Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.  (Přečteno 313310 krát)

Offline Dalibor Z. Chvátal

• Admin
  • Profík
    • Zobrazit profil
    • Měšec.cz
Re: Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
« Odpověď #120 kdy: 16. 01. 2016, 03:25:44 »
EDIT: Diskuze editována/promazána od vulgarismů a přísudků z důvodů porušení pravidel diskuzí. Ostatní je beze změn.

Reklama

• Stálý člen

František Koláček

• Host
Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
« Odpověď #121 kdy: 26. 02. 2016, 13:38:04 »
Dobré poledne,
na podzim jsem řešil jednu svojí pohledávku a šel jsem s tím do Dynamic Solvent, pak jsem podíval na tohle fórum. A protože se chování této společnosti shodovalo s vašimi negativními zkušenostmi v těchto komentářích, rozhodl jsem se s nimi nespolupracovat. Pak mi známý doporučil firmu Epohledavky. Jejich přístup a podmínky mi přijdou rozumné, nechtěli po mě nic platit předem a já nemusím jít do nejistoty, protože investovat dalších 12 000 panu Hrnečkovi nehodlám, když nemám od něj žádnou reálnou záruku, že se mi peníze někdy vrátí. Zatím jsem s podmínkami Epohledávek spokojen a budu vám referovat, jak to dopadlo. Každopádně děkuji vám za zpětnou vazbu k Dynamic Solvent, jsem rád, že svou pohledávku nakonec neřeším u nich.

ondřej

• Host
« Odpověď #122 kdy: 05. 03. 2016, 18:24:24 »
Ahoj všem,
taky jsem se stal okradeným touto firmou, ale bohužel to tak nenechám.
Jsem ochoten investovat do likvidace této firmy.
Tímto chci vyzvat všechny, kteří jsem schopni jít proti této firmě. Ozvěte se na tukane@seznam.cz.
V jednotě je síla.
Ondřej

Revma

• Host
« Odpověď #123 kdy: 07. 04. 2016, 11:44:48 »
Dobrý den,
právě dnes odjel manžel podepsat smlouvy do této společnosti .Naštěstí jsem si přečetla vaše názory a včas jsem ho varovala.V naší tíživé situaci ,nás to stálo jen čas a naftu ..Máme to do Prahy 230km...
Děkuji všem ,kteří si svoji špatnou zkušenost nenechali pro sebe
MR

Pan Kaa

• Host
« Odpověď #124 kdy: 07. 04. 2016, 22:21:01 »
:D jak přes kopírák , po jednom jednani stouhle firmou , uz nikdy víc , nic sem nepodepsal a jsem zato rád , tet jsem koukal na reportáž na vlastní oči
a co mě rozesmálo je že hned vedle videa je reklama Dynamic Solvent , odkup pohledávek za 85% :D :D ,,, podvodníci nic víc ,

Reklama

• Stálý člen

Hloupý Honza

• Host
« Odpověď #125 kdy: 11. 04. 2016, 15:59:06 »
Potvrzuji pravdivost celého příběhu. Existuje ještě hromadná žaloba, rád se přidám. Já bohužel o svých 12 tis + DPH přišel.

Jirka

• Host
« Odpověď #126 kdy: 12. 04. 2016, 15:30:25 »
Zvláštní,
Svůj příběh tu už každý napsal (i já) i v televizi to bylo a záznam se na webu dá najít. Hrneček je na webu naprostá celebrita a přesto jim tam stále někdo nosí prachy.
Někdo plánuje hromadnou žalobu. No a jak dokážete tu Hrnečkovo pohádku, kterou známe všichni? Mám dojem, že nahrávat bez svolení se nesmí, tedy to soud neuzná. A jinak má od vás vše podepsané.
Když je tu toto možné, tak je to tady asi nějaký "Divoký východ" a asi podle toho musíme zařídit i my, bývalí slušní.

Milan

• Host
« Odpověď #127 kdy: 22. 04. 2016, 18:57:45 »
Dobrý den, minulý týden jsem podepsal smlouvy o postoupení pohledávky + ten dodatek, že v podstatě prodaného nic není, a že jsem stále majitelem pohledávky a že je zplnomocňuji  k jednání směřující k zaplacení pohledávky(pozor, prý to není vymáhání !), ale jelikož jsem neměl hotovost, dostal jsem zálohovou fakturu na těch slavných  16000 + DPH ... Až po návratu jsem teprve zjistil, jaké reference o nich jsou na netu a málem to se mnou švihlo... zatím jsem ale nestihl zaplatit, takže nevím co dělat dál... Zaplatit, neplatit  ?

Radek

• Host
« Odpověď #128 kdy: 24. 04. 2016, 19:10:09 »
Radím Vám vůbec nic jim neplaťte!!! A za ty peníze jeďte raději na dovolenou. Jsou to gauneři a podvodníci a žádné peníze už od nich nikdy neuvidíte! Je nás tak podvedených a okradených hodně(viz.fórum)! A nikdo ty zloděje není schopen zastavit.

irisek

• Host
« Odpověď #129 kdy: 17. 05. 2016, 08:55:34 »
Pomohli opravdu nekomu nebo jen inkasuji a pak nic nedelaji

Šárka Luhová

• Host
« Odpověď #130 kdy: 02. 06. 2016, 13:46:41 »
A můžou po mě ten paušální poplatek nějak vymáhat,  když jsem ho nezaplatila a podepsala smlouvu?

smis

• Host
« Odpověď #131 kdy: 06. 06. 2016, 16:08:41 »
Dnes jsem byl také na první schůzce v Dynamic Praha.
Přesně jak tu všichni píšete, vše sedí na chlup.
Děkuji vám všem za varování, včas zastaveno a podchyceno, ušetřených 12tis.
Již nikdy více :-X

Eduard

• Host
« Odpověď #132 kdy: 15. 06. 2016, 11:21:08 »
Chtěl bych se zeptat, zda je už někdo skutečně zkoušel žalovat? Dle mého laického názoru by to nemělo být moc těžké, vzali si peníze za nějakou činnost, která stojí ve smlouvě, a kterou zcela prokazatelně nedělají. Až budu mít peníze z prodeje bytu, hodlám na ně podat po konzultaci s právníkem žalobu už jen tak z principu (těch 19 tisíc bych klidně oželel, ale serou mě lidi, co jsou svině). Ale budu skutečně první? Z téhle diskuze mi skoro přijde že ano, což mě fascinuje.

Milan

• Host
« Odpověď #133 kdy: 22. 06. 2016, 08:52:15 »
Byl jsem tam včera a vše proběhlo přesně jak popisoval pan Miloslav již 11. února 2014 kdy asi začala tato diskuse.
Naštěstí jsem hodně nedůvěřivý a jak ten pán drmolí a nepustí mě ke slovu a ještě na mě spěchá tak jsou to pro mě jasné známky toho že si mám dát ještě na čas a vše si prověřit.
Takže já také děkuji ( jako desítky z vás tady ) že jste si to nenechali pro sebe a já jsem ušetřil peníze protože jsem již na druhou schůzku nejel.
Četl jsem všechny příspěvky od začátku a spousta z vás chtěla podávat trestní oznámení ale dnes 22.06.2016 firma funguje pořád stejně?
Takže jste nikdo nic nepodal a nebo se to táhne díky našim "rychlím" soudům?
Pevné nervy přeje Milan - Brtnice u Velkých Popovic.

Naivka Obecná

• Host
« Odpověď #134 kdy: 29. 06. 2016, 13:21:40 »
Tak i já se přidávám se svou do "hrnečku". Bývalý přítel mi dluží peníze, mám od něj podepsaný papír o uznání dluhu, ale každou korunu z něho tahám jak z chlupaté deky...Tak se to ve mně zlomilo a řekla jsem si, že už mě to nebaví, že to prodám a zbavím se toho jednou pro vždy. Hledala jsem na internetu odkup pohledávek, našla firmu Dynamic Solvent, měli hezké stránky a ve formuláři měli na výběr uznání dluhu, tak jsem to vyplnila a čekala co se bude dít. Hned další den, tedy včera mi Hrneček volal a urgoval mě, že mám přijít hned ten den nebo další den a mlel něco o nějakých daních (podotýkám, že je červen). Obětovala jsem polední pauzu a vyrazila na Pankrác, Hvězdova 33. Přijela jsem tam, vcelku rychle se mě Hrneček ujal, na začátku po mně chtěl nějaké info o dlužníkovi, načež mi jen tak mimochodem řekl, že jestli mu není ke třiceti a že ho už znají. Oukej, to znělo slibně. Pak mi tam drmolil nějaký čísla, procenta, který nějak neseděli, ale řekl to tak rychle, že jsem z toho nic nepochopila, nebo pochopila, ale špatně. Nabídl mi okamžitý odkup, že další den podepíšeme smlouvu a den na to se mnou půjde do banky, kde mi dá peníze v hotovosti, které tam složíme. Říkám si wow, to by bylo super, ty peníze potřebuju, podame si ruku a odejdu s tím, že mi další den zavolá až si prověří dlužníka, zda se můžu stavit podepsat smlouvu. Ráno mi místo v devět dle domluvy volal v 7:45 a abych přišla v 8:30, tak se tam ženu a po cestě si teprve čtu recenze a špatné zkušenosti s touto osobou a firmou. Takže tam jedu s tím, že je to vlastně podvod. Dostala jsem kompletní masáž mozku, ale když zjistil, že s sebou nemám žádné peníze, nebylo možné nic podepsat. Bylo vcelku těžké se ho zbavit, po tom co jsem ztratila už 2 hodiny v práci. Nějak sem se z toho vyvlíkla s tím, že mi ve 12h zavolá, abych měla čas si rozmyslet, že to chci. Odjela jsem, ve 12h telefonát s další ofenzivní masáží mozku, když jsem odpovídala negativně, že nemám zájem, útočně po mně startoval, že jsem ten typ, co jim za 2 týdny zavolá s prosíkem, ať to odkoupí, tak jsem mu řekla, že si může být jistý, že už nikdy nezavolám..Jeho poslední věta byla, zda se těch konkrétních peněz svým jménem vzdávám, když jsem řekla že ano, ani neřekl na shledanou  a hrubě mi prásknul telefonem.

Já děkuji těmto fórům, že jsem nepřišla o své peníze. Je to pro mě zkušenost a pro příště vím, že prověřovat budu mnohem dříve a detailněji.

Platby GoPay