reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: AAA Auto - zkušenosti  (Přečteno 204885 krát)

Animall

• Host
Re:AAA Auto - zkušenosti
« Odpověď #45 kdy: 02. 07. 2015, 15:05:36 »
Tedy ja jsem v AAA auto kupoval již dva vozy, pokaždé bez problému, obchodníci byly ochotní a vstřícní, obě auta považuji za zdařilý kup a fungujou bez problémů a investic stále. Nechápu tu vaši zkušenost, příjde mi to celkem uhozené a pravdě dost vzdálené!

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 02. 07. 2015, 16:35:06 »
Zvláštní, skoro zároveň pochvalný post na AAA a negativní v Auto Esa v jiném vláknu, kterýžto bazar leží AAA nejvíce v žaludku (jako ne že bych si myslel, že je jeden z nich lepší)

Verraa

• Host
« Odpověď #47 kdy: 09. 07. 2015, 17:16:29 »
Taky patřím do skupiny lidí, co autem z AAA jezdí už 4tý rok. Kupovala jsem Mondeo v pražským autobazaru. Jediné, co jsem měnila bylo prasklé sklo, když mi ho na dálnici rozbil kamion, kterýmu něco z auta odletělo, to mi proplatila pojistka...a takový ty klasické servisy. nic víc. Ale pořád jsou to ojetá auta a musí se s investicí do něj po čase počítat.

joniponi

• Host
« Odpověď #48 kdy: 14. 07. 2015, 17:21:38 »
To co popisujete o zkušenosti s úvěrovými společnostmi je divné. Já v 3a kupoval na úvěr jednou a žádné takové poplatky si nepamatuji. Lepší je si našetřit ale ne každej na to má, to je jasná věc. Ale kupovat auto za 55k na splátky. měli jste si kapku přidat.

Kamila

• Host
« Odpověď #49 kdy: 16. 07. 2015, 10:40:27 »
Taky si myslím, že kupovat levné auto a pak se divit, že se něco pokazilo, nemá smysl.  Staré auta vyjdou levněji o to dráž pak náhradní díly. U áček moje rodina koupila dohromady dvě auta, jedno za 150 tis. a druhé za 175 tis. a vše vpořádku. Až teda na to, že u toho druhého auta jsme tak byly od 5h asi do zavíračky...než se všechno vyřídilo...ale bylo to asi hlavně tím, že tam byly před náma 2 lidi, co vybírali a chtěli taky koupit.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Kobr

• Host
« Odpověď #50 kdy: 26. 07. 2015, 21:27:36 »
Koupě ojetého auta je vždy trochu nejistá, bazary s těmi auty také moc nenajezdí, tak nemohou vědět všechno, navíc, když jim původní majitel "zapomene" nějakou informaci o stavu vozu doplnit. Mám s AAA pozitivní zkušenost s nákupem i prodejem, profesionální přístup, rychlé jednání, navíc se nemusím bát o původ auta.

Pepan

• Host
« Odpověď #51 kdy: 26. 07. 2015, 21:35:39 »
Koupit si ojeté auto levně a pak se divit poškození, je jako si koupit značkovou mikinu za pětinu její ceny v originálním obchodě a divit se, že po vyprání pustila barvu. U ojetých aut by se mělo počítat s investicí hned na začátku. Mám auto z AAA už třetím rokem, musel jsem opravit  kde co, ale stále jezdí, a rozhodně lepší, než si kupovat auto fungl nové. Áčka nejsou zase tak špatná, jen mají víc zákazníků tudíž víc zkušeností.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 27. 07. 2015, 06:19:20 »
Když už pochvalný příspěvek, tak hned zároveň do dvou vláken, že? :)
http://forum.mesec.cz/index.php?topic=6994.msg40179;topicseen#new

Áčka mají velmi dobré mechaniky, kteří umí o autě zjistit opravdu vše a umí je i "opravit" tak, aby se na vadu nepřišlo hned. Takže z toho, že stav auta neznají, bych je určitě neobvinil.
Jak mi říkal kamarád, který v AAA nějakou dobu pracoval - kdyby tak zákazník měl přístup do interního systému, kde jsou jednotlivé vady (velmi přesně) popsány (včetně toho, jak byly "opraveny"), tak by se 90 % aut nikdy neprodalo.

Existuje jedno přísloví - ošidil tě jednou, hanba mu. Ošidil tě podruhé, hanba ti. Áčka jsou "profláklá" a stejně se stále najde dost těch, kdo si sem půjde ojetinu koupit.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 27. 07. 2015, 06:26:04 »
Když už pochvalný příspěvek, tak hned zároveň do dvou vláken, že? :)
http://forum.mesec.cz/index.php?topic=6203.msg40180;topicseen#new

Když si ve značkovém obchodě koupím mikinu za zlomek ceny, tak je to proto, že buď je to výprodej staré kolekce (a je tedy bezvadná), nebo pro konkrétní, OZNAČENOU vadu (většinou nějaké poškození). Projeví-li se jakákoliv jiná vada, mohu ji vrátit.

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 27. 07. 2015, 07:45:27 »
Mám auto z AAA už třetím rokem, musel jsem opravit  kde co, ale stále jezdí, a rozhodně lepší, než si kupovat auto fungl nové.
Tak to gratuluji. Já mám čtvrtým rokem auto fungl nové, a nemusel jsem na něm opravovat vůbec nic. Až se začně sr..., tak ho dám do Áček, někdo si ho koupí, opraví na něm kde co a bude jezdit dál.

Honza

• Host
« Odpověď #55 kdy: 16. 08. 2015, 14:21:00 »
Stane se, hlavně, že reklamace projde. Švagr loni na podzim také cosi u AAA reklamoval, trvalo to skoro do Vánoc, ale dveře s ním nevykopli, jak se mnohdy stává. Máš u nich garanci vad na 2 roky, takže pohoda.

ZuZu

• Host
« Odpověď #56 kdy: 16. 08. 2015, 14:59:26 »
Dýl tě projet nikdo nenechá, tady aspoň garantují původ a 2 roky oprav. Nabídku mají velkou, tekže vybrat dobré auto se dá.

Pavel639

• Host
« Odpověď #57 kdy: 01. 09. 2015, 16:25:40 »
Hlavně mají výběr na to, abys teda našel to, co se ti bude zamlouvat. A pokud si ho prozkoušíš, prověříš, mrkne se ti na něj mechanik, tak nevidim důvoc, proč si ho nekoupit.

Jindra

• Host
« Odpověď #58 kdy: 10. 09. 2015, 15:49:17 »
Ja mam spatnou zkusenost z maleho bazaru u Prahy par let zpet a to me dost odradilo. Naposled jsme kupovali Fabii prave v AAA a oproti tomu malemu bazaru slo vse jak na dratkach. S kamosem sme auto proklepli, projeli a za par hodin byl obchod vyrizenej. A zadnou vetsi opravu jsem zatim resit nemusel...  8)

dozilek

• Host
« Odpověď #59 kdy: 20. 09. 2015, 20:35:58 »
Také mám ok zkušenost. Vybral jsem si na netu, zašel tam, prohlédl si ho, projel se a odjel v něm domů :D Špatnou zkušenost můžeš mít s jakýmkoli bazarem, nevíš, co za chytráka tam to auto prodá a co 'zapomene' zmínit

Platby GoPay

reklama