reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.  (Přečteno 238437 krát)

Toni

• Host
Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
« Odpověď #150 kdy: 07. 09. 2017, 16:37:46 »
Dobrý den.
Sháním lidi,kteří za poslední dva měsíce ( červenec ,srpen ) zaplatili hotově či převodem bonitu za vymáhání nebo odkup pohledávky u výše zmíněné firmy Dynamic Solvent. Potřeboval bych datumy a kolik jste zaplatili pripadne číslo účtu, kam jste peníze poslali pro další tah proti této společnosti.
Děkuji všem, kteří se ozvou.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Sejšna

• Host
« Odpověď #151 kdy: 19. 09. 2017, 16:15:35 »
Dělá pro ně i nějaký Petr Šenk bezpečnostní ředitel České Zbrojovky. Má styky s policií a přes agenturu zaměstnává lidi, kteří pokoutně vyvážejí zbraně ze zbrojního podniku pod falešnými odběrateli. Kde ty zbraně opravdu končí není známo. Ze všeho má provize a je společníkem ve firmách s prodejem zbraní. Možná prodává i semtex pro teroristy, není pro něj problém sehnat granáty a bombu.

money4people

• Host
« Odpověď #152 kdy: 29. 09. 2017, 14:54:05 »
Dobrý den.
Sháním lidi,kteří za poslední dva měsíce ( červenec ,srpen ) zaplatili hotově či převodem bonitu za vymáhání nebo odkup pohledávky u výše zmíněné firmy Dynamic Solvent. Potřeboval bych datumy a kolik jste zaplatili pripadne číslo účtu, kam jste peníze poslali pro další tah proti této společnosti.
Děkuji všem, kteří se ozvou.

Ozvěte se mi, prosím, na money4people@seznam.cz, máte-li zájem o informmace o teto firme

podvedený chudák

• Host
« Odpověď #153 kdy: 15. 01. 2018, 14:24:30 »
Pozor Pozor !!!!!
Nenechte se nachytat Hrneček dělá to samé co dělal ve svých předchozích firmách akorát vyměnil místo a lidi. Jeho podvádění obyčejných lidí je pořád stejné jako předtím....zavolávám s tím že chce od vás koupit pohledávku, ale musíte dojet do jeho kanceláře...(ted je má na pankráci v ulici Na Pankráci 14 a na tom domě má obrovskou ceduli Hrneček pohledávky, když jsem od něj odcházel tak jsem si to vyfotil :)) na schůzce vás vůbec nepustí ke slovu a nalže vám že je vše ok že se určitě domluvíme a že on se v tom vyzná atd.....druhý den vám radsotně zavolá že o to má zájem a že vám když to ještě ten den podepíšete zítra vyplatí u vás v bancce 70% z pohledávky a tím to pro vás prý končí, najednou vám aale taky prozradí že mu musíte dát na nálakdy 12tis....zajímavý je že na první schůzce neřekl o tom vůbec nic......no když mu uvěříte  a přijedete tak vám vrazí smlouvy který sou pořád stejné které dělal už předtím akorát si tam změnil hlavičku.....když to podepsat nechcete tak vám normálně řekne že tomu nerozumíte a že nechcete jeho peníze tak ste blázen....no a když vás svým nátlakem zlomí tak mu dáte peníze hezky v hotovosti asi aby je nemusel přiznávat finančáku a tím to pro něj hasne...druhý čekáte kdy vám přiveze slíbené peníze tak mu zavoláte a najednou už neví kdo jste, že on vám vůbec nic takového neslíbil a že to předá kolegovi.....a v koukáte jak jelen...všem doporučuji NEPODEPISOVAT vůbec nic, zkusit si nechat v ruce vzory smluv a hned s nima běžet na Policii a nahlásit pokus o podvod a to si pište že tam na něj maj složku jak kráva, jenom když jsme tam byli my tak nám už policajt řekl že to jenom sepíše a pošle to do prahy protože už má svoji policistku co se o něj stará a dokonce i je tam státní dozor.....je to sice již více než rok ale myslim že to bude pořád stejný....doufám že si to bude odsedět nebo ještě líp, že si to s nim bude do kanceláře někdo nejen slovně vyříkat...

Referent

• Host
« Odpověď #154 kdy: 16. 01. 2018, 05:27:57 »
Kupující vybírá zálohu od prodávajícího, to je tak blbé, až je to geniální.

Reklama

• Stálý člen

Eva

• Host
« Odpověď #155 kdy: 26. 01. 2018, 12:09:54 »
Dopadla jsem úplně stejně...Dynymic Solvent...nikdy více...Hrnečka lže, a lže...nic z toho neplatí...

Basl Vlastimil

• Host
« Odpověď #156 kdy: 18. 05. 2018, 13:03:08 »
Přesně takovou zkušenost mám já. V úvodu jednání bylo moc slibů. Vzali 12 000,-- Kč, s tím, že do 2 dnů maximálně do 1 týdne budou peníze, samozřejmě nebyly. Z prvu jsem jednal s velmi ochotnýn panem Hrnečkem, ten mě po zaplací honoráře předal jinému, dost nepříjemnému a neochotnému, zaměstnanci. Tento mě asi po měsíci a opět po třech měsících zdělil, že moc na ně tlačím a on osobně mi nic neslíbyl a nejlépe abych raději odstoupil od smlouvy (peníze už ale nevrací). Neudělali vůbec nic. Prý se zeptali dlužníka jestli zaplatí, on zdělil, že ne. To jsem jim řekl už i já v úvodu, na to se ptá vůbec nemuseli. Jediná jejich práce byla vybrat pro sebe peníze. Dnes už své peníze od  dlužníka mám díky jedné advokátní firmě v Plzni, která měla poloviční honorář a až po vyrovnání dluhu. 
Je to firma, která se  dobře živí a pouze zneužívá cizích problémů. Mohu-li radit z daleka se této firmě vyhněte.
                                                                                                                                                                     Basl Vlastimi, Plzeň

další BLBEC

• Host
« Odpověď #157 kdy: 29. 08. 2018, 21:39:31 »
Hlásím se do klubu neopatrných. Vzhledem k čerstvosti případu nemohu uvést konkrétní informace. Jen, že popis a průběh jednání sedí. A už se nejedná jen o společnost Dynamic Solvent.
Pravděpodobně odepisuji za svoji naiivitu několik tisíc Kč. Pro další klienty: ZVAŽTE dvakrát spolupráci s panem: Bc. Matin Hrníčko IČ: 43089640, Doudlebská 1699/5, 14000, Praha 4, Doručovací adresa: Na Pankráci 14, 14000, Praha 4

O.L.

• Host
« Odpověď #158 kdy: 04. 09. 2018, 10:45:41 »
 Dobrý den,
 měl jsem to štěstí, že jsem si nenaběhl.
 Postup v kanceláři byl následující. Dali mi d ruky jednoduchou smlouvu na jednu stránku. To bylo velmi podezřelé, avšak dle právníků při analýze mi bylo sděleno, že toto není nic závadného a není tam žádná protiprávní klička. Druhý den však před podepsáním přišel dovětek v podobě plné moci, kde bylo psáno, že okamžitě začnou s vymáháním po podpisu plné moci a složení 1% v hotovosti z vymáhané částky na místě u nich v kanceláři. Další podmínky v plné moci byly zakotveny tak, že jakmile vymůžou z dlužníka jakoukoli částku, dle smlouvy okamžitě vyplatí dohodnutá procenta (v mém případě 35%). Již z tohoto je zřejmé, že je nic nenutí vymáhat jedinou korunu dluhu, protože už jste jim složili v hotovosti částku v kanceláři.
 Dále nechtěli ani jediný důkaz o dluhu jako je faktura, výpis z účtu, uznání dluhu apod..
 I Takhle se dá slušně a beztrestně podnikat.
 Proč sem píšu ?? Do delší době se ozval sám pan Hrneček z telefonního čísla 736 486 376 a s představením se pod hlavičkou jiné firmy s názvem "Ochrana proti dluhové spirále" začal nabízet odkoupení pohledávky a abych přijel do Prahy do kanceláře NA Pankrác dohodnout se. Prověřil jsem název ve výpisu na Justice.cz a tato organizace vedená jako spolek pro především sportovní činnosti emá uvedenou žádnou činností jako je obchodování , financování apod..
 Takže pozor !!!!!! Jedeme na novo.
 Nenapalte se !!!! Já zvažuji trestní oznámení, protože to už je do nebe volající, jak "hyeny" mají neuvěřitelnou drzost pokračovat v tom, co jim vlastně nikdo nzakázal.
 S pozdravem O.L., Ústí n.L

Platby GoPay

reklama