reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: ACEMA CREDIT  (Přečteno 189530 krát)

DAVID

• Host
ACEMA CREDIT
« kdy: 24. 07. 2013, 16:44:10 »
DOBRY DEN CHTEL BYCH SE ZEPTAT,JESTLI MA NEKDO ZKUSENOSTI S FIRMOU ACEMA CREDIT?JEDNA SE MI O UVER RUCENY NEMOVITOSTI.DIKY

Reklama

• Stálý člen

reklama

Anonymní

• Host
Re:ACEMA CREDIT
« Odpověď #1 kdy: 24. 08. 2013, 21:53:53 »
Dobrý den. Pokud víte předem na tolik let, na kolik si chcete půjčit, že budete schopen splácet jejich částky přesně na den a měsíčně, půjčit si můžete. Po osobních zkušenostech s nimi vám jejich půjčku nedoporučuji. Vše záleží na vás, chce to hledat jinde a pamatujte, ten kdo by chtěl pomoci nemá tolik reklam všude.

Editováno z důvodu: paušální odsudek.
« Poslední změna: 13. 09. 2017, 13:00:40 od Dalibor Z. Chvátal »

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #2 kdy: 25. 08. 2013, 16:17:13 »
Bývalé ACM Money.
Pokud budete sledovat aukční servery, uvidíte hodně dražeb, které navrhují právě oni, což by naznačovalo, že by Anonymní mohl mít pravdu.

Petr

• Host
« Odpověď #3 kdy: 26. 09. 2013, 14:47:20 »
nevim, ale kdyz jsem si bral pujcku ja podrobne jsem si to prosel a zjistil jse m :

jsou dlouho na trhu
 chovali se korektne
 maji rozumne uroky
 ptal jsem se znamých a jeden je zná a prý se s nimi dá rozumne domluvit v případě problému ...

taky jsem nasel tohle ..

http://finance.idnes.cz/specialni-priloha.aspx?y=viteze/analyza-spotrebitelskych-uveru.htm

http://finance.idnes.cz/pruzkum-umbrella-pujcky-nebankovnich-spolecnosti-f8g-/uver.aspx?c=A120920_164954_uver_zuk

Asi záleží na tom, jestli když si berete půjčku, máte ji v plánu i splatit.

štěpán

• Host
« Odpověď #4 kdy: 10. 02. 2014, 23:53:03 »
Dobrý den,

žel znám mnoho těch, kteří měli problém a ani kvůli jednomu dni zpožděné splátky se s nimi nedalo domluvit!!!
A neznám ani jednoho, kdo by měl možnost se domluvit. Vždy ihned využily ve smlouvách daných sankcí, které jsou ohromné...a prakticky vždy likvidační...

Reklama

• Stálý člen

Mat

• Host
« Odpověď #5 kdy: 15. 07. 2014, 01:22:56 »
Dobrý den. Pokud víte předem na tolik let, na kolik si chcete půjčit, že budete schopen splácet jejich částky přesně na den a měsíčně, půjčit si můžete. Předem upozorňuji, že jejich zájem je vaše nemovitost, nikoliv to, že chcete a budete řádně splácet do úplného konce. To se podařilo jen pár lidem a stejně měli s nimi problémy, aby jim vše smazali na K.Ú. Dále si dávají do smlouvy nejen právo zástavní, ale i předkupní a užívací. Po osobních zkušenostech s nimi vám jejich půjčku nedoporučuji. Vše záleží na vás, chce to hledat jinde a pamatujte, ten kdo by chtěl pomoci nemá tolik reklam všude.

Kde jste vzal to s tím právem užívacím ??? Víte co je to trestný čin pomluvy ? Čech co k vám jiného říct. Vymýšlíte si bludy a ještě máte drzost s tím blbnout hlavu jiným :D To vám říkám jako autoelektrikář nikoli nějakej podělanej kravaták kterej neumí rukama hrábnout tak se živý psaním jakýchkoli smluv ....

Mat

• Host
« Odpověď #6 kdy: 15. 07. 2014, 01:23:50 »
Dobrý den,

žel znám mnoho těch, kteří měli problém a ani kvůli jednomu dni zpožděné splátky se s nimi nedalo domluvit!!!
A neznám ani jednoho, kdo by měl možnost se domluvit. Vždy ihned využily ve smlouvách daných sankcí, které jsou ohromné...a prakticky vždy likvidační...

Co na to říct jiného než - Když si půjčím peníze je mou povinností dodržovat smlouvu !

Jan Slanina

• Host
« Odpověď #7 kdy: 15. 07. 2014, 10:13:04 »
Dobrý den,

Co na to říct jiného než - Když si půjčím peníze je mou povinností dodržovat smlouvu !

Pokud někomu nedělá problém dodržovat do puntíku smlouvu, nemá problém si půjčit u banky, kde ty sankce jsou podstatně méně drastické a úroková sazba může být výhodnější.

Slunčíková Dagmar

• Host
« Odpověď #8 kdy: 24. 08. 2014, 21:29:55 »
MÁM VELICE ŠPATNOU. POKUD SE CHCETE ZBAVIT NEMOVITOSTI A PENĚZ TAK NENÍ PROBLEM SI VZÍT U NICH ÚVĚR. DOPORUČUJI SI PŘEČÍST O TÉTO FIRMĚ RECENZE A BUDETE OD NICH UTÍKAT.

• Host
« Odpověď #9 kdy: 25. 08. 2014, 00:09:15 »
Všichni neplatiči mají špatnou zkušenost... Ostatně špatnou zkušenost s nimi mají zase všichni věřitelé.

Každý neplatič považuje nesplácení úvěru za úplně normální. Však co, jedna, dvě, tři nezaplacené splátky, přece se ta Acema neposere, že.

Libor Dolák

• Host
« Odpověď #10 kdy: 16. 09. 2014, 08:48:09 »
Ani ne po roce zvedli úrok ze 7,44%, ketrým se chlubí, že je nejnižší na trhu na 15% - zdůvodnění? Zdražení na trhu.. asi banánů.
Ano, půjčku vyřídí ochotně a nechají si ručit kdečím, ale.. Poplatky fatální, jakákoli následná ochota velice chabá viz.
1) Předčasné doplacení úvěru: Je nutné zaslat doporučeným dopisem žádost o předčasné doplacení úvěru. Na základě obdržení této žádosti Vám do 30 dnů odešleme výpočet předčasného splacení. V případě zájmu o vyčíslení do 5 dnů od obdržení žádosti, je tato služba zpoplatněna částkou 2.900,-Kč. V opačném případě částku nesdělujeme.
2) Změna doby splatnosti úvěru: změny doby splatnosti úvěru, je možné tu službu zařídit za poplatek 9.900,-Kč, jelikož se jedná o změnu smluvních podmínek a ta je dle Sazebníku poplatků zpoplatněna.
Závěrem: /věr na krtákou, velice krtátkou dobu a normální částku (do 100.000) bych u nich doporučil, jinak bohužel ne.
P.S.: Přišla mi nabídka na úvěr od společnosti Bluemartinic, nebo tak nějak. Po chvilce hledání jsem zjistil, že je to Acema.. no nevím no.

• Host
« Odpověď #11 kdy: 16. 09. 2014, 13:39:42 »
Poplatky Acemy jsou na úrovni poplatků bankovních. Chápu, že kdo nemá zkušenost se změnou podmínek/vyčíslením hypotéky u banky, tak se diví i u nebankovky.

K onomu úroku 7,99 % jen tolik, že si máte přečíst text, který je součástí kalkulačky. Ale proč byste to vlastně dělali, že. Takže to sdělení je: "* Na tento typ úvěru se nevztahuje zákon č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, neboť jde o finanční službu poskytnutou pro účely bydlení, pohledávka bude zajištěna zástavním právem k nemovitosti a účelem úvěru bude nabytí vlastnického práva k nemovitosti či změna stavby".

Potíž Acemy a ostatních takových firem je ten, že mají byznys založený na jednání s problémovými lidmi. Kdo jiný si chodí půjčovat do nebankovek? Navíc je Acema velkou firmou, a proto má logicky i víc nespokojených klientů.

Libor Dolák

• Host
« Odpověď #12 kdy: 24. 09. 2014, 09:42:26 »
Vážený/á "já",
nemyslím si, že jsem problémový klient. Normálně pracuji, na české poměry slušně vydělávám, své závazky splácím. Dostal jsem se ale do situace, kdy jsem potřeboval na krátkou dobu "zalepit" díru v rozpočtu, což se vám zřejmě nikdy nestalo a nestane.
Podmínky společnosti Acema jsem samozřejmě četl. Kolik stojí změna hypotéky u banky vím také, každopádně žádná banka vám z roku na rok nezvedne dvojnásobně úrok a další rok znovu a znovu. Težko říct, za koho kopete, ale za tým "spotřebitel" asi ne, protože potom by jste při vaší očividné informovanosti měl odpověď i na toto. A jak jste si určitě všiml, nejsem první, komu se to stalo. Pokud vás nezaráží ani historie této společnosti a to, že nabízejí peníze pod dalšími různými jmény, je to v pořádku. Je to byznys a vydělat chce každý, jsou ale situace, kdy je člověk pod tlakem a prostě věci musí "nějak" řešit. Není to o mojí, nebo vaší inteligenci.
Pokud většina lidí odsuzuje nenažranost bank za nesmyslné poplatky, jak si potom stojí podobné společnosti, když mají hodně klientů, tedy i těch nespokojených? Zřejmě se za pár let zase přejmenují a byznys pofrčí dál. OK, ale beze mě, i když možná s vámi.
S pozdravem, Libor Dolák

honza

• Host
« Odpověď #13 kdy: 04. 11. 2014, 04:35:55 »
ono toho skryteho textu je u ACEMY vice....treba v nahledu smlouvy je na ekolika mistech jen symbol % a potom se nestacite divit kolik procent vam strhnou...
me osobne zaujala vyse uroku- 7,9 na ten ale rychle zapomente,ve smlouve mam 12,9,navic si muzou vzdy po roce zvednout urok od 4-49%
vsechny pojistne udalosti ktere se vasi nemovitosti stanou-penize musite odevzdat Aceme a ta rozhodne jestli vam umozni za ty penize opravu ci si penize ponecha/pozor-o snizeni splatky,nebo zkraceni doby splatnosti s ohledem na castku nikde ani slovo/
takze realna kalkulacka 400tis na 8let....podle kalkulacky Acemy splatka cca 5500tis/mesic..nikde nic dalsiho neuvidite
skutecnost strhnou si 8% + dalsi 3tis jako poplatek takze na ucet se vam dostane jen 365tis-urok je najednou o 5%vyssi,takze splatka 7300kc/mesic rpsn pry 12%  :o
kdyz odmitnete takovou smlouvu podepsat prijde vam od Acemy dopis ze jim dluzite za overeni bonity castku ve vysi 3,5% max 15000kc a bud podepisete,nebo zaplatite

Editováno z důvodu: paušální odsudek.
« Poslední změna: 13. 09. 2017, 13:31:29 od Dalibor Z. Chvátal »

Radovan

• Host
« Odpověď #14 kdy: 27. 11. 2014, 13:16:53 »
Musím jenom souhlasit, podmínky mají na nebankovnku slušné. Mají na webu i smlouvy a obchodní podmínky. takže každý ví do čeho jde. Pokud někdo splácet nechce, tak ať se pak nediví!

ACEMA dokonce vyhrála hodnocení iDnes http://finance.idnes.cz/pruzkum-umbrella-pujcky-nebankovnich-spolecnosti-f8g-/uver.aspx?c=A120920_164954_uver_zuk

Souhlasím, že čím větší firma tím více "nespokojených" klientů. Dělám finančního poradce už 20 let a z vlastní zkušenosti si stěžují vždy jenom ty, kteří si za to můžou sami. Věřte tedy hlavně sami sobě a zdravému rozumu.
Poplatky Acemy jsou na úrovni poplatků bankovních. Chápu, že kdo nemá zkušenost se změnou podmínek/vyčíslením hypotéky u banky, tak se diví i u nebankovky.

K onomu úroku 7,99 % jen tolik, že si máte přečíst text, který je součástí kalkulačky. Ale proč byste to vlastně dělali, že. Takže to sdělení je: "* Na tento typ úvěru se nevztahuje zákon č. 145/2010 Sb., o spotřebitelském úvěru, neboť jde o finanční službu poskytnutou pro účely bydlení, pohledávka bude zajištěna zástavním právem k nemovitosti a účelem úvěru bude nabytí vlastnického práva k nemovitosti či změna stavby".

Potíž Acemy a ostatních takových firem je ten, že mají byznys založený na jednání s problémovými lidmi. Kdo jiný si chodí půjčovat do nebankovek? Navíc je Acema velkou firmou, a proto má logicky i víc nespokojených klientů.

Platby GoPay

reklama