reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Profi poradenství.cz  (Přečteno 99361 krát)

A1N2E3T

 • Host
Profi poradenství.cz
« kdy: 08. 10. 2014, 23:17:58 »
Dobry den, mohla bych poprosit o Vas nazor ohledne "firmy" profiporadenstvi.cz? Dekuji.
« Poslední změna: 12. 10. 2014, 12:40:32 od dalich »

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklama



Jonas

 • Host
Re:Profippradenstvi
« Odpověď #1 kdy: 10. 10. 2014, 22:37:43 »
To je tzv. studenská sekce OVB ... Takže asi tak ...


margi

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #2 kdy: 08. 10. 2015, 22:53:40 »
Mám za sebou 2 týdny, školení zajímavá, praktická -  ne jako přednášky na VŠ, vedoucí pomáhá, vstřícná, stará se, vše vysvětlí. Kolektiv fajn. Zamě zatím vše ok...


LenaKmon80

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #3 kdy: 22. 10. 2015, 15:46:16 »
Profiporadenstvi je jedno z dobrych reseni z ne moc dobrych reseni na financnim trhu. Kvalitní lidé, hodně VŠ, dobré renomé u finančních institucí - jejich partnerů i spokojení klienti. Je to samozřejmě o lidech, ale tihle se celkem snaží.


Andrea

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #4 kdy: 29. 10. 2015, 19:52:59 »
Ahoj, já jsem v Profiporadenství pracovala necelé dva roky a mám teda dobrou zkušenost. Skvělý kolektiv lidí, mladá dynamická firma a rozhodně nelituju téhle zkušenosti. Sice už to nedělám, ale určitě bych do toho šla znovu, kdybych se mohla rozhodovat znovu. :) Jinak moje bývalá šéfová se mi o finance stará dál a taky spokojenost. Já bych neměnila. A.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklama



Roman99

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #5 kdy: 01. 11. 2015, 18:16:25 »
Já už s nimi spolupracuji 4. rokem a musím říct, že super! Každý rok se mi pan poradce ozve, řekneme si co je nového a když jsem potřeboval pomoct (pojišťovna mi zaplatila směšnou částku za úraz…) tak to v Profiporadenství vyřešili tak, že mi do měsíce přišel od pojišťovny doplatek (tentokrát už v pořádku..:). Takže za mne doporučuji :)


Miroslava

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #6 kdy: 04. 11. 2015, 14:36:26 »
My už několik let s manželem spolupracujeme s poradkyní z Profiporadenství a jsme s ní velmi spokojeni. V minulosti jsme neměli úplně dobré zkušenosti, ale paní nás velmi příjemně překvapila. Pomohla nám s celou řadou věcí a dvakrát do roka k nám pravidelně chodí na průběžné servisní schůzky. To nám moc vyhovuje, protože je vidět, že se o nás stará a můžeme se na ní spolehnout. Informuje nás o různých novinkách, změnách v zákonech, atd. Sami bychom si to těžko někde hledali. Za nás tedy můžeme doporučit.


Martin

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #7 kdy: 20. 02. 2017, 21:05:33 »
Taky se musím této společnosti zastat, jelikož díky získané praxi jsem tam, kde jsem. Pracoval jsem v Ostravské kanceláři cca jeden rok a musím říct, že mě vedoucí zaměřoval opravdu na kvalitu. Projekty byly vytvářené na základě požadavků klienta, tzn. že jsem nikomu necpal, co nechtěl. Líbilo se mi, že nešlo o žádný produktový prodej, ale o službu lidem. Kolektiv byl na jedné lajně, nikdo nedával najevo druhým, že by měl více peněz apod. Porovnávám hlavně s jinými společnostmi, kde dělali spolužáci a známi, takže nemám osobní zkušenosti u konkurence, ale z doslechu vím, že v ostatních společnostech šlo jen o peníze, noví spolupracovníci pojistili svou rodinu a skončili. U profi to bylo na dlouhodobé bázi, ikdyž nejsem ideální případ. Na druhou stranu, při výběrovém řízení do ČSOB v Praze mne vzali z cca 400 uchazečů jen na základě praxe u profi (řekli mi to při osobním pohovoru). Takže způsob jak jim mohu pomoct, je právě tento, podpořit nové lidi, kteří chtějí pracovat kvalitně a s čistým svědomím pro klienty.


Ikaros

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #8 kdy: 22. 02. 2017, 13:37:26 »
Pri druhem kole pohovoru (do ktereho jsem se samozrejme dostal) jsem se zacal vyptavat na fungovani, realna fakta o firme a ziskal jsem informaci, ze krome jednoho cloveka tu nikdo v OVB nepracuje/nepracoval.
Nasledne jsem ji predlozil vypis dvou zamestnance (reditelka +  jeden, se kterym jsem uz jednou pohovor mel, ale nakonec jsem praci odmitl) z rejstriku CNB, kde je jasne uvedeno, ze pusobi jako poradci pro OVB. Postupne jsem se dotali k tomu, ze vlastne patri pod nemeckou OVB a s ceskou nemaji nic spolecneho a ze OVB jako takova je nejlepsi maklerska kancelar na svete, diky velikosti, sluzbam a kvalite a oni musi pro zajisteni nejlepsich moznych sluzeb pro sve klienty spolupracovat s financnim gigantem jako OVB. Nasledoval dotaz na -editováno-, coz je financni poradenstvi registrovane na stejne jmeno jako ProfiPoradenstvi. Bylo mi vysvetleno, ze o tom sice vubec neslysela a nic o tom nevi, ale ze se asi jedna o neco s danemi.
Vzhledem k tomu, jakym zminovala OVB o den pozdeji jsem se nestacil divit, jak dobra firma to o den pozdeji je.

.... slecna pohovor ukoncovala krasnych 15minut (celkova delka byla 30min), nelibil se ji totiz muj ton a pripadala si jako u vyslechu.
+ byla velice prekvapena kdyz zjistila, ze uz pred dvemi mesici na pohovoru byl, uspesne a odmlitl jsem
--- Abych to pekne shrnul: Vsechno je jejich know-how a nedozvite se naprosto nic, dokud nepodepisete smlouvu.

Btw. neni nad ty pozitivni komentare s celkovym poctem prispevku:1 ... velice verohodne

Editováno a smazána firma, která s příspěvkem nesouvisí a autor příspěvku ji uvedl patrně omylem, viz zjištěné informace v obchodním rejstříku.
« Poslední změna: 01. 05. 2019, 20:37:12 od Dalibor Z. Chvátal »


K.

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #9 kdy: 23. 02. 2017, 13:09:24 »
Já u Profi poradenství dělám zhruba rok a půl a jsem nadmíru spokojena. Všechny negativní komentáře jsou od lidí, kteří si tuto práci nevyzkouší nebo nepochopí. Pomohla jsem spoustě klientů a i za tu krátkou dobu mám od nich velice pozitivní reference a jsou stále nadšení. Pokud člověk chce dělat něco dlouhodobě musí to hold dělat pořádně. Taky můžu na něco, co jsem nikdy nezkoušela a jenom jsem o tom někde slyšela napsat milion negativních komentářů. A většinou se člověk podělí s negativem a pozitiva si nechá pro sebe...  A je na každém, ať si zjistí dostatek informací, jestli dělá pro ty klienty dobře nebo ne. Ale v ČR je to klasická česká povaha - každý mě chce obrat .... Což je smutné. Takže ve shrnutí bych chtěla poprosit ty, co to negují, ať si první zjistí veškeré informace například i o IŽP (myslím tím technické informace, najdou si výnosnost fondů apod. a pak to kritizují...)
A pro ty, co si myslí, že práce na ŽL je nahouby, tak si přečtěte knihu Bohatý táta, chudý táta... Tam se většina dozví, že pokud dělám jako zaměstnanec, zaplatím víc státu na daních apod... 


Anonym

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #10 kdy: 20. 05. 2017, 14:41:42 »
Super, když už tedy pracujete v Profiporadenství rok a půl, tak už máte (měla byste mít) dostatek zkušenost a vědomostí pro vlastní analýzy. Z vašeho textu (a nejen z něj) jsem pochopil, že stále Profi jede na investice skrz životka. Já sám jsem v Profi pracoval asi dva roky. Nakonec jsem to zabalil. Důvody byly celkem jednoduché. Lži, demagogie, přesvědčování. To byly nejčastější zbraně, jak přesvědčit MA / klienty. Konkrétně. Alespoň u nás se s klienty v podstatě řešily jen úrazovky (z 95% Uniqa, ta sama o sobě není špatná pojišťovna, ale není divné, že Uniqa vychází téměř vždy jako ta nejlepší? Nemluvě o tom, že se řešily jen úrazy. Jak ty pomohou člověku s bolavými zády, se kterými bude ležet doma na lůžku dva měsíce, než povolí? To není úraz. Pro pojišťovny jde o nemoc) a investiční životní pojištění na investice. Standardně se točily 4 - od Kooperativy Perspektiva, Generali Genio/La Vita, Allianz Mercury, ING/NN Smart. Ok, to jak vždy nadřízení vysvětlovali v čem to má výhody proti standardním invetsicím přímo do fondů dávalo i smysl. Zvlášť výborně to měl vždy připravené nejvyšší ve firmě, zemský ředitel p. Zajíc. Vždy po jeho přednášce o výhodách a nevýhodách jsem odcházel neskutečně přesvědčený, jak je to dobré. Dokud jsem si něco nepřečetl z nezávislých zdrojů. Dokud jsem sám nezačal pátrat, jak to je s poplatky, jak s výnosy, daněmi atd atd. A z toho to všechno nakonec vypadalo přesně naopak. Když jsem se na tyto odlišnosti ptal šéfů, odpovědi byly vyhýbavé. Ovšem vždy jsem z debaty odcházel opět přesvědčený, že mají pravdu. Tak dokázali člověka předvěčit. Ovšem po chvíli jsem si uvědomil, že mne vlastně daný člověk neřekl žádný argument. Jen naučené fráze, které z velké části jen dehonestovaly mé zdroje a na tom byla postavená celá demagogie. Když to shrnu, to co se tenkrát dělalo klientům byly vždy ty dražší řešení. Aby si udělalo víc bankovních jednotek. Klient vždy zaplatil zhruba o 30-50% na poplatcích víc, než musel. A zároveň vydělal méně. Celá myšlenka, že přesto nakonec klient vydělá více než v standardních investicích, byla založena na předpokladu, že se současná situace v budoucnu změní. V podstatě, že si pojišťovny odtrhnou od úst a sníží poplatky, stejně tak i investiční společnosti. Argument byltakový, že pojišťovny od invetsičních společností dostávají slevy na poplatcích. Ale popravdě. Proč by to ty firmy dělaly? To se samozřejmě stát může, ale také nemusí. A je otázka, jestli na tuto možnost vsadit peníze klientům.

Takže. Prosím všechny, kdo si toto přečetli aby si udělali vlastní studii. Co se s klienty nejčastěji řeší, přes jaké produkty, proč se tyto produkty doporučují, a proč se nedoporučují jiné (byly doporučované 4 produkty, ač OVB jich umožňovala mnohem více). Pak aby si sami zjistili, jak vypadá sazebník poplatků v těchto produktech, jak vypadají výnosy, jakou skladbu poplatků mají. Jak vypadá totéž u investic přímo do fondů bez pojišťoven. A aby si spočetli výkonnost jednotlivých řešení. Vemte v potaz i současnou daňovou politiku (odpočty, ale také daň z výnosu). A pak sami uvidíte, jestli klientům děláte výhodné produkty pro klienty, nebo pro vás, nebo ideálně pro obě skupiny. Na internetu se dá nalézt mnoho nejrůznějších studí, které přesně toto rozebírají. Doporučuji si je pročíst, tím získáte inspiraci jak problematiku uchopit a pak si udělejte vlastní studii. Rovnou řeknu jak to dopadne - sám jsem si studii dělal zhruba před čtvrt rokem. Pokud vezmu investici do konkrétního fondu přes pojištění, a pokud vezmu investici napřímo do tohoto fondu, vyjde druhá varianta mnohem výhodnější. Ano provize je o cca 1/3 nižší, ovšem klient na konci vybere zhruba o 25% více. Po zdanění. Pokud vezmu samotný čistý výnos, tak ten může být až trojnásobný. Takže je pak otázka, jestli chci klientovi dělat investička a sám si vydělat o pár ušmudlaných stovek víc, ale klient nakonec bude mít o mnoho desítek tisíc méně, nebo si trochu snížím vlastní provizi, ale klient nakonec bude mít mnohem více. Ona ta druhá varianta může být nakoenc zajímavější i pro mne, díky provizi za péči, pokud už ji OVB (=Profiporadenství) zavedlo i pro poradce a ne jen pro manažery. Pak jsem vyhrál já i klient. Pokud nezavedlo, pak vyhrál hlavně klient. A o toho přece jde. Já zprostředkovaně přes to, že mne klient pojistnou smlouvu nezruší, protože tam nepřijde někdo, kdo to klientovi vysvětlí.

Abych to úplně nehanil. Profiporadenství mne dalo základy. Mnohem lépe, než by daly jiné poradenské firmy. Zároveň se docela i snaží klientům pomoci, opět na rozdíl od mnoha konkurenčních firem. Bohužel může ještě mnohem lépe, a to bohužel už nedělá.

Tolik tedy k praktikám Profiporadenství.


pro Anonym

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #11 kdy: 21. 09. 2017, 23:29:40 »
Odpověď pro Anonym: tak to jsi se potom možná špatně informoval, neboť kdyby sis to pročítal podrobněji, zjistil bys, že výnosnost je vyšší: například v Kooperativě Perspektivě oproti úplně stejnému fondu přímo přes Conseq... Kdyby sis to hledal přímo v historii na stránkách společností, tyto informace jsou poměrně lehce dohledatelné a i každý negramota si to lehce spočítá. To, že články jsou různé, o tom se nemusíme bavit, taky nevěřím Blesku každou blbost, co vymyslí. Mě zajímají fakta, která jsou podložená čísly. Nikdy se klientovi nedá na krátký horizont vzhledem k poplatkům program ač s vyšší výnosností, pokud by se přeplatil. Všechno je dokonale spočítané, a pokud tomu nevěříš, zkus si nad tím sednout a brát fakta a ne nějaké stupidní články, které napíše kdejaký vševědvšudybud... Naopak u Profiporadenství poradci často pomáhají lidem i s věcmi, které jsou úplně mimo a nemají za to vůbec žádné provize, jenom tak, z dobré vůle...
A upřímně: nevím, kdo tě učil počítat, protože ty tvý čísla absolutně nesedí...
A co týče rizikového životního pojištění, nováčkům se dává většinou jen ta nejlepší možnost, co na trhu je, aby nevymýšleli nesmysly a nešla kvalita dolů. V tvé éře to byla pravděpodobně Uniqa, každopádně nemyslím, že ti někdo zakazoval si přečíst pojistné podmínky i ostatních společností a možnost to přetáhnout jinde... Je tak trošku tvůj problém, že jsi nebyl schopen si to dostatečně nastudovat k tomu, aby ses vrátil k řešení, že asi měl pan Zajíc pravdu a opravdu zkoumal ty pojistné podmínky...
Asi tolik k neustálému ,,hejtování"....   :)


skrblík

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #12 kdy: 07. 05. 2018, 13:49:11 »
S ProfiPoradenstvím mám vážně zajímavou zkušenost. Viděl bych u nich jediné pozitivum a to v tom, že náboráři jsou machři v motivování lidí. Když jsem odešel po prvním pohovoru v kavárně, byl jsem nadšený a přímo nabitý energií. Už abych se do těch "projektů" sám pustil a rozjel kariéru velkého businessu. Následoval druhý pohovor (vybírají údajně 10% nejlepších uchazečů) s testem v kanceláři, kde berou jen 3 typy osobností a "překvapivě" jsem mezi nimi byl i já. Další snůška motivace a už se podepisovala smlouva. Úvodní školení v pohodě - známé věci ze školy, ale pozor, jsou to přísně tajná fakta v rámci firmy! Tak tajná, že pokud skončíte, musíte poznámky z těchto školení vrátit, jinak se na vás budou škaredě tvářit a mít celkem 20 000 pádných důvodů v korunách, proč byste jim to měli odevzdat.

Na cokoli jsme se zeptali, ať už já nebo můj druhý, stejně čerstvě přijatý kolega, dostali jsme vyhýbavé odpovědi s tím, že vše bude řečeno na prvním větším školení v Praze. No budiž. A co tam? Další snůška blábolů, ale odpovědí jsme se nedočkali. Znovu jsme se zeptali naší vedoucí a znovu jsme dostali tytéž odpovědi, které vás jen přesvědčí o tom, že není o čem pochybovat. No dobře, zkusíme chvilku držet hubu a krok a odpovědi zjistíme sami. Co se stane? Začneme se dozvídat pravdu. Pro zjednodušení napíšu pár rozdílů v tvrzení šéfové a realitě, která následně nastala:

Tvrzení: Obvykle trvá tak půl roku, než se dostaneme k těm 20 kontaktům, které jste nám na prvním pohovoru v kavárně poskytl.
Realita: Ani ne za měsíc už je začali obvolávat.

Tvrzení: S českou OVB nemáme nic společného. Jsme pod OVB holding z Německa.
Realita: Na smlouvě není OVB holding, ale OVB Allfinanz (ČR), přičemž se přihlašujete i do mailu české OVB. O tom, že česká OVB je pod tímto holdingem ani nemluvím...

Tvrzení: Rozhodně Vás nebudeme nutit někoho obvolávat. Vše jde přes doporučení. Nehledáme nové klienty, máme jich dost.
Realita: Udělej si seznam 100 známých, 10 nejpravděpodobnějších obvolej a do konce měsíce chci min. 1 smlouvu. Nejlépe 3 :-)

TVRZENÍ: S UKONČENÍ DOHODOU NEMÁME ŽÁDNÝ PROBLÉM. CO SE MUSÍ DODĚLAT, TO SE DODĚLÁ, VÍC SE NEŘEŠÍ. (Raději jsem se před podepsáním smlouvy zeptal, jak je to s ukončením práce pro tuto firmu.)
REALITA: VY CHCETE SKONČIT? TAK TO TEDY NE! TADY JSTE PODEPSAL SMLOUVU, VE KTERÉ JE 6 MĚSÍČNÍ VÝPOVĚDNÍ LHŮTA NEBO POKUTA DLE VAŠEHO POSTU. VE VAŠEM PŘÍPADĚ 20 000 KČ. VYBERTE SI!

Příkladů bych mohl uvést daleko víc, ale ten poslední říká vše, co o této společnosti musíte vědět. Lidé tam nejsou tak šťastní, jak se povídá. Mluvil jsem s jedním, který tam byl cca 1 rok a bál se jít na operaci se zády, neboť by musel podstoupit dlouhou rehabilitaci, během níž by ho mohli nahradit, překopat mu všechny smlouvy a on by musel všechno vrátit. Uklidním vás však, že to nakonec stejně udělal, protože zdraví je přednější. A jestli si myslíte, že nehrají na psychiku, tak vedoucí sama mi potvrdila, že náborové proslovy, stejně jako přednášky pro klienty, které se máte zpaměti naučit, jsou vytvářeny psychology (konečně něco, v čem mi přímo nelhala).

A na závěr jedna malá chuťovka k současnému stavu společnosti, kde jsem měl pracovat. Po cca 3 letech, co v tomto městě otevřeli pobočku, jí zase stejně rychle zavřeli. Moje bývalá šéfová, která byla na pozici oblastního vedoucího a která ProfiPoradenství tak vehementně podporovala, přičemž vkládala veškerou svou energii na to, aby se vydrápala na vyšší post, již nyní v této firmě nepracuje (hledal jsem opravdu dlouho). Další vedoucí, který platil za nejlepšího a vždy sklidil nejvíce úspěchů v produkci bankovních jednotek, už v této firmě taktéž nepracuje. Jeden vyšší představitel nyní dělá vedoucího v OVB (se kterou nemají nic společného).
Já, dle mé šéfové, udělal fatální chybu, že jsem této práci nedal šanci se ukázat v pravém světle a je to příležitost, která se nebude opakovat. Nyní přes rok pracuji v pojišťovně, v dobrém měsíci jsem měl větší plat než ona a nikoho obvolávat nemusím, přičemž také pomáhám klientům, jak jen to jde. Tak nevím, jestli jsem udělal chybu ;-)


Katka

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #13 kdy: 17. 07. 2018, 07:40:31 »
S ProfiPoradenstvím mám vážně zajímavou zkušenost. Viděl bych u nich jediné pozitivum a to v tom, že náboráři jsou machři v motivování lidí. Když jsem odešel po prvním pohovoru v kavárně, byl jsem nadšený a přímo nabitý energií. Už abych se do těch "projektů" sám pustil a rozjel kariéru velkého businessu. Následoval druhý pohovor (vybírají údajně 10% nejlepších uchazečů) s testem v kanceláři, kde berou jen 3 typy osobností a "překvapivě" jsem mezi nimi byl i já. Další snůška motivace a už se podepisovala smlouva. Úvodní školení v pohodě - známé věci ze školy, ale pozor, jsou to přísně tajná fakta v rámci firmy! Tak tajná, že pokud skončíte, musíte poznámky z těchto školení vrátit, jinak se na vás budou škaredě tvářit a mít celkem 20 000 pádných důvodů v korunách, proč byste jim to měli odevzdat.

Na cokoli jsme se zeptali, ať už já nebo můj druhý, stejně čerstvě přijatý kolega, dostali jsme vyhýbavé odpovědi s tím, že vše bude řečeno na prvním větším školení v Praze. No budiž. A co tam? Další snůška blábolů, ale odpovědí jsme se nedočkali. Znovu jsme se zeptali naší vedoucí a znovu jsme dostali tytéž odpovědi, které vás jen přesvědčí o tom, že není o čem pochybovat. No dobře, zkusíme chvilku držet hubu a krok a odpovědi zjistíme sami. Co se stane? Začneme se dozvídat pravdu. Pro zjednodušení napíšu pár rozdílů v tvrzení šéfové a realitě, která následně nastala:

Tvrzení: Obvykle trvá tak půl roku, než se dostaneme k těm 20 kontaktům, které jste nám na prvním pohovoru v kavárně poskytl.
Realita: Ani ne za měsíc už je začali obvolávat.

Tvrzení: S českou OVB nemáme nic společného. Jsme pod OVB holding z Německa.
Realita: Na smlouvě není OVB holding, ale OVB Allfinanz (ČR), přičemž se přihlašujete i do mailu české OVB. O tom, že česká OVB je pod tímto holdingem ani nemluvím...

Tvrzení: Rozhodně Vás nebudeme nutit někoho obvolávat. Vše jde přes doporučení. Nehledáme nové klienty, máme jich dost.
Realita: Udělej si seznam 100 známých, 10 nejpravděpodobnějších obvolej a do konce měsíce chci min. 1 smlouvu. Nejlépe 3 :-)

TVRZENÍ: S UKONČENÍ DOHODOU NEMÁME ŽÁDNÝ PROBLÉM. CO SE MUSÍ DODĚLAT, TO SE DODĚLÁ, VÍC SE NEŘEŠÍ. (Raději jsem se před podepsáním smlouvy zeptal, jak je to s ukončením práce pro tuto firmu.)
REALITA: VY CHCETE SKONČIT? TAK TO TEDY NE! TADY JSTE PODEPSAL SMLOUVU, VE KTERÉ JE 6 MĚSÍČNÍ VÝPOVĚDNÍ LHŮTA NEBO POKUTA DLE VAŠEHO POSTU. VE VAŠEM PŘÍPADĚ 20 000 KČ. VYBERTE SI!

Příkladů bych mohl uvést daleko víc, ale ten poslední říká vše, co o této společnosti musíte vědět. Lidé tam nejsou tak šťastní, jak se povídá. Mluvil jsem s jedním, který tam byl cca 1 rok a bál se jít na operaci se zády, neboť by musel podstoupit dlouhou rehabilitaci, během níž by ho mohli nahradit, překopat mu všechny smlouvy a on by musel všechno vrátit. Uklidním vás však, že to nakonec stejně udělal, protože zdraví je přednější. A jestli si myslíte, že nehrají na psychiku, tak vedoucí sama mi potvrdila, že náborové proslovy, stejně jako přednášky pro klienty, které se máte zpaměti naučit, jsou vytvářeny psychology (konečně něco, v čem mi přímo nelhala).

A na závěr jedna malá chuťovka k současnému stavu společnosti, kde jsem měl pracovat. Po cca 3 letech, co v tomto městě otevřeli pobočku, jí zase stejně rychle zavřeli. Moje bývalá šéfová, která byla na pozici oblastního vedoucího a která ProfiPoradenství tak vehementně podporovala, přičemž vkládala veškerou svou energii na to, aby se vydrápala na vyšší post, již nyní v této firmě nepracuje (hledal jsem opravdu dlouho). Další vedoucí, který platil za nejlepšího a vždy sklidil nejvíce úspěchů v produkci bankovních jednotek, už v této firmě taktéž nepracuje. Jeden vyšší představitel nyní dělá vedoucího v OVB (se kterou nemají nic společného).
Já, dle mé šéfové, udělal fatální chybu, že jsem této práci nedal šanci se ukázat v pravém světle a je to příležitost, která se nebude opakovat. Nyní přes rok pracuji v pojišťovně, v dobrém měsíci jsem měl větší plat než ona a nikoho obvolávat nemusím, přičemž také pomáhám klientům, jak jen to jde. Tak nevím, jestli jsem udělal chybu ;-)

Ahoj, taky jsem pracovala v Profi a mám negativní zkušenosti.
Ve smlouvě jsme ale podepsali, že 10 let po ukončení smlouvy nebudeme pracovat ve stejném odvětví, jinak je tam vysoká pokuta. Co s tím? Tys to tedy porušil nebo jsi čekal?


Cože?

 • Host
Re:Profi poradenství.cz
« Odpověď #14 kdy: 09. 08. 2018, 18:04:32 »
Tak já naopak přidám pozitivní zkušenost...  Za sebe můžu říci, že jsem se nikdy nesetkala s žádnými pokutami ani ničím podobným. Naopak nám na školení říkají, pište si, ať si to můžete připomenout i později. Nevím jestli nevznikla ještě jiná společnost pod stejným názvem, protože většina těch negativních komentářů, co se tady píší nejsou ani z části pravdivé. Fakt mi nad tím zůstává rozum stát. Profi je to nejlepší, co mě na škole potkalo a doporučuji si udělat vlastní názor...


 
Platby GoPay

reklama