reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Partners ano či ne??? Jaké máte zkušenosti s Partners Financial Services?  (Přečteno 469515 krát)

itendruhej

• Host
Pokud byste se o finance aktivně zajímal, tak byste věděl, že poradci, kteří prodávají pod Partners nejsou zaměstnanci a mají velice omezený výběr produktů, protože společnosti s nimi ukončují spolupráci. Takže Vám špatné pojistky předělali na jiné špatné. Když si spočítáte, kolik peněz jste v pojistném zaplatil na provize tomu, kdo Vám produkty sjednal a všem jeho manažerům, zjistíte, že neplatíte o 1000 Kč méně, ale o několik tisíc více.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
Můžete být konkrétní, jak přesně mají omezený výběr produktů a které společnosti s nimi ukončují spolupráci? Googlil jsem a nic nenašel. Děkuji

itendruhej

• Host
Stačí si porovnat množství produktů, které je možno sjednat přes normální společnosti ( Insia, Bonnet...) s množstvím, které je možné sjednat přes Partners. Rozdíl jsou produkty od společností, které nechtějí mít s Partners nic společného.

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
Boha jeho....
Takže když to přirovnám např. k prodejně, tak pokud neprodává chleby od všech pekáren, tak to znamená, že ty pekárny nechtějí mít s tím krámem nic společného?
Tento názor máte z vlastní hlavy nebo z nějaké porady v "normální" společnosti? Nechci domýšlet, jak s takovýmto názorem předěláváte Vámi zmíněné pojistky Vy... Navíc u Partners jsou i zaměstnanci.   Poradce by měl mít i nějaký všeobecný rozhled a povědomí, to Vám ale evidentně schází.

Nechci se tu Partners zastávat, ale když kritiku, tak věcnou a ne takovýto výplod....

itendruhej

• Host
Vaše přirovnání k pekárnám svědčí o tom, že problematice příliš nerozumíte. Partners má zájem o spolupráci s co největším počtem společností, ubývá však počet společností, které mají zájem prodávat své produkty přes Partners. To není žádný výplod, ale fakt, na který si stěžují samotní poradci Partners ( všichni pracují jako OSVČ na smlouvu o obchodním zastoupení a opravdu mezi nimi nejsou zaměstnanci, v tomto oboru jsou zaměstnanci výjimkou - Kooperativa). Co se týká výběru produktů, tak, jestliže na trhu existuje produkt, který jako jediný něco nemá ve výlukách, ale poradce ho nemůže sjednat, protože je omezen ve výběru, sjedná klentovi produkt nevhodný. Já žádné pojistky nepředělávám, na to fakt čas nemám.

Reklama

• Stálý člen

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
Takže mladý muži, abychom přešli ke konkrétním věcem:
Partners: zaměstnanci bývají na Partners Marketech - frenšízách, zároveň se zaměstnanci občas vyskytují jako více či méně samostatní poradci/koncipienti ve standardních kancelářích.
Nově se zaměstnanci snad vyskytují i ve Fincentru v sekci f.privéé   a u SLS Premium

Můžete prosím zmínit konkrétní produkty, které u Partners nejde sjednat? Já si to s dovolením u lidí z Partners ověřím. On ten příběh je totiž trošku jiný....

itendruhej

• Host
Ano, tam bývají zaměstnanci, nejsou to ale zaměstnanci Partners, ale zaměstnanci provozovatelů . Přes Partners nesjednáte například žádný produkt od Kooperativy.

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
Dobře, pokud to berete takto, tak pak mají vlastní call centrum, kde zaměstnanci umí sjednávat nějaké typy produktů.
Jinak s Kooperativou lžete. Není to pravda. V případě, že se pro klienta Kooperativa ukáže jako nejlepší řešení, je mu i u Partners sjednána... Mají nějaký strategický přístup k životním pojištěním a pojišťovnám, ale rozhodně to není o nezájmu pojišťoven spolupracovat s Partners, tím spíše s v rámci celého svého produktového portfolia.  Ověřte si své zdroje před tím, než začnete v podstatě pomlouvat.

itendruhej

• Host
Nejprve si dovolím poděkovat za kompliment, který jsem v minulém vašem příspěvku přehlédl, oslovení mladý muži už minimálně 30 let vůči mé osobě nikdo nepoužil. Nesetkal jsem se nikdy s nikým, kdo by měl sjednané životní  pojištění od Kooperativy přes Partners, ze lži byste mohl obvinit oficiální stránky Partners, kde prostě v oblasti životního pojištění spolupráce s Kooperativou chybí. Já ve svém  věku už opravdu nemám potřebu někomu lhát a někoho pomlouvat a z vaší rady ohledně ověření svých zdrojů jsem opravdu smutný, problémy těchto lidí slýchám hodně  často, věřte mi, že mě mrzí, že jim nemohu pomoci.

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
No, jestli nejste mladé ucho, které začalo někde v MLM, pak přešlo do dle Vás "normální" firmy a teď se jen snaží hanit, tak je to možná o to horší.
Jasně jste na začátku zmínil, že "společnosti s Partners ukončují spolupráci".  Poté jste to zdůvodnil porovnáním produktového portfolia.  První argument je prostě lež a zdůvodnění je naprosto mimo.   Pokud "společnosti ukončují spolupráci", tak byste měl uvést nějaká prohlášení alespoň dvou z těch údajných společností.
To, že jste se nesetkal s nikým, kdo má sjednané ŽP od Kooperativy, automaticky neznamená, že Kooperativa odmítá s Partners spolupracovat. Jestli i chybí na oněch stránkách, tak tím důvodem opět nemusí být to, co tu zmiňujete.
Partners si údajně vybrali skupinu strategických produktů, ale ostatní sjednávat pochopitelně také mohou.
Mimochodem, ŽP od Kooperativy není žádný zázrak trhu. To je možná jeden z důvodů.   Koopka je dobrá třeba v situaci bezrizikové zaměstnání/rizikové volnočasové aktivity či mladý vrcholový sportovec.  Takovýchto klientů je na trhu ale prostě výrazná menšina.
Jinak třeba majetek od Kooperativy se v Partners docela sjednává. Tolik mé velmi dobré zdroje.
Pokud jste muž alespoň ve středním věku, tak tím spíše je na místě onen rozhled a alespoň základní respekt ke konkurenci.

itendruhej

• Host
Partners pro mě není žádná konkurence, nemám důvod mít respekt k někomu, kdo porušuje dohodnutá pravidla a ani jsem nikde v MLM nezačínal a nepřešel do žádné jiné firmy. Fakt nemám důvod něco hanit, firma Partners se svojí činností haní sama. Nemohu rozumně diskutovat s někým, kdo mě neustále obviňuje ze lži a nechápe základní věci. Já jsem nic nezdůvodňoval porovnáním portfolia a ani jsem nebyl u všech jednáních společností s Partners. U některých jsem však byl, ale jsem vázán mlčenlivostí. Jsem unaven z toho pořád něco někomu vysvětlovat, takže se nehněvejte, že tak nebudu činit.

Lukáš

• Host
Zdravim, na spolecnost Partners od zkusenosti nekoho jineho jsem taky vyhledal a jsem nad miru spokojeny. Slo nam s pritelkyni pomalu o to abychom se nemuseli stehovat z bytu kde byla udelena insolvense. Pomohli nam sjednat Hypo a uver v plne vysi za cenu kde jinde nebyla. Pojisteni ze stran kdybych nemohl platit... atd... a to misto 30 let. Jen pouze na 17let! Opravdu nikde mi takovou nabidku nenabydli a vubec neoznamili ze to jde jinak, abych usetril. Urok mame nizky, nez oficialni vsude na webech apod... 😉😉

Platby GoPay

reklama