reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: J & T BANKA - zkušenosti  (Přečteno 249463 krát)

Maršálek

• Host
Re: J & T BANKA - zkušenosti
« Odpověď #45 kdy: 30. 11. 2010, 22:01:11 »
Ahoj,
jak to tu čtu, tak zkušenosti s ClearDealem jsou povětšinou dobrý... Nezkoušel jste někdo investovat s J&T do toho jejich fondu Opportunity? Teď o tom visí ňákej PR článek na homepage, tak by mě zajímalo jestli s tím mátě někdo ňáký zkušenosti - já bych do toho totiž docela šel.

Reklama

• Stálý člen

reklama

TNT

• Host
« Odpověď #46 kdy: 10. 01. 2011, 23:20:09 »
Prémie nad inflaci - to je novej produkt J&T. Analyzovali jste to už někdo? Řekl bych, že jako myšlenka by to nemuselo být špatný, vázat výnos na výši inflace, je si řikám, jestli to je dobrej nápad navázat ho zrovna na inflaci v Eurozóně. Vzhledem k poslednímu vývoji bych se moc nedivil kdyby EURO dlouho nepřežilo nebo přežilo v nějaké hodně transformované formě. Z čeho se pak bude výnos vypočítávat?

Libor

• Host
« Odpověď #47 kdy: 13. 01. 2011, 00:40:44 »
Dobrý den,

dovolte mi, abych reagoval na článek Kam s volným milionem.

Nejde mi o kritiku toho, co v něm uvádíte. Téměr se vším lze souhlasit.

Rád bych Vám však napsal jeden komentář, týkající se nabídky J@T banky v případě, že si u tohoto bankovního ústavu uložíte alespoň 1 miliion na dobu minimálně 1 roku. Pak vám je automaticky poslán voucher na týdenní pobyt pro2 osoby v lukrativním hotelu prostředí Nízkých nebo Vysokých Tater.

Velmi jsem tuto nabídku zvažoval ,ale protože už mě život naučil, že nic není zadarmo, tak jsem před vložením onoho milionu přeci jen kontaktoval všechny hotely s dotazem, jak je možné provést rezervaci pobytu.. A ajhle… Ona věc má háček.

Banka sice na svých stránkách upozorňuje, že je potřeba provést rezervaci vzhledem k velkému zájmu, co možná nejdříve, a že u některého hotelu lze provést rezervaci až 3 týdny před požadovaným termínem.
Skutečnost je ale taková, že všechny 3 hotely mají capacity plně obsazené od června do září a maximálně tak můžete do Tater v předjaří a nebo na podzim ( lukrativní zimní termíny- třeba Vánoční- mají v pokynech z banky take omezeny, jako nedostupné. ). A samozřejmě všechy 3 hotely poskytnou rezervaci nejdříve až 3 týdny pře případným pobytem = pokud náhodou někdo odřekne nebo opravdu jde o termíny, kdy se nedá vystrčit ani nos z hotelového pokoje.

Dle mého je to neseriozní nabídka a neslušné jednání banky , která poskytne poukaz , který se velmi těžko použije . Navíc málokdo si může dovolenou v zaměstnání plánovat tímhle způsobem, že bude naslepo zkoušet, zda náhodou není někde volno zrovna za 3 týdny.

Berte to, prosím, jen jako zkušenost s touto ( na první pohled lákavou ) nabídkou.

StartCompany

• Host
« Odpověď #48 kdy: 05. 02. 2011, 15:23:39 »
J & T BANKA ja by som do toho nesiel neviem preco ale mam z toho velmi zly pocit

Vít Záboj

• Host
« Odpověď #49 kdy: 05. 02. 2011, 19:58:40 »
1.OOO OOO,-kč se dá investovat opravdu mnoha způsoby. Od těch výrazně adrenalinových až po ty konzervativní. Výnos a riziko úspěchu či neúspěchu tomu odpovídá téměř přímou úměrou. Je-li podle Vás zhodnocení o 15% za uplynulý rok adrenalinové, vězte, že i v naprosto konzervativní a tedy velmi jisté investiční příležitosti lze takových úžasných výsledků dosáhnout. A to navíc v době, která je považována za investičně velmi nejistou a krizovou. Máte-li zájem o bližší informace, rád Vám je poskytnu. Zdarma  :)
<censored>

« Poslední změna: 06. 02. 2011, 19:10:34 od Patrik Chrz »

Reklama

• Stálý člen

reklama

petr

• Host
« Odpověď #50 kdy: 14. 02. 2011, 17:53:27 »
J & T BANKA ja by som do toho nesiel neviem preco ale mam z toho velmi zly pocit
Ani já ne. Stačí mi totiž dát si do vyhledávače jméno "Tkáč" a chvíli číst. Pak mohou nabízet úrok třeba 200%.
Co mne však na této bance  docela pobavilo, jsou krásné "podpisy" pod zprávami auditora ve výročních zprávách, např. za rok 2009: vyrocni_zprava_2009_cas.pdf, str.19. Tedy to jsem ještě opravdu nikdy nikde neviděl. Zajímal by mne docela názor bankovního dozoru ČNB na takový "podpis" (stejný je ve všech zprávách auditora které tam mají zveřejněny - zpět do roku 2006).

daja1111

• Host
« Odpověď #51 kdy: 17. 02. 2011, 09:51:40 »
Má někdo již zkušenosti s ročním termínovaným vkladem Clear deal, myslím tím ze zpětným převedením jistiny vkladu a úroků ke dni splatnosti zpět na účet klienta?

Marek Novotný

• Host
« Odpověď #52 kdy: 17. 02. 2011, 22:19:45 »
Ani já ne. Stačí mi totiž dát si do vyhledávače jméno "Tkáč" a chvíli číst. Pak mohou nabízet úrok třeba 200%.
Co mne však na této bance  docela pobavilo, jsou krásné "podpisy" pod zprávami auditora ve výročních zprávách, např. za rok 2009: vyrocni_zprava_2009_cas.pdf, str.19. Tedy to jsem ještě opravdu nikdy nikde neviděl. Zajímal by mne docela názor bankovního dozoru ČNB na takový "podpis" (stejný je ve všech zprávách auditora které tam mají zveřejněny - zpět do roku 2006).

Dobrý den,

já tedy nevím, ale nemyslím si upřímně, že by pan Tkáč nebo jakákoli jiná postava měla co dočinění s mými financemi. Na možnosti termínovanýho účtu mě zajímají zejména jeho výnosy a nikoli osobní preference zúčastněných aktérů... Třeba ten zmiňovaný Clear Deal má úrok 4,5 % ročně při vkladu na 5 let, což z něho pokud se nemýlím činí nejlépe zhodnocený produkt, který je v současnosti dostupný na našem bankovním trhu. Nezlobte se na mě, ale tento argument je pro mě daleko pádnější, než osobní preference, ať už je můj osobní názor na pana Tkáče jakýkoli...

Marek Novotný

AZQ

• Host
« Odpověď #53 kdy: 17. 02. 2011, 23:42:20 »
Je to přesně tak, jak píše pan Novotný. Zákon o pojištění vkladů je snad u nás platný, takže není co řešit. Vklady na Clear Deal v J&T jsou podle tohoto zákona pojištěny do výše 100.000 EUR - viz http://www.fpv.cz/cs/kde-je-pojisteno.html... Ostatní jsou jen závistivé kecy těch, kteří na takové zúročení tohoto typu vkladového produktu nemohou v současné době dosáhnout...

AZQ

• Host
« Odpověď #54 kdy: 17. 02. 2011, 23:44:49 »
http://www.fpv.cz/cs/kde-je-pojisteno.html - odkaz ještě jednou bez tří teček, které dělaly neplechu.  :)

TNT

• Host
« Odpověď #55 kdy: 18. 02. 2011, 01:24:22 »
Přesně tak. Nemohu se zbavit dojmu, že za těmi co se neustále otírají o J&T nestojí nic než obyčejná závist, kterou si kompenzují alespoň škodolibími výlevy. Žádné racionální argumenty, jen pomluvy.

Carlos

• Host
« Odpověď #56 kdy: 23. 03. 2011, 13:53:13 »
Nevíte někdo jak je to se zasíláním výpisů z účtu u víceletých vkladů Clear Deal? Mám pocit, že při sjednávání rámcové smlouvy mně bylo řečeno, že se výpis zasílá po každém připsání úroků na účet, tj. každoročně ke dni výročí založení vkladu. Pokoušel jsem se o tom něco najít v dokumentech, ale nic jsem nenašel. Dky.   

Jahn O.

• Host
« Odpověď #57 kdy: 25. 03. 2011, 15:23:34 »
Vypadá to, že již brzy by mohla být spuštěna možnost elektronického ovládání služby Clear Deal. Mně teda zatím žádný heslo nepřišlo, ale předpokládám, že to je jen otázkou času, protože už mají na svých stránkách elektronický formulář  https://e-portal.jtbank.cz/Pages/login.aspx?entry=ClearDeal&selectLanguage=cs-CZ

Je dobře, že konečně s něčím takovým přišli, myslím si, že to většina klientů jen uvítá.

Tom-as

• Host
« Odpověď #58 kdy: 16. 04. 2011, 18:41:42 »
Elektronické ovládání účtu funguje už u euro-účtů, u Kč snad už v 2.Q.2011

@Libor: co se týká zajištění pobytu, tak bylo možné v lednu zajistit pobyt na červen a září v Grandhotelu Starý Smokovec, v březnu na červenec v hotelu Jasná v Demänovské dolině a jedině v Tatranské Lomnici to bylo tak, jak píše Libor: 3 týdny před požadovaným termínem potvrdí, zda mají volno. Ostatní hotely a jiné termíny jsem nezkoušel.

Pokud by došlo k nějakým problémům s bankou, tak vklad je pojištěný do ekvivalentu €100.000,- takže můžeš přijít akorát o úrok, protože se úrok připisuje ročně. Navíc dostáváš bonus - pobyt v **** hotelu představuje ekvivalent úroku cca 3%

Martin

• Host
« Odpověď #59 kdy: 01. 06. 2011, 09:58:57 »
Od 1. 7. 2011 dojde ke snížení sazeb... že já vůl sem to tam loni nedal na 5/5 :-(

Platby GoPay

reklama