. Pak se vedení Partners "trhlo" a založilo Partners na stejných principech. Dnes se honosí, že Partners dělá poradenství lépe, že směřují k modrému oceánu a podobné lživé hlášky, jak chrání dobro svých klientů. Na druhou stranu se neostýchají přijmout celou větev finančních poradců i s ředitelem z OVB. Že by to tito lidé po přijetí najednou dělali jinak? Že by byli tito lidé najednou poučeni o tom, jak se má finanční poradenství správně dělat?

Za sebe mohu tvrdit, že praktiky OVB a Partners jsou naprosto stejné - naverbujte nováčky, vytěžte je z jejích telefonních čísel a kontaktů a až jsou úplně vycucaní, hoďte je přes palubu. Zažil jsem dokonce systém, kdy si sami vedoucí "najímali" za směšnou úplatu lidi se základním vzděláním, kterým slibovali, že by někdy v budoucnu mohli v Partners pracovat, pokud jim přivedou minimálně 10 nováčků, z nichž se minimálně 5 osvědčí a budou v Partners pracovat. Poté, co jim tito ubožáci potřebné množství nováčků přivedli, s nimi přestali komunikovat.

Berky

• Host
Já osobně si myslím, že je nejlepší si najít sám možnosti investice, nebo si najít přímo společnost kde rozumím do čeho investuji :-)

Tom

• Host
A co jsi teda našel sám? Investujeě někde?

Berky

• Host
Ano investuji, hledal jsem asi půl roku než jsem našel něco co má smysl a vypadá důvěryhodně, investuji na https://www.ferratump2p.cz/

mendrit

• Host

Berky

• Host
Já u nich tedy investuji a vše probíhá úplně bez problémů....

Arnold

• Host
Já taky přes ferratump2p investuji a nemám s tím zádný problém....

Filip Lounský

• Host
Osobně tedy s Partners nemám zkušenost, zato s OVB ano. Ještě, že mi známá z Akropolu otevřela oči a smlouvy mi předělala. Byly tam úplně nesmyslné věci, které vůbec nepotřebuji. Partners je velká firma, tak jako OVB, tudíž záleží na koho narazíte, ale je to spíše loterie. Proto doporučuji spíše menší, klidně rodinou firmu, která vám doopravdy pomůže.

Martin

• Host
U Partners mi postupně předělali několik pojistek, takže měsíčně nyní platím celkem cca o 1 000 Kč méně, nic nevnucovali, vše vždy v klidu vysvětlili a co mi doporučili, to funguje. Už s nimi spolupracuji asi 8 let. Nemusím obíhat fin. ústavy, vše je vždy připraveno, respektuje se, že si každou smlouvu chci v klidu přečíst a to se o finance i sám aktivně zajímám. Jak se chovají k zaměstnancům je samozřejmě také důležité, ale to je problém lidí, kteří u nich chtějí pracovat, ti si to musí ohlídat. Můj pracovně-právní vztah také jaksi nikdo nehlídá. No a když vidím, že se tam pokoušeli pracovat lidé, kteří nezvládají základní pravidla češtiny, tak je snad lépe, když tam nejsou  ::)

Platby GoPay

reklama