reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s firmou Premium Financial Services  (Přečteno 10401 krát)

Jana

• Host
Zkušenost s firmou Premium Financial Services
« kdy: 13. 11. 2013, 16:48:48 »
Dobre odpoledne,
chtela bych se zeptat zda mate nekdo nejakou zkusenost s firmou Premium Financial services - zda financni poradci jsou v poradku a neni to nejaky fraud. Dekuji.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jonas

• Host
Re:Zkušenost s firmou Premium Financial Services
« Odpověď #1 kdy: 17. 11. 2013, 23:58:39 »
Dobre odpoledne,
chtela bych se zeptat zda mate nekdo nejakou zkusenost s firmou Premium Financial services - zda financni poradci jsou v poradku a neni to nejaky fraud. Dekuji.

Firma Premium financial services s.r.o. v registru pojišťovacích zprostředkovatelů ČNB není, ale je tam p. Petr Čajan, který za ní patrně stojí.

Marek

• Host
« Odpověď #2 kdy: 28. 01. 2014, 12:00:44 »
Mohu jedině nedoporučit.
Služeb pana Čajana jsem využil k refinancování hypotéky.
Smlouvu mi sjednal výhodnou, klobouk dolu. Pak jsem se nechal ukolébat a v den D nebylo podepsáno čerpání.
Do teď banka vytahuje dle jejich sazebníku poplatky.

Michal

• Host
« Odpověď #3 kdy: 12. 03. 2014, 21:26:51 »
Mohu jedině nedoporučit.
Služeb pana Čajana jsem využil k refinancování hypotéky.
Smlouvu mi sjednal výhodnou, klobouk dolu. Pak jsem se nechal ukolébat a v den D nebylo podepsáno čerpání.
Do teď banka vytahuje dle jejich sazebníku poplatky.

Proč je nedoporučujete, když sjednal výhodnou smlouvu a co se stalo, že jste nepodepsal čerpání?

Klára

• Host
« Odpověď #4 kdy: 15. 04. 2014, 19:06:03 »
Jednoznačně doporučuji.
Mám osobní zkušenost s p. Petrem Čajanem, který pro nás řešil složité financování nemovitosti. Jednak vyjednal velmi zajímavé podmínky, ale hlavně ušetřil spoustu peněz po předchozím poradci. Měli jsme platit úroky za předčasné splacení v bance mimo fixaci, kdy jediný ze všech námi oslovených (vč. poradce banky) nám vyjednal exklusivní podmínky. Máme zkušenost s několika různými společnostmi, ale takto profesionální služby a komunikaci jsme nezažili. Doporučuji stále a všude.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Tereza J.

• Host
« Odpověď #5 kdy: 23. 07. 2014, 17:43:44 »
Pozitivní, DOPORUČUJI. Náročné profinancování koupě nemovitosti, kde nás předchozí poradce "nezávislí" i poradce banky poškodili několika žádostmi, které nebylo možno realizovat. Situace byla beznadějná. Naštěstí se povedlo zrealizovat za pomocí p. Čajana, který vše napravil, poměrně rychle a bez poplatků, dokonce máme i účty v bance zdarma.

Lubik

• Host
« Odpověď #6 kdy: 24. 07. 2014, 07:34:42 »
Petr Čajan, není to ten co dvěma rybami a pěti bochníky chleba nakrmil 5000 lidí?

Lumír

• Host
« Odpověď #7 kdy: 14. 06. 2015, 15:11:14 »
Velmi profesionální přístup a jediný koho jsem potkal, kdo si neříká poradce :-)

Jiří Michalík

• Host
« Odpověď #8 kdy: 18. 11. 2015, 20:19:20 »
V priprade reseni hypotek muzu doporucit pana Roberta Skoupila. Pruzně komunikuje i reaguje na požadavky v oblasti hypotek. Muzu vrele doporucit.

Milan Novoty

• Host
« Odpověď #9 kdy: 16. 06. 2017, 11:40:36 »
MOHU DOPORUCIT, jmenovite p. Pongo, skvely pristup, nekolik nabidek, detailni informace, a to nejdulezitejsi nakonec podepsana hypoteka bez jedineho problemu. Diky MN

Tomas

• Host
« Odpověď #10 kdy: 26. 09. 2017, 21:31:33 »
Řešení hypotéky nulové pan Fiala pořad mne tlačil do jedny banky prej ze všech bank v ČR zamitave stanovisko

Nedoporučuji nikdy nikdy pořad jen kecy kolik ma práce nikdy‼️‼️‼️

Platby GoPay

reklama