reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: WSM roboty  (Přečteno 94983 krát)

Arakain

• Host
Re:WSM roboty
« Odpověď #15 kdy: 04. 07. 2015, 18:47:38 »
Jo a Jirko, ses trochu odmlčel. Tak co, stále jsi zklamaný výkonem UI4? Když ti připsal peníze, tak jsi zticha co? Už sem nedáš, že byl 4 měsíce v pozici a že to stálo zato. Jasně, byl bys tak trochu za blbce, což?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Pavel

• Host
« Odpověď #16 kdy: 09. 09. 2015, 17:54:52 »
Nikdy jsem nepsal do podobných diskuzí,protože je to ztráta času a energie,ale na ty bludy tady reagovat musím.Jestli pan Patrik viděl někdy konstrukci úvěrových úroků u bank,o které opírá svoji tezi,viděl by,že banka za 20 - 30 let trvání úvěru,vydělá na každém desítky procent.Vezmeme-li v potaz desetitisíce úvěrů každý rok a taky fakt,že banka půjčuje peníze svých střadatelů a ostatní peníze,také svých střadatelů,investuje,tak z toho máme celkem slušné koryto pro ty nenažrané banky,že?
Stále někde čtu,jak se jméno WSM vláčí špínou - ale kdo to dělá? Pan analytik a krasavec Tůma z Partners,který nemůže překousnout,že končí doba,kdy jejich poradci rvali do lidí investiční životní pojištění a lhali lidem,že jde vlastně o spoření? Zhrzení bývalí partneři WSM,kterých se firma zbavila,protože jí dělali ostudu a prezentovali nesmysly? Hlupáci,kteří jen závidí a papouškují vše,co kolem slyší? Lidé,kteří o těchto produktech nic neví,ale bytostně se jich dotýká,že by mohl někdo něco vydělat? Ano,bezesporu jsou to všichni jim podobní,protože v tomto státě se úspěch neodpouští.Tady jsme schopni tolerovat,jak nám lžou politici do očí,jak tunelují tuto zemi,jak kradou a spolupracují s podsvětím,ale neodpustíme sousedovi,že by mohl mít roboty od WSM a nedej bože na nich něco vydělat. Proč sem nepíší lidé,kterým roboti vydělávají neskutečné částky? ODPOVÍM VÁM - JSOU RÁDI,ŽE NĚKOHO Z WSM POTKALI A TĚŠÍ SE ZE SVÝCH VÝNOSŮ.A NEMAJÍ POTŘEBU NĚKOHO PŘESVĚDČOVAT...

jau

• Host

KarelVlk

• Host
« Odpověď #18 kdy: 10. 09. 2015, 21:25:21 »
Nikdy jsem nepsal do podobných diskuzí,protože je to ztráta času a energie
Číst tvůj příspěvek byla ta největší ztráta času a energie ... Co jsem se dozvěděl:
-WSM není jako banky (to je fakt překvapení!)
-spousta lidí dělalo pro WSM a už nedělá, vesměs se rozloučili ve zlém (opět nepřekvapivé)
-některým lidem WSM vydělává slušné peníze - tomu také věřím
Ale o skutečném fungování a situaci firmy nic ...

Arakain

• Host
« Odpověď #19 kdy: 11. 09. 2015, 17:41:19 »
a proč bysme tu měli psát o skutečném fungování firmy? Něco výš napsal Pavel a co je jako odpověď? Jen blbé pindy. To přejde chuť cokoliv vysvětlovat a obhajovat. Kdo má opravdu zájem, tak si to zjistí a využívá. A nějaké plané bláboly pana Martina Dočekala, který si ani nedal práci zjistit, jak to je a opsal nějaké staré plky z netu? To má být jako argument?

Reklama

• Stálý člen

reklama

KarelVlk

• Host
« Odpověď #20 kdy: 13. 09. 2015, 22:53:05 »
Arakain: opět pindy, jak jinak od zastánců WSM ...
V čem konkrétně nemá Martin Dočekal pravdu?

Arakain

• Host
« Odpověď #21 kdy: 14. 09. 2015, 07:30:41 »
Pan Dočekal opsal staré dávno vyřízené záležitosti a sdružil je do jednoho článku. Je chytrý, píše tendenčně, vlastně jsou to jen jeho takové "úvahy", coby kdyby. Jen mi uniká jeho pointa - v čem že spočívá onen podvod od WSM. Kde a jak je klient podveden. Jako správný investigativec by si měl dát více práce s tím, zjistit si, jak to všechno je, jinak si jen kazí svoje dobré jméno. Zvláštní, že se propůjčil k něčemu takovému.

Pavel

• Host
« Odpověď #22 kdy: 15. 09. 2015, 10:57:47 »
Pro pana Vlka:
Co třeba toto-takhle vypadá zápis na každém účtu každého klienta.Vklad byl ve výši 650 USD proveden 30.1.2014,k dnešnímu dni má hodnotu níže uvedenou - jestli dobře počítám,je to cca dvojnásobek vkladu za 19 měsíců... k tomu nelze nic víc dodat.
Ale je mi jasné,že většina lidí,kteří fungování těchto robotů neznají,budou hned poukazovat,že jsem tu mohl napsat cokoliv.Celkem vzato je mi to jedno,mě stačí vědět,že to prostě takhle běhá...ha ha

USD
UMAM investor
UMAM  účet     Má vklad   $ 1,305.95

KarelVlk

• Host
« Odpověď #23 kdy: 15. 09. 2015, 21:43:10 »
Pro pana Vlka:
Co třeba toto-takhle vypadá zápis na každém účtu každého klienta.Vklad byl ve výši 650 USD proveden 30.1.2014,k dnešnímu dni má hodnotu níže uvedenou - jestli dobře počítám,je to cca dvojnásobek vkladu za 19 měsíců... k tomu nelze nic víc dodat.
Ale je mi jasné,že většina lidí,kteří fungování těchto robotů neznají,budou hned poukazovat,že jsem tu mohl napsat cokoliv.Celkem vzato je mi to jedno,mě stačí vědět,že to prostě takhle běhá...ha ha

USD
UMAM investor

Mě opravdu nezajímá, kolik jste si vydělal (i když vám to samozřejmě přeju), protože dvojnásobek se dá vydělat na nějaké opci i za tři dny, když se zadaří a člověk má na to koule. Mě zajímají naprosto přízemní věci:
- je pravda, že investovat je nutné přes konkrétního brokera?
- je pravda, že tento broker nemá licenci v EU, poté co spolupracující maďarská firma o ni přišla?
- kam se skládají peníze? (čánek mluví o pobočce offshorevé společnosti s účtem v PPF bance, ale to se blbost, ta pobočka už neexistuje)

mendrit

• Host
« Odpověď #24 kdy: 16. 09. 2015, 07:28:43 »

USD
UMAM investor

A víte jak to končí ?

První vlna výběrů proběhne bez problému a exponenciálně vzrostou vklady a pak jednoho dne udělají všechny peníze frrr. Ale to se hned nedozvíte, to budou nejdříve technické problémy s výběrem, pak čekaní na zavedení nového systému, pak omluva, že všem to funguje jen na Vás se v návalu žádostí ještě nedostalo atd.

Arakain

• Host
« Odpověď #25 kdy: 16. 09. 2015, 07:54:37 »
V pohodě. Neřešme to.

Pavel

• Host
« Odpověď #26 kdy: 16. 09. 2015, 16:02:41 »
Add : Karel Vlk
Jsem rád,že zmiňujete jednu důležitou věc - a sice,že dvojnásobek vkladu může schopný člověk třeba na opcích vydělat za tři dny.To je celkem zásadní informace,protože boří mýty pana Doležala a pana Tůmy,kteří řadí podobné možnosti mezi scifi a raději se budou držet svých starých dobrých otevřených podílových fondů,kde podrží klienta 20 až 30 let.
WSM nikdy netvrdila a netvrdí,že za 5 let vklady udělají několikanásobek,jen garantuje návrat vkladu+10% s tím,že ta možnost znásobení vkladů tam prostě je,a sám to potvrzujete,jen to jde pomalejší a rozhodně opatrnější cestou.A kdo roboty má,může potvrdit jejich reálné sledování v platformě MetaTrader4 - kde jsou vidět úplně všechny obchody daného robota včetně celé historie a i zápípých obchodů,z čehož plyne,že si tu nehrajeme na žádné perpetuum mobile,ale používáme software,který má precizně vychytaný money management...
K vašim otázkám :
-není pravda,že musíte obchodovat přes konkrétního brokera
-brokera si můžete vybrat jakého chcete- pro EU máte výběr licencovaných a je v portfoliu i broker,který není doporučen pro obyvatele EU.Svým výběrem si zároveň určujete podmínky,za kterých vám budou brokeři k dispozici.
-peníze vkládáte na účet dle výběru svého brokera
Ovšem doporučuji vám - zjistěte si všechny informace o fungování a možnostech těchto robotů a nehodnoťte podle článků na podobných stránkách,toť asi vše...přeji vám,pane Vlku ,úspěšné obchodování....

Dicky

• Host
« Odpověď #27 kdy: 31. 10. 2015, 11:00:06 »
no, nastal cas kedy vam je potrebne vysvetlit ako to cele funguje ( alebo by bolo velmi pravdepodobne ze by to tak bolo).
predstavme si ze firma na svojich seminaroch a verbovacich akciach nazenie do robotov 1000 ludi ktori daju najmensi vklad : 650 USD. samozrejme - 150 dolarov licencia takze zostatok na obchodnom ucte 500 USD. ( firma tvrdi ze po dodrzani podmienok sa licenacia vrati spat : podmienky : musite si vybrat ich brokera, ktory nemusi byt najlepsi a mat dobreho likvidity providera + nevyberat peniaze za tych 5 rokov...) a este firma vam podla najnovsich informacii garantuje nie 10 ale 2 percenta zhodnotenie rocne + nezapípy zostatok na ucte (takze keby vam z 1000 dolarov ostalo po 5 rokoch 100 USD : 1000 * 2% = 20... * 5 rokov = 100 USD, tak je vsetko podla zmluvy:) je to tak premyslene az obdivujem pana zakladatela kubicka... ktoreho minulost nie je velmi svetla... ze to tak premyslel s timom tych najlepsich pravnikov. No ale podme dalej. ako som na zaciatku spominal, firma ma na svojich obchodnich uctoch 650 000 USD od tich 1000 ludi ktori tam vlozili peniaze. Prvy rok dojde klientom fiktivny vypis na metatrader alebo inu obchodnu platformu o tom ze su v zisku cca 20 percent. samozrejme peniaze si podla zmluvy mozete vybrat kedkolvek a tak cca 100 klientov sa rozhodne vybrat cely vklad a vedome tak pridu o licenciu 150 USD... to znamena ze firma ma teraz na ucte 590 000 USD... ale berme ze s tymi 500 000 naozaj obchodovali a dali to do dlhopisov alebo si dokazali na forexe urobit tych 5 percent :) takze po vybere 100 klientov a ich vlastneho obchodovania maju na ucte cca 600 000. samozrejme ze o tom ze si klienti uspesne vybrali peniaze sa dozvie viac ludi a viac ludi si nakupi roboty... takto to ide ide a ide az do kym pocet klientov za tych 5 rokov nevstupne tak exponencialne ze uricte budu schopny vyplatit 3/4 klientom zisk (alebo im poradia presunut peniaze do nejakeho ultra noveho robota... napriklad komoditneho :) a zvysna 1/4 nedodrzi podmienky takze im bud peniaze nebudu vyplatene vobec .. v zmluve je pisane ze ak nedodrzite podmienky tak o prachy mozte prist kedykolvek:) .. alebo im budu peniaze vyplatene podla zmluvy : garantovanich 100 USD.. aby nemali zle meno.. postupne to takto moze ist 5, 10, 15 rokov ale do nekonecna to nevydrzi. vela klientov na tom zbohatne ale vela ludi pride aj o peniaze s nimi... samozrejme ze tiez som pre firmu WSM pracoval ako partner a predaval roboty ale po roku a pol som natrafil na klienta ktory sa ma zacal pytat otazky typu : aky logaritmus pouziva robot, kde sa nachadzaju peniaze pocas neobchodovania, ake spready, poplatky a overnights dava ich broker a podobne... az vted som si zacal uvedomovat ze vlastne o firme WSM neviem takmer nic.. dost ma to sklamalo lebo som dal do toho vela casu a penazi... osobne som robota nemal lebo som vtedy mal len 17 rokov anemohol som ho mat napisaneho na seba. Ludia zamyslite sa nad tym trocha.. keby bolo WSM taka velka konkurencia a z kazdeho cloveka ktory nevie obchodovat a prakticky sa mu staci pozerat ako sa mu zarabaju peniaze, by vedela urobit milionarov tak by tu ta firma uz nebola... vsetky velke banky a korporacie poskytujuce financne sluzby by urobili vsetko preto aby ich odstranili. lenze dobre vedia ze WSM nie je ziadna nova konkurencia ale len dalsia z miliona pyramid ktore raz spadnu.. dajte si do googlu automatic trading alebo forex robots, mate na vyber vela podvodov, je len na vas ci si vyberiete cestu vacsiny ludi - neuspech, alebo prestanete hladat debilne systemy a veci ktore vam garantuju vynos a zacnete studovat a ucit sa obchodovat s vlastnymi peniazmi. keby to bolo take jednoduche ako wsm tvrdi, tak kazdy by zalozil byt a za 10 rokov by nemusel pohnut ani prstom a za 40 rokov by zarobil prvu miliardu USD. az taky nezmysel to je... ale predstavme si ze by roboty fungovali naozaj a robili by klientom take zisky ako tvdria : prva vec by to nedovolila konkurencia a pan kubicek by bol za par mesiacov nezvestny, druha vec keby som bol na mieste kubicka tak zalozim hedge fund a obchodujem s najvacsimi investormi a tretia vec, keby sa vo wsm nahromadila len 1 milarda eur * pakovy efekt, to by bolo 200 miliard eur objem a to by sa uz bralo ako manipulacia trhu a urcite by sa to muselo zrusit... aj keby sa obchodovalo len s 5 percentami z tej miliardy = 10 miliard po pake tak by to dost zdeformovalo ceny na niektorych menovych paroch... na forexe a komoditnom trhu sa da zarobit krasne, len nie kazdy ma to odhodlanie a vytrvalost. 90 percent ludi na forexe pride o peniaze... ale tych 10 percent na tom krasne zarobi a to je asi 500 000 ludi na svete.. treba ich najst a ucit sa od nich alebo sa dohodnut na tom ze vam budu spravovat vase peniaze.. dalsia moznost je socialna siet pre traderov kde mozete kopirovat obchody profikov.. je vela moznosti len treba vyselectovat ktore su realne a ktore su nezmysel... este posledna rada : ak ste zamestnani v nejakej maklerskej mlm firme ktora predava roboty od wsm tak by ste mali porozmyslat ci to nieje strata casu a ci sa vam to oplati kvoli tym par tisickam eur potom vysvetlovat klientom ze prisli o svoje peniaze kvoli vam a nedajboze vam budu chciet ublizit alebo dat na sud. vela stastia a dufam ze sa rozhodnete spravne :)
Add : Karel Vlk
Jsem rád,že zmiňujete jednu důležitou věc - a sice,že dvojnásobek vkladu může schopný člověk třeba na opcích vydělat za tři dny.To je celkem zásadní informace,protože boří mýty pana Doležala a pana Tůmy,kteří řadí podobné možnosti mezi scifi a raději se budou držet svých starých dobrých otevřených podílových fondů,kde podrží klienta 20 až 30 let.
WSM nikdy netvrdila a netvrdí,že za 5 let vklady udělají několikanásobek,jen garantuje návrat vkladu+10% s tím,že ta možnost znásobení vkladů tam prostě je,a sám to potvrzujete,jen to jde pomalejší a rozhodně opatrnější cestou.A kdo roboty má,může potvrdit jejich reálné sledování v platformě MetaTrader4 - kde jsou vidět úplně všechny obchody daného robota včetně celé historie a i zápípých obchodů,z čehož plyne,že si tu nehrajeme na žádné perpetuum mobile,ale používáme software,který má precizně vychytaný money management...
K vašim otázkám :
-není pravda,že musíte obchodovat přes konkrétního brokera
-brokera si můžete vybrat jakého chcete- pro EU máte výběr licencovaných a je v portfoliu i broker,který není doporučen pro obyvatele EU.Svým výběrem si zároveň určujete podmínky,za kterých vám budou brokeři k dispozici.
-peníze vkládáte na účet dle výběru svého brokera
Ovšem doporučuji vám - zjistěte si všechny informace o fungování a možnostech těchto robotů a nehodnoťte podle článků na podobných stránkách,toť asi vše...přeji vám,pane Vlku ,úspěšné obchodování....
Nikdy jsem nepsal do podobných diskuzí,protože je to ztráta času a energie,ale na ty bludy tady reagovat musím.Jestli pan Patrik viděl někdy konstrukci úvěrových úroků u bank,o které opírá svoji tezi,viděl by,že banka za 20 - 30 let trvání úvěru,vydělá na každém desítky procent.Vezmeme-li v potaz desetitisíce úvěrů každý rok a taky fakt,že banka půjčuje peníze svých střadatelů a ostatní peníze,také svých střadatelů,investuje,tak z toho máme celkem slušné koryto pro ty nenažrané banky,že?
Stále někde čtu,jak se jméno WSM vláčí špínou - ale kdo to dělá? Pan analytik a krasavec Tůma z Partners,který nemůže překousnout,že končí doba,kdy jejich poradci rvali do lidí investiční životní pojištění a lhali lidem,že jde vlastně o spoření? Zhrzení bývalí partneři WSM,kterých se firma zbavila,protože jí dělali ostudu a prezentovali nesmysly? Hlupáci,kteří jen závidí a papouškují vše,co kolem slyší? Lidé,kteří o těchto produktech nic neví,ale bytostně se jich dotýká,že by mohl někdo něco vydělat? Ano,bezesporu jsou to všichni jim podobní,protože v tomto státě se úspěch neodpouští.Tady jsme schopni tolerovat,jak nám lžou politici do očí,jak tunelují tuto zemi,jak kradou a spolupracují s podsvětím,ale neodpustíme sousedovi,že by mohl mít roboty od WSM a nedej bože na nich něco vydělat. Proč sem nepíší lidé,kterým roboti vydělávají neskutečné částky? ODPOVÍM VÁM - JSOU RÁDI,ŽE NĚKOHO Z WSM POTKALI A TĚŠÍ SE ZE SVÝCH VÝNOSŮ.A NEMAJÍ POTŘEBU NĚKOHO PŘESVĚDČOVAT...

Arakain

• Host
« Odpověď #28 kdy: 03. 11. 2015, 22:15:19 »
Fuha, to dalo dost práce, sesmolit takový paskvil,co? Takže jsi pracoval pro WSM, ale žádného robota jsi neměl, protože máš 17 roků? Aha, myslím, že tím je řečeno vše.

K

• Host
« Odpověď #29 kdy: 16. 11. 2015, 22:31:19 »
Pokud se nepletu, Dicky napsal, že nemohl mít robota napsaného na sebe, protože mu bylo 17.. a kde je napsáno, že ho neměl napsanýho na někoho jinýho? Je to běžný, když jsem začínala s networkingem, bylo mi 17 a účet jsem měla na někoho jiného, přestože jsem pracovala já. Jen jméno bylo jiné. Protože jinak to prostě nešlo..
Krom toho, víc jak většina toho, co napsal, dává smysl.

Platby GoPay

reklama