reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nejlevnější letenky - zkušenosti  (Přečteno 289657 krát)

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:Nejlevnější letenky - zkušenosti
« Odpověď #30 kdy: 06. 11. 2012, 00:16:25 »
Ta letenka je opravdu velmi draha, ja jsem ted v Kambodzi (kam jsem priletel pres Thajsko) a za letenku Praha - Bangkok s prestupem v Abu Dabi jsem dal necelych 15 (prvni cast useku s CSA, druha s Ethiad). Z Bankgkoku do Phnom Penhu za necele 2000 Kc s Air Asia.
No, uz se mi to chyli, za chvili vyrazim ze Siem Riepu autobusem do Pataye a zitra letim domu ':(

Reklama

• Stálý člen

reklama

Karolina

• Host
« Odpověď #31 kdy: 06. 11. 2012, 06:49:45 »
Ta letenka je opravdu velmi draha, ja jsem ted v Kambodzi (kam jsem priletel pres Thajsko) a za letenku Praha - Bangkok s prestupem v Abu Dabi jsem dal necelych 15 (prvni cast useku s CSA, druha s Ethiad). Z Bankgkoku do Phnom Penhu za necele 2000 Kc s Air Asia.
No, uz se mi to chyli, za chvili vyrazim ze Siem Riepu autobusem do Pataye a zitra letim domu ':(

To jste mel super cenu, ale zalezi, kdy jste kupoval letenku a take na tom, ze jste tam ted, nikoliv pres Vanoce. Ja jsem se rozhodla pozde, vim, ze by se dalo vic planovat a zaridit levneji

sadlos

• Host
« Odpověď #32 kdy: 06. 12. 2012, 14:05:11 »
Taky využívám možnosti vyhledávačů letenek. Naposledy jsem si to kupoval přes www.letenkydoanglie.cz a naprostá spokojenost. Jen to chce vždycky kupovat dostatečně dopředu, na poslední chvíli se jinak peněženka dost provětrá. :(

Milos

• Host
« Odpověď #33 kdy: 11. 12. 2012, 00:44:33 »
Doporučili byste CK CONDOR? http://www.condor.cz/ Máte s nimi někdo zkušenosti?

Díky za  odpověď.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 11. 12. 2012, 07:53:10 »
Mě přijde, že parazituje na jménu známých německých "dovolenkových" aerolinek http://www.condor.de, se kterými ale, zdá se, nemá nic společného. S těmi jsem už několikrát letěl (objednávala je cestovka), ale s českým Condorem zkušenosti nemám.

Reklama

• Stálý člen

toník

• Host
« Odpověď #35 kdy: 19. 01. 2013, 05:54:37 »
Ahoj, já sháním levné letenky na stránkách www.levneletenky.org, mají tam celkem časté akce a tipy na letenky za super ceny. Teď tam mají třeba tip na letenky do Hong Kongu za 6.880,- kč (zpáteční), nebo Mahe Island na Seychelách za 11.510,- kč, však mrkněte.

Tonda

Tom

• Host
« Odpověď #36 kdy: 31. 01. 2013, 20:07:35 »
Také využívám nejčastěji akčních nabídek. Mám samozřejmě několik cílů kam se chci podívat a pokud se objeví dobrá cena chňapnu po tom. Pro cestování po Evropě a "okolí" je cenově velmi zajímavé, kombinovat lety nízkonákladových aerolinek, do Maroka se pak můžete z Prahy dostat za cenu jen mírně převyšující 2 000 Kč. Už nějaký ten čas nalézám ty nejlepší špeky na www.jaknaletenky.cz

Pavel Novák

• Host
« Odpověď #37 kdy: 16. 08. 2013, 08:41:02 »
Letěl jsem do USA a nejlevnější letenky jsem našel na www.kayak.com nebo na www.letuska.czwww.designit.cz

FootballRoman

• Host
« Odpověď #38 kdy: 26. 08. 2013, 14:20:17 »
Já objednávám letenky přes http://www.letenky-nejlevnejsi.cz a můžu je všem jedině doporučit. Levné a rychlé.

Peterka21

• Host
« Odpověď #39 kdy: 21. 12. 2013, 13:48:50 »
Já se jen přidávám už k několikrát chválernému skycanneru. Hledá se tam jednoduše a člověk z toho nezblbne.

Katka

• Host
« Odpověď #40 kdy: 24. 07. 2014, 11:13:51 »
Doporučuju sem tam kontrolovat i inzertní portály na internetu, často tam zůstávají na ocet letenky, o které nikdo nemá zájem. ;-) Třeba tady: http://zajezdy-dovolena.hyperinzerce.cz/letenky/

Jan Kašpar

• Host
« Odpověď #41 kdy: 05. 02. 2015, 14:59:20 »
Mě se zrovna teď podařilo ukořistit letenku do Bangkoku Pardubic za necelých 6 tisíc. Už se těším. Většinou číhám tady: http://www.levneletenkyzprahy.cz/akcni-letenky-z-prahy Sem tam se objeví něco fakt parádního.

Lubik

• Host
« Odpověď #42 kdy: 05. 02. 2015, 15:51:08 »
Aby to nebyl chyták, nedávno jsem četl, že některé levné aerolinky nelétají na Londýn - Heathrow, ale nějaké vzdálenější letiště (tuším Lutonu) a autor to přirovnával jako Praha – Pardubice. Takže abyste se nedostal z Prahy do Bangkoku Pardubic.

Adam Malíř

• Host
« Odpověď #43 kdy: 11. 02. 2015, 06:03:05 »
Když akční letenky tak pro mně určitě inwayanyday.com. V červencu londýn praha tam a spátky jenom 2540 korun koneční cena se zavazadly. Létam s nimi už podruhé a úplná spokojenost.

juch

• Host
« Odpověď #44 kdy: 11. 02. 2015, 09:14:10 »
"Létam s nimi už ..." Aerolinky inwayanyday.com neznám :-), ale ten jejich web je jedna velká tragédie. Ale pokud chce někdo platit o hodně navíc, nic proti :-)

Platby GoPay

reklama