reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nebankovni pujcka  (Přečteno 259821 krát)

Lubik

• Host
Re:Nebankovni pujcka
« Odpověď #120 kdy: 21. 09. 2016, 08:49:54 »
Barboro, já tě vůbec neznám, ale z toho tvého textu usuzuji, že ta půjčka je pro tebe ideální.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Olga

• Host
« Odpověď #121 kdy: 28. 09. 2016, 22:25:32 »
mám průšvih. Tento měsíc mi nevyšly peníze na nájem... není to moc, je to 4500 jsem schopná to do dvacátého dni v měsíci vrátit. Můžete prosím pomoci? Byla bych moc ráda a vděčná.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 29. 09. 2016, 11:28:23 »
Jak už zde několikrát zaznělo - první oslov banku, která ti vede účet, neměl by být problém získat nějaký malý kontokorent, případně kreditní kartu. Zaplétat si s nebankovkami moc nedoporučuji.
A příště raději mít nějakou rezervu na účtu a nejet "od výplaty k výplatě"

Referent

• Host
« Odpověď #123 kdy: 29. 09. 2016, 12:21:49 »
Ony tu jsou i další možnosti: "Pane domácí, nevyšlo mi to, prosím, počkejte mi...". Tak či tak, nebudete-li mít příští měsíc mimořádně vyšší příjem, tak hrozí recidiva, s tím že před sebou povalíte dluh jako kouli, ta koule bude ale sněhová.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 29. 09. 2016, 17:36:42 »
Přesně tak - pokud je to obecní byt, tak bych si s jednoměsíčním zpožděním vůbec hlavu nelámal. U bytu s majitelem bych se zkusil dohodnout. Prostě úvěr by měl být až tím posledním řešením.

Reklama

• Stálý člen

Adéla

• Host
« Odpověď #125 kdy: 16. 10. 2016, 14:22:24 »
potřebuji si pujčit na pračku. Mám vyhlídlou ale nemůžu na leasing, protože to je přes známou... takže bych ocenila radu, kde můžu sehnat takhle narychlo penízky

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 17. 10. 2016, 06:11:30 »
Jak už jsem psal výše - zkus banku, která ti vede účet. Pokud nemáš nějaké negativní záznamy v registrech, měla by ti alespoň kontokorent nebo kreditku dát na počkání. A jestli záznamy máš, tak ti žádná solidní společnost nepůjčí.

Monika

• Host
« Odpověď #127 kdy: 23. 10. 2016, 13:28:45 »
potřebuji taky docela helpnout s finanční výpomocí :/ jsem se tento měsíc dostala do menší krize a potřebovala bych pujčit tak deset tisíc korun, není to moc, ale zase to není málo :( tak prosím pomozte...

jj

• Host
« Odpověď #128 kdy: 23. 10. 2016, 18:19:13 »
Monika: A jsi hodná nebo zlobivá holka ?
"Docela často vídám inzeráty typu "pokoj pro hodnou slečnu za 6000,-, pro zlobivou za 1,-""

ITENDRUHEJ

• Host
« Odpověď #129 kdy: 23. 10. 2016, 22:04:39 »
Pomůžu rád, desetitisíců na půjčení mám spousty a pro hodný lidi i nenávratně bez protihodnoty.

Offline Jitka Procházková

• Zákulisní informace ze světa financí a půjček
  • Nováček
  • *
  • https://financniliska.cz
    • Zobrazit profil
    • Finanční Liška
« Odpověď #130 kdy: 13. 11. 2016, 19:23:34 »
Vždy pokud potřebujete (a to myslím tim, že už skutečně není jiná možnost) postupujte následovně
1. Rodina a známí
2. Banky
3. Nebankovky
4. Různí soukromý poskytovatelé a lichva....

Pokud selže první i druhá možnost a jste si jistí, že to dokážete splatit je na trhu několik poskytovatelů půjček zdarma. Za podmínek, že je splatíte !VČAS!
CreditOn - https://financniliska.cz/crediton-pujcka-recenze/
Zaplo - https://financniliska.cz/zaplo-pujcka-penize-pro-lidi-dneska-recenze/
a Japonská půjčka - https://financniliska.cz/japonska-pujcka-recenze-zkusenosti-podvod-diskuze/

Pokud by vás zajímalo i srovnání s bankami a ostatními možnostmi, tak čtěte https://financniliska.cz/zname-nejvyhodnejsi-pujcky-ktere-jsou/
« Poslední změna: 21. 11. 2016, 10:25:08 od Jitka Procházková »

Anežka

• Host
« Odpověď #131 kdy: 24. 11. 2016, 22:54:03 »
prosím vás lidičky chci se zeptat jak to je s těma půjčkama které poskytují lidé lidem? moc se v tom nevyznám ale viděla jsem nějakou reklamu v televizi a znělo to dost výhodně, tak nevím...

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 21. 01. 2017, 16:53:39 »
To jsou Zonky, ale to nebude asi vhodná varianta pro zdejší tazatele. Oni nejsou "instituce poslední instance", kdy půjčí skoro každému, komu už jeho vlastní banka nepůjčí.
Jejich klientela se rekrutuje z několika skupin:
1. ti, kdo by úvěr v bance získali snadno a chtějí jen lepší úrok
2. ti, kdo by v bance sice úvěr snadno nedostali, ale ne díky tomu, že by byli předluženi nebo měli nějaké negativní záznamy v registrech, ale proto, že jsou nestandardní - osoby s nízkými příjmy, ale podnikatelským nápadem, osoby s nízkými doložitelnými příjmy, ale obratem, živnostníci danící paušálem a podobně.
Zkrátka lidé, kteří jsou schopni platit, ale standardním hodnotícím programem banky neprojdou

Platby GoPay

reklama