Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: AAA Auto - zkušenosti  (Přečteno 225294 krát)

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:AAA Auto - zkušenosti
« Odpověď #60 kdy: 21. 09. 2015, 12:55:57 »
Jedna věc mě mezi těmi spokojenými klienty Áček udivuje. Jací jsou to profesionálové, kolik aut už koupili/prodali, kolik různých autobazarů vyzkoušeli a všude udělali špatnou zkušenost, zejména v největší konkurenci Áček - v Auto Esa.

Teda já nevím, ale mohu-li soudit z mého okolí, tak lidé si kupuji auto zpravidla na 5-10 let, ale tady to vypadá, že někteří si pořizují "nové" auto snad co půl rok :)

Reklama

• Stálý člen

Zachari

• Host
« Odpověď #61 kdy: 22. 09. 2015, 11:26:31 »
Mě udivuje, že do vlákna o AAA se dostene jiný bazar. ;D Taky mě pobavila banerová reklama, co se tu objevila. :)
I když musím přiznat, že osobně nemám žádné zkušenosti s bazary a doufám, že mi auto nějakou chvíli vydrží, protože když to sleduju, tak budu muset přihodit o šedesát až osmdesát tisíc víc, než jsem si původně myslel. Teď mi ještě řekněte, kde na to vzít? ;)

Rik

• Host
« Odpověď #62 kdy: 25. 09. 2015, 10:58:55 »
Hlavně neříkej, že jsi chtěl auto za 20K. To už by bylo lepší si koupit kolo nebo odrážedlo! xD

Novotná

• Host
« Odpověď #63 kdy: 28. 09. 2015, 14:57:14 »
Nám také schválili reklamaci, ale už to nějaký pátek bude. Nevím, třeba záleží na pobočce nebo v jakém je daný pracovník rozpoložení. Každopádně nás to také lehce překvapilo, vím, jak to s reklamacemi je u mnoha obchodů, ale tímto si u nás Áčka rozhodně vysloužili plusové body.

vondra

• Host
« Odpověď #64 kdy: 28. 09. 2015, 15:07:33 »
Kupoval jsem v aaa na protiůčet plus obě auta dcerám a nikdy problém nebyl. Mimochodem čekat, že vám auto vydrží 10 let to byste musel mít, pane Chrz, žigulíka, nebo něco podobně starého, kdy se auta ještě vyráběla tak, aby vydržela.

Reklama

• Stálý člen

Steve

• Host
« Odpověď #65 kdy: 29. 09. 2015, 15:44:11 »
Ja kupoval Octavii v aaa auto a byl jsem velmi mile překvapen, nebál bych se tam jít pro auto znovu.

ministr

• Host
« Odpověď #66 kdy: 29. 09. 2015, 16:20:01 »

Pokud to můžu hodnotit, AAA auto podle mě vyhrává hlavně neuvěřitelně velkou nabídkou. V takovém množství aut - aktuálně mají několi tisíc aut v nabídce, ročně prodají desetitisice aut! - vyberete samnozřejmě i dobré auto.

Plus navíc garance, které jiní kopírují nebo spíš vůbec nenabízí - zimní gumy, vrácení pěnez... zajímavé ceny.. dané objemem - pokud by paní kupovala novější bezúdržbovou Octavii, ne tak hrozně mco ojeté auto, určitě by byla spokojená... Se staršími vozy prostě jsou problémy...

Srovnjte si AAA Auto s kterýmkoliv jiným autobazarem :-)
 :)
Tak co se týká autobazarů tak AAA jednoznačně vede v kvalitativním i kvantitativním spektru v plusové rovině.

Honza

• Host
« Odpověď #67 kdy: 12. 10. 2015, 08:24:24 »
Nemůžu říct, že bych jim nějak fandil, ale to že tu jsou pořád a stále rostou a stále prodávají, tak to o jejich kvaliták také svědčí.

jataky

• Host
« Odpověď #68 kdy: 05. 11. 2015, 21:26:23 »
Neznám autobazar co by měl delší testovací jízdu než áčka, nedávno jsem tam jel s Audi A5 a po té cestě ke kruháku to je min. jeden kilák jenom tam. Vždy je dobré si vzít někoho s sebou. Octavií je hodně a řekl bych že právě tento autobazar se snaží už ve výkupu prověřit auta co nejlíp. Co jsem tam prodával tak to nebylo tady máte peníze a čau, takže bych se tam Octu nebál koupit určitě.

Alexandr

• Host
« Odpověď #69 kdy: 06. 11. 2015, 08:07:01 »
...v áčkách dělají dobré kafe a lepší auto se šikne vždycky tak uvažuji o návštěvě, já když jsem tam byl tak jsem už tu jízdu chtěl ukončit a prodávající na mě ať se ještě projedu a zkusím to dát víc do otáček atp., já jsem tedy se stylem prodeje jejich aut spokojen, zvedli mi ho na požádání, dohledal jsem si dokonce i původního majitele. Za mě s nima tedy spokojenost.

Spidey

• Host
« Odpověď #70 kdy: 06. 11. 2015, 15:10:19 »
V Ackach jsem kupoval služební auto asi měsíc zptáky a nějak nechápu, co všichni majít za problém. Internet je plný hejtů, ale prodavač byl fajn (žádnej vlezlej debil) a auto úplně v pohodě.

tommar007

• Host
« Odpověď #71 kdy: 06. 11. 2015, 21:31:49 »
Božíčku, jak se tady objeví nějaký kritický příspěvek, tak hned po něm jsou alespoň 3 kladné, hned za sebou... Naštěstí jsem pracoval ve firmě, které ten areál, kde srAAAčka sídlí, patřil... A spolužák tam dovezl na plaťáku autí, které vařilo, a bez problémů ho vykoupili... Ale každý svého štěstí strůjcem.

Tom

• Host
« Odpověď #72 kdy: 07. 11. 2015, 01:48:58 »
Božíčku, jak se tady objeví nějaký kritický příspěvek, tak hned po něm jsou alespoň 3 kladné, hned za sebou... Naštěstí jsem pracoval ve firmě, které ten areál, kde srAAAčka sídlí, patřil... A spolužák tam dovezl na plaťáku autí, které vařilo, a bez problémů ho vykoupili... Ale každý svého štěstí strůjcem.

To je celkem klasika.

1/ Objevil se idiot s roztrojenou osobností (alias hardcore schizofrenik)
2/ Objevili se tři idioti (nepravděpodobné)
3/ Jeden idiot si řekne, že tři idioti zmohou více než jeden a píše i za ostatní dva

Jarda

• Host
« Odpověď #73 kdy: 04. 12. 2015, 12:46:36 »
U vozu Kia se mi projevila vada.Je podezření na poškození hlavy válců motoru.Mám doklad servisu,že bývalý majitel věděl o této závadě,ale odmítl opravu.Ze strany AAA auto zamítnutí reklamace.Podáno odvolání k ombudsmanovi AAA auto,na žádost odeslána dokumentace,která byla převzata 30.11.2015.Od té doby žádná odezva.7.12.2015 bude věc předána právní kanceláři.

Jarda

• Host
« Odpověď #74 kdy: 04. 12. 2015, 21:20:44 »
Trošku rad-při reklamaci ojetého vozu můžete odstoupit jen-nedodržení reklamační lhůty,neopravitelná vada-to je právní vada vozu.Právní vada je-výměna celého motoru-mění se V.I.N  a tím vzniká vlastně úplně jiné vozidlo,také karoserie má své číslo
a pokud by se muselo měnit cca1/3 karoserie,která je takto chráněná,opět je to právní vada.Můžete žádat slevu nebo opravu.
POZOR NEOPRAVOVAT-ZÁSAH jiné osoby,zbavujete se tak důkazu v jakém stavu byl vůz při prodeji.Při zamítnutí reklamace pořídit
soudně znalecký posudek a snažit se ještě dohodnout.Tento postup neplatí jen při koupi v autobazaru,ale i od soukromé osoby.Půl roku od koupě musí dokazovat prodejce,zbývající dobu ochranné lhůty zákazník.Já měl a dosud mám od aaaček již 10 let ford Mondeo,
z roku 1998 a když začal odcházet po karosářské stránce,šel jsem tam znovu a bác-mám problém.
Ještě-soukromá osoba ručí pouze 1/2roku a autobazar 1 rok-může si tuto lhůtu zkrátit ze zákona

Platby GoPay