reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: AAA Auto - zkušenosti  (Přečteno 200794 krát)

Vašek

• Host
AAA Auto - zkušenosti
« kdy: 29. 07. 2014, 09:56:38 »
Doébrý den,

opět stejný problém mám i já, Octavia, zkušební jízda cca 1km. Ať mi někdo řekne, že po jednom kilometru mohu vůbec posoudit, zda je vše v pořádku, je to nesmysl. Mě se po pár dnech začala Octavie zhruba při otáčkách 2000 km/h klepat a vibrovat. Zajel jsem do Prahy do specializované dílny a tam bylo vše zdiagnostikováno. Výsledek ? Kilometry neodpovídají realitě, chybí filtr pevných částic, vadný vstřik a zbytek se ukáže až se vozidlo rozebere. Dostal jsem papír s razítkem, vyčíslené díly a oprava.
Přesto se vše zamítlo, protože v době prodeje vozidla tato závada nebyla a samozřejmě poukazují na předávací protokol.
Čekal jsem že někdo zavolá, nebo že se domluvíme cca dáme Vám 15 tisíc a hotovo. Bral bych to všemi deseti
a byl bych spokojený a víc bych neřešil. Bohužel vše dopadlo jinak což se mi nelíbí. Závady takového charakteru Vám nikdo ani na zkušební jízdě nezjistí. Opravdu jsem naštvaný a mrzí mne, že se AAA ke všemu takhle staví, nejsem žádný hajzl, chtěl jsem jenom slušné auto a přesto jsem šel do AAA a místo toho jsem dostal téměř přes hubu. Je to nefér. :(

Ahoj Vašek :(

Reklama

• Stálý člen

reklama

Pavel T.

• Host
Re:AAA Auto - zkušenosti
« Odpověď #1 kdy: 30. 07. 2014, 18:21:56 »
Octavií je na thru hodně  :o, ono kupovat ojeté auto má svá úskalí. Testovací jízdu cca 1Km jsem zažil snad u všech autobazarů, záleží dost na tom, kolik to auto stojí
protože třeba jedničková octavia za 50000Kč asi nebude o.k.Já vždycky počítám s tím, že do ojetého auta něco musím zainvestovat, počítám vždy zhruba s těmi 15 tisíci.
Jelikož mám poměrně čerstvou  dobrou zkušenost s AAA tak se divím tomu že jste Vy i oni měli smůlu.Já měl vždy spíš problém s auty přes inzerát, takovýto autobazar má lidi co se vyznají ve výkupu aut.
Podotýkám že jsem měl z tohoto bazaru Mondeo, Octavii a RAV4 :-*. Tak jsem to musel napsat  Pavel.

Common rail

• Host
« Odpověď #2 kdy: 31. 07. 2014, 07:48:53 »
Já koupil v AAA Octavii 1.6 diesel  common-rail a jsem velice spokojen, vybíral jsem z hodně aut ale mohu jen doporučit.

Budínský

• Host
« Odpověď #3 kdy: 06. 11. 2014, 11:32:54 »
Jak čtu různé diskuze tak se musím zastat tohoto autobazaru. Mám od nich již druhé Subaru Outback
a absolutně si nemohu stěžovat na špatné jednání. Koupě proběhla vždy na profesionální úrovni. Auta s nimiž navštěvuji pravidelný servis jezdí spolehlivě. Já bych si stěžoval spíš na jejich konkurenci ESA a Totina, kde se mi snažili prodat evidentně bouraná auta s tím, že jsou absolutně nebouraná. Za mne je AAA Auto zárukou profesionality v tomto segmentu byznysu, mají své chyby ale v tom počtu prodaných aut jsou na tom určitě nejlíp. 

Ivona

• Host
« Odpověď #4 kdy: 04. 12. 2014, 21:35:49 »
Synovi odešlo staré auto, tak jsme se v sobotu 29. listopadu vydali pro jiné do autobazaru AAA v Pardubicích. Věděli jsme, že vůz pod 100 tisíc nebude žádný zázrak, ale do práce stačí. Vybral si 12 let starou Octavii, u které byla uvedena cena 55 tisíc na splátky nebo 79 tisíc při platbě v hotovosti. Prodejce ochotně nabídnul slevu 5 tisíc z vozu, což nás příjemně navnadilo a rozhodování usnadnilo. Protože syn v hotovosti tolik peněz neměl, rozhodli jsme se pro variantu na splátky. Chtěli jsme zaplatit 30 tisíc hotově a zbytek financovat úvěrem. Doposud bylo vše v pořádku, prodejci byli vstřícní a ochotní. Sprcha přišla až při vyjednávání o úvěru. Prodávající nám nabídnul velmi výhodný produkt, 30 tisíc akontace a po dobu tří let splátky 3600,- Kč nebo po dobu 4 let 3000,- Kč. Okamžitě jsme si spočítali, že by nás 12 let stará ojetina vyšla na cca 160 až 170 tisíc. A ještě nám to bylo prezentováno, jako výhodná nabídka. Výhoda z toho určitě plynula, ale bohužel ne pro nás. Okamžitě se mi vybavil pořad „ŠMEJDI“. Počítali jsme, že při financování vozu na úvěr to bude dražší, minimálně do ceny vozu při platbě v hotovosti, ale tahle drzost nám vyrazila dech. V dnešní době, kdy bankovní ústavy nabízejí spotřebitelské úvěry s úrokem okolo 10 procent, pro nás byla jejich nabídka nepřijatelná. Začalo tedy nekonečné handrkování o ceně, další a další nabídky úvěrů. Na výchozí cenu 55 tisíc (po slevě 50 tisíc) při financování vozu úvěrem jsme mohli rovnou zapomenout, ta byla z kategorie scifi. Kalkulátor splátek na internetu je jen takovým cukrátkem, kterým lákají zákazníky, z jejich kalkulaček padají úplně jiné cifry. Nutno ale říct, že se k nám po celou dobu chovali zdvořile, říkali nám např., že s námi jednají na rovinu, že nemají zájem cenu nijak navyšovat…..  Asi prošli dobrým školením. Nakonec jsme přistoupili na nabídku 30 tisíc zálohy a po dobu 5 let měsíční splátku cca 1300,- Kč, s podmínkou možnosti doplatit úvěr předčasně. A pak přišla další facka, naúčtovali nám poplatek cca 5 tisíc, za to, že připravili vozidlo k prodeji. Tímto si samozřejmě vykompenzovali slevu, kterou nám poskytli. O tomto poplatku jsme neměli po celou dobu ani tušení, nebyl uveden ani na internetu, ani se o něm po celou dobu nezmínili. Když jsme se ohradili, bylo nám sděleno, že nepochybili, když nám to sdělují až teď, vždyť přece stále ještě jednáme o ceně a navíc to mají vyvěšené na provozovně a prodávající ukázal na kus papíru na zdi. Dle prodávajícího maličkost, kterou není nutné s každým probírat. Ano, až tímto způsobem jsme se dozvěděli, že při financování úvěrem si připočítávají platbu za přípravu vozu k prodeji ve výši 4900,- Kč, popř. při platbě v hotovosti, za stejnou službu, částku 2700,- Kč. A to byla asi ta poslední kapka, řekli jsme STOP! Žádný úvěr, žádné oblbování. Strávili jsme tam několik hodin a byli jsme už fakt dost unavení. Takže jsme na vůz složili zálohu s tím, že zbytek přivezeme následující den v hotovosti. V neděli jsme pro vůz přijeli, doplatili zbytek ceny včetně poplatku 2 690,- Kč za přípravu vozu k prodeji. (Nechápu proč je tento poplatek rozdílný pro platbu na úvěr a pro platbu v hotovosti. Práci spojenou s úvěrem mají přece zaplacenou v tučné provizi.) A aby bylo vozidlo při převozu domů již pojištěné, nechali jsme si sepsat také povinné ručení, ke kterému nám bylo sděleno, že lze vypovědět až za ¼ roku. Opět velmi výhodné, pouhých 1670,- Kč/čtvrtletně. Ale to už jsem se nedohadovala, protože vím, že to lze změnit do 8 dnů, což jsem také okamžitě udělala (při stejných podmínkách na 3700,- Kč, ale za rok). O akční zimní pneu ke každému vozu jsme si museli říct, byly až za 3 dny a jestli si někdo myslí, že odjede s vozidlem z autobazaru AAA s povinnou výbavou, tak bohužel. Balíček s povinnou výbavou je za příplatek 1140,- Kč.
Poprvé v životě píši nějakou recenzi, poprvé se k něčemu takto vyjadřuji, ale nemohla jsem jinak. Třeba to někomu pomůže, až se bude rozhodovat, jakým způsobem bude financovat svoje vozidlo. Strašně mě mrzí, že se s námi zákazníky jedná jako s naprostými kretény (jinak to nazvat nemohu). Opravdu si myslí, že jsme jen tupé ovce?       

Takže - rozum do hrsti a nenechte se napálit – Ivona Masopustová.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Intri

• Host
« Odpověď #5 kdy: 04. 12. 2014, 21:58:35 »
Máte pravdu, je to svinstvo, ale víte, co je nejhorší? O AAA Auto už toho bylo napsáno strašně moc, skoro všechno negativní, a stejně tam lidi chodí a zkouší kupovat... A jak to dopadlo s vámi, kteří se navíc ještě i trochu bránili? Prodali, navíc pravděpodobně s mnoha desítkami procent zisku.

Ale holt reklamní kampaň jim asi pořád ještě funguje a masíruje mozky, jinak si to nejde vysvětlit. Lze doporučit snad jen méně televizních pořadů a více čtení a mentální aktivity.

milan

• Host
« Odpověď #6 kdy: 04. 12. 2014, 22:13:33 »
Citace
A to byla asi ta poslední kapka, řekli jsme STOP! Žádný úvěr, žádné oblbování. Strávili jsme tam několik hodin a byli jsme už fakt dost unavení.

Z tohoto by každý normální člověk pochopil, že se po takovémto jednání zvedám, otáčím o 180° a odcházím...nechápu jak člověk po takovéto diskuzi má ještě sílu jím kývnout na platbu hotově.

O AAA už bylo napsáno mnoho, je to jedna velká pračka na peníze, která k mému údivu stále funguje. Můj bratr nyní s němi řeší podobný spor, v autě mu na technické zjistili že má jiný motor než by měl mít...

Nechci být škodolibý, držím palce ať oktávka ujede ještě hodně kilometrů ale samotného by mě zajímalo kolik bezporuchových km to auto ujede...

Ivona

• Host
« Odpověď #7 kdy: 05. 12. 2014, 07:13:03 »
Bohužel, jak jsem psala, synovi odešlo staré auto a bez auta se nedostane do práce, tak jsme to museli vyřešit rychle.
A co se týká vozu, tak fakt nic moc. Po 100 km se utrhla automatická napínací klatka u motoru. Ještě večer jsme ho odvezli do servisu, tak čekáme jaké "jobovky" nás ještě čekají.

Richard

• Host
« Odpověď #8 kdy: 05. 12. 2014, 09:09:12 »
Mám zkušenost i jako prodávající. Neměl jsem vůbec v úmyslu auto prodávat přes autobazar. Dal jsem si inzerát na inzertním serveru Sbazar. Téměř okamžitě mi volali z AAA, že mají o vůz zájem s tím, že to nabízím za dobrou cenu (65 tis. Kč) a že mi hned pošlou technika. Že to moc spěchá neboť právě mají zájemce o takový vůz.  Nakonec jsem zvolil variantu zajet do tohoto bazaru. Následovala prohlídka vozu technikem a zkušební jízda. Technik se choval velmi zdvořile a vůz pochvaloval, žádné negativní zjištění neuvedl. Nafotil si několik snímků a odešel s tím, že jde výkup vozu schválit s vedením. Po delší době se vrátil a nabídl mi cenu o 20 tisíc nižší, než jsem požadoval. Když už jsem byl na odchodu, zvýšil nabídku o 5 tisíc. Odjel jsem domů. Následující den mi opět volali abych přijel, že jsou ochotni výkupní cenu navýšit. Už jsem nepřijel. S prodejem přímému zájemci jsem zatím neměl problém. Nevím, jak by to probíhalo, kdybych na nabízenou cenu kývl. Pravděpodobně by nastalo další podrobnější zkoumání vozu a další tlak na snížení ceny. Marketingově velmi dobře vymyšleno. Musím ovšem připustit, že pokud se chcete vozu zbavit, nemá zjevné závady a není pro vás důležité, kolik za něj dostanete, pak se o vás AAA auto profesionálně postará.

Jakubic

• Host
« Odpověď #9 kdy: 06. 12. 2014, 14:09:02 »
 >:(úvěrové společnosti nedají nic zadarmo, kdo Vám dnes půjčí peníze za mizerné zůročení? Nikdo. když jsem kupoval auto tak jsem po zvážení několika variant a počítání koupil u AAA. Měli nejlepší výběr modelu co jsem chtěl a poskytují záruky že
auto nebude kradené. Ví, že na tento bazar jsou rozporuplné recenze, jen nechápu proč tedy prodávají nejvíc aut jak píší v médiích. Moje zkušenost byla tedy vesměs kladná. To byste mohli popisovat praktiky s koupí pračky nebo televize, tam je to stejné. Finanční gramotnost je u nás nedostatečná. Když na to nemám tak to nekupuju nebo si to zpočítám předem. .

Intri

• Host
« Odpověď #10 kdy: 06. 12. 2014, 14:45:28 »
Mluvíte o finanční gramotnosti, přitom ta gramatická, která je podstatně základnější než finanční, vám zcela uniká...

Ale k věci: jaké záruky AAA poskytuje? Jak jsou zavedeny ve smlouvách a jaké sankce pro AAA plynou, pokud se zjistí, že je auto kradené? Jaké záruky poskytují na stav auta? Jaké záruky poskytují na auto obecně? Všechno jenom marketingové lži - ve skutečnosti odmítají ručit za cokoliv, dokud jim zcela vážně nehrozí soud. To samo o sobě znamená, že balancují na hraně zákona. Pokud doopravdy prodávají stále nejvíc a není to jen zaplacená marketingová kampaň, je to pouze důkaz toho, že jejich marketing pořád dokáže vymývat mozky dostatečně efektivně. V kombinací se skutečností, že když člověk půjde do jiného bazaru, stejně si nic nepomůže (bazaroví prodejci jsou prostě zcela plošně podvodníci, těch pár světlých výjimek s tím nic neudělá), je to mocný nástroj. Auto se v bazaru prostě kupovat nemá, a když, tak jen nějaké chrastítko max. na pár měsíců, než si seženete auto od seriózního prodejce (firma prodávající služební auto, soukromník apod.)

Kryšpín

• Host
« Odpověď #11 kdy: 06. 12. 2014, 16:02:47 »
Bohužel, jak jsem psala, synovi odešlo staré auto a bez auta se nedostane do práce, tak jsme to museli vyřešit rychle.
A co se týká vozu, tak fakt nic moc. Po 100 km se utrhla automatická napínací klatka u motoru. Ještě večer jsme ho odvezli do servisu, tak čekáme jaké "jobovky" nás ještě čekají.
Nevím, co jste čekala od 12 let staré Ochcávie za ty peníze... Nenapsala jste,  kolik to má najeto km, pokud je to benzín, tipuji kolem 400 000 km, nafta klidně 2x více,  tj. (nejen) motor je v řiti... Takže ta kladka je začátek, pokud to chcete udržet v chodu, připravte si do půl roku tak 100 tisíc.

Matty

• Host
« Odpověď #12 kdy: 08. 12. 2014, 08:58:47 »
Zdravím všechny

nevím, proč tak každý má potřebu nadávat jenom na AAA auto.
osobně jsme ojeté auto kupoval dvakrát (ted cerstve u AAA Auto)

ma tisickrat horsi zusenosti z jinych bazaru (mnebude jmenovat, ale jedna se o ty nejvetsi konkurenty, ktery jen kopiruji)

za sebe muzu Acka  doporucit - jen prosim nekupujte auta starsi 10 let, tam je prece jasny, ze do toho jen bduete strkat pprachy...

M

Matty

• Host
« Odpověď #13 kdy: 08. 12. 2014, 10:23:30 »

Pokud to můžu hodnotit, AAA auto podle mě vyhrává hlavně neuvěřitelně velkou nabídkou. V takovém množství aut - aktuálně mají několi tisíc aut v nabídce, ročně prodají desetitisice aut! - vyberete samnozřejmě i dobré auto.

Plus navíc garance, které jiní kopírují nebo spíš vůbec nenabízí - zimní gumy, vrácení pěnez... zajímavé ceny.. dané objemem - pokud by paní kupovala novější bezúdržbovou Octavii, ne tak hrozně mco ojeté auto, určitě by byla spokojená... Se staršími vozy prostě jsou problémy...

Srovnjte si AAA Auto s kterýmkoliv jiným autobazarem :-)
 :)

Matty

• Host
« Odpověď #14 kdy: 08. 12. 2014, 10:28:09 »
posílám jeste k tématu - k tady je ne tak starý test sedmi bazarů - aaa dopadly nejlépe
http://www.auto.cz/test-sedmi-autobazaru-jak-jsme-prodavali-ojetinu-83722/

1. AAA Auto: Nejvyšší nabídka a nejlepší servis (86 bodů)

Při zavolání na neplacenou linku jsme byli přepojeni na operátora, který se nám začal věnovat. Mluvili jsme přímo se zaměstnancem výkupu vozů a po sdělení základních informací o autě nám nabídl částku 115.000 až 125.000 korun a zároveň možnost, že zaměstnanci společnosti přijedou vůz ocenit na námi zvolené místo. My jsme se z důvodu srovnání služeb ale vydali do provozovny v pražských Kobylisích. Značení bylo zcela v pořádku, okamžitě jsme tedy zaparkovali na místech určených pro výkup vozů. Po ohlášení na recepci se nás ochotně ujal jeden z mnoha výkupních techniků. Vůz si nejdříve prohlédl na parkovišti a požádal nás o malý technický průkaz. Poté následovala krátká testovací jízda, na které jsme byli samozřejmě přítomni. Technik následně zajel do garáže na zvedák, začala velmi pečlivá prohlídka, opět s naší spoluúčastí. Mezitím nám byla nabídnuta káva. Zaměstnanec autobazaru prohlédl podvozek, motor a zkontroloval, zda na voze nebyly provedeny závažné opravy. Následovala motorový prostor a napojení na diagnostiku. Nakonec technik prozkoumal interiér a poznamenal si veškeré kosmetické vady. Po krátkém čekání v zázemí výkupu nám bylo nabídnuto 122.000 korun a zároveň další zvýhodnění na automobil, který si v bazaru vybereme.

Platby GoPay

reklama