reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nebankovni pujcka  (Přečteno 462559 krát)

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re: Nebankovni pujcka
« Odpověď #15 kdy: 12. 10. 2010, 07:34:24 »
Urok 26469,8 % p.a., to je fak vyhodne, to uz je levnejsi zAstavarna
(1 + 0,25)^25 = 264,69779

Reklama

• Stálý člen

reklama

kamil

• Host
« Odpověď #16 kdy: 15. 10. 2010, 14:32:31 »
Dobrý den, já mám nebankovní půjčku od SOS DLUHY. Zatím si na nic nestěžiju. Poskytují i jiné služby kromě půjček jako např.oddlužení, konsolidace, řešení exekuce atd. A hlavně bez peněz dopředu a i pro osoby, které jsou v registru dlužníků. A na 100% nechtějí žádné potvrzení o příjmu atd. Jinak hodně štěstí.........

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. 10. 2010, 21:19:06 »
No nevím, stránky bez konkrétních informací, Internet plný vychvalujících příspěvků v diskusích identického znění,... :(

Kalamancharo

• Host
« Odpověď #18 kdy: 15. 10. 2010, 22:46:28 »
Ono jde o to, zda-li nejde o hyip - internet zaplavit do nebes volajícími příspěvky, které pak "nebožáci" naleznou a v dobré víře si peníze půjčí. Svoji zkušenost však nemám a na webech s info o lichvářích a podvodnicích jsem nic nenašel ... tak že by někdo slušný ... :)

Kamil: Pro zajímavost - jaké je RPSN? :))

Honza

• Host
« Odpověď #19 kdy: 25. 10. 2010, 13:22:16 »
Dobrý den, a můžete doporučit nějakou půjčku bez registrů?  :(   

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. 10. 2010, 15:15:29 »
Obecně - pokud někdo půjčí někomu, kdo má negativní záznam v registru, tak pokud nejde o podvod (tedy pouze získat peníze za "poplatek" předem), tak jedině proti záruce (znatelně převyšující půjčený obnos), často i s úmyslem nezískat zpět půjčku, ale právě tu záruku. Jde tedy o značné riziko, takovéto společnosti mají často obchodní podmínky velmi složité plné různých háčků a smluvních pokut.
Férové jsou např. záložny, které takové půjčky poskytují proti ručení nemovitostí.

Meda.Beda

• Host
« Odpověď #21 kdy: 09. 01. 2011, 11:11:31 »
Že na nebankovní půjčky jsou ty sazby podezřele nízké, takže bych za tím viděl nějakou zradu.

akcius

• Host
« Odpověď #22 kdy: 10. 01. 2011, 19:56:12 »
Zdravím,
pozor na takové "výhodné"  nabídky, jako je tato od firmy "Credium" (a jiné)..schválně jsem si prostudoval jejích úvěrové podmínky a mmimo jiné je "zajímavé" toto :
1. firma může dle smlouvy kdykoliv zvýšit úrok. sazbu , pokud dojde ke zvýšení sazeb na bank. trhu
2.kdykoliv může požadovat splacení celého dluhu ihned , pokud "dojde ke zhoršení finanční situace dlužníka " ..(a o tom, zda k tomu došlo, rozhoduje Credium...)
3.rozhodčí doložka: dlužník se ve smlouvě vzdává práva řešení případného sporu soudem, rozhodce vybere věřitel...
a ještě jedna věc: sice vám jejich kalkulačka vypočítá přesně částku, úrok, RPSN a celkovou
přeplacenou částku, to vše je uvedeno ve smlouvě, kterou podepíšete a pošlete zpět..ale v podmínkách je uvedeno, že rozhodující je částka a úrok v "Akceptačním dopise ", který vám pošlou, až dostanou podepsanou smlouvu..takže předem vlastně nevíte, jaký úrok vám v dopise "napaří" , ale smlouva je již podepsaná, že..
já osobně bych takovou smlouvu nikdy nepodepsal..ale jen můj názor.
Jen doplním, že si úvěry (hlavně na bydlení) vyřizuju vždy v bankách...
Akcius

kolemjdouci

• Host
« Odpověď #23 kdy: 14. 01. 2011, 17:17:14 »
Zda se mi to, nebo fakt nelze najit jedinou normalni nebankovni spolecnost co ji nezajimaji prokazatelne prijmy? Hledam jak magor uz asi 2 dny a krome zlodeju sem nic nikde nesehnal

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 15. 01. 2011, 21:23:19 »
Tak je to jednoduché. Pokud ta společnost chce opravdu půjčit (a tedy své peníze i někdy vidět) musí mít nějakou naději, že půjčka bude splacena. A to znamená buď záruku (na záruku nemovitostí půjčí řada nebankovních společností i družstevních záložen bez dalších požadavků), nebo prokazatelný příjem.
Jen tak "na dobré slovo" půjčí leda blázen.

Marek

• Host
« Odpověď #25 kdy: 20. 01. 2011, 12:46:38 »
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je možnost někde najít půjčku pro nezaměstnaného studenta SŠ, Dlužím 20tis. a zatim hledám bez úspěchu. Děkuji za odpověd.

Meda.Beda

• Host
« Odpověď #26 kdy: 20. 01. 2011, 13:48:35 »
Asi se budeš muset snížit k práci...

Marek

• Host
« Odpověď #27 kdy: 20. 01. 2011, 19:49:24 »
To samozrejmne ano .. Jen jsem myslel ze existuje nejaka takova moznost, protoze to potrebuji splatit co nejdrive..

Luboš Majer

• Host
« Odpověď #28 kdy: 23. 07. 2011, 18:54:28 »
Zvážila bych také <censored>. Vypadají slušně a jsou zastřešení společností Credium.
« Poslední změna: 23. 07. 2011, 19:30:23 od Patrik Chrz »

blogspot

• Host
Informace o nebankovních společnostech
« Odpověď #29 kdy: 28. 02. 2012, 10:54:39 »
Dobrý den,

navštivte webový projekt http://nebankovnipujcky.blogspot.com/, který Vás informuje o světe nebankovních institucí, o konkrétních společnostech a podvodnících.

Platby GoPay

reklama