reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: AAA Auto - zkušenosti  (Přečteno 166823 krát)

Jookee

• Host
Re:AAA Auto - zkušenosti
« Odpověď #90 kdy: 20. 10. 2017, 01:05:45 »
Zkušenosti rozporuplné. Dělal jsem výměnu rok starého za rok staré + doplatek.
Po 3 hodinách jsem z pobočky naštvaně odešel. Pak telefonáty a slevy, atd.
Shrnuto - nakonec přijeli oni ke mně (50 km) s mým vybraným autem a odvezli si moje - akce  cca 30 minut, včetně pojistky, atd.
Na místě zjištěno, že auto nemá povinnou výbavu ani sadu na opravu pneu - vzal jsem si z mého auta (na fintu - že mi to někdo doveze během týdne jsem ani nereagoval), smlouvy jsem si nechal zaslat předem.
Pozn. Kdyby jednali rychleji- hned na pobočce, tak jsem jim tam nechal i zánovní zimní kola + povinnou výbavu. Takže vlastně prodělali cca 6 tisíc.
Příště jestli budu zase měnit - tak si tam zajedu - projedu si mnou vybraný automobil, dám jim KOPIE!!! VT a servisky a řeknu máte 30 minut na nacenění vozu - a pak odjedu, ať si přijedou oni za mnou.

p.s. Nabídli o cca 10 tisíc lepší cenu než ostatní bazary. Nový majitel mé bývalé auto koupil do týdne. Pokud mu z inzerované ceny nedali slevu, pak auto koupil o 5 tisíc dráž, než jsem ho nabízel 2 týdny na SAUTU, navíc bez zimních gum a povinné výbavy.

Naštvali mně na startu, když mi po telefonátu slíbili nesplnitelné - výkup auta za o skoro 30 tisíc více než byl uskutečněn - přestože auto bylo v bezvadném stavu, servisované - nebyl tedy důvod snižovat cenu.
Obecně chápu jejich postupy, ale nelíbí se mi - prostoje, čekání, manipulace, tajemné rozhovory s manažery, atd.

Na druhou stranu je pro příští obchod nezavrhuji.

K těm psaným závadám - kolikrát za to bazar ani nemůžu - kdysi se mi svěřil známý - že své problémové auto narafičil tak, aby prošlo jejich prohlídkou, i když si vyžadovalo nutné opravy za cca 30 tisíc (30 % ceny auta). Osobně to nechtěl nikomu prodat, ať za ním nikdo nejezdí, že chce auto vrátit, atd. Z AAAček se mu neozvali, takže tak. Dobré ojeté auto mezi 6 a 10ti lety je těžké v bazarech najít, protože buď si je majitelé drží, nebo je - když šlape dobře - prodají/dají do rodiny nebo známým.

Reklama

• Stálý člen

reklama

jirii bil

• Host
Re:AAA Auto - zkušenosti
« Odpověď #91 kdy: 06. 01. 2018, 08:46:25 »
Roman to nazval správně "autíčko" protože kdyby si koupil auto tak už nejezdí maš plastový šlapací?   

Platby GoPay

reklama