reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Refinancování překlenovacího úvěru (ČMSS) hypotékou?  (Přečteno 69137 krát)

Petr

• Host
Re:Refinancování překlenovacího úvěru (ČMSS) hypotékou?
« Odpověď #15 kdy: 20. 06. 2013, 00:07:06 »
Ahoj všem,

taky jsem zrovna teď řešil refinancování z ČMSS na jinou banku, protože mě ČMSS naštvala. Všude je úrok pod 3,5% a oni mě po skončení 6 leté fixace nabídli snížení úroku ze 4,8% na 4,6%. Začal jsem to řešit a když jsem požádal o vyčíslení, tak ČMSS oznámila, že přestali povolovat všechny žádosti o refinancování, tedy dokonce i v období konce fixace. Jedinou možností je buď splatit celý překlenovací úvěr (mě končí asi za necelé dva roky) a nebo tzv. předčasné splacení např. z důvodu prodeje nemovitosti. Ovšem, vyhrazují si právo na vystavení hodnotícího čísla. V mém případě by "nečekaně" jeho vyhotovení trvalo asi rok a čtvrt, což mě teda nakrklo. Jinak řečeno i po splacení jistiny bych stejně rok a čtvrt platil dále úroky. Přitom, při zakládání mě jejich finanční poradkyně tvrdila, že čím dříve splatím překlenovací úvěr (dospořím na stavebko), tím méně zaplatím na úrocích. A to už mám u nich smlouvu 11 let (úvěr 6 let).

Nicméně, vyšli mi vstříc a nabídli mi snížení úrokové sazby do konce tohoto překlenovacího úvěru na stejný úrok, co mi nabídla konkurenční banka, tedy v tomto případě 2,9%. Aspoň něco. V každém případě to moc nepomůže, protože překlenovací úvěr mi končí za necelé dva roky a úvěr ze stavebního spoření je po celou dobu splácení nastaven opět na 4,8% a nejde s tím údajně hnout.

Ale v tu dobu už mohu údajně kdykoliv refinancovat.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Vláďa

• Host
« Odpověď #16 kdy: 22. 05. 2014, 14:17:49 »
Zdravím všechny neúspěšné žadače. refinancování od Lišky je možné. Kdo by měl zájem o víc info, nechávám tady mejlík Lot@centrum.cz

Vláďa

• Host
« Odpověď #17 kdy: 10. 09. 2014, 15:14:50 »
Tak celý projekt se nám posouvá o něco dál a vznikly webové stránky, kde je trochu víc informací.Web http://jakna.lisku.cz

Vláďa

• Host
« Odpověď #18 kdy: 22. 09. 2014, 21:42:01 »
Dobrý den, po konzultaci s právním oddělením bylo nutné přesunout celý projekt na stránku http://nevyhodneuvery.cz Aby nedocházelo k jednostrannému zaměření, tak umíme obvykle refinancovat úvěry všech finančních institucí na českém trhu. Včetně těch, které své klienty nechtějí pustit!

Meda.Beda

• Host
« Odpověď #19 kdy: 23. 09. 2014, 07:20:41 »
Hm, podle toho ceníku mně ten web docela smrdí... Podobně jako firmy, slibující půjčku... Ono se v tom "Nemožnost refinancovat z důvodů na straně klienta (registry, bonita aj. - neoznámené)" urkitě něco najde a rázem je 5 litrů doma, že? To už raději těch půl roku splácení meziúvěru u Lišky vychcané vydržím...

Reklama

• Stálý člen

reklama

Vláďa

• Host
« Odpověď #20 kdy: 29. 09. 2014, 17:30:20 »
Naopak ty poplatky jsou nastaveny naprosto seriózně - pokud mám plný registr nesplacených dluhů, tak je to oboustranná ztráta času. Pokud toto nikdo nechápe, tak ať si klidně dál (ne)splácí Lišku za 5%. Věřte tomu, nebo ne, celé to není lehký proces. Každopádně právo výběru je na Vás.

Offline Fantucci

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. 09. 2014, 21:38:44 »
Dobře, při jednání s vámi vámi uvedu 4 z 5ti úvěrových linek. Na tu poslední prostě v daný moment zapomenu. Díky tomu posléze úvěr nevyjde - platím 5tis?
Pokud uvedu 2 úv. linky ze 3 - platím?
pokud uvedu 7 z 8 - platím?

Pokud uvedu všechny úvěrové smlouvy a přesto se to nepovede z titulu bonity - zase platím?  Není to spíše špatné posouzení ze strany společnosti?

Just a question  ;)

Maverick

• Host
« Odpověď #22 kdy: 05. 10. 2014, 18:59:16 »
Dobrý den,

sice je tu poslední příspěvek asi před rokem a čtvrt, ale pokud by to bylo pro někoho aktuální, jsem schopen zajistit souhlas a vyčíslení a refinancování dle nejvhodnějších možností pro klienta.

Maverick

• Host
« Odpověď #23 kdy: 05. 10. 2014, 19:22:00 »
Tak omyl, viděl jsem jen první stránku. Poslední příspěvky jsou tu nedávné.....Ale stále platí, pokud má někdo zájem řešit vyčíslení a refinancování ČMSS a ušetřit tak nemalé prostředky, mohu mu pomoci. Vše je řešené normální a zákonnou cestou.

Vláďa

• Host
« Odpověď #24 kdy: 06. 10. 2014, 08:48:06 »
Fantucci - vy zapomenete, že něco platíte? Nechte si za pár kaček udělat výpis registrů a je to tam vše napsáno. Nebo zapomenete, že jste něco nesplácel? Tohle si obvykle lidi pamatují - ale pokud na to zapomínáte, tak se nezlobte, ale o spolupráci s Vámi nemáme zájem. Co kdybyste zapomněl, že chcete refinancovat. Končím tuto diskuzi, tohle nejsou argumenty hodné normálního člověka, který ví, co kde platí.

Vláďa

• Host
« Odpověď #25 kdy: 06. 10. 2014, 08:53:57 »
Ahoj Mave...v pátek se uvidíme na kanclu..:-)

Jaroslav

• Host
« Odpověď #26 kdy: 30. 12. 2014, 21:00:17 »
Mám zájem o přeúvěrování překlenovacího úvěru od ČMSS. Prosím kontaktujte mě na email: kruml.jaroslav@seznam.cz

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #27 kdy: 30. 12. 2014, 23:31:46 »
Fantucci - vy zapomenete, že něco platíte? Nechte si za pár kaček udělat výpis registrů a je to tam vše napsáno. Nebo zapomenete, že jste něco nesplácel? Tohle si obvykle lidi pamatují - ale pokud na to zapomínáte, tak se nezlobte, ale o spolupráci s Vámi nemáme zájem. Co kdybyste zapomněl, že chcete refinancovat. Končím tuto diskuzi, tohle nejsou argumenty hodné normálního člověka, který ví, co kde platí.

Cca 50% žadatelů o úvěr něco zapomene. Přesněji řečeno, u cca 50% se na to dá přijít. Kolik je těch, u kterých se na to nepřišlo, to bůh suď. A nejsou to jen nějací nevzdělanci: setkal jsem se s tím u Ing. ekonomie, Mgr. práv ...

Jaroslav Kruml

• Host
« Odpověď #28 kdy: 07. 07. 2015, 10:59:11 »
Tak už vše úspěšně řeším s firmou money2you s panem ing. Francem. Vše řeším po emailu, to co sdělil, tak vše do posledního detailu opravdu platilo a vždy odpovídá na email skoro ihned včetně telefonu. Právník pana France, který byl k tomu všemu potřeba, stál opravdu, ale opravdu rozumné peníze, proto jsem se nebál na počátku zaplatit za právníka dopředu, ačkoliv jsem firmu neznal, a podepsat smlouvu, která byla velmi rozumná. Řekl jsem si, že těch pár tisíc za to riziko stojí a opravdu stálo. Vše perfektně zpracováno, zařízeno a již mám zajištěnou i hypotéku. Samozřejmě musím zaplatit u Lišky smluvní pokutu 5% z cílové částky a seberou mi podporu od státu, ale ta naštěstí nedělá mnoho a rozhodně se mi to stále vyplatí. No a postupně nechávám dobíhat všechny smlouvy u Lišky a půjdu jinam. Byl jsem u nich od roku 1995, ale tohle si jako dlouhodobý klient s několika smlouvami a několika úvěry u nich opravdu nezasloužím, takže už nikdy u Lišky ani u spořky, ta se chová stejně macešsky ke svým klientům jako Liška. Tak refinancování meziúvěrů zdar a hodně štěstí. ;) Kdyby někdo chtěl nějaké reference na firmu, která mi pomohla, tak se ozvěte na email a napíši rád více, jsem samozřejmě vázán smlouvou na ochranu know how, ale reference rád sdělím.

jezevec

• Host
« Odpověď #29 kdy: 26. 01. 2017, 13:33:07 »
Taky nemám rád lišku vychcanou ,ale trochu se v tom ztrácím ,každý říka něco jineho .Celou dobu ,žiju v domnění ,že v překlenováku nelze refinancovat .No chci se zeptat tento unor mi končí překlenovací úvěr a chci zažádat o refinanc a pokud nebude úrok normální tak bych odešel ke své bance která mi toto zařídí a pomůže.Předběžně mě slibila úrok 1,59 % což myslím ,že liška vychcaná nenabidne .Pokud liška vychcaná nabidne dobrý úrok tat jim to nechám .Jaký je pak postup ? Bere se nová hypotéka s novými podmínkami a umoří se ta stará smlouva nebo se jen nějakým dodatkem změní stávající.

Platby GoPay

reklama