reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nebankovni pujcka  (Přečteno 465339 krát)

Redline

• Host
Nebankovni pujcka
« kdy: 26. 03. 2010, 17:29:07 »
Dobry den
Mate nekdo zkusenosti s nebankovnimi pujckami? A jestli ano znate spolecnost u ktere to je bez problemu? nebo znate nake ktere jsou problemove?
Chtel bych si vzit pujcku ale banka mi penize nepujci protoze mam sice dostatecny plat na to abych pujcku bez problemu dostal ale bohuzel ho nemam jak dokazat. Protoze na konto mi chodi jen zaklad z ktereho si na pujcku nesahnu a zbytek vyplaty dostavam cash a samozrejmne ho zamestnavatel nezdanuje tak je to u ridicu kamionu uplne bezne.
Tak bych chtel pozadat o vasi radu jestli znate nakou spolecnost ktera je ferova. Nasel sem pujckaihned.org vypada dobre ale to asi vypadaji vsecky..
« Poslední změna: 02. 08. 2010, 17:41:37 od dalich »

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re: Nebankovni pujcka
« Odpověď #1 kdy: 26. 03. 2010, 17:51:44 »
Když vynechám známé nebankovní instituce jako Home Credit, Cetelem, Santander, Cofidis, tak jít do nebankovní instituce je hodně velký risk, hodně často mají úmyslně tak komplikované podmínky, aby značná část klientů (ideálně všichni) je nějak porušila a oni mohli účtovat mastné pokuty.
Jestli máš alespoň čím ručit (nemovitost), zkusil bych záložny, při dostatečné záruce jsou ochotny půjčit i bez prokázání příjmů.

Druhou možností je pokusit se získat půjčku na základě obratu na účtu, chce to ale trochu trpělivosti, nejméně tři měsíce, ale zpravidla tak rok. V případě dostatečných obratů banky nabízejí úvěry i bez doložení příjmů, ideálně by bylo vzít si kreditní kartu, tou platit náklady na cestu (např. benzín) a nechat si je od zaměstnavatele proplácet na účet. Když to bude "vracecí" karta, tak na tom i vyděláš :D

Dáša Janků

• Host
« Odpověď #2 kdy: 02. 08. 2010, 15:24:28 »
Dobrou zkoušenost mám s půjčkou, kterou jsem si objednala přes mojepujcka.cz. Je to půjčka bez registru, je rychlá a bezproblémová. Doporučuji vyzkoušet.
« Poslední změna: 02. 08. 2010, 17:41:24 od dalich »

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. 08. 2010, 17:00:49 »
No, tady se jeden ze spotřebitelů vyjadřuje úplně opačně:

http://www.spotrebitele.info/finance/zkusenosti/zkusenosti.php?id_firma=229&partner=0

martinn

• Host
« Odpověď #4 kdy: 06. 09. 2010, 10:52:46 »
já mám docela dobrou zkušenost s ferratum půjčka sms
« Poslední změna: 13. 09. 2010, 23:51:50 od dalich »

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. 09. 2010, 12:58:56 »
25 % za 15 dní?  :o To už je levnější zastavárna!
...jen pro info RPSN by vycházela na příšerných 22710 % p. a. V porovnání s tím je kreditka s úrokem kolem 25-30 % vlastně zadarmo :D
« Poslední změna: 06. 09. 2010, 14:10:03 od Patrik Chrz »

dluznik120

• Host
« Odpověď #6 kdy: 16. 09. 2010, 12:37:39 »
Nebankovní půjčky jsou opravdu špatné. Také jsem jednu měla s kombinací dalších půjček  to je vražedná kombinace. Banky v této situaci už nepůjčují a jak teď z toho?Nemusíte se bát i když máte nějakou exekuci. Stále je možnost, jak z toho ven. Mně pomohla firma SOS dluhy a všem ji můžu jen doporučit.

Meda.Beda

• Host
« Odpověď #7 kdy: 16. 09. 2010, 13:51:40 »
Běž s tím spamem víš kam  >:( (_!_)...
« Poslední změna: 16. 09. 2010, 14:03:55 od dalich »

Offline Dalibor Z. Chvátal

• Admin
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Měšec.cz
« Odpověď #8 kdy: 16. 09. 2010, 14:04:07 »
Běž s tím spamem víš kam  >:( (_!_)...

Že by do prdele? :-)

Meda.Beda

• Host
« Odpověď #9 kdy: 16. 09. 2010, 14:32:02 »
Asi tak  :). Já zapomněl, že tady můžu napsat, na rozdíl od iHnojte, i sprosté slovo  ;).

Offline Dalibor Z. Chvátal

• Admin
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Měšec.cz
« Odpověď #10 kdy: 16. 09. 2010, 14:34:59 »
Asi tak  :). Já zapomněl, že tady můžu napsat, na rozdíl od iHnojte, i sprosté slovo  ;).

Ale toto není sprosté slovo, ikdyž ono záleží na úhlu pohledu i formě použití :)

Bára

• Host
« Odpověď #11 kdy: 07. 10. 2010, 14:39:43 »
Víte, že půjčka od Credium má splatnost 72 měsíců a vyřízení je zdarma? Každému asi nejspíš také nepůjčí, ale zkusit to můžete když za to nic nezaplatíte.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. 10. 2010, 18:59:57 »
Zkusili jste třeba inzerci půjček s možností přidat inzerát ohledně poptávky peněz úplně zadarmo? Můžete si tam i postěžovat na špatné lichváře a úvěrové podvodníky a pomoci tak ostatním.
No nevím, mám obavu, aby tam neinzeroval takový ten typ firem, co inzeruje na autobusových zastávkách. Buď vybere poplatky a úvěr neposkytne, nebo poskytne, ale díky různým fíglům získá na penále a pokutách za porušení smlouvy několikanásobek.

NeplatímPoplatky.cz

• Host
« Odpověď #13 kdy: 10. 10. 2010, 11:56:27 »
Než půjdete do neznámé nebankovní společnosti doporučuji pročíst: http://www.neplatimpoplatky.cz/ a vyhledat informace o firmě.

david

• Host
« Odpověď #14 kdy: 11. 10. 2010, 22:45:15 »
představa rychlé půjčky je dnes velice reálná, Ferratum půjčka SMS nabízí snadné a rychlé řešení, proto je tolik oblíbená

Platby GoPay

reklama