reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: investiční účet Markets.com  (Přečteno 58491 krát)

petr

• Host
Re:investiční účet Markets.com
« Odpověď #15 kdy: 17. 04. 2015, 22:04:04 »
Takze maji nejlepsi zakaznicky servis i kdyz vlastne nevi co se na ktere pobocce deje a jejich standard je znacne odlisny. Kdyz mi to nepujde tak je to ma chyba protoze nemam znalosti. K cemu je potrebuji kdyz mam nejlepsi zakaznicky servis? Muze firma s nejlepsim zakaznickym servisem skutecne poustet ke klientum nezkusene novacky, kteri budou mit klienty za pokusne kraliky? Jen takove recnicke otazky no :-)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Forex je Forex

• Host
« Odpověď #16 kdy: 11. 05. 2015, 16:32:52 »
Já jsem na Markets.com narazil na serveru http://www.investomanie.cz/forex/forex_recenze/markets_com_recenze/ kde nabízí 25 dolarový bonus bez nutnosti vkladu. Takže jsem se zaregistroval, dostal peníze, chvíli obchodoval, chvíli byl i v plusu, ale pak přišel špatný obchod a já byl na nule :) Zatím jsem vlastní peníze nevkládal, ale nevylučuji tuto možnost. Nikdo mi od nich nevolal, a jsou to už 2 měsíce, tak nevím. Snad už změnili tuto taktiku. Jinak broker mi přišli celkem standardní, mě se u nich líbí, že mají ten bezvkladový bonus jako Plus500, ale u Plus500 jsem ho už dostal, takže tak.

Milan

• Host
« Odpověď #17 kdy: 13. 08. 2015, 11:43:20 »
dobrý den, také mi neustále volali a po dotazu kde na mě vzali kontakt položili telefon. tak jsem volal zpátky a chtěl přepojit k vedoucímu, který zcela jasně řekl "já ho mrdam". no to určitě bude profimakléř!!! :D fakt zoufalci!!!

Jonas

• Host
« Odpověď #18 kdy: 13. 08. 2015, 22:12:35 »
dobrý den, také mi neustále volali a po dotazu kde na mě vzali kontakt položili telefon. tak jsem volal zpátky a chtěl přepojit k vedoucímu, který zcela jasně řekl "já ho mrdam". no to určitě bude profimakléř!!! :D fakt zoufalci!!!

To chce se nejlépe dvakrát zeptat kdo volá (promiňte, nerozumněl jsem vaše jméno, můžete ho zopakovat) a z jaké je firmy (mmch markets.com je obchodní značka, ne název firmy, ta ja na Kypru a může pro ně pracovat bůhvíjaký dohazovač pod bůhvíjakou hlavičkou). No a provolávat svoje peníze voláním nazpět na nic, to radči zdarma napište na lampárnu, pardon chci říct do ČNB: http://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/formular_spotrebitel/dotaz_spotrebitel.html

Ondrej Chaloupský

• Host
« Odpověď #19 kdy: 03. 09. 2015, 09:06:14 »
U Markets.com jsem si před týdnem otevřel účet s jejich bonusem $25 bez nutnosti vkladu, za ten týden mám na účtu $54. Všechny obchody ziskové. Dříve jsem obchodoval na virtuálních účtech, jinak jsem začátečník. Myslíte, že mi zisky takto porostou dál? Je možné si pak částku jednoduše vybrat nebo musím vydělávat od začátku s vlastními penězi? Jaký na to máte názor?

Zdravím, já osobně obchoduji binární opce, ale přemýšlím že bych zkusil FOREX jako další. I když to třeba přijde jako malá částka, co jsi vydělal, je to dobré z toho hlediska, že víš, že jsi v plusu :D a na nováčka to také není špatné, většina lidí když začíná obchodovat, tak hned všechno projedou. Jinak jestli ti zisky porostou i dále, to se říci nedá, záleží na tobě, jak se k tomu postavíš. Pokud to funguje jako u binárních opcí, tak si částku můžeš pak normálně vybrat, jsou to přece tvoje vydělané peníze ;) ale musíš dát pozor na to, pokud chceš začít obchodovat u nějakého brokera a ten ti nabídne bonus například 100% a ty ho vezmeš, tím pádem máš z vkladu $200 rázem $400, tak vlastně když chceš peníze připsat, musíš peníze třeba 35x protočit, nebo jak to je. Rozhodně doporučuji bonus nikdy nebrat a nebo tedy si důkladně přečíst podmínky bonusu. Pokud by jsi chtěl začít obchodovat s binárními opcemi, tak ti mohu doporučit web opcebinarni.com najdeš tam všechno co potřebuješ pro obchodování binárních opcí. Rozhodně mrkni na tipy pro začátečníky, jelikož jsi začátečník :D a pokud jde o brokera, tak já osobně obchoduji u brokera High/Low, nabízí mi skvělé podmínky pro obchodování a to se mi líbí, pokud by jsi u něho chtěl obchodovat taky, tak je skvělé, že do začátku dává $50 CASHBACK, to znamená, že vlastně můžeš prohrát svých $50 a pořád je budeš mít, protože ti vlastně dají $50 ze svého a není to žádný chyták, prostě to tak je. No nic, pokud by jsi něco potřeboval tak klidně napiš, snad ti dokážu pomoci.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline 7440-57-5

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 20. 11. 2016, 09:35:19 »
Jo o Markets.com a Highsky jsou na ČNB pěkný "reporty" to ty peníze vážně radši prohodit věrákem, než je předat těm darmožroutům.

Dneska jsem tak z humoru aktivoval účet na Plus500. Na podporu píšu, zda je možno získat vstupní kapitál co slibujou na úvodní stránce... Samozřejmě, že... nemůžete. Nesplňujete podmínky, ve vaši domácnosti už se někdo registroval, a blablabla. Požádal o zrušení účtu, když mě podpora neobměkčila ani bonusem za první vklad, byl jsem dvakrát odhlášen za neaktivitu ( ;D ) a na potřetí jsem ztratil přístup ( ;D ) k účtu.

Takže asi tak <(|)>

Tomáš Okoun

• Host
« Odpověď #21 kdy: 18. 05. 2017, 23:08:26 »
Dobrý den, pořád mi MARKETS.com volá, abych se u nich zaregistroval, že je to výhodné a vydělám. S obchodováním nemám zkušenosti. Zajímal by mě Váš názor. Děkuji

mě taky markets volali a pak jsem prostě přešel k jedné z firem na http://www.fxbro.cz a mám klid.

Tom

• Host
« Odpověď #22 kdy: 19. 05. 2017, 01:06:22 »
Dobrý den, pořád mi MARKETS.com volá, abych se u nich zaregistroval, že je to výhodné a vydělám. S obchodováním nemám zkušenosti. Zajímal by mě Váš názor. Děkuji

mě taky markets volali a pak jsem prostě přešel k jedné z firem na http://www.fxbro.cz a mám klid.

Samí darebáci. HotForex dodnes nevyplatil kolegovi prachy, po x letech.

Jarek943

• Host
« Odpověď #23 kdy: 29. 05. 2017, 12:44:16 »
A co tihle Tome? -> http://www.eforex.cz

Jonas

• Host
« Odpověď #24 kdy: 29. 05. 2017, 21:32:36 »
Vždyť to je odkaz na stejnou stránku! Navíc nejde o brokera, ale jen české dohazovače zahraničních obchodníků, kteří dělají "recenze" - ve skutečnosti doporučení podle toho, kolik jim kdo zaplatí za dohození hejla :-( Takže zuřivě doporučují právě ten Hotforex a vůbec jim nevadí zprávy typu http://www.financemagnates.com/forex/brokers/breaking-hotforex-fined-cysec-e105000-outsourcing-misstating-risk/ - o mastně pokutě od regulátora za nenahrávání hovorů, nejednání v nejlepším zájmu zákazníka a zavádějící marketing ...

Tom

• Host
« Odpověď #25 kdy: 29. 05. 2017, 22:02:19 »
A co tihle Tome? -> http://www.eforex.cz

Byl tady někde topic, někdo tam doporučoval Admiral Markets. Ti už voloviny s prémií za dohození hejla nedělají (a ani x jiných sraček), celkem jsem s nimi spokojený, ale udělal jsem z něj "sekundárního" brokera, primárního mám Dukase Swiss.

Ten AM bych zvolil, je celkem ok. Jenom bacha na to, v jakých objemech pojedeš. Občas mám celkem problémy otevřít najednou např. 8-lotový obchod, Dukas to zvládá vždy na první dobrou. Pokud jedeš v malých objemech (<= 1 lot), běž do AM.

Platby GoPay

reklama