reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Slevyprofi - zkušenosti  (Přečteno 2725 krát)

Jurzová

• Host
Slevyprofi - zkušenosti
« kdy: 10. 11. 2017, 08:54:54 »
Dobrý den,

nestačím se divit, co jsem se díky vygooglování dozvěděla o slevyprofi. Üdajně je to podvod a LETADLO.
Minulý týden jsem odpověděla na pracovní nabídku Asistent pro zajištění chodu kanceláře(Karviná). Ihned ten den mi přišel email: Pro rozšíření týmu naší společnosti, jsme se rozhodli oslovit Vás jako vhodného kandidáta a nabídnout Vám možnost spolupráce.
Pro bližší informace a domluvení se na termínu osobního jednání můžete volat\r\nna tel. 704 301 265 ve dnech 12.5. nebo 15. 5. vždy v časech
7 – 8h a v 17 – 20h.
S pozdravem
P. Metelková
Byla jsem samozřejmě ráda za pozvání k pohovoru, ale ihned mi bylo divné, že nikde není uvedena přesná adresa ani název společnosti, ale pouze jméno David Spáčil.
Dnes jsem na uvedené číslo volala a paní, která to zvedla bylo velmi špatně rozumět a sdělila mi, že pro Karvinou dělají pohovory v Ostravě, na zde již zmíněné adrese Na hradbách 18, 2. podlaží, kancelář 19. Tuto adresu jsem si ihned vyhledala, abych se teda dozvěděla, o jakou firmu se jedná a narazila jsem na tyto nemilé informace.
Setkal se někdo s těmito konkrétními jmény, které jsem uvedla?

Reklama

• Stálý člen

reklama

vojtisek

• Host
Re:Slevyprofi - zkušenosti
« Odpověď #1 kdy: 10. 11. 2017, 09:36:32 »
já ne

Platby GoPay

reklama