reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Lesk a bída AirBank  (Přečteno 228883 krát)

Offline Bankman

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:Lesk a bída AirBank
« Odpověď #90 kdy: 03. 10. 2019, 08:21:31 »
Nemá smysl zakládat nové téma k AirBank. Podle mne je AirBank skvělá. Chybičky uvedené v začátku topicu jsou už vyřešené. Líbí se mi že
- AirBank nepotřebuje pobočky s hotovostní přepážkou  - má bankomaty a vkladomaty - dokonce i bezkontaktní - nepotřebuje množství úředníků.
- AirBank má dobře chráněný IB přes mobilní aplikaci - dokonce můžeš přes její "klíč" schvalovat nejen platby, ale už i samotný přístup do IB
- AirBank dává zdarma kromě karet i nálepky, které jsou použitelné i v bezkontaktních bankomatech
- AirBank má IB pro uživatele velmi vstřícný, rychlý
- AirBank je podle mých zkušeností pro běžného uživatele lepší než banky co jsem vyzkoušela (ČSOB, KB, Equa, Č.Spořitelna, o mBank ani nemluvě - to je samo o sobě katastrofa!)
- AirBank má mnoho dalších výhod, nemá smysl je zde všechny vyjmenovávat, stačí si založit účet na zkoušku (teď dávají bonus 500 Kč)
« Poslední změna: 03. 10. 2019, 08:42:09 od Bankman »

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:Lesk a bída AirBank
« Odpověď #91 kdy: 03. 10. 2019, 10:19:57 »
Je fakt, že Air trochu "zaspala", komunikace, ať už všeobecná (na FB, v mailu,..) je stále za 1, v tom je na trhu asi nejlepší, co se týče podmínek, tak přece jen začíná ztrácet.
Je čím dál více bank, které v základu (tedy zdarma a bez podmínek) mají alespoň nějaký výběr z cizího bankomatu (Fio, Equa, mBank, Creditas/Richee, Hello) když už ne všechny, lepší kurzy (Creditas/Richee, na kreditkách Hello), lepší úroky na spořícím účtu (Hello, Creditas/Richee).

Platby GoPay

reklama