reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nejlepší forex broker?  (Přečteno 258380 krát)

ForexGuru

• Host
Re:Nejlepší forex broker?
« Odpověď #15 kdy: 27. 04. 2018, 09:51:00 »
Našel jsem taky docela dobré srovnání brokeru tady: https://www.forex-zone.cz/uz-obchoduji/srovnani-brokeru - pro přehled určitě stačí. Kdyby si někdo nebyl jistý jakým způsobem si vybrat brokera tak tady je k tomu i článek: https://www.forex-zone.cz/bez-brokera-to-nejde - upozorňuji, že je to článek spíše pro začátečníky :) snad jsem někomu pomohl  ;)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Tom

• Host
« Odpověď #16 kdy: 27. 04. 2018, 11:16:54 »
Ano, je to pro začátečníky na tomto světě, protože každý normální člověk pochopí, že jsi dealerské prase.

Jana P.

• Host
« Odpověď #17 kdy: 04. 06. 2018, 13:06:42 »
Zdravím všechny. Zajímalo by mě, co vám přijde složitější? Zatím s žádným obchodováním nemám zkušenost a než se do BO nebo forexu pustím na ostro, chtěla bych si napřed vyzkoušet obojí v demu zdarma. Binární opce už jsem si otestovala zde: https://iqoption.com/. :)
Teď hledám ideálního brokera pro forexové obchodování, klidně v angličtině. Cestuji, takže budu přistupovat z různých zemí. Už se vzdělávám, hodně mi pomáhá výukový seriál, který sleduji na https://opcebinarni.com/rubrika/forex/. Ale nedokážu se rozhodnout pro platformu. Láká mě Plus500, a to hlavně po designové stránce (super přehledné!) ale zdá se, že nabízejí nízký spread. Co myslíte?

Boban

• Host
« Odpověď #18 kdy: 04. 06. 2018, 15:42:25 »
Na různé webové srovnávače brokerů si dejme pozor. Na mnohých těchto „nezávislých“ recenzích je celkem jasně poznat, kdo je sponzoruje, příp. s kým mají domluven nějaký provizní systém a podle toho také vypadá brokerovo hodnocení. Snaha ovlivnit veřejný prostor internetu ze strany některých brokerů z velmi pochybnou pověstí je doslova brutální. Ale už jsem toho na toto téma napsal dost v jiném fóru na těchto stránkách, tak se nechci opakovat.
Od zkušených obchodníků jsem opakovaně slyšel názor, že dobrý broker nemá zapotřebí se vnucovat, dobrého brokera si musíte najít sami. Myslím, že je to pravda.
Jano, pokud nemáte s obchodováním žádnou vlastní zkušenost resp. pokud Vaše znalost trhu je minimální, nedoporučuji Vám forex nikdy a s nikým…

Nejlepší broker

• Host
« Odpověď #19 kdy: 15. 07. 2018, 20:16:26 »
Já obchoduji u vícero brokerů, např. jsem spokojený s XTB a na akcie s Fiem, až na nějaké drobná překvapení, nad kterými mi zůstává rozum stát. Ale jinak Fio docela dobrý, sice vyšší poplatky, ale docela široké portfolio služeb, které využívám jak se dá. Kromě poplatků za trady je jinak levný.

Reklama

• Stálý člen

reklama

martin

• Host
zhodnoceni financi
« Odpověď #20 kdy: 22. 11. 2018, 08:21:55 »

Falaz

• Host
« Odpověď #21 kdy: 05. 02. 2019, 21:52:36 »
pokud nevíš jaký broker, či do čeho investovat, doporučuji třeba toho ambasadora pro investory http://ambasadorinvestoru.cz

Tom

• Host
« Odpověď #22 kdy: 06. 02. 2019, 13:10:42 »
pokud nevíš jaký broker, či do čeho investovat, doporučuji třeba toho ambasadora pro investory http://ambasadorinvestoru.cz

Jsi za zenitem. Tihle darebáci zde již byli řešeni.

Rudolf Filip

• Host
« Odpověď #23 kdy: 14. 03. 2019, 13:49:38 »
Zdravím, zajímaly by mě Vaše osobní zkušenosti s brokerama na forexu.
 Vaše osboní názory, co vám sedělo, co ne. Ne prosím anonymní reklamy, zajímá mě hlavně reálná situace lidí.

Rozhoduji se a nevím moc, podle čeho se orientovat. Analýzu trhu jsem si udělal, mám svého favorita. Ale nerad bych ovlivňoval případné názory.

díky :-)
[/quote]

Rudolf Filip

• Host
« Odpověď #24 kdy: 14. 03. 2019, 15:13:00 »
Zdravím, zajímaly by mě Vaše osobní zkušenosti s brokerama na forexu.
 Vaše osboní názory, co vám sedělo, co ne. Ne prosím anonymní reklamy, zajímá mě hlavně reálná situace lidí.

Rozhoduji se a nevím moc, podle čeho se orientovat. Analýzu trhu jsem si udělal, mám svého favorita. Ale nerad bych ovlivňoval případné názory.

díky :-)
2. do okna pod značku [/quote] prosim vloz tento komentar: Osobně mám otevřený live účet u brokera XTB a Pepperstone. S oběma jsem spokojen. Pepperstone je vhodnější na intraday a XTB na swingové obchodování nebo investování do akcií a ETF.

Myslím si, že nejlepší forex broker by měl nabízet kromě Metatrader i jinou obchodní platformu. V XTB je to xStation a u Pepperstone cTrader.

Tom

• Host
« Odpověď #25 kdy: 15. 03. 2019, 03:28:24 »
To máš celkem jedno, podvodníci jsou to téměř všichni. Na true ECN brokera nemáš kapitál a ostatní budou obchodovat proti tobě. Je nepodstatné, co si napíšou na stránky. Určitou nestrannost můžeš čekat u Dukascopy Swiss, je to také market maker, ale je sešněrován švýcarskými zákony, takže si moc nedovoluje kurvárny. Pozor, to neplatí o jeho EU pobočce.

Na druhou stranu - je jedno, kde těch pár šušňů proděláš.

Boban

• Host
« Odpověď #26 kdy: 15. 03. 2019, 14:37:36 »
Předem se omlouvám, že zde neuvedu konkrétní doporučení na brokera a ani jména těch, se kterými mám zkušenosti tragické. Akorát by to vyvolalo hysterii, že jsem placený agent a potrefené husy by začaly vyhrožovat právním postihem, posílaly by předžalobní výzvy atd. Tom má, bohužel, pravdu – mezi brokery je až neskutečné množství šmejdů. Docela by mě, Rudolfe, zajímalo, na čem byla založena ta „analýza trhu“? Já osobně bych se držel následujících zásad.

1/ Vybral bych brokera registrovaného v zemi, kde se dá předpokládat vysoká kvalita legislativy a vymahatelnosti práva. Mám poněkud averzi na brokery registrované a dohlížené na Kypru včetně jejich různě pojmenovaných lokálních přisluhovačů.
2/ Upřednostnil bych brokera podnikajícího v oboru min. 10 – 15 let a to pod stále stejným jménem.
3/ Dal bych si pozor na různé „nezávislé recenze“ na webu. Jsou to často stránky sponzorované právě těmi brokery, kteří zde září jak ty hvězdy jasné. Diskusní příspěvky tam rozhodně nejsou od reálných klientů. Naštěstí lze takové stránky celkem snadno poznat. Jako zdroj informací jsou vhodnější finanční či investiční portály s obecnějším zaměřením a bez reklam resp. sponzoringu konkrétních brokerů.
4/ Pokud bych při hledání diskuzí ohledně brokera narazil na poznámku od admina webu ve stylu „diskuzi/recenzi jsme na přání brokera byli nuceni smazat“, tak to je jeden z poznávacích znaků neseriózního brokera. Je to v posledních letech rozšířená aktivita, šmejdi si uvědomují, že jejich obchodní model bude fungovat pouze za předpokladu, že se pravda neprovalí na veřejnost. Pozor – že jsou to podvodníci ještě neznamená, že nemají dobré právníky, co v tom „umí chodit“.
5/ Zcela bych ignoroval brokery, co vnucují své „zkušené experty na telefonu“, kteří vám vždy dobře poradí, vše vysvětlí a naučí vás obchodovat. Už nikdy bych se nenechal vyučovat od člověka z „podpory“ brokera, snad jen s výjimkou, když by to byl můj dobrý známý či kamarád. Učit se je jistě třeba, ale od lidí, kteří v oboru prokazatelně něco dokázali. A takových moc není a těch, co by chtěli své know-how šířit dále už vůbec ne… Tvrdit, že vám k úspěchu bude někdo radostně pomáhat, je jen prostá manipulace. Když čtu ty některé „zkušenosti reálných klientů“, jak jim brokerův expert zavolal, probral s ním „všechny možné strategie“, příp. je přesvědčil svými „školeními a meetingy“, dělá se mi špatně…
6/ Už bych neskočil na to zjednodušené tvrzení, že MM je ten s konfliktem zájmů, kdežto STP je ten, co v tom „jede s vámi“. Je to poněkud zavádějící.
7/ Nenechal bych se zlanařit na synchronní obchodování resp. tzv. social trading, tedy kopírování „těch nejlepších“. To je rovněž trend posledních let, kdy různí šmejdi toto prezentují jako ideální příležitost pro lidi, kteří o tradingu nic nevědí. Opět se jedná o pouhou manipulaci.
8/ Dříve bych si dal pozor i na tzv. bonus, tedy čím víc peněz pošlete, tím více vám dá broker „ze svého“.  Stejně tak na vnucované tvrzení (u CFD brokerů), že čím větší páka, tím lepší broker. Ale toto jim už regulátoři poněkud omezili.
9/ Mám špatnou zkušenost, když broker nabízí svou vlastní obchodní platformu. Nemohu se zbavit dojmu, že tam umí nastavit jistá „kazítka“ obchodů.

Pepek

• Host
« Odpověď #27 kdy: 19. 03. 2019, 10:34:30 »
Za mě je rozhodně nejlepším brokerem Plus500, obchoduji tam fakt již dlouho a vše je naprosto v pohodě, nikdy jsem nezaznamenal manipulaci s obchodní platformou a výběry peněz jsou taky bez problému. Oceňuji jejich obchodní platformu hlavně kvuli jednoduchosti, což mi pomohlo v začátcích, více info na https://www.jakobchodovat.cz/forex-trading/plus500-zkusenosti Hlavně se vyhnětě těm brokerům, co vám chtějí radit jak obchodovat, to je největší podvod a zlodějna.

Silvie

• Host
« Odpověď #28 kdy: 01. 05. 2019, 09:44:34 »
Nevím, který je nejlepší, je jich totální hodně. Navíc se teprve rozhlížím, uvažuji nad eToro - https://en.wikipedia.org/wiki/EToro (návod jak se zaregistrovat jsem našla tady: https://finex.cz/navod-jak-se-zaregistrovat-etoro/). Ale celkově mě trochu odrazuje celá ta administrativa spojená s obchodováním, hlavně daně (hledala jsem, jak je na to, dobrý návod tady: https://finex.cz/jak-danit-prijmy-z-obchodovani-akcii/), ale nevím no. Máte někdo zkušenosti jak s eToro, tak potom následným daněním? Má to celé smysl, i když se investuje jen pár desítek tisíc? Nejsem žádný milionář ...

Boban

• Host
« Odpověď #29 kdy: 01. 05. 2019, 18:33:16 »
Osobní zkušenost s eToro nemám, ale i u tohoto brokera platí, že naprostá většina neprofesionálních resp. retailových (drobných) obchodníků o své peníze přijde. Na Vašem příspěvku, Silvie, mě celkem pobavilo, že s tradingem chcete začít, teprve se rozhlížíte a co Vás už teď nejvíce odrazuje, je to, jak své zisky budete danit… Nechci být vůči Vám neslušný, ale myslím si, že žádné problémy s daněmi mít nebudete. Na Vašem místě bych se na to vykašlal, je škoda i těch pár desítek tisíc.

Platby GoPay

reklama