reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: AAA Auto - zkušenosti  (Přečteno 204882 krát)

kmo

• Host
Re:AAA Auto - zkušenosti
« Odpověď #30 kdy: 16. 12. 2014, 12:13:00 »
S áčky mám dvě zkušenosti - kupoval jsem tam Scenica a Toyotu yaris. Obě auta byla naštěsí docela v pořádku, bez nějakých zásadních závad, které by mě stály hodně peněz. Akorát u Renaulta jsem časem zjistil, že musel být trochu bouraný, protože v kufru ve škvírách se našly zbytky vysypaného skla a nefungovalo vyhřívání zadního skla, ale asi byly jen nabourané zadní dveře, nic zásadního. Toyota byla zcela v pořádku. Ovšem přesto jejich způsob jednání se zákazníky je děsně falešný, protože nejprve lákají na internetu na kdejaké slevy - za online rezervaci, různé dárky apod avšak v reálu je to naprostá lež, protože vám nic nedají, všechno jsou jenom plané sliby, které jsou pak překryté různými výmluvami a jinými poplatky, které naopak zamlčují těsně až do okamžiku prodeje. No a výkup to je katastrofa - nejprve slíbí docela slušnou cenu a pak z ničeho nic tvrdí, že to nemůžou atd.....pak následují tahanice a obligátní výmluvy na nutnost schválení manažerem apod......je mi z nich na blití, ale je pravda, že kdybych potřeboval zase koupit auto, asi bych tam se sebezapřením zasel šel.....ten výběr je tam přece jen velký.....

Reklama

• Stálý člen

reklama

Matty

• Host
« Odpověď #31 kdy: 17. 12. 2014, 14:03:40 »
Do áček jsem prodal dvě rozbitá auta, obě s poruchou motoru. U výkupu na nic nepřišli a do týdne obě auta prodali. Takže asi takhle : Aáčka jsou super, pokud prodáváte rozbité auto, ale noční můra, pokud si tam zajedete na nákup. Osobně mám mnohem lepší zkušenost s auto ESA - tam pracují na výkupu automechanici a obě zmíněná auta mi tam odmítli.

tak zrovna Auto ESa jsou snad nejhorsi bazar - dělají  podvody, vykupují auta s podezřelým původem ... účastním se hromadné žaloby na tuto společnost

dochtor

• Host
« Odpověď #32 kdy: 19. 12. 2014, 11:47:42 »
Já po zkušenostech s ESA jezdím jedině do áček, tak kradené auto nezeženu...

Kryšpín

• Host
« Odpověď #33 kdy: 19. 12. 2014, 13:19:13 »
Do áček jsem prodal dvě rozbitá auta, obě s poruchou motoru.
Stejně tak známý... Auto vařilo, tak to přitáhl z Plzně do Prahy na plaťáku, složil v ulici vedle Áček, dojel s tím do Áček a auto úspěště prodal...

@ Matty: Asi tě to překvapí, ale hromadnou žalobu náš právní řád nezná.

Pavel

• Host
« Odpověď #34 kdy: 04. 02. 2015, 13:11:22 »
Dobrý den.Zakoupil jsem u AAA auto osobní vůz se závěsným zařízením.Závěsné zařízení nebylo zapsáno ve velkém TP.Jelikož mi odmítli na magistrátu vozidlo zapsat na mne,rozhodli v AAA že závěsné zařízení demontují,po té už vše proběhlo v pořádku.V AAA se mnou sepsali reklamační protokol.Těsně před koncem uplynutí 1 měsíce trvání reklamace mne poštou seznámili se spůsobem jak hodlají reklamaci řešit,tzn:
prodávající zajistí dodání typového listu v souladu s platnou legistlativou.V pátek mi bylo oznámeno že originál typového listu jim již saslali českou poštou.Dnes je středa,bylo mi řečeno že se zásilka ztratila a že ji budou dohledávat.Píši sem toto z důvodu že by mne
zajímalo jak dlouho mohou v AAA toto řešit.Závěsné zařízení je pro mne jako živnostníka nezbytné,proto jsem pořizoval vozidlo tímto vybavené.Děkuji za radu.Pavel.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Vojtěch Toráč

• Host
« Odpověď #35 kdy: 05. 02. 2015, 17:17:49 »
Vážený pane,
rád bych Vám osobně pomohl tuto situaci vyřídit co nejrychleji, ale nemám k situaci konkrétní údaje. Kontaktujte mě prosím na e-mailu vojtech.torac(zavinac)aaaauto.cz, obratem se Vám ozvu. Děkuji, Vojtěch Toráč, AAA AUTO

Pavel

• Host
« Odpověď #36 kdy: 09. 02. 2015, 17:42:46 »
Dobrý den,takže dnes mi na magistrátu zapsali závěs do TP/minulý týden jsem měl z AAA nekompletní dokumentaci takže opět vyhazov/ a ve středu mám slíbeno v AAA že mi závěsné namontují zpět.Trvalo to 1,5 měsíce,neumím si představit že bych byl zaměstnanec,těžko bych toto absolvoval,myslím že by to nějaký ten den dovolené zbaštilo.Veškeré poplatky a náklady hradím sám,ani náznak že by toto chtěli kompenzovat jelikož vše vzniklo jejich přístupem.Doufám že ve středu bude návštěva tohoto podniku moje poslední,v případě že ne,ozvu se.Rada všem,buďe ve sřehu!!!!!

fanyn3

• Host
« Odpověď #37 kdy: 09. 02. 2015, 18:44:58 »
Rada všem,buďe ve sřehu!!!!!

Dovolím si upravit:
Rada všem, velikánským obloukem se AAA vyhnout!!!!!

Klient

• Host
« Odpověď #38 kdy: 04. 03. 2015, 21:08:13 »
Je to největší autobazar s dobrým výběrem. Asi ne každý může být spokojený. Já tam kupoval už vícekrát a nikdy jsem nelitoval. Nedávno jsem četl že prodali rekordní počet aut. Kdyby to bylo jak říkáte tak by ty prodeje nebyly takové. Pokud si chci dobře vybrat jedu vždy do aaa. Co člověk to zkušenost..

zkusenost

• Host
« Odpověď #39 kdy: 14. 05. 2015, 15:17:06 »
Tento autobazar má hodně pro. Nekoupíte tam kradené auto. Máte garanci původu a můžete auto do 7 dnů vyměnit. Jako v každém autobazaru to chce poctivě vybírat a prověřovat. Mne na áčkách zaujme vždy dobrá nabídka aut. Osobně mám špatnou zkušenost s nákupem přes inzerát.

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 14. 05. 2015, 17:03:55 »
Ta je dobrá, skoro jako ta O Budulínkovi...

Viktor

• Host
« Odpověď #41 kdy: 15. 05. 2015, 05:07:29 »
Osobně jsem u AAA kupoval auto před cca půl rokem a zatím musím zaklepat ale jsem spokojen. Auto mělo 5let a cekem nízký nájezd, tak jsem byl podezíravý a tak hned po koupi moje cesta směřovala do autorizovaného servisu ať mi jej zkontrolují, jestli nebylo bourané a nejsou na něm nějaké vady, popřípadě s jakou částkou bych měl počítat na nějaké opravy. Auto mi ze servisu vrátili mi s tím, že ve výborném stavu. Podobné info jsem dostal na STK.
Jediné, co mě fest vytočilo bylo jednání s jejich "finančním poradcem", který se mi snažil vnutit výborný úvěr s "neodolatelným" úrokem 30% a pak se mě ještě několikrát stupidně ptal, co se mi na něm nelíbí. A až když jsem ho po několika mírných a slušných odmítnutích, které odmítal pochopit, do háje a dal se na odchod, tak zavolal nadřízeného, který sice ze začátku taky zkusil hrát těžce nechápavého, jak se někomu 30% úrok nemůže líbit ale nakonec nám úrok slevili na relativně přijatelných necelých 7% a k tomu ještě sjednané pojištění za hodně dobrou cenu díky uplatněným bazarovým slevám.
Ve stručnosti - zkušenosti s prohlídkou, zkušební jízdou i stavem auta OK, "vzdělaní poradci" na odstřel a mít se u nich hodně na pozoru a nepřistoupit na jejich tlak ke sjednaní k...nevýhodných úvěrů.

Lukáš

• Host

Lukáš

• Host

crrcekk

• Host
« Odpověď #44 kdy: 01. 07. 2015, 17:20:50 »
Já kupuju jedině v AAA. Nikde jinde nemají možnost výměny auta do 7. dnů.

Platby GoPay

reklama