Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: ACEMA CREDIT  (Přečteno 354544 krát)

Nada S.

 • Host
Re:ACEMA CREDIT
« Odpověď #30 kdy: 08. 12. 2017, 10:16:40 »
U Acemy jsem si brala úvěr na vyplacení závazků a peníze jsem měla do 13 dnů (velka suma), co slibili to dodrzeli, splacim v cas a zatim jsem spokojena. Dle recenzi nebudu zkouset (ani nemam duvod) nesplacet vcas, to je mi jasny, ze pak si reknou, ale to je vsude stejne. S partnerem nyní zvažujeme nad jejich produktem Hypotéka na pronájem, tak uvidíme, vypadá to rozumně... a fér, hlavně to refinanc. po 5ti letech.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Milan

 • Host
Re:ACEMA CREDIT
« Odpověď #31 kdy: 30. 01. 2019, 10:07:27 »
ACEMA půjčka 700 tisíc, při podpisu minus 72 tisíc za poplatky a zprostředkování, fyzicky tedy pouze 628 tisíc, 240 splátek po 8011,-Kč., celkem tedy 1.922.640,-Kč.,úroky 21,4%p.a., RPSN 15,29. Sami se rozhodněte, jestli je to VÝHODNÉ???David Hůrka

 • Host
Ráda bych upozornila ostatní na novou komediální figurku českého internetu Davida Hůrku, jenž sám sebe prezentuje jako kouče mezilidských vztahů a lektora svádění. Pan kouč bohužel nepochopil, že svět je opravdu malý a že jeho směšná a obskurní figurka je v Praze v negativném smyslu slova provařenější, než pražské Jezulátko.

Ale jak David popisuje sám sebe a jaká je o poznání smutnější realita?
http://www.zakonyatraktivity.cz/david-hurka/

=> Desítky hodin strávených u zrcadla ohledně učení neverbální komunikace
Úroveň jeho neverbální komunikace posuďte prosím sami z jeho videí, jimiž pravidelně zaplavuje YouTube a v nichž donekonečna papouškuje moudra, jichž je zdarma plný internet vydávajíc je za své vlastní know-how.

=> Tisíce hodin strávených v terénu při svádění žen a komunikace
Protože většina jeho hrdinských činnů se odehrávala vždy mezi monitorem a klávesnicí na diskusních fórech jsou tisíce hodin takto příjemně a plodně strávených z říše bajek, stejně jako panem koučem donekonečna opakované zástupy svedených žen a zástupy vděčných a spokojených, leč neexistujících klientů, jimž jeho obskurní cirkus změnil od základů za tři hodiny život.

=> Učení se mužské přitažlivosti tedy atraktivity
Učit se něco, co muž buďto má, nebo nemá dáno od přírody je chorý výmysl. Je to to samé, jako se učit být sexy, nebo se učit jak mít velké přirození – prostě né moc povedený rádo-by světácký marketingový blábol.

=> Tisíce oslovených žen na ulici a v klubu
Panu Hůrkovi se v pickuperské komunitě přezdívá ubožák, protože jím zmiňovaná oslovení probíhala vždy formou oslovováním nejopilejších slečen k ránu na diskotékách, samozřejmě s cílem eliminovat slečnino možné odmítnutí oslabením jejího vnímaní prostřednictvím řádné dávky alkoholu…jen tak pro jistotu, odmítnutí pak tak nebolí.

=> Desítky schůzek s opačným pohlavím
Patrně nemá cenu komentovat.

=> Desítky přednášek, v kterých přednášel na téma svádění
O jeho údajných přednáškách neexistuje jediný záznam, jediný videozáznam, ani jediný zvukový záznam. Defacto jeho první přednášky se datují až k době, kdy začal své světácke služby nabízet hejlům.

=> Desítky přednášek ohledně motivace
To samé jako o řádek výše. Kdo by se za pár tisíc korun nechtěl nechat nahypovat někým, jehož vrcholem kariéry bylo zvedání telefonů na zákaznické lince, jako tomu je v případě pana kouče.

=> Tři velké konference, na kterých byl řečníkem
Opět to samé.

=> Desítky hodin motivací
Je zajímavé, že se snaží ostatní motivovat někdo, jehož vrcholná kariéra byla zvedáni telefonů na zákaznické lince telefonního operátora, kde pan kouč do poslední chvíle než začal motivovat lidi pracoval. Obyčejně je motivace předávána a akceptována z rukou lidí, kteří něco v životě dokázali a mají lidem opravdu co předat.
 
=> Tisíce hodin v  posilovně a v gymu ohledně bojových sportů
Doporučuji se podívat na vzezření pana kouče samotného, tohle má být udajný výsledek tisíců hodin strávených v posilovně? O jeho obskurním navštěvování Kutil Gym, kde se jeho pojetí bojového sportu doteď smějí raději nemluvě.

=> Desítky hodin strávených studováním zdravého životního stylu, stravy a doplňcích
Pan kouč je veřejně vysmívaným hypochondrem, neboť vyjma nadměrné kučeravosti vlny trpěl snad každou formou zákeřné nemoci – nebo alespoň tak je pravidelně prezentoval a pod jejich tlakem se duševně hroutil.

=> Napsal desítky ebooků a článků ohledně psychologie žen, svádění, motivace a osobního rozvoje
Vyjma několikastránkové příručky jenž dává zdarma ke stažení na jeho stránkách s cílem nalákat potenciální kunčofty a omýlající všeobecná moudra neexistuje na internetu o žádné jeho knize jediný záznam. Dotaz na jejich ISBN a název pan kouč na svých stránkach okamžitě raději smazal.

=> Desítky webinářů na téma osobního rozvoje
Pan kouč tímto způsobem zřejmě nazývá obskurní videa jimiž previdelně spammuje Youtube, kvalitu a úroveň prosím posuďte sami.

=> Osobním konzultacím na spokojené vztahy a spokojený život. Jak v reálném životě tak i po internetu a telefonu.
Je dost pokrytecké, že se v oblasti vztahů snaží poskytovat konzultace někdo komu jeden vztah za druhým troskotá a sám se není schopen s vlasním partnerským selháním vnitřně srovnat. Ale co…..jeho vztah to přece není a hlavně, že ta šaškárna něco hodí.
 
Pan kouč zajímavě aplikuje i cenzuru na svých Facebookových strankách a YouTube profilu, kde okamžitě maže veškeré jemu se nehodící komentáře se zdůvodněním, že jej urážejí a pisatelé jsou jen závistivá skupinka haterů – navzdory četným dotazům však nikdy neodpověděl na otázku, co mu má být záviděno, když je celým internetem evidentně jen vysmíván a opovrhován.
Jeho vrcholným kouskem je ovšem mazání až následných odpovědí pisatelů, kdy pan kouč nesmaže komentář samotný, ale maže komentáře nasledující jeho zpravidla zcestnou odpověď – snahou má být evidentně vzbudit v náhodném divákovi pocit, že pan kouč každého remcavého pisálka zcela odzbrojí svým často zcela zcestným a z kontextu vytženým argumentem. Má to zřejmě vzbudit dojem, že pan kouč má jako nekompromisní alfa male vždy poslední slovo, kterému již nedokáže nikdo dále vzdorovat dalším argumentem. Mezi další zajímavě osvojené marketingové praktiky patří Facebookové lajkování svých vlastních příspěvků a zveřejňovaní pozitivních zákaznických referencí jeho vlastních partnerů pějící ódy na to, jak jim dvouhodinové setkání s panem Hůrkou otevřelo oči a od základu změnilo život.
Další veselé historky tohoto pána, jemuž nikdo nevyvrátí jeho zcestnou víru o jeho svůdnosti a jím vylhané uspěchy u žen si najděte dále na internetu .
 
Co nám z toho vyplývá….nikdy nelžete a nehrajte si na to, co nejste….a předně….nelžete sami sobě.


lucie.karska

 • Host
Re:ACEMA CREDIT
« Odpověď #33 kdy: 22. 10. 2019, 21:31:48 »
Zachránili mě. Po smrti maminky jsem musela doplatit byt jinak bych neměla kam jít a žádná banka mi nechtěla půjčit, protože jsem neměla bankovní historii. Acema mi jako jediná nabídla půjčku, musela jsem se sice zaručit bytem, ale peníze jsem dostala a prozatím je vše bez problémů. Rychlé a profesionální jednání!


Ivan.k321

 • Host
Re:ACEMA CREDIT
« Odpověď #34 kdy: 25. 10. 2019, 17:24:35 »
Rozhodne doporucuju! Za me spokojenost ve vsech ohledech. rychle jednani, prehledna smlouva. Sice vyssi urok, ale to jsem vedel uz pri podpisu smlouvy, takze zadne prekravepeni.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Offline KarelMandrek

 • Nováček
 • *
 • Příspěvků: 1
  • Zobrazit profil
Re:ACEMA CREDIT
« Odpověď #35 kdy: 26. 01. 2020, 10:58:39 »
Acema byla super. Potřebovali jsme nečekaně a rychle vyřešit synovy dluhy a tady nám naštěstí vyšli vstříc a dali nám půjčku kterou by jsme jinde nedostali. Jenom teda doufám, že to zvládneme poplatit, cena za půjčku jsou vyšší úroky, ale hold jinde to nešlo! ::)


 
Platby GoPay