reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: investiční účet Markets.com  (Přečteno 59871 krát)

Jaromír Holeček

• Host
investiční účet Markets.com
« kdy: 22. 02. 2012, 19:03:20 »
Dobrý den, pořád mi MARKETS.com volá, abych se u nich zaregistroval, že je to výhodné a vydělám. S obchodováním nemám zkušenosti. Zajímal by mě Váš názor. Děkuji
« Poslední změna: 05. 12. 2012, 22:26:20 od dalich »

Reklama

• Stálý člen

reklama

Alci

• Host
Re:investiční účet
« Odpověď #1 kdy: 22. 02. 2012, 19:35:03 »
odmítněte je jednou pro vždy. Člověk, co nemá s obchodováním zkušenosti NEMŮŽE začít obchodováním. Není to nepodobné, jako kdyby vám volali, jestli si nechcete skočit ze 120m můstku na lyžích, že to je úžasný pocit.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. 02. 2012, 21:04:55 »
Koukám, že poskytují pákové obchody, standardní páka 1:100, u vybraných instrumentů 1:200. Nezkušenému bych určitě nedoporučil.

jaroslav.mixa

• Host
« Odpověď #3 kdy: 26. 02. 2012, 23:33:36 »
Jaromír Holeček: souhlasím s výše uvedeným. 
Pokud po Vás budou chtít souhlas s potvrzením obchodu / investice, berte nohy na ramena a utíkejte.
Tím se oni zbavují odpovědnosti a Vy jen budete ztrácet (a oni vydělávat na poplatcích).

Investování na burze je vysoce výnosné, ale rovněž vysoce rizikové.
-50ztráta a +50% zisk = -25% původního kapitálu

jiří jiří

• Host
« Odpověď #4 kdy: 30. 10. 2012, 20:40:57 »
Markets.com. POZOR na ně jsou to *editováno* z bývalé společnosti BFC capital, Afin brookers, Pofício Praha. Jména jako Radek Pololáník, Martin Muller, Rous. U posledně jmenovaného je to tak, že se představuje jiným jménem, osloví vás, navedou na registraci, vložíte tam peníze a za chvilku máte po penězích a zbudou vám oči pro pláč, jelikož oni za nic neručí. Tuto společnost nedoporučuji opravdu pozor na ně. Mimo jiné společnost je registrovaná na Kypru, proč asi, tam naše právo nedosáhne, akže zatím na ně nikdo nemůže. *editováno.* Mají na svědomí opravdu hodně peněz od klientů. Sídlí u nákupního centra Arkády v City toveru v Praze.

Editováno. Porušení pravidel diskuzí.
« Poslední změna: 05. 12. 2012, 22:25:50 od dalich »

Reklama

• Stálý člen

reklama

Tomas S.

• Host
Re:investiční účet Markets.com
« Odpověď #5 kdy: 30. 01. 2013, 15:21:41 »
No, markets.com jsem už vyzkoušel, ale pořád mi volali, abych něco koupil nebo prodal, což není můj styl a navíc ty doporučení mi žádné bohatství nepřinesly. Takžee jsem to u nich zabalil a zkouším 2 brokery – zahraničního a českého. U toho zahranič. je nevýhoda, že peníze posíláte mimo ČR, stojí to poplatky a putuje to tam několik dní - to samý je při výběu pěněz. U českého Highsky Brokers – highsky.cz - jsem za těch 8 měsíců zatím nezaznamenal žádný problém. Hedging řeší netradičně, ale nějak tam taky jde na MT5. U obou mám mnohem lepší spready než u markets.com a nikdo mi „skvěle neradí“ jak mám obchodovat. Takže s nějakými webináři, které máte zadarmo a se samoukou (dobrý je třeba financnik.cz) se to dá zvládnout. Ale není to automaticky stroj na penize,počítejte s propady. Každopádně se neřadím k žádnejm top traderům, ale po těch pár letech jsem na 10-30% ročně zhodnocení (když jsem začínal, bylo to výrazně horší; - ). Zatím točím jen pár desítek tisíc, takže se tím neživím, beru to jako koníček. Zdar obchodníci;).

Forex Dairyman

• Host
« Odpověď #6 kdy: 02. 03. 2013, 18:11:58 »
U Markets.com jsem si před týdnem otevřel účet s jejich bonusem $25 bez nutnosti vkladu, za ten týden mám na účtu $54. Všechny obchody ziskové. Dříve jsem obchodoval na virtuálních účtech, jinak jsem začátečník. Myslíte, že mi zisky takto porostou dál? Je možné si pak částku jednoduše vybrat nebo musím vydělávat od začátku s vlastními penězi? Jaký na to máte názor?

Petr

• Host
« Odpověď #7 kdy: 09. 06. 2013, 11:56:59 »
Markets.com. POZOR na ně jsou to *editováno* z bývalé společnosti BFC capital, Afin brookers, Pofício Praha. Jména jako Radek Pololáník, Martin Muller, Rous. U posledně jmenovaného je to tak, že se představuje jiným jménem, osloví vás, navedou na registraci, vložíte tam peníze a za chvilku máte po penězích a zbudou vám oči pro pláč, jelikož oni za nic neručí. Tuto společnost nedoporučuji opravdu pozor na ně. Mimo jiné společnost je registrovaná na Kypru, proč asi, tam naše právo nedosáhne, akže zatím na ně nikdo nemůže. *editováno.* Mají na svědomí opravdu hodně peněz od klientů. Sídlí u nákupního centra Arkády v City toveru v Praze.

Editováno. Porušení pravidel diskuzí.
dalši chytrák se našel...

hiky

• Host
« Odpověď #8 kdy: 04. 09. 2014, 20:32:10 »
no zkušenost mám, vypadá to,že je skutečně pravda, že s tím nějak manipulují..prostě vás chvíli nechaj vydělat a pak vás o všeechno připraví. navíc se mi nelíbí,že vás přesvědčuje broker ,aby ste si vzali půjčky a šli do toho...když pošlete nejdřív 1Otis kč tak se vám vysměje. a říká,at´ pošlete větší a větší obons. oni vám sice říkají, že vyděláte...ale mají nejvíc z toho ,co jim padne, to znamená o co přijdetevy, padne jim... výdělky maí z vaší prohry. už skuteně veřím taky tomu,že vám bloknou přístup na webovky. takže nemůžete poslat  platbu pro záchranu situace, kdy se najednou kurs otočí a vy máte otevřeno více pozic....a nedostatek prostředků. takže jasně o ty peníze příjdete.zajímavé bylo,že přístup byl bloklý pouze z jedné ip adresy,kde jsem pracoval.. síla.  markets neberte jako možnost výdělku,ale spíše jako hru s rizikem, že příjdete o skutečné peníze...takže  radši moc nedoporučuju.

marek

• Host
« Odpověď #9 kdy: 21. 11. 2014, 20:45:54 »
Pokud máte zbytečné peníze, tak do toho jděte! Na 100% o všechny peníze přijdete!

Tomáš Starec

• Host
« Odpověď #10 kdy: 20. 12. 2014, 09:36:42 »
Pokud nemáte s forexovým obchodováním žádné zkušenosti, tak neobchodujte. Nejprve je třeba se něco naučit a pak testovat na demo účtu.
Forexové obchodování je dost rizikové, jednoduší je obchodovat binární opce http://forbino.com/binarni-opce/ , ale je to taky velice rizikové. Co se týče brokera markets.com tak detaily najdete na
http://forbino.com/forex/markets-com-recenze/ , osobně s ním mám dobré  zkušenosti, nicméně ted už neobchoduji asi 3 měsíce.........zjisti jsem, že to pro mě asi není to pravé

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. 12. 2014, 07:23:47 »
Ano, obojí je velmi rizikové, ale zatímco forex má určité logické základy a při podrobném zjišťování informací na něm lze vydělat (např. se dal čekat propad Rublu, i když málokdo asi odhadoval, že o tolik), binární obce jsou obyčejný gambling, navíc s výhodou na straně brookera (který může mírným posunutím "uzávěrky" manipulovat s kurzy ve svůj prospěch).
Ale je pravda, že je to jednoduché (asi jako házet peníze do hracího automatu - a šance na výhru je zhruba podobná).

míra

• Host
« Odpověď #12 kdy: 26. 01. 2015, 15:26:45 »
Pozor na ně !!!
Jsou to slibotechny...
Jak jsem postupně zjistil, tak profíci obchodují jinde, protože tady nemají zrovna malé poplatky. Začátečníkům naslibují absolutní servis - nepřetržitý dozor nad účtem, výuka a rady jak obchodovat, okamžité informace při výkyvech. Po prvním menším vkladu (na zkoušku) zavolají občas s dobrým typem a velkým masírováním o další vklad (protože při těchto částkách nemohou dělat plný servis a nedají se obchodovat tituly na kterých se dá vydělávat a ne si jen hrát). Po větším vkladu vás navedou lehce do mínusu - vy se snažíte dohnat drobnou ztrátu - při dotazu o typ či radu již jen konstatují "hlídejte makrodata, uvidíme kam to pak pude, ztrátové pozice nezavírejte, ono se to jednou otočí" a sami volají již jen s radami na další vklad, aby nebyl účet zrušen na marži, nebo pro využití výjimečného bonusu (a pokud jim skočíte na ten bonus, zjistíte, že je časově omezen na zobchodování velkého objemu, aby vám bonus zůstal, což vás dotlačí k nadměrnému obchodování a tím ještě rychlejšímu konci účtu)
Ti co volají mají provize převážně jen z nových vkladů, takže dobře vědí, že i kdyby se vám náhodou dařilo, budete zhodnocovat původní částku, případně vybírat zisky, takže jejich strategie na váš prodělek je jasná!!!

Markets

• Host
« Odpověď #13 kdy: 19. 03. 2015, 19:40:36 »
Ano poplatky jsou vyšší jak jsem se dočetl na http://www.forexsrovnavac.cz/markets-com-recenze, proto jsem přešel k hotforex

Jakub

• Host
« Odpověď #14 kdy: 14. 04. 2015, 14:46:55 »
Vidím, že je to zde samí chytrolín. Markets je jeden z největších online brokerů na světě. Mají nejlepší zákaznický servis 3 poslední roky po sobě. Přečtěte si jakoukoliv recenzi od lidí, kteří se tím opravdu zabývají. Pokud s tím má někdo špatné zkušenosti může to být pouze ze 2 důvodů: 1. Člověk do toho šel sám, bez jakékoliv znalosti, 2. člověk mohl narazit na makléře, který je nový a prakticky o své práci ještě nic neví, ale to markets s tolika pobočkami určitě neovlivní, každá pobočka funguje jinak a má jiné standardy, stačí najít člověka, který se v tom vyzná, pokud to nedokážete dělat sami.

Platby GoPay

reklama