reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: AAA Auto - zkušenosti  (Přečteno 205595 krát)

Rumm

• Host
Re:AAA Auto - zkušenosti
« Odpověď #15 kdy: 08. 12. 2014, 10:58:37 »
Koupil jsem tam auto asi před rokem, octavia. 5 let stará, servisní nížka, jasný majitel. Dnes mám radost že jsem do toho šel. Docela dobrý atgument je možnost výměny auta do 7 dnů a překvapil mne poměrně profesionální přístup autobazaru. Na druhou stranu je neefektivní plakat na špatném hrobě, AAA asi nebude úvěrová společnost. Buďte ráda že jste neměla jinou zkušenost s dovozi parádních (stočených, buraných aut) ze zahraničí. S áčkama se dá komunikovat avěci řešit když mají logický základ jak jsem se přesvědčil.

Reklama

• Stálý člen

reklama

ttt

• Host
« Odpověď #16 kdy: 08. 12. 2014, 11:21:16 »
Jak vidno tak autům nerozumíte, příště si vemte někoho s sebou, třeba automechanika, nebo někoho kdo už ojeté auto už někdy kupoval. Auto starší 10ti let většinou vyžaduje investici nejaen výměnu oleje a filtrů. Kde je kupující, tam je i prodávající.  Jinak třeba v těch ááá jde vybrat dobře..kdo má dnes na nový auto.Na pneu jsem taky čekal, nevěřím že by držely na skladě tolik různých rozměrů pneumatil. Tonda

Intri

• Host
« Odpověď #17 kdy: 08. 12. 2014, 11:26:39 »
A kolik lidí už bylo úspěšných s tím vrácením peněz? Kolika lidem byly uznány záruky? Myslím, že najdete víc těch, kdo budou mít negativní zkušenosti než pozitivní. Reklamace bezdůvodně zamítnuty, záruka vrácení peněz se na nic nevztahuje, záruky na stav odmítnuty s tvrzením, že auto v době prodeje takovou závadu nemělo atd... Jedinou možností je opravdu auto před koupí vzít a nechat zkontrolovat vámi vybraným technikem. A pochybuju, že by vám to AAA dovolilo.

Baudolino

• Host
« Odpověď #18 kdy: 10. 12. 2014, 11:50:45 »
Já neměl problém přivést si vlastního mechanika který na auto mrknul, zkouknul a prověřil. Právěže je to v tomto autobazaru transparentní. Sorry, ale proč je to tedy největší autobazar u nás? Mě se dotkne když někdo odsoudí můj nákup v tomto bazaru a tím ze mě automaticky udělá hlupáka, přitom jsem tam koupil už dvakrát auto a mám dvojnásobnou kladnou zkušenost...

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. 12. 2014, 14:24:39 »
Áčka mají velký obrat, takže se tam dá najít i dobré auto, ale je to spíše náhoda. Známý v Ááčkách pracoval a když občas vypráví, co se tam dělalo (oprava nefunkčního airbagu se řešila uštípnutím drátku k žárovce v palubní desce, přetáčení kilometrů), kolikrát měl i strach do auta na zkušební jízdu nastoupit. Případně když říkal, jak tam lidi auta v hodnotě desítek tisíc nechali za korunu (aby se pak obratem ruky prodávaly za ty desítky tisíc), totálně zbořená Felicie za 14 dní na prodejně jako nebouraná, atd.
Takže ty drobnosti jako hádání se o náhradní kola, poplatek za to, že si vůbec smíte auto koupit, atd, to už je třešnička na dortu.
Ale kdo chce kam,... Já bych si auto v Áčkách koupil jedině, pokud bych tam měl známého, který by viděl do jejich systému, kde je opravdu podrobně popsáno v jakém stavu tam auto přišlo a jaké má případné závady. Jinak ani náhodou.

Svoji zkušenost s AAA popisoval i Dalibor a to měl ještě celkem štěstí.
http://www.mesec.cz/clanky/jak-jsem-kupoval-auto-u-aaa-auto-zkusenost/

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jaroslav B.

• Host
« Odpověď #20 kdy: 11. 12. 2014, 11:53:44 »
Já kupoval auto v AAA nakonec, ale předtím jsem byl ve dvou bazarech kde mi chteli prodat totálni jebky - stoprocentně stočené a jedno auto bylo i bourané a složené z více aut evidentně! V AAA jsem byl se známím mechanikem, jelikož v žadnem bazaru bych si nelajznul kopupit auto jen tak sám, málo tomu rozumím. Vybrali jsme OII 4x4tdi 06, auto jsme prolezli, nechali zvednout a řádně projeli, kamarád je blazen do octavií, takže jsem mu důvěřoval když řekl "toto ber". Při rozhodování vzato kolem a kolem se mi jevila koupě vozu v AAA jako nejlepší tah, taky tomu tak bylo a je. S koupí vozu i se stavem jsem spokojen ještě teď po 3/4 roce. Poučení zní- člověk musí být na koupi vozu připravený a informovaný. S AAA mám tedy lepší zkušenost než s jejíma konkurentama. Mám za to že tam jsou nejlepší služby a dobrý přístup prodejců potvrzuji. S nákupem v AAA auto Praha jsem osobně spokojený a šel bych tam znovu.

Jaroslav Beneš

Matty

• Host
« Odpověď #21 kdy: 11. 12. 2014, 12:25:17 »
Jo, podle me opravdu v AAA nejsou jenom spatná auta, dokonce bych rekl, ze spatna auta jsou i z vyroby prodavana jako nova...
Ale tim uz se dostavame do uplne jine roviny.

Na AAA se mi libi to, ze maji opravdu "to neco navic" - auto chci kupovat rychle a chci mit vyber - a oboji mam v AAA Auto.
Nekdo bere vyber auta jako cast svatecni, kdy chce spekulovat, sledovat ruzne bazary - a pritom mu dojde, ze ten cas, ktery stravil objizdenim malych bazaru, mohl vyuzit jinak...

AAA maji sve zaruky, ktere v malem bazaru nenajdete. tam lezi auta v komisi, nejsou ani ve vlastnictvi toho prodejce...

Jsem zvedav, co zmeni pripravovana legislativa, od noveho roku na to opravdu spusta tech malych bazaru nebude pripravena... 8)

MichalB

• Host
« Odpověď #22 kdy: 11. 12. 2014, 13:35:38 »
Vzhledem k nabídce se dá u áček nejlíp vybrat, otázkou však je kolik na auto chci dát peněz a pro jaké účely ho budu používat. Když jsem hledal velké kombi tak jsem po dvou měsících skončil v áčkách, auta jsou všude kus od kusu, já jsem do toho šel a jsem spokojen, taky stálo 300 tisíc, žádná jeb. za 40 :-) Jinak těmto známej říkal moc nevěřím, většinou je to HOAX nebo nějaký šum.

Intri

• Host
« Odpověď #23 kdy: 11. 12. 2014, 18:01:13 »
Tolik evidentně reklamních keců, to se jen tak nevidí...

"Na AAA se mi líbí....obojí mám v AAA Auto. AAA maji sve zaruky..." Copak copak, bojí se snad zaměstnanci AAA, že by se neututlala pravda?

Ať si kdo chce kupuje kde chce. Objektivním faktem zůstává, že AAA a bazary obecně jsou prachobyčejní podvodníci, proti kterým z nějakého důvodu nikdo nejde - což v ČR není nezvyklé, když jsou tady zákony dělané na ochranu právě takovýchto podvodníků. Takže ten, kdo uvěří marketingovým blábolům zde tlachajícím zaměstnancům AAA, je příliš blbý na to, aby si výdrb od AAA nezasloužil.

Kandahár

• Host
« Odpověď #24 kdy: 11. 12. 2014, 18:10:11 »
Podle mne je to bazar jako kazdej jinej , snad ten z tech lepsich... asi tak

mendrite

• Host
« Odpověď #25 kdy: 11. 12. 2014, 23:21:01 »
Tak připíšu vlastní zkušenost. Auto jsme nekupovali, ale chtěli prodat a AAA s inzenrcí i spamem v poště byla krom avíza jedna z variant. Prodávala se starší 607 s málo najetýma km, kde vše nebylo zrovna ve 100% kondici, ale lná výbava a cena kolem 70tis. AAA auto po projetí a konzultaci s vedením ohodnotili na 0kč, nebo 20tis. jako sleva při koupi AAA auta. Auto jsme nakonec po 1/2 roce prodali stále za těch 70tis. přes jiný bazar.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 12. 12. 2014, 06:51:55 »
Vzhledem k nabídce se dá u áček nejlíp vybrat, otázkou však je kolik na auto chci dát peněz a pro jaké účely ho budu používat. Když jsem hledal velké kombi tak jsem po dvou měsících skončil v áčkách, auta jsou všude kus od kusu, já jsem do toho šel a jsem spokojen, taky stálo 300 tisíc, žádná jeb. za 40 :-) Jinak těmto známej říkal moc nevěřím, většinou je to HOAX nebo nějaký šum.
Tak já ho znám osobně, takže o žádný HOAX nejde. Ale lidi jsou jako děti, nestačí jim říct "ta kamna jsou horká", musí si sáhnout sami. No tak hurá do Áček, ať je pak v diskusích o čem psát.
Ostatně jejich call centrum je taky legenda. Každý den procházejí noviny a obvolávají inzeráty a nabízejí nesmyslné částky za odkup nabízených vozidel a když tam člověk pak přijdede, nenabídnou ani polovinu. Však si to může každý vyzkoušet. Stačí dát do libovolných novin inzerát na prodej auta a je téměř 100 % pravděpodobnost, že mu budou volat z Áček.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 12. 12. 2014, 07:08:15 »
Asi by to chtělo psát do jednoho vlákna:
http://forum.mesec.cz/index.php?topic=6994.0

abcdefg

• Host
« Odpověď #28 kdy: 16. 12. 2014, 10:55:16 »
Už jsem tady psal, o áčkách toho bylo napsaný hodně, málokdo napíše svoji spokojenost, většinou jsou to samé "koupili jsme Octavii za 60 tisíc a po odjezdu z autobazaru jsme zjistili že řadící páka je opotřebovaná a auto není jako nové!!!!!"  :-))))) Je to podvod, už nikdy tam nepojedeme....   Těmto lidem doporučuji mokrý obklad na hlavu, nohy do tepla a zjistit si něco o modelu auta které kupuju.   

Nezmar

• Host
« Odpověď #29 kdy: 16. 12. 2014, 11:57:06 »
Do áček jsem prodal dvě rozbitá auta, obě s poruchou motoru. U výkupu na nic nepřišli a do týdne obě auta prodali. Takže asi takhle : Aáčka jsou super, pokud prodáváte rozbité auto, ale noční můra, pokud si tam zajedete na nákup. Osobně mám mnohem lepší zkušenost s auto ESA - tam pracují na výkupu automechanici a obě zmíněná auta mi tam odmítli.

Platby GoPay

reklama