reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: World GMN - solární panely  (Přečteno 555165 krát)

Offline Mik0007

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
Re:World GMN - solární panely
« Odpověď #30 kdy: 25. 02. 2014, 09:29:51 »
Jirko,
začnu vaším tvrzením "S investicí do solárních elektráren to vidím tak, že dokud bude svítit slunce, budou generovat zisk."
a obdoba (citace z prezentace jiného dealera):
"Často se mne klienti ptají na rizika. Vždy odpovídám, že pokud bude svítit slunce, elektrárny budou vydělávat."

Ano, takto přesvědčujete klienty, ale bohužel je toto tvrzení lež.
Skutečnost je taková, že solární elektrárny si na sebe nevydělají, pokud je nedotuje stát.
Víte co je zajímavé? Firma nám ukazuje projekty, technické zprávy, pojistku od Allianz, dokonce víme za kolik a kdy ji ČEZ připojil do sítě (viz Contract de Racordare s Parc Solar Moldoveni).
Ale to nejpodstatnější - ZA KOLIK SE VYKUPUJE EL. ENERGIE? - se nikde v materiálech nedozvíte.
Ptal sem se dealerů, ti se ptali svých sponzorů, ti se ptali svých uplinů, ti to poslali na firmu, nikdo to neví.
Vás se zeptám, za kolik se vykupuje elektrická energie v Rumunsku, Thajsku, Ukrajině nebo v Brazílii?
Mě odpovědi  "Proč to chcete vědět" nebo "Podívejte, firma vyplácí 20%" nebo "Co bude, to nikdo neví" opravdu nestačí.

Já jsem si ty ceny našel a jestli chcete, jsou o pár řádků výše.

Pak se zeptejte sám sebe, jak zdůvodníte klientovi to, že firma vyplácí 2-4 x víc, než inkasuje od ČEZu.

Chápu, že to jako problém nevidíte, investice se vám vrátila a nyní už vyděláváte.

Já vidím problém v lidech, kteří vypovídají stavební spoření, aby mohli investovat, kteří vybrali své celoživotní úspory, aby si mohli koupit 40 panelů (ozvěte se mi, vím že čtete tuto diskuzi), lidech, kteří si u jednoho z dealerů půjčují, aby se zapojili do systému.

Jen dodatek k těm chystaným platebním systémům. Už jen zbývá si nechat od firmy vystavit platební kartu a spojit ji se svým účtem.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Klient.Centra

• Host
« Odpověď #31 kdy: 25. 02. 2014, 13:21:15 »
Jirko, vy jste toho napsal docela hodně, ale řekl jste málo.

S firmou spolupracuji od června minulého roku a je pravda, že firmě WGN déle trvá, než dá do provozu své vize a záměry. Zatímco se kritici usmívají pod fousy jak jsou chytří a jak prokoukli podvod, tak osobně vnímám věci a hlavně zkušenosti v jiném světle.

Je hezké, že vám to funguje. Ono v každém letadle to je ze začátku pěkné. Letadla s vyššími ambicemi své sliby zprvu plní, aby dosáhla patřičného rozšíření. Peníze se ze začátku valí skoro samy a leckomu to zamotá hlavu. Nakonec je to ale na úkor někoho jiného.

Citace: Jirka
AdKash - to že mi chodí reklama do telefonu mě neobtěžuje a nevím o nikom, kdo by mi řekl, že si aplikaci odinstaloval. Osobně vím, že se aplikace neustále vyvíjí a občas nefunguje jak má. Vědí to všichni, kteří ji používají. Jak bude hotová, pustí se pro všechny. Nyní to opravdu beru jako obchodní reálnou příležitost.

Aplikace občas nefunguje? A to je aplikace ovlivňující základní funkci telefonu - příjem hovorů a volání? Děkuji nechci. Možná že neznáte lidi, kteří si aplikaci odinstalovali, ale neznáte ani ty, kteří by si něco takového nikdy nenainstalovali. Tedy do teď... o mně už víte.  8)
Že financování AdKash je nějaké divné jsem už napsal dostatečně jasně. Podobných systémů tzv. sdílení zisku spotřebitele se zprostředkovatelem reklamy už tu byly mockrát... a nikdy to pro spotřebitele nebylo nějaké terno, pokud to vůbec fungovalo. Za max 30 zobrazení reklamy za den nejde vydělat majlant. A už vůbec ne, když sílená odměna má být rozdělena též do sítě uplajnů. Mimochodem, jak jsem psal dříve: odměna za shlédnutí reklamy mi přijde hodně nadsazená, nereálná. Ve skutečnosti na reklamě může vydělat jen zprostředkovatel, který agreguje zisky za zobrazení na mnoha zařízeních u mnoha konzumentů.

Na kriticích mi dost vadí, že bez své zkušenosti si dovolí lidi ve fóru informovat o tom, jak by si takovou reklamu posílat nenechali a jak by je to obtěžovalo. Vždyť to ani nezkusili :D Myslím, že to svědčí o několika věcech. Jak píší, nechť si laskavý čtenář udělá závěr sám. Mě reklama chodí, vydělává a to na mém firemním telefonu World se kterým jsem velice spokojený.

Svědčí to o tom, že na to máme názor a víme co chceme a co nechceme, je to tak?  ;D
Někteří lidé jsou prostě konzervativní. To byste jako finanční poradce mohl vědět a respektovat to.

Telefon mě přišel na 6.000 korun. Stejně vybavený "značkový telefon" stojí 15.000. Nyní vychází další řada telefonu a ve své kategorii není tenčího telefonu. Nejedná se o žádné kopie, souhlasím s tím, že se vše vyrábí v Číně.
Jestli kritik používá Apple, tak za něj dal 15.000. Já jsem raději tyto peníze dal do tohoto podnikání a dávno je mám zpět.

Telefon World3 za $360 nemůžete podle parametrů srovnávat s top modely typu s iPhone nebo Galaxy S4. Je to smarphone spíše nižší střední třídy, ne top produkt. Přiznávám mu hezký design. V noname segmentu (kam patří) můžete mít podobný přístroj za méně než polovinu. A vzhledem k neexistující podpoře takovýchto přístrojů a jejich nízkému rozšíření (nejsou k dispozici recenze) je to trochu risk kupovat něco z no name dovozu. Pokud jste s přístrojem spokojen... gratuluji, z vašeho pohledu to za ty peníze nemusela být špatná volba. Já osobně bych šel za podobné peníze do Google Nexus 5.
A jak jsem psal - v USA dostanete s úvazkem i špičkový iPhone za $199 - pravda, blokovaný do sítě operátora a s úvazkem - ale vy jste také uvázán na účast v programu World, ne?

Aplikace Soft sim je již nyní plně funkční. Aplikaci mám nainstalovanou, odzkoušenou, volám do zahraničí, vše je OK. Pravda je, že funkčnost byla delší dobu omezena. S cenou volání je to všude stejné. Můžete mít neomezené volání za 400, nebo také za 800. Stejně jako koupíte rohlík za 1,50 a někde za 3 koruny, což je dvojnásobek.

Máte pravdu, je to cenová džungle, kdo se v tom má vyznat.  ;) Třeba takový Vodafone má stále v ceníku neomezený Fér tarif za 3299 Kč a zároveň neomezený tarif Red za 873 Kč, resp. 699 Kč s úvazkem na 24 měsíců - a ten Red tarif má přitom lepší parametry (větší objem dat v ceně). Hloupý spotřebitel samozřejmě může sáhnout po službě se skoro 4x nafouknutou cenou. Vy relativizujete takové neracionální chování - a to jste finanční poradce?
A aplikace za 900 Kč měsíčně měla "delší dobu omezenou funkčnost"... jako že jste nemohl volat? Potěš klobás za ty prachy. Pokud se s tou cenou mýlím, můžete mi dát odkaz nebo napsat  nějaký srozumitelný ceník - ten na stránkách World je totální chaos. Pokud mají ve všem takovou mlhu jako v prezentaci svých produktů, tak potěš klobás 2x.

S nástrojem pro webináře je to podobné. Můžete používat neplacený software, nebo placený. Pokud je používáte častěji a pro více lidí, rádi za něj zaplatíte. Třeba opět vyzkoušet.

Tady bych s vámi souhlasil. Jen poznamenávám, že webináře nejsou zdaleka tak trendy, jako tvrdili třeba lidé propagující Talk Fusion. Ale kdo to potřebuje... ať to zkusí a porovná si více produktů a najde ten vyhovující jemu. U World je webinář vedlejší produkt, okolo kterého se nedělá takové hype, takže OK.

S investicí do solárních elektráren to vidím tak, že dokud bude svítit slunce, budou generovat zisk. Pokud by mi společnost dávala pouze 10%, pořád je to dost zajímavé, nicméně platí 20%. Co bude, nebo nebude nikdo z nás neví.

To dost jasně vysvětlil Miki0007. Není co dodat. Vy plácáte, on dokazuje.

Postřehl jsem, že kritik je finanční poradce. Já také. Bitev na téma OP fondů, zlata, stříbra, IŽP bylo hodně. Jakou mám jistotu, že za 20let budu mít své penze třeba ve fondech? Předchozí kritiku beru za účelovou, bohužel velice šikovně napsanou.

Pane finanční poradče, pokud bych si měl vybrat mezi vámi a Mikem0007 - asi tušíte ke komu bych šel.
Mimochodem - doufám, že v rámci svého poradcování nedoporučujete tento podnik svým klientů s tím, že je zapojíte pod sebe. To bych viděl jako jasný konflikt zájmů a neetické chování!

Jarda

• Host
« Odpověď #32 kdy: 25. 02. 2014, 16:48:37 »
Musím se přiznat, že jsem jeden z těch co hloupě vyhodili peníze a skočili na možnost lehkého výdělku. Ve spěchu jsem za 139euro  koupil "Partnera" a to z důvodu toho, že na mě bylo tlačeno, abych vstoupil předtím, než se registrují velcí hráči, kteří jsou díky tomu pode mnou.

Po tom co jsem chtěl začít ve velkým a nakoupit si nějaké panely jsem začal hledat o firmě více informací. Docházel jsem k podobným informacím jako Mike. Lidem nade mnou od WGN, co už to dělají ve velkém, jsem začal posílat odkazy a informace, které jsem doufal, že mi vyvrátí jasnými fakty (včetně téhle diskuze). Bohužel jsem se dočkal podobných reakcí jako od zdejších zastánců WGN a to že to by mohl napsat každý, že je to účelové, dokud bude svítit slunce bude panel vydělávat.... :D ale chyběly fakta jakékoliv výpočty a logické zamyšlení. Věřím však, že to nejsou špatní lidi, ale vydělávají na tom velké peníze a nebo do toho jen investovali svoje peníze a nechtějí si přiznat, že by někomu skočili na špek.

Adkash jsem nainstaloval a s napětím sledoval jak mi to po jednom centu roste. Po necelých dvou měsících jsem ho odinstaloval - často blbne, výdělek skoro žádný, několikrát se mi stalo, že mi přišlá sms zmizela po tom co jsem odklikl reklamu (to může být i mým mobilem... každopádně se mi to po smazání aplikace již nestalo). Plus jak jsem již výše psal naskočil jsem dost neinformovaný a až po čase si uvědomil, že je to celý podvrh. Než by aplikace vyděla, tolik aby to stálo za to si to poslat, firma už může skončit a plus mi to připomínalo jak hloupý a naivní jsem, že jsem na to skočil a to opravdu nepotřebuji si uvědomovat denně :D

Lituji své kamarády, kteří do toho investovali  peníze a jsem vděčný, že jsem do toho nepřemluvil některé ze svých kamarádů.

Jirku z WGN bych poprosil o nějaké fakta případně výpočet, který by vyvrátil Mikovy výpočty, zatím to bylo jen tlachání. Jirko, věřím, že jsi byl finančním poradcem, dnes se jim může stát každý. Bohužel jen pár jich pracuje pro klienta a investování zakládá na faktech.

Miku, doporučuji sem vložit kontakt. Spoustu lidí jsi bezpochyby zaujal schopností získat informace a snahou aby další lidi nenaletěli.

Vláďa

• Host
« Odpověď #33 kdy: 25. 02. 2014, 22:14:31 »
Jardo, díky za Vaši osobní zkušenost a dojmy, tzv. zevnitř "struktury". Způsobil jste tím mírné "turbulence" na palubě leteckého speciálu Business Turbo-Jet společnosti World GMN ;) Tím jste zároveň potvrdil mé "chytrácké úvahy", které jsem si s úsměvem mumlal pod fousy :) Buďte rád, že jste přišel "jen" o 139USD a ne o důvěru a přízeň svých kamarádů.

Jirko z WGN:
- mohl byste, prosím, potvrdit nebo vyvrátit informaci, kterou jsem získal při studiu prezentace WGN?

Je pravda, že je zaregistrovanému členovi poslána karta k bankovnímu účtu až poté, co získá na provizích min. 100USD?
Je pravda, že za tuto kartu zaplatí poplatek 50USD a za zaslání karty ještě 18USD? Takže "čistý zisk" je 32USD?

Troška matematiky: nový člen WGN se zaregistruje za nejnižší poplatek 139USD, nainstaluje si aplikaci Adkash a pokud má denně min. 30 příchozích hovorů a 30 přijatých SMS, jeho odměna z Adkashe činí za měsíc max. 360Kč (toto omezení platí v tuto chvíli pro Adkash aplikace v ČR). Tzn. že vstupní poplatek 139USD se mu vrátí nejdříve za cca 8 měsíců? 139USD x 20Kč = 2780Kč děleno 360Kč = 7,72 měsíců.

Pokud přijímá méně hovorů i méně SMS (cca 5-10 denně), vstupní poplatek se mu "vrátí" (splatí) později, klidně třeba až za 4 roky.

Počítám dále: majitel aplikace Adkash má denně spoustu hovorů i SMS, takže se kvalifikuje na max. provizi 360Kč/měsíc. I tak mu bude trvat cca 5,5 měsíce, než mu bude poslána karta k účtu:

100USD x 20Kč(daný kurz pro zjednodušení výpočtu) = 2000Kč děleno 360Kč max.provize = 5,5 měsíce

Suma sumárum: nový člen uvidí při maximálním využití aplikace Adkash své peníze nejdříve za 5,5 měsíce a to konkrétně částku 32USD (=720Kč). Samozřejmě mínus poplatky za převod na jeho účet a za konverzi měny (a třeba i za výběr z bankomatu v ČR).

A to už se vyplatí  ;D

Minimálně z tohoto důvodu je "nutné" pod sebe zaregistrovat alespoň 10 svých kamarádů, kterým je třeba doporučit tento úžasný "bezpracný výdělek". Za každého nově zaregistrovaného v "balíčku za 139USD" je provize 10USD. Plus ještě 1USD týdně za každou aktivní Adkash aplikaci v síti (ve slabší noze binárního systému).

Adkash je však pouze "nižší liga", něco jako okresní přebor :) Skuteční borci a velcí hráči se realizují v nákupu solárních panelů
a zejména v registracích "Power Masterů" pod sebe (což hodí odměnu/provizi 240USD).

Jirko, na čem a na kom konkrétně jste (si) v tomto projektu vydělal? Nebylo to náhodou na svých nejbližších, na své rodině, kamarádech a známých, kteří Vám důvěřují? A které jste zaregistroval pod sebe do struktury a vydělal na nich zajímavé provize? Nic proti, ale to nemá o daném byznysu žádnou velkou vypovídací hodnotu.

Já, jakožto "kritik" a "skeptik" na této diskuzi, nejsem součástí Vašeho tzv. "sociálního kapitálu", takže se nerozhoduji na základě důvěry ve Vás, ale na základě jasných, konkrétních a ověřitelných faktů, výpočtů atd. Vy jste sem doposud napsal jen své subjektivní dojmy a zkušenosti. Vlastně jsem nic jiného než Vaše nadšení a chválu společnosti WGN od Vás nečekal. Byl byste sám proti sobě. Mně, jakožto racionálního a uvažujícího člověka jste však nijak a ničím nepřesvědčil.

Vláďa

• Host
« Odpověď #34 kdy: 25. 02. 2014, 22:49:05 »
Oprava výpočtu v mém předchozím příspěvku:
32USD = 640Kč (při kurzu 1USD=20Kč) a ne 720Kč

Omlouvám se, dal jsem společnosti WGN 80Kč takříkajíc "k dobru" :) Zřejmě je bude potřebovat...

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lukas_

• Host
« Odpověď #35 kdy: 26. 02. 2014, 10:46:23 »
Je nutné podotknout pár věcí...

1. v balíčku 139USD je zahrnut registrační jednorázový poplatek 39USD, což si představme jako frančízu. Takovýto druh poplatku v každém mlm je a to dokonce i roční a ne jednorázový, takže nemá cenu se nad tím pozastavovat a udivovat.

pozice affilate (39USD) má navíc právo strukturu tvořit a skupovat a předistribuovávat HW. Značku a tyto věci nechme být, každý má právo zvolit si, jaký telefon si koupí a pokud se rozhodne pro wor(l)d phone, tak není Vaším právem ho jakýmkoliv způsobem kritizovat.

2. zbytek, tedy samotný balíček 100USD není vyhozený do kanálu. Když si to vezmete kolem a kolem, tak si každý obchodník koupí vždy jakýsi balíček produktů, aby si je "vyzkoušel." Přehlédněme 50USD slevu na panel a 35USD slevu na telefon/tablet, které platí 90 dní a podívejme se na samotné produkty.

A, Produkt videowebmeet - cena 45USD na 30 dní ve formě voucheru platného půl roku.

B, Produkt Super FreeWorld UNL - cena 45USD na 30 dní ve formě voucheru platného půl roku.

kde tedy vidíte pyramidové schéma založené na náboru? za registraci affilate a partnera mám 0 USD, božínku, já tak vydělávám na těch lidech. Ano v momentě, kdy tento balíček místo za 2000 prodám za 2500 jsem se stal jakýmsi obchodníkem a nasadil vlastní marži, ale upřímně si řekněme, je to mým cílem? Koupí si to takhle někdo? Pokud ano, co mi na to asi řekne, až se dozví jak to normálně chodí?

Přecházíme k pozici Master (39+100+500)USD, kde si předem koupím 5 balíčků, které prodám dalším lidem, kteří se chtěji zapojit.
Co se stalo? Koupil jsem balíčky produktů (slevy, videowebmeet, freeworld, adkash, deskoffice)

JE NUTNOST SI BALÍČEK KOUPIT JINDE? ANO. Já je nakoupil a za stejnou cenu prodávám, problém?! provize 0 kč.

Z druhé strany tato pozice vygeneruje zisk člověku, který je mým sponzorem. ANO. V jeho e-shopu jsem nakoupil 5 balíčků, on je zprostředkovatel tohoto nákupu, proč by za to neměl dostat zaplaceno? VY BYSTE CHTĚLI DĚLAT BYZNYS, KDE BYSTE ZPROSTŘEDKOVALI OBCHOD A NEDOSTALI ZA TO ZAPLACENO SAKRA?

Přejděme k Vaším nazorům typu - stránky jsou nepřehledné, neznám ceny, nevím co to je za produkty a bla bla bla kecy.
VÍTE CO TO JE DIRECT SELLING? Rozumíte tomu? Firma tvoří síť obchodníků, kteří prodávají tyto produkty, proč by jim tedy fušovala do byznysu nějakým prodejem na stránkách pane bože. Opravdu nedokážu pochopit čemu nerozumíte na přímém prodeji.

Je opravdu pro firmu tak strašně hrozné zaplatit 900kč/měsíc za plně funkční prezentační (atd.) nástroj? Normální člověk to asi těžko použije, ale MLM je tu spoustu a právě tento nástroj mohou využívat.

Znám spoustu lidí co si koupili noname značky typu huawei a našli v nich zalíbení. Proč tedy ne wor(l)d phone? parametry má výborný a cena se mi zdaleka předražená nezdá. Servis telefonu je věc druhá, ale takhle to už u noname značek přeci chodí, proto platíte 40% ceny značkového telefonu.

ADKASH
Víte co s touto aplikací mají v plánu? Říkal Vám třeba někdo o projektu s cílenou reklamou doručenou cíleným lidem?
Příklad: Přijde obchodník do Brněnské restaurace a prohlásí: "V Brně máme 100.000 uživatelů aplikace Adkash(vysvětlí co to je). Máme pro Vás nabídku, že se těmto uživatelům od 10:00 do 13:00 zobrazí při SMS, Hovoru reklama na Vaše denní meny, je pro Vás lepší platit stupdní billboardy (kolem kterých 12 z 24 zaplacených hodin denně nikdo neprojde) a reklamu v rádiu nebo doručit Vaše meny v čas oběda přímo do jejich rukou?

Nepřijde Vám to smysluplné? Myslíte si, že je to třeba nereálné naprogramovat? Neřekl bych, mě to přijde jako bezkonkurenční nástroj a s vizí šíření tohoto nástroje si tvořím svou síť. To, že je za to čověk zaplacený centem, dvouma už je daň za to, že použije svůj telefon jako billboard. Zaradmo to neudělá nikdo. Je tedy v zájmu firmy tuto aplikaci v době, kdy bude vyladěná, vyupstit zdarma? Zamysleme se.

Berme také v potaz, že binární systém 50% zisků vrácí společnosti (levá strana 50USD, pravá 50USD = 50USD příjem...)
Dalším aspektem je tedy situace, kdy člověk není schopen strany vyrovnat (levá 50USD, pravá 0USD = 0 USD příjem...)
A navíc vyselektovává minimální příjmy tím, že pokud chce člověk dostat zaplaceno, musí si 900kč z příjmu zaplatit (aktivita na 30 dní) takže se lidem co vydělají 900 a méně nevyplatí status aktivovat a vyčkají, až přijde příjem větší. Tím, že si aktivitu nezaplatí nic nezaniká, jen nemá právo na příjem. Aktivní nemusí být klidně půl roku a nikdo ho nezatratí.

Co se panelů týče, sám jsem počítal a počítal, přemýšlel a dumal a čekám na další dokumenty, které se objeví a v případě, že si ověřím vše černé na bílém nemám problém s distribucí této investice.

POROVNÁNÍ DEFINICE PYRAMIDY A REALNÝCH INFORMACÍ O WGN

Peníze bez práce: Zástupci těchto podvodných společností slibují často vysoké zisky bez práce - nikdo mi takovou věc nikdy nesliboval a netvrdil, už při prezentaci jasně člověků říkám, že pro to musí hodně udělat, jinak bude binár nemilosrdnej.

Vysoké vstupní poplatky: Pokud chcete vstoupit do společnosti, musíte zaplatit neúměrně vysoké vstupní poplatky v řádech desetitisíců. - pozice v bináru (frančíza) 800kč ? Partner 2000kč? Master 12 000kč(s tím že prodám 5x partner)? no nepřijde mi to jako řád desetitisíců, posuďte sami.

Žádný produkt: Tyto společnosti nenabízejí žádné hmatatelné produkty, často se obchoduje pouze s nabíráním nových členů, sázkami nebo finančními produkty (předražená nevýhodná pojištění). - To už jsme si vysvětlili.

Kompenzační plán: Provize jsou vypláceny z toho, kolik přivedete členů do letadla (provize se vyplácí z peněz nově příchozích členů). - eh? Peníze jdou snad do systému od firem co platí reklamu, tržeb za SW, HW, a z panelů. Samozřejmě, že nějaký obnos je z partnerů, ale ti si také produkt přeci koupili ne?

Struktura: Oproti multilevelmarketingu v pyramidě nemůžete vydělat více než člověk nad vámi. Chování členů: Členové pyramidy (někdy i mlm systémů) se chovají podivně, při všetečných otázkách reagují podrážděně a agresivně, jsou často nervově labilní a vyhýbají se odpovědím. -Tak to je teda pěknej nesmysl, na cokoliv se zeptám dostanu odpověď a setkávám se s příjemnými lidmi. Člověk podemnou může uplně v pohodě vydělat víc než já (vyvažování noh)

Nepřehledné smlouvy: Členské smlouvy jsou nevýhodné a nesrozumitelně formulované. - Členskou smlouvu nemám a přiznávám se, že jsem při registraci terms and conditions nečetl, po této diskusi se na to ovšem chystám a případně se s Vámi rád podělím o mé poznatky.

Vystoupení z organizace: Pokud chcete vystoupit z organizace, budete muset nejspíše zaplatit nemalý poplatek vyplývající z podepsané smlouvy uzavřené při vstupu. Peníze, které jste do takové společnosti nacpali, se vám nikdy nevrátí.
- Pokud se dnes rozhodnu přestat cokoliv dělat, tak přestanu. Nikdo mi nebude nic účtovat, v systému je 2000 čechů, kteří nedělají po registraci nic, je to jejich volba a nikdo je nepenalizuje.

Historie firmy: Měli byste si zjistit jaká je firemní historie jak morální tak i finanční. Kdo jsou vedoucí členové firmy? - Ano Fabio má svou historii a vy máte svou. Bylo TELME letadlo nebo prostě jen společnost, které to nevyšlo ? Prosím o info.

Reference: Jaké má firma reference? Jsou lidé s firmou spokojeni nebo opodstatněně nadávají? - Zatím jste jen Vy dva, kdo si stěžuje, tak uvidíme.

Nábor členů: Vyhledávají lidi ve finanční tísni, s nižším vzděláním, důchodce či mladé lidi. - Protože službě věřím, tak si hledám schopné, ambiciozní lidi... Každý přímý prodej či MLM je o lidech. Tento finanční poradce pod firmou X podvádí, tento druhý pod stejnou firmou X odvádí výbornou práci... podle lidí nemůžeme hanit celou společnost

Neudržitelné podnikání: Takovéto firmy fungují povětšinou jen v řádu měsíců, než se provalí jejich podvodné podnikání. - Co se týče panelů, berme v úvahu, že 20% ročně je jednoduché úročení. Jakožto člověk vzdělaný si dokážete přepočítat čistou současnou hodnotu 20% dnes (max 400kč/panel/rok) kterou Vám vyplatí za 20 let. Proto podle mého názoru je sice investice do panelu výhodná například na 5 let, ale fixní výnos plynoucí z jednoduchého úročení není dlouhodobě výhodný. Na to nikdo nepoukazoval. Co se týče reklamy, tak je to byznys expandující a firma má nástroj kvalitní, jak už jsem zmiňoval její plány. Co se týče technologií tak v případě, že se produkty osvědčí si značku může vybudovat a při zachování cen si vytvořit slušnou klientelu. Volání do 100 zemí světa mi za 900 drahé nepřijde a v současné době je plně funkční a videowebmeet ať posoudí uživatelé.

Sečteno podtrženo si myslím, že je tento byznys udržitelný, co vy na to? Pojďte .. jen do mě :)

Lukas_

• Host
« Odpověď #36 kdy: 26. 02. 2014, 12:19:50 »
Neudržitelné podnikání: Takovéto firmy fungují povětšinou jen v řádu měsíců, než se provalí jejich podvodné podnikání. - Co se týče panelů, berme v úvahu, že 20% ročně je jednoduché úročení. Jakožto člověk vzdělaný si dokážete přepočítat čistou současnou hodnotu 20% dnes (max 400kč/panel/rok) kterou Vám vyplatí za 20 let. Proto podle mého názoru je sice investice do panelu výhodná například na 5 let, ale fixní výnos plynoucí z jednoduchého úročení není dlouhodobě výhodný. Na to nikdo nepoukazoval. Co se týče reklamy, tak je to byznys expandující a firma má nástroj kvalitní, jak už jsem zmiňoval její plány. Co se týče technologií tak v případě, že se produkty osvědčí si značku může vybudovat a při zachování cen si vytvořit slušnou klientelu. Volání do 100 zemí světa mi za 900 drahé nepřijde a v současné době je plně funkční a videowebmeet ať posoudí uživatelé.

400kč/panel/měsíc

Offline Mik0007

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 26. 02. 2014, 14:04:21 »
Aha, takže si koupím balíček, který obsahuje balíčky, které prodám někomu a ten zase obsahuje balíčky, které obsahují balíčky, které zase oni prodají někomu a ty zase obsahují balíčky, které obsahují balíčky, které zase někomu prodají....
a k tomu mám zdarma 2 vouchery na 1 měsíc volání do zahraničí a 1 měsíc webmeetingu a taky plán na budoucí využití aplikace?

Hádejte, jak by mohlo vypadat schéma takového modelu.

K těm cenám - dumat už nemusíte, projděte si celou tuto diskuzi.
K historii FG vám nachystám prezentaci.

Vláďa

• Host
« Odpověď #38 kdy: 26. 02. 2014, 17:36:46 »
Pro Lukas_:

Lukáši, asi mám vlčí mhu, Vy píšete, že za registraci partnera máte 0USD, v prezentaci WGN je však jiný údaj:

Tzv. "2. Fast Start Bonus", což znamená, že za každou registraci partnera je provize 10USD, za registraci Mastera je provize 120USD
a konečně za registraci Power Mastera 240USD:

http://www.worldgmn.com/documents/pay_plan_en.pdf

Zřejmě jste měl na mysli, že pokud někdo není tzv. "aktivní", tj. neplatí firmě daných 900Kč/měs., pak ani za registraci nového člena nedostane žádnou provizi, je to tak?

Můžete tedy uvést, KDY se "běžný" člen (partner) dostane vůbec poprvé ke svým penězům? Pokud se jedná třeba o někoho, kdo si zaplatil balíček za 139USD a tím si "pojistil" své výhodné místo ve struktuře a jen chce na svém mobilu vydělávat za příjem reklamy.

Takže kromě toho, že kartu k účtu dostane až tehdy, kdy vydělá min.100USD - a jak vyplývá z mého předchozího příspěvku - bude to nejdříve za 5,5 měsíce za předpokladu, že využívá max. potenciál aplikace Adkash, tj. přijme denně alespoň 30 hovorů a 30 SMS.
Po odečtení 50USD za vydání karty a 18USD za poštovné mu zbyde nějakých 32USD(=640Kč). Musí ale vydat 900Kč, aby byl v daném měsíci tzv. "aktivní" a vůbec měl na výplatu peněz nárok. Čili by byl vlastně v mínusu o 260Kč? Co když žádné služby, které za těch 900Kč/měs. nabízíte, využívat nechce a nepotřebuje?

Nějak se v tom začínám ztrácet - můžete případně můj výpočet opravit?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další věc: "voucher" (resp. balíček) se při registraci platí v hotovosti sponzorovi, tzv. "upline", je to tak? Příjmový doklad se zřejmě nevydává, takže "co oči finančáku nevidí, to srdce nebolí"... :D

Celý ten systém s vouchery a "balíčky", nakupovanými v e-shopu je těžce virtuální, takže nikde není ani zmínka o nějakém "příjmu" = neprůhledný a nedohledatelný cash flow, o nějakém vedení účetnictví a přiznávání příjmu ani nemluvě. Pokud jsem si to špatně vyložil, určitě mě opravte.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Adkash:
Opravdu věříte tomu, že je reálné mít 100.000 uživatelů aplikace Adkash třeba v Brně? A za jak dlouho? Když má WGN za více než rok a půl "působení" v celé ČR "teprve" přes 3.000 členů? A někteří si už dokonce aplikaci Adkash odinstalovali, viz Jarda?

Máte třeba nějaký konkrétní údaj z účetnictví WGN, kolik peněz v tuto chvíli (nebo v minulém měsíci) vložili zadavatelé reklamy do aplikace Adkash?

Slyšel jsem totiž, že "uplajni" svým "daunlajnům" tzv. radí, aby si "přesměrovali" upozornění o novém emailu na svůj mobil formou SMS a mohli tak získat další cent(y). Ani bych se tomuto chování a přístupu nedivil, český je trh je velmi "specifický" a český člověk více než vynalézavý ;) Zajímalo by mě, k jakému závěru by pak inzerující společnosti dospěly, tj. jaká by byla návratnost vložených peněz do reklamy prostřednictvím Adkash, když primárním zájmem majitele app Adkash je "vydělat" (takto to prezentuje společnost WGN) a až pak kdovíkdy si něco z reklamovaného zboží pořídit.

Offline Mik0007

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 26. 02. 2014, 17:39:34 »
Peníze bez práce: Zástupci těchto podvodných společností slibují často vysoké zisky bez práce
Ale, ano. Vždyť tomu na prezentaci říkáte pasivní nebo residuální příjem. Stačí si koupit panel a 20% ročně je vašich. Stačí si nainstalovat Adkash a peníze se hrnou samy.
Gratuluji, splnil jste první podmínku.

Vysoké vstupní poplatky: Pokud chcete vstoupit do společnosti, musíte zaplatit neúměrně vysoké vstupní poplatky v řádech desetitisíců. - pozice v bináru (frančíza) 800kč ? Partner 2000kč? Master 12 000kč(s tím že prodám 5x partner)?
12.000 je snad řád desetitisíců - ten jste si přece koupil. I za panel chce firma vstupní poplatek v řádu desetitisíců.
Gratuluji, splnil jste druhou podmínku.

Žádný produkt: Tyto společnosti nenabízejí žádné hmatatelné produkty, často se obchoduje pouze s nabíráním nových členů, sázkami nebo finančními produkty (předražená nevýhodná pojištění).
Jojo, vysvětlili. V balíčku máte balíčky, vouchery, slevy a možnost používat aplikace, tedy žádný hmatatelný produkt.
O tom, jak je pro klienta hmatatelný panel v Rumunsku, který patří ve skutečnosti někomu jinému, budeme diskutovat příště.
Gratuluji, splnil jste třetí podmínku.

Kompenzační plán: Provize jsou vypláceny z toho, kolik přivedete členů do letadla (provize se vyplácí z peněz nově příchozích členů). - eh? Peníze jdou snad do systému od firem co platí reklamu, tržeb za SW, HW, a z panelů. Samozřejmě, že nějaký obnos je z partnerů, ale ti si také produkt přeci koupili ne?
Z panelů určitě ne, tam už teď firma vyplácí 2x tolik než dostane. Reklamou asi dotujete ty panely. Telefony nejsou skladem a na SW máme přece ty vouchery.
Gratuluji, splnil jste čtvrtou podmínku.

Pokračovat budu příště.
« Poslední změna: 26. 02. 2014, 17:55:22 od Mik0007 »

Offline Mik0007

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 27. 02. 2014, 00:45:59 »
Takže k historii Fabia Galdiho
TELME Network (Mekotec Group) se prezentovala v letech 2006-2009 jako singapurská firma podnikající v telekomunikacích ve většině zemí Latinské Ameriky, Rusku a v některých zemích Evropy.

V této prezentaci
http://www.slideshare.net/dcena074/copia-de-presentacion-326866
se Telme se prezentuje jako součást skupiny Mecotek, který fakturuje miliony dolarů jako výrobce HW pro Nokii, za vývoj SW pro Nokii a za vývoj telekomunikcí pro NASA.

Jen pro zajímavost, všimněte si loga TELME na budově (slide 3) a porovnejte je s tímto odkazem.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e6/OCBC_Centre_Tower%2C_Dec_05.JPG
Malý podvod, na který upozornil všímavý bloger už v r. 2008 viz
 http://pasquinlibertario.blogspot.com/2008/11/telme-estafa.html

V této verzi prezentace
http://www.slideshare.net/telhb/payplan-espnuevo-presentation
jsou už podmínky kompenzačního plánu (odměn pro dealery) z 90% stejné jako u World GMN (slide 36-77)

Tady je přepis z prezentace, kterou absolvoval jeden z blogerů.

TELME Mobilní revoluce Woip2 (World over IP)
- nový revoluční produkt Wi-Fi router AirGate + Wi-Max anténa
- dosah 400 metrů, s Wi-Max anténou až 2 km
- patentovaná technologie ve vlastnictví TELME
- volání do 60 zemí zdarma v rámci sítě TELME
- více jak 80 zemí se dohodlo na účasti v tomto globálním projektu na pokrytí planety wi-fi signálem
- startujeme v říjnu, do té doby musíme vyřešit právní a daňové aspekty
- TELME se nyní stává globálním Wi-Fi a bezplatným Wi-Max poskytovatelem
- náš úkol je pokrýt každý centimetr země high-speed internetem
- Airgate pracuje ve 2 režimech
 - osobní s vaším současným poskytovatelem internetu
 - veřejný při připojení pomocí Airgate Wi-Fi nebo Wi-Max
- každý z vás se může stát partnerem a můžete pracovat jako bezdrátový internet provider
- můžete připojit své sousedy, kamarády, známé
- do října TELME buduje síť partnerů, kteří pak budou připojovat koncové klienty a distribuovat provoz
- v říjnu vám sdělíme, jak tuto funkci aktivovat
- jediné co nyní potřebujete je internet a zásuvka na 220V
- znáte určitě Google. Google se nyní stává partnerem TELME. Spolu s naší společností budou tvořit novou mapu světa. Ti kdo se připojí - do projektu, budou automaticky označeni na mapě světa, ale až v říjnu, kdy se spustí sociální síť
- dalším partnerem bude společnost Apple, která do našeho obchodu www.telmestore.com bude dodávat notebooky, počítače, telefony atd.
- TELME působí v novém průmyslu - multidimenzionálním marketingu!
- nesmí být zaměňováno s obvyklým MLM
- partneři vydělají trojím způsobem ….
dále následuje přehled balíčků, viz prezentace výše

Takhle to mělo vypadat
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pKP6TQ2EaeU

Dealeři nakoupili balíčky za 1200 USD (tu cenu jsem už někde viděl), ve kterých byl router za 75 USD a opět další balíčky a vouchery, samozřejmě webmeeting a deskcall.

Jak to vše dopadlo, asi tušíte
http://ingcesarduque.wordpress.com/2008/12/01/telme-es-ilegal-en-bolivia/#comment-6106
Varování aby klienti nekupovali produkty TELME, za účelem ochrany před zpronevěrou (fraude) a podvodem (estafa).

Schválně si pročtěte níže uvedené diskuze. Uvidíte v nich obdobný vývoj, jako je v této diskuzi, my jsme ale na začátku.

http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=es&u=http://ingcesarduque.wordpress.com/2008/12/01/telme-es-ilegal-en-bolivia/&prev=/search%3Fq%3Dingcesarduque.wordpress.com/2008/12/01/telme-es-ilegal-en-bolivia%26biw%3D986%26bih%3D703

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=cs&prev=/search%3Fq%3Dingcesarduque.wordpress.com/2008/12/01/telme-es-ilegal-en-bolivia%26biw%3D986%26bih%3D703&rurl=translate.google.cz&sl=es&u=http://ingcesarduque.wordpress.com/2008/10/20/las-mentiras-de-telme/&usg=ALkJrhhBx_mT_kjehANAUoCmFLGcp6lmsg

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=cs&prev=/search%3Fq%3Dingcesarduque.wordpress.com/2008/12/01/telme-es-ilegal-en-bolivia%26biw%3D986%26bih%3D703&rurl=translate.google.cz&sl=es&u=http://ingcesarduque.wordpress.com/2009/11/18/telme-estafa-y-en-quiebra/&usg=ALkJrhgvfrbo8ZmL3Az4DJRafWPKOreEtg&wref=tp

Klient.Centra

• Host
« Odpověď #41 kdy: 27. 02. 2014, 01:39:30 »
...Reklamou asi dotujete ty panely...

To si nemyslím. Pokud bych chápal tuto reklamu jako Pay Per View, je částka vyplácená konzumentům řádově 10x vyšší, než kolik za takovou reklamu obvykle platí inzerent banner na webu.

Pravda, zde nejde o banner a ne na webu, ale jde o celý displej a navíc na mobilním zařízení... ale zase se to kompenzuje tím, v jak nemožné situaci je konzumentům reklama servírována, co je zač skupina konzumentů a jakou má motivaci ke konzumaci reklamy.

Je možné (i když málo pravděpodobné), že World někde dovede sehnat inzerenty ochotné platit (kupodivu) víc.
Dále je zajímavé, že na webu Worldu není nikde nabídka příjmu inzerce cílené na jeho platformu (nabídka pro inzerenty). Opět - inzerenty je možné shánět někde jinde... ale takto se nedá snadno zjistit, za kolik World inzerci prodává, když nevíme kde ji prodává.

I když to bez znalosti ceny inzerce nemohu dokázat, jsem přesvědčen, že AdKash si na sebe nevydělá a je dotován z jiných zdrojů (vstupní poplatky, paušály za služby, nově příchozí investoři).

ADKASH
Víte co s touto aplikací mají v plánu? Říkal Vám třeba někdo o projektu s cílenou reklamou doručenou cíleným lidem?
Příklad: Přijde obchodník do Brněnské restaurace a prohlásí: "V Brně máme 100.000 uživatelů aplikace Adkash(vysvětlí co to je). Máme pro Vás nabídku, že se těmto uživatelům od 10:00 do 13:00 zobrazí při SMS, Hovoru reklama na Vaše denní meny...

Nepřijde Vám to smysluplné? Myslíte si, že je to třeba nereálné naprogramovat? Neřekl bych, mě to přijde jako bezkonkurenční nástroj a s vizí šíření tohoto nástroje si tvořím svou síť. To, že je za to čověk zaplacený centem, dvouma už je daň za to, že použije svůj telefon jako billboard. Zaradmo to neudělá nikdo. Je tedy v zájmu firmy tuto aplikaci v době, kdy bude vyladěná, vyupstit zdarma? Zamysleme se.

Tak si to představme. V čase oběda vám volá váš partner, šéf, zákazník... a telefon zvoní. A vy, místo abyste hovor rychle přijal, začnete studovat polední menu.  ::). Stát se tohle nějaké prudší povaze, tak s tím telefonem švihne!  ;D
Ne, takhle to fungovat nebude. Před zvednutím hovoru máte čas tak maximálně zaregistrovat nějaké jednoduché sdělení, nejlépe obrázkové. Není to náhodou tak, že před hovorem AdKash typicky ukazuje jen logo inzerenta (alespoň tak jsem to viděl na nějakém propagačním obrázku)?

Pokud jde o vaši vizi cílení reklamy. Ano, technicky vzato by to šlo. A World to tak (zatím) nedělá, že? A z jakého pramene víte, že World něco podobného snad připravuje?

Pokud vím (četl jsem někde FAQ), EdKeš ke své činnosti potřebuje připojení k internetu. Ale to ani není nutné mít v okamžiku, kdy dochází k interakci se zobrazováním reklamy. AdKash to dělá tak, že si jednou za čas (když zrovna je internet k dispozici) stáhne balíček reklam z právě běžících kampaní, a pak z něj náhodně tahá jednotlivé reklamní obrazovky - jako kouzelník králíky z klobouku. OK. Tady se ale o nějakém cílení nedá mluvit.

Jde to samozřejmě vylepšit ve stylu Velkého Bratra - při instalaci povolíte aplikaci přístup na internet, k vašim hovorům a SMS a k zjišťování polohy. Povolovat nějaké aplikaci zjišťování polohy (a ještě v kombinaci s tím ostatním) je dost riskantní zásah do soukromí, a chytřejší lidé se aplikacím s takovými požadavky raději vyhýbají a neinstalují je. (Výjimku udělají u užitečných aplikací, které bez přístupu k zjišťování polohy nedávají smysl - např. navigace).

Jinak tato myšlenka není nic převratného a začala na jiné technologii fungovat před více než 10 lety. V síti O2 byl a stále je podporován tzv. Cell Broadcast - GSM buňka, se kterou právě komunikuje váš telefon, může vysílat textové informace, které se zobrazí rovnou na displeji. Většinou se to využívalo k tomu, že jste na displeji viděl název místa, kde se pohybujete. No a občas se místo toho objevilo třeba "Kenvelo - sleva 50%" (zrovna, když jste se přiblížil v nákupním centru ke stánku Kenvelo).
Samozřejmě, že toto lidi zaujalo, ale spoustu z nich také vyděsilo.

Moudří jsou velmi opatrní se servírováním reklamy a informací, které jasně sdělují "vím, kde jsi".

Ale zpět k tématu. Pokud bude aplikace AdKash nutně vyžadovat přístup k zjišťování polohy, spousta lidí (těch chytřejších) se tomu raději vyhne. To není pro World dobře.
Pokud bude zjišťování polohy v AdKash jen nepovinné, nebudou možné zaručit velký podíl dobře cílené reklamy. To není dobře pro inzerenty a tím pádem ani pro provoz AdKash.
Nejspíš to zůstane tak, jak to je. ;-)

Tož tak jen na okraj.

Offline Mik0007

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 27. 02. 2014, 07:13:06 »
Klient.Centra - Adkash je nastaven tak štědře proto, aby nalákal lidi do systému. Ve skutečnosti je to reklamní platforma pro World GMN, pomocí které masírují své členy, aby si koupili panel, který je nastaven tak štědře proto, aby si jej koupili další........
Webmeeting je tam zejména pro pořádání webinářů k náboru dalších členů.

Pokračování pro Lukase

Členové pyramidy (někdy i mlm systémů) se chovají podivně, při všetečných otázkách reagují podrážděně a agresivně, jsou často nervově labilní a vyhýbají se odpovědím. -Tak to je teda pěknej nesmysl, na cokoliv se zeptám dostanu odpověď a setkávám se s příjemnými lidmi.
Příklady všetečných otázek:
Jak je to s výkupními cenami energie v Rumunsku, Thajsku a na Ukrajině?
Je pravda, že vyplácíme za panely několikrát více, než dostáváme?
Je pravda, že TELME skončilo jako pyramidový podvod?
Proč vstupujeme na burzu více jak rok? Máme nějaké dokumenty o přípravě vstupu na burzu?
Je pravda, že je naše činnost v ČR nelegální?
Proč nemáme registraci v ČR nebo v EU?
Je pravda, že porušujeme zákon na ochranu spotřebitele?
Je pravda, že se dopouštíme klamavých praktik?
Je pravda, že panely se nikdy nezaplatí bez dotací?
Je pravda, že je smlouva o pronájmu panelů z pohledu českého práva neplatná, protože je v ní rozhodčí doložka, která má být od roku 2012 mimo smlouvu?

Začněte třeba tímhle, další dotazy vám dodám - asi tušíte, že už jste splnil další bod vašeho seznamu.

Historie firmy: Měli byste si zjistit jaká je firemní historie jak morální tak i finanční. Kdo jsou vedoucí členové firmy? - Ano Fabio má svou historii a vy máte svou. Bylo TELME letadlo nebo prostě jen společnost, které to nevyšlo ? Prosím o info.
Ano, TELME bylo letadlo a pyramidový podvod fungující na stejných principech jako World GMN. Jestli chcete, dodám vám další odkazy na diskuze v jiných zemích.
Další bod seznamu splněn, souhlasíte?

Reference: Jaké má firma reference? Jsou lidé s firmou spokojeni nebo opodstatněně nadávají? - Zatím jste jen Vy dva, kdo si stěžuje, tak uvidíme.
Ano, to uvidíme

Neudržitelné podnikání: Takovéto firmy fungují povětšinou jen v řádu měsíců, než se provalí jejich podvod

Tady musíme počkat.
.
.
.
.
Už?
« Poslední změna: 27. 02. 2014, 10:50:41 od Mik0007 »

Klient.Centra

• Host
« Odpověď #43 kdy: 27. 02. 2014, 10:49:02 »
Klient.Centra - Adkash je nastaven tak štědře proto, aby nalákal lidi do systému. Ve skutečnosti je to reklamní platforma pro World GMN, pomocí které masírují své členy, aby si koupili panel, který je nastaven tak štědře proto, aby si jej koupili další........
Webmeeting je tam zejména pro pořádání webinářů k náboru dalších členů.

Přesně to si také myslím.  ;)

Vláďa

• Host
« Odpověď #44 kdy: 27. 02. 2014, 11:25:55 »
Ještě jednou DÍKY *Mik(ovi)0007* za jeho věcné příspěvky, jasné argumenty a srozumitelné výpočty a hlavně za čas, který do toho vkládá!
Tak si představuji správného finančního poradce: hledá, jak ušetřit lidem peníze, třeba i tím, že je informuje o rizikové a ztrátové "investici" aka vstup do společnosti WGN. Ta je/bude ztrátová pro 99% lidí, kteří vstoupí do tohoto projektu.

Pokud "někdo něco dělá pro normální lidi", tak to není dle mého názoru Fabio Galdi, ale zejména *Mik0007". A dělá to zadarmo.

Zároveň mám dotaz na *Mik(a)0007*:

- Z jakého důvodu je činnost společnosti Wor(l)d GMN nelegální? Je to proto, že není zapsaná v obchodním rejstříku ČR? Takže nepodniká podle zákonů ČR? Což případně znamená i to, že se členové, zapojení do tohoto projektu, nebudou mít na koho obrátit s případnými stížnostmi a nedovolají se nikde spravedlnosti???

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Díky rovněž *Klient.Centra* za příspěvky ohledně telekomunikačních a reklamních nástrojů. Když si to dá člověk do souvislostí, musí mu být jasné, že Adkash je opravdu jen "vábnička" pro nové členy, která sice na první pohled (nebo poslech) může znít rozumně a reálně, ale když si k tomu člověk zjistí více informací, pochopí, že to na prezentovaném základě absolutně nemůže fungovat.

P.S.: Jinak těm "naivnějším" a "důvěřivějším" doporučuji absolvovat co nejdříve nějaký "parašutistický výcvik" 8) Nemyslím to nijak zlomyslně.

Jak už říkával Fučík: "Lidé, bděte!" Já bych to modifikoval na "Lidé, myslete!" ;)

Platby GoPay

reklama