reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: J & T BANKA - zkušenosti  (Přečteno 246928 krát)

Maňásek

• Host
Re: J & T BANKA - zkušenosti
« Odpověď #30 kdy: 13. 06. 2010, 22:37:21 »
je ale otázka, jestli inzerovaných 3,7% opravdu znamená 3,7%.

Podle mojí zkušenosti totiž většina bank dává do svých reklam produkty, které pomalu ani nenabízí, jenom proto, aby na oko vypadaly lépe než konkurence. Při bližším pohledu člověk ale zjistí, že se jedná o nějaký podfuk.

Reklama

• Stálý člen

reklama

ondra

• Host
« Odpověď #31 kdy: 20. 07. 2010, 14:17:16 »
To vypadá docela dobře, koukám, že do toho koše chytře nezařadili forint.

špidla

• Host
« Odpověď #32 kdy: 07. 08. 2010, 17:14:26 »
o Clear Deal klubu

Uvidíme, jak to bude pokračovat, ale zatim mi to teda moc zajímavý nepříde. Tatry byly rozhodně lepší bonus! Vstup na golf zadarmo? Občerstvovací stánek? A k tomu si zaplatit sám hotel, nejlíp jejich, ne? To by mě teda ani nenapadlo si prodloužit si vklad!
« Poslední změna: 27. 09. 2010, 16:52:51 od dalich »

TNT

• Host
« Odpověď #33 kdy: 07. 08. 2010, 18:28:33 »
Mně taky ne. Jó, kdyby tak zvedli úroky, to by bylo o něčem jiným. Někdy od zimy se údajně čeká postupný zvyšování sazeb ze strany ČNB, tak sem zvedavej, jestli se to konečně odrazí i na úrocích u komerček. A doufám, že J&T bude první kdo je pak zvedne, nechá příživníky, tj. rádobybanky, jejichž hlavním zdrojem obživy jsou poplatky, hluboko v poli za sebu a já budu mít konečně důvod přirazit další půlmeloun.

špidla

• Host
« Odpověď #34 kdy: 08. 08. 2010, 19:56:19 »
No jasně, taky u nich nejsem kvůli bonusům ale kvůli tomu, že je mám za opravdovou banku - ne jako ty ostatní poplatkožrouty. Doufám, že až si budou moct dovolit úroky zvednout, tak to udělají - zatím se zdá, že jednají s klienty fér. Potěšilo mě například, že oznámili snižování úroků měsíc dopředu, takže jsem stihl poslat prachy ještě za vyšší úrok. Jinak bych se rozhoupával až by bylo pozdě, jak se znám...

Reklama

• Stálý člen

reklama

golfwolf

• Host
« Odpověď #35 kdy: 25. 08. 2010, 14:24:55 »
Já jsem byl teď o víkendu v Čeladné a bylo to náhodou super. Určitě lví podíl na tom mělo počasí, ale musím říct, že k luxusnímu pocitu dost přispěl i J&T stan - celý den něco k jídlu, teplá i studená kuchyně, milé hostesky, super atmosféra... A hlavně jsem kvůli vstupu zadarmo nemusel nikam vyplňovat svoje údaje (kdoví, co se s nima pak děje). Jako banku bych si kvůli tomu nevybral, na druhou stranu je mi velmi milé, když banka s bezkonkurenční nabídkou zhodnocení vkladu navíc ještě dává na jevo, že o mě stojí.

kastelan

• Host
« Odpověď #36 kdy: 31. 08. 2010, 17:40:09 »
Taky jsem byl. Trochu jsem litoval, že nemám víc prachů - chtěl bych zkusit, jak se starají o ty lidi, co u nich mají běžný účet, to musí bejt! Víte už někdo, co se plánuje jako příští klubová akce?

sasa

• Host
Re: J & T BANKA - obecná diskuze
« Odpověď #37 kdy: 01. 09. 2010, 01:53:11 »
Znamena to, ze pokud chci puvodni urok (tj. 4%, 4.5% nebo 5%) jeste furt muzu az do konce cervna?

presne tak, pokud jsi penize odeslal ze sveho uctu 30.6. prioritne, aby dosly 30.6., tak mas term.ucet zalozeny s puvodnim urokem :-)

sasa

• Host
« Odpověď #38 kdy: 01. 09. 2010, 02:02:51 »
Vážený diskutující, musím konstatovat, že nesrovnalost kterou uvádíte, je bohužel způsobena chybou na stránkách www.cleardeal.cz. Zveřejněné Obchodní podmínky mají chybně uveden způsob úročení u víceletých vkladů. V platných podmínkách (které budou na web umístěny okamžitě) je uvedeno úročení tak, že je vyplácen úrok z úroku, a úrok je připisován ročně. Tento způsob úročení je platný od počátku uvedení produktu na trh, bohužel ale na webu byly chybně umístěny Obchodní podmínky, ve kterých tento pro klienty výhodnější způsob úročení byl uveden špatně. Děkuji Vám touto cestou za upozornění na chybu.

Petr Málek, ředitel marketingu J&T Banky

aktualne je tam uvedeno toto:

Výpočet Úroku a Úroku při předčasném ukončení je prováděn metodou skutečný počet
dní trvání Vkladu (ode dne připsání jistiny Vkladu na příslušný Sběrný účet do dne
předcházejícího vyplacení Vkladu Bankou)/365, přičemž Úrok je připisován ročně.
Uvedené ustanovení se nepoužije u Výnosu.

jenze urok z TV je patrne vynos... pokud ctu dobre ostatni definice

sasa

• Host
« Odpověď #39 kdy: 01. 09. 2010, 02:09:03 »
to sice ano, ale suma vkladů v J&T je 37 mld., peněz ve fondu poj. vkladů je 14mld., takže je hezké, že vklady jsou pojištěné, ale peníze z FPV by nemusely stačit.

Mily Honzo,

domnivas se nespravne, ze VSECH 37 mld. penez je pojisteno :-)

Mozna by to mel pan reditel vysvetlit, ale duvodne se lze domnivat, ze pojisteno ze zakona u J&T je tak 3-5 mld, pokud vubec... Tedy pri pripadnem 100% krachu by fond plnil jen ty pojistene penize a ty bys dostat 100% svych penez do vyse 50KEur (asi 1,2 mil.Kc) a tedy muzes klidne spat.

icenam

• Host
« Odpověď #40 kdy: 01. 09. 2010, 10:33:35 »

aktualne je tam uvedeno toto:

Výpočet Úroku a Úroku při předčasném ukončení je prováděn metodou skutečný počet
dní trvání Vkladu (ode dne připsání jistiny Vkladu na příslušný Sběrný účet do dne
předcházejícího vyplacení Vkladu Bankou)/365, přičemž Úrok je připisován ročně.
Uvedené ustanovení se nepoužije u Výnosu.

jenze urok z TV je patrne vynos... pokud ctu dobre ostatni definice
[/quote]

Si myslím, že ne. To co teď visí na netu jsou aktualizované podmínky k 21. 6. 2010 a podle obsahu aktualizace, pokud mohu soudit, jde evidentně pouze o reakci na nový produkt (tzv. strukturovaný vklad). Strukturovaný vklad zřejmě počítá vedle úroku též s výnosem, který se nejen terminologicky odlišuje od pojmu úrok. Připadá mi, že je to tak, že úrok v původním smyslu je zkrátka úrok a nikdy ne výnos, ale naopak to neplatí.  Tedy že výnos se vztahuje pouze ke strukturovanému vkladu, ne ke klasickému termíňáku. 

slepykhouslim

• Host
« Odpověď #41 kdy: 20. 09. 2010, 01:23:23 »
DObrý den, jsem v této diskusi nový. "Poštěstilo" se m i podědit cca 1,5 mio a nevím moc co s ním. Ve financích se téměř nevyznám. Já peníze aktuálně nepotřebuji, chtěl bych je zhodnotit pro děti. Jsem spíš opatrný, takže uvažuji o nějakém bankovním vkladu. Uvažuji i o clear deal. Doporučili byste mi tento produkt pro můj účel? Díky!

icenam

• Host
« Odpověď #42 kdy: 20. 09. 2010, 12:26:30 »
To je těžko říct, zda doporučit. Peníze jsem jim poslal a vzali si je. Jestli přijdou i se slíbeným úrokem za několik let nazpátek, je věc jiná, na to neumím odpovědět. Pokud jde ale o celkovou úroveň a uživatelskou pohodlnost produktu, pak je vše OK.

lobo

• Host
« Odpověď #43 kdy: 20. 09. 2010, 12:28:41 »
to sice ano, ale suma vkladů v J&T je 37 mld., peněz ve fondu poj. vkladů je 14mld., takže je hezké, že vklady jsou pojištěné, ale peníze z FPV by nemusely stačit.

Mily Honzo,

domnivas se nespravne, ze VSECH 37 mld. penez je pojisteno :-)

Mozna by to mel pan reditel vysvetlit, ale duvodne se lze domnivat, ze pojisteno ze zakona u J&T je tak 3-5 mld, pokud vubec... Tedy pri pripadnem 100% krachu by fond plnil jen ty pojistene penize a ty bys dostat 100% svych penez do vyse 50KEur (asi 1,2 mil.Kc) a tedy muzes klidne spat.

Pojištěno je vše, ale když ve fondu peníze nebudou, tak je vkladatelé nedostanou. Stačí se podívat na kauzu kdy se doteď nekteří INVESTOŘI soudí s garančním fondem obchodníků s cennými papíry.  Tam také je nárok na straně investorů,ale jakmile byly prostředky vyplaceny, stát už tam žádné peníze vložit nechtěl. Takže jedna věc je mít nárok a druhá věc čekat 10 let než mi ho stát zaplatí:)

Beniko

• Host
nove bonusy ClearDeal
« Odpověď #44 kdy: 15. 11. 2010, 13:34:30 »
Zdravím všechny,

Dostali jste taky ten dopis od J&T o novych bonusech a slevách pro členy toho jejich ClearDeal klubu? Nepamatuju si z hlavy co presne tam bylo, ale bylo toho docela dost.

Platby GoPay

reklama