reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.  (Přečteno 293664 krát)

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
« Odpověď #30 kdy: 22. 04. 2014, 07:57:10 »
Docela si říkám, kolik se zde po vlákně s negativní zkušeností http://forum.mesec.cz/index.php?topic=5498.0 s touto firmou objevilo samostatných vláken glorifikujících tuto společnost.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jakub jelínek

• Host
Re:Dynamic Solvent zkušenost
« Odpověď #31 kdy: 27. 04. 2014, 17:34:55 »
Po zaplacení poplatku sem propadl panice a celé věci sem nevěřil, ale i tak sem nakonec část svých peněz získal. Trvalo to dlouho, ale nakonec můžu doporučit.

Frantisek

• Host
Re:Dynamic Solvent zkušenost
« Odpověď #32 kdy: 29. 04. 2014, 15:37:33 »
Děkuji za doporučení, i mě pomohla firma Dynamic solvent!

Josef Koval

• Host
« Odpověď #33 kdy: 30. 04. 2014, 16:01:59 »
Trvalo to delší dobu, ale i já se můžu připojit a firmu dynamic solvent doporučit.  ;)

Pavla

• Host
« Odpověď #34 kdy: 06. 05. 2014, 10:33:35 »
Po předchozích velmi špatných zkušenostech sem využila služby firmy Dynamic Solvent a konečně mám své peníze zpět.

Reklama

• Stálý člen

reklama

monineli

• Host
« Odpověď #35 kdy: 06. 05. 2014, 14:22:42 »
a nepřijde Vám divné, že chtějí nějaký poplatek ve výši cca 18tis dopředu? Já jsem s nimi také chtěla jednat o odkupu pohledávek, ale po těch špatných recenzích a na slovo stejném postupu (každý případ je přeci individuální) a reportáži Josefa Klímy, bych nerada přišla o další peníze.

Olga Zdařilová

• Host
Prosím o radu, co mám dělat - já hlupák podlehla a zaplatila paušál 8.500,- Kč - musela jsem si je vypůjčit a musím je samozřejmě vrátit, firma nekomunikuje...Přijdu o poslední přátele, co mi zbyli...Jsem v tísnivé finanční situaci a pan Hrneček se asi jen směje...nešťastná Olina

Klára

• Host
« Odpověď #37 kdy: 13. 05. 2014, 09:58:57 »
Děkuji, Dynamic Solvent vymohli zpět všechny mé peníze. Nejprve sem tomu nevěřila a bála sem se, nicméně nyní musím doporučit! :)

Ema

• Host
Dynamic Solvent
« Odpověď #38 kdy: 13. 05. 2014, 16:01:00 »
Bohužel patřím mezi ty, kteří se nechali ukecat p. Hrnečkem a p. Fraňkem uhradili jsme paušál, neboť oba pánové viděli situaci tak růžově, že nejpozději do 10 dnů jsme měli obdržet peníze. Už to jsou tři měsíce a nic. Komunikace mizivá. Pokud existuje nějaká hromadná žaloba na nekalé praktiky p. Hrnečka a jeho smečky, rádi bychom se připojili. Dejte prosím vědět. Díky předem.

Libor

• Host
Já potvrzuji vše, co uvedl ve svém článku pan Miloslav - společnost Dynamic Solvent. Pokud na ně někdo chystá hromadnou žalobu, tak se k ní přidám. Navíc navrhuji i stížnost na Živnostenský úřad, protože jejich podnikání se neslučuje se zákony ČR. Jedná se o formu, jak vymoct ze zákazníka zálohu a pak se již neozvat... Já osobně připravuji trestní oznámení!!!!

edit: porušení pravidel diskuzí.
« Poslední změna: 16. 01. 2016, 02:05:17 od Dalibor Z. Chvátal »

Olga Zdařilová

• Host
 Můj příběh má pokračování, pro mě se sťastným koncem. Musím ho zde dopsat. Firma se mi ten samý den sama ozvala, p. Franěk byl v pracovní neschopnosti, p. Hrneček měl jednání, ale sám mi také zatelefonoval...jenže to já už jsem měla díky přečtení diskusního fóra hysterický záchvat paniky...V pondělí se p.Franěk vrátil po nemoci, domluvili jsme se na ukončení smlouvy a peníze, které jsem dopředu zaplatila, mi vrátil. O přátele tudíž nepřijdu, ale moje šílená finanční situace se nevyřešila, svoji pohledávku z dlužníka sama nevymohu...Třeba by to dopadlo dobře a měla bych alespoň část z dluhu zpět...Tolik k mému zoufalému příspěvku, nechci být k nikomu nespravedlivá. Jen mě moje známá, co dělá insolvence, upozornila, že nikdy nesmím nic platit dopředu, tak se toho budu držet.

Ota

• Host
« Odpověď #41 kdy: 23. 05. 2014, 20:03:54 »
Jsem nadsen, sve penize mam zpet a ani to netvalo dlouho! Rozhodně doporučuji!

miskas

• Host
No to jsem rada, ze tahle fora existuji, nebot nyni uz chteji 18000,- bez dph a tlaci aby clovek prijel co nejdrive a ze penize budou do 10dni na ucte!!!! Nastesti jsem nic nepodepsala...;) Budu muset spolehat na soud, diiiiky;)

petr

• Host
 Česká inkasní nebo Dynamic Solvent, to je jedna a tatáž banda. Už z názvu je patrno, co je náplní jejich činnosti. Pán jménem Hrneček musí mít sakra vlivné kontakty, když si ho nikdo z míst, která mají na starost jeho činnost, zatím nevšiml. Mám s ním 100% negativní zkušenost a dlouhé tahanice o mé peníze. Nakonec vše vrátil.
 Plně souhlasím s příspěvkem pana Jakuba v tomto vláknu. Hrneček potřebuje tzv.přes kušnu, protože nic jiného na takové neřády neplatí. Klidně ho vyzvu na pěstní souboj jako druhý v pořadí - až se vylíže z prvního. Na závěr pouze jedno - co zavání Hrnečkem NEBRAT !!!! Bacha Na Hrnečka!!!

edit: porušení pravidel diskuzí.
« Poslední změna: 16. 01. 2016, 02:06:51 od Dalibor Z. Chvátal »

Pavel

• Host
Přesně tak!!! Hrneček a jeho kumpáni(Veverka aj.) se bez nějakého svého svědomí jen obohacují na úkor už tak poškozených a nešťastných lidí. Je s podivem, že tato ,,firma,, u nás tohle může beztrestně provádět a nikdo na ně nemůže. Doufám, že jednou je spravedlnost dožene a pak půjdou tam kam patří!!!!!   

Platby GoPay

reklama